Prime Fit Sp. z o.o.

30-133 kraków

Opinie o Prime Fit Sp. z o.o.

tomek

Hej. Czy Prime Fit nadal poszukuje w Krakowie Administratora IT? Widzę, że oferta (usunięte przez administratora) Wygląda obiecująco - trzeba mieć tylko 2 lata doświadczenia. Zastanawia mnie tylko, co powoduje, że te ogłoszenie nadal tutaj jest? Dzięki

łuki
@tomek 04.05.2016 13:42

Z tego co widzę, to ogłoszenie wisi od 19 kwietnia chyba, nie od lutego.

kuki tutu

co sądzicie kochani o ich ofercie obecnej na kierownika budowy w zabrzu? zastanawiam się czy szwagra nie wysłać.ciekawe czy rzeczywiście te 3 lata doświadczenia w trzeba mieć?

Zostaw opinię o Prime Fit Sp. z o.o. - 30-133 kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prime Fit Sp. z o.o.