Majkoltrans Sp. z o.o.

Wrocław

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Majkoltrans Sp. z o.o.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Majkoltrans Sp. z o.o.

pracownik 1

Też tam pracuje ale będę się zwalniam i nie polecam socjal faktycznie niezły ale już impreza integracyjna tylko dla dyrekcji cały weekend w górach z full wypasem i żadnego tam pracownika spoza biura. Robota - hmm faktycznie wyprujesz flaki ale z pieniędzy i tak nie będziesz zadowolony i nie licz na to że ktoś doceni ze dałeś z siebie wszystko kosztem zdrowia. Wynagrodzenie nieadekwatne do wykonywanej pracy. Jedynym plusem jest w tej firmie instruktor facet do rany przyloz a może raczej był bo już go zwolnili a nowy - lepiej nie pisac. Dużo osób na zlecenie robi i tylko takiego pracownika szanują tutaj bo jak masz umowę to zapomnij o szacunku.

były pracownik

Ogólnie stwierdzam że firma ma więcej plusów niż minusów.Zarząd dość obiektywny choć niezbyt szczery.Nie ujawnia swoich zamiarów wobec pracowników,trzymając ich w niepewności.Płaca do zniesienia,podwyżki nieczęste,premie owszem wysokie ale jednorazowe.Socjal pierwsza klasa.Jeśli wyprujesz z siebie flaki w pracy to czuj się jak w rodzinie.Tylko jak w każdej rodzinie uważaj na najbliższych.Nie pierdzielą się z obibokami i oszustami.Dają dużo i wymagają jeszcze więcej.Pracowałem w firmie trochę więc wiem co piszę.Duży minus za zatajanie informacji co do dalszej działalności firmy na danej bocznicy.

Zostaw opinię o Majkoltrans Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Majkoltrans Sp. z o.o.