PLUSGPS Q4B Sp. z o.o., Sp.k.

Poznań

Opinie o PLUSGPS Q4B Sp. z o.o., Sp.k.

Apdejter

Uwaga, siedziba przeniesiona na adres Bolesława Biegasa 2 we Wrocławiu.

Andrzej

Tak czytam te komentarze i się zastanawiam - nie macie co robić, tylko hejt? Przecież to wszystko co piszecie to bzdury. Firma jest w porządku, ekipa tym bardziej. Bardzo fajna atmosfera, warunki współpracy także. Narzekacie dlatego, że wymaga się od pracownika efektów, a Wy ich nie dajecie pracodawcy? Czy może dlatego, że nie rozumiecie pojęcia biznesu? Co z tego, że są GPSy w samochodach? Spodziewaliście się dostać auto bez nadzoru? Jak będziecie kiedyś prowadzić własny biznes (o ile będziecie) to zrozumiecie, że trzeba go pilnować. Uprzedzę Wasze pytania: nie, nie jest to post sponsorowany. Ja w tej firmie nie pracuję, nie mam też żadnych powiązań z nikim z wymienionych wyżej osób.

Programista

Byłem tam na rozmowie o pracę jako programista. Zaproponowali tak śmiesznie mało (i to bez żadnych benefitów), że nawet nie kontynuowałem rozmowy (w innych firmach zaczynali rozmowę od kwoty dwa razy większej).

om
@Programista 06.07.2017 08:58

Może za bardzo się cenisz? Ja kiedy tam pracowałem dostałem stawkę wyższą niż gdziekolwiek indziej przy tych samych kwalifikacjach.

Dominik

Droga Ewo, przy okazji, mój komentarz o którym wcześniej napisałem to: Byly pracownik 2017-03-15 15:24 Nie warto pracować w tej firmie, strata czasu. (usunięte przez administratora) PS. Mam nadzieje że nie będziesz za chwilę tak traktowana jak poprzednie HRki. Pozdrawiam, Dominik.

były kolega z pracy

W myśl zasady: " uderz w stół a nożyce się odezwą". A jaka jest prawda? Czy obecni Pracownicy nie mają prawa się wypowiadać w swoim imieniu ? Czyżby to prawo posiadali tylko byli Pracownicy? Czy umiejętność czytania w myślach Prezesa Spółki , którą się chwali Dominik nie powinna mu zagwarantować możliwości dalszej współpracy? Czy byli Pracownicy są tak dobrzy i bezkonkurencyjni na rynku pracy, że swój czas pracy (mam nadzieję, że u nowego Pracodawcy) przeznaczają na pisanie hejtów z taką gorliwością zamiast wykonywać obowiązki służbowe?

nick_wasovsky

Hahah, były kolega z pracy.. lol. Chyba komentarz sponsorowany. Tam jest taka rotacja ludzi w tej firmie, że Ci nowi ludzie, którzy tam pracują (jeszcze będziecie żałować, że was to spotkało :) ), którzy się tak dobrze tutaj o tej firmie wypowiadają nie mają żadnych podstaw, by stwierdzić, że ktoś od kogś odetchnął, skoro się z tym kimś nie pracowało i się go nie zna.. Więc pisanie, czegoś takiego, jest bardzo dużym nagięciem prawdy, która jest zgoła inna.

Dominik

Drogi były kolego z pracy, właśnie dowiedziałem się o tym wpisie powyżej. Pragnę poinformować że byłem autorem 1 wpisu na tym forum. Liczba osób niezadowolonych z pracy w tej firmie jest większa niż Pan Oleg myśli. :)

nikt

Proszę mi wierzyć, w życiu nie odetchnnąłem z większą ulgą oraz nie byłem szcześliwszy gdy wychodziłem z biura tej firmy w ostatni dzień pracy!

były kolega z pracy
@nikt 22.04.2017 10:23

Drogi Dominiku, my również odetchnęliśmy z ulgą, a szczególnie Klienci i pracownicy Działu Handlowego.

Radca prawny

Informujemy, że wpisy umieszczane na niniejszym forum analizowane są pod kątem wyczerpania przez nie znamion pomówienia (art. 212 § 2 k.k.) oraz znieważenia w typie kwalifikowanym (art. 216 § 2 k.k.). W przypadku powstania wątpliwości w powyższym zakresie, sprawa zostanie przekazana organom ścigania. Jednocześnie informujemy, że wszystkie wpisy (również te, które są już usunięte z forum) zostały zarchiwizowane na cele postępowania karnego. Dowody zostały również zabezpieczone w formie protokołu w obecności notariusza

Helmut

Wszystko jest poparte dowodami.

rambo coco jambo hasta la pasta bejbe

To był jeden z pierwszych moich pracodawców i przynajmniej teraz mam świadomość, że nigdy w życiu już na nic gorszego nie trafię. Czyli są jakieś pozytywy!!!

Uwaga, usuwane są negatywne opinie związane z pracą q4b group na ul. Ostrowskiego we Wrocławiu.

Byly pracownik

Nie warto pracować w tej firmie, strata czasu. (usunięte przez administratora)

nikt

Miałem nieprzyjemność tam pracować przez jakiś czas. Makabra. ( usunięte przez administratora ) . Stanowczo ODRADZAM pracę w tej firmie.

KTOŚ
@nikt 07.03.2017 07:05

nikt, widocznie byłeś tam nikim, dlatego też już tam nie pracujesz.:))) Pewnie też z tego powodu przeżywałeś tą swoją Makabrę:)))

Messi10
@KTOŚ 15.03.2017 18:21

Ty nie wiesz co w w ogóle piszesz

cśśś

W końcu taki key account manager oprócz dobrych zarobków ma zapewnione jeszcze odpowiednie socjale, ale czy wypłata jest w pełni adekwatna do powierzanych obowiązków?

Czekoladka

Andy
@Czekoladka 09.08.2016 09:23
Ponawiam pytanie o specjalistę do spraw marketingu internetowego! Wiecie moze jak wyglada praca w marketingu? Jaka atmosfera?...

Czekoladka, jest spoko. W marketingu jest OK. Robota ciekawa, bo w kilku branżach. Różne produkty. Jak w agencji marketingowej :)

meis

@Pilot, wpis firmowy na zlecenie?

Pilot

@Nadprezes skad wiesz, ze to kit? Pracowales tam? Probowales pracowac? Na podstawie jednej rozmowy jestes w stanie ocenic prowadzacego rozmowe, bo Cie nie zakwalifikowal? Ludzie, ktorzy pisza takie bzdury to najczesciej srustrowani nieudacznicy, ktorym nie poszla rozmowa lub nie pasuja do stanowiska i wyzywaja sie na forach internetowych.

Ciekawa

Teraz szukają na Specjalistę ds. marketingu internetowego, warto?

Cobi

@Robot - przepraszam za pytanie, ale czy jesteś w stanie podać jakie warunki Tobie zaproponowano i jakie były podane składniki wynagrodzenia? Jak się te propozycje miały do warunków podanych w ofercie dot.stanowiska KAM? Z góry dzięki za informacje. Pozdrawiam.

Robot

Na pierwszym etapie pytają już o oczekiwania finansowe i mówią co oni mogą zaoferować. Byłem na 2 etapach rekrutacji na KAM-a na skype, ale mnie nie zaproszono do 3 etapu. Teraz widzę, że znów szukają, na wszystkie województwa w dodatku. Może jeszcze raz zaapliikuje. Rozmowa była okej i dali informacje zwrotna (chociaz bez szczegółów)

Cobi

Mam pytanie do Pani @HR Lider. Aktualnie poszukujecie Państwo pracowników na stanowisko KAM. W ogłoszeniu jest podane przez Państwa proponowane wynagrodzenie. Czy może Pani wyjaśnić, jakie składniki składają się na te kwoty i w jakich proporcjach? Z góry dziękuję za informację.

Też mam taką nadzieję:)

Anonim

Proces rekrutacyjny na Handlowca zgadza się z opisem powyżej. Dla mnie rozmowa spoko, trochę stresująca -bo II etap to scenka handlowca, ale atmosfera miła i konkretna.

@Anonim 06.05.2016 14:56

@Anonim Czy mógłbyś coś więcej opowiedzieć o tym drugim etapie, tj. scence? Jak to przebiegało, o co pytano, w jaki sposób odgrywałeś tę scenkę? I, zapytam również, czy udało Ci się dostać tam pracę, na warunkach, jakie pojawiają się w ogłoszeniach? Z góry dziękuję za pomoc.

HR Lider

Witam serdecznie! Postanowiłam włączyć się do dyskusji, żeby wyjaśnić Państwu jak wygląda proces rekrutacyjny w firmie Q4B. Proces rekrutacyjny na stanowisko Key Account Managera/Przedstawiciela Handlowego składa się z 3 etapów. Pierwsza rozmowa jest zwykle samodzielnie przeze mnie prowadzona. Czasami uczestniczy już w I etapie Dyrektor Sprzedaży. 1 etap rekrutacji to rozmowa przez skype. Rozmowa dotyczy doświadczenia zawodowego, motywacji do pracy oraz kompetencji związanych np. z orientacją na klienta, czy komunikacją.Pytamy o oczekiwania oraz o dyspozycyjność kandydata. Po pierwszy etapie kandydacie w ciągu kilku dni są informowani, czy zapraszamy osoby do kolejnego etapu. W drugim etapie rekrutacji bierze udział Dyrektor Sprzedaży i HR lider. 2 etap rekrutacji to również rozmowa przez skype. To etap praktyczny, gdzie sprawdzamy umiejętność poprowadzenia rozmowy handlowej w symulowanej scence. Zadajemy dodatkowe pytania dotyczące pracy i kwalifikacji. Po 2 etapie ponownie dokonujemy rewizji kandydatów i do 3 etapu zapraszamy kandydatów, których chcielibyśmy zatrudnić. 3 etap rekrutacji to spotkanie bezpośrednie, podczas którego weryfikujemy wzajemne oczekiwania oraz ewentualnie uzupełniamy informację o kandydacie/firmie. Rekrutacja kończy się ofertą z naszej firmy, ustaleniem terminu rozpoczęcia współpracy oraz szkolenia technicznego. Jeżeli macie Państwo jakieś pytania co do przebiegu procesu rekrutacyjnego na to stanowisko, chętnie odpowiem. W przypadku rekrutacji na stanowiska IT proces jest bardziej zróżnicowany. W zależności od stanowiska, na które rekrutujemy są prowadzone w różnej kolejności zadania techniczne/praktyczne i spotkania bezpośrednie. Jeżeli Państwa interesuje przebieg procesu rekrutacyjnego na konkretne stanowisko IT, proszę o zadanie pytania.

HR Lider

Panie G., tak jak Panu wyjaśniliśmy na rozmowie bezpośredniej, projekty nie wymagają angażowania wszystkich członków zespołu/zespołów, dlatego informacje na ich temat nie są udzielane wszystkim.To co Pan pisze tutaj na forum szkalując nasz wizerunek (niepierwszy zresztą raz) świadczy tylko o tym, że podjęliśmy odpowiednią decyzję o zakończeniu współpracy z Panem. Błędem z naszej strony było to, że nie zakończyliśmy jej wcześniej, gdy były ku temu pierwsze przesłanki. Mimo to życzymy Panu powodzenia w nowej pracy. Mamy nadzieję, że nowy pracodawca doceni Pana postawę i kompetencje i że również Pana strony przyszły pracodawca będzie mógł oczekiwać lojalności i szacunku.

kierownik_bazaru

Koledzy po niemiłych rozmowach podrzućcie proszę jakie pytania padały.

Paweł T.

Przeliteruj na głos: B D J Q P Smacznego!

alek

To nieprawda, co piszecie o procesie rekrutacyjnym, uczestniczyłem w tym tygodniu już w 2 etapie w rozmowie rekrutacyjnej i wg mnie była przeprowadzona ok. Rzeczowa, sympatyczna i bezstresowa. Jeśli chodzi o warunki zatrudnienia to nie dostałem jeszcze oferty, ale nie zależy mi szczególnie na umowie o pracę, liczy się co na koncie.

Vi

( usunięte przez administratora ) Cały czas podczas rozmowy rekrutacyjnej jest atak, przerywanie wypowiedzi i wyczuwalna jest wyższość nad rekrutowanym. Nie wiem co chce zyskać takim mało profesjonalnym zachowaniem? Rozmowa rekrutacyjna beznadziejna. Szkoda czasu. Skoro tak wygląda rekrutacja to na co dzień w pracy jak się zachowuje?

Aligator

Nie polecam. Słabizna.

Pracowniczka

I firma znajduje się we Wrocławiu na Ostrowskiego, nie w Poznaniu.

Paladin

Stary takie info zostanie w 3sec usuniete przez administratora forum. Zapytaj czy na umowe o prace czy na umowe o wspolpracy chca cie zatrudnic, bo po trzecim etapie rozmow mozesz sie dowiedziec ze jednak musisz miec dzialalnosc ;)

Janek
@HR Lider 15.04.2016 09:25
Poszukiwaliśmy Referenta ds. Księgowości do firmy. Wymagania były nieco wyższe niż przy standardowych rekrutacjach na stanowisk...

Dlaczego wzajemne oczekiwania weryfikujecie dopiero na 3 etapie? Jeśli wtedy okaże się, że są one rozbieżne, to zarówno Wy jak i kandydat niepotrzebnie zmarnujecie dużo cennego czasu. Zajmuję się na codzień rekrutacją i pierwsza rozmowa -z reguły własnie telefoniczna/Skype ma na celu przede wszystkim weryfikację informacji zawartych w CV, oczekiwań kandydata, jego motywacji do podjęcia nowej pracy i przyczyn dla których chce zmienić obecne miejsce zatrudnienia. Jeśli po takiej -krótkiej rozmowie okaże się, że oczekiwania kandydata są zupełnie rozbieżne od tego co możemy mu zaoferować, wówczas nie tracimy więcej czasu na rozmowy spotkania.

@HR Lider 15.04.2016 09:25

Zostaw opinię o PLUSGPS Q4B Sp. z o.o., Sp.k. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PLUSGPS Q4B Sp. z o.o., Sp.k.