Opinie o PERFECT GYM SOLUTIONS S A w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie PERFECT GYM SOLUTIONS S A. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PERFECT GYM SOLUTIONS S A o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PERFECT GYM SOLUTIONS S A w Warszawa

Tester HR'ów.

Powiem tak jak jest chora rekrutacja to i chora jest atmosfera w firmie. HR wysyłają zadania których nie rozumieją, jak zadajesz pytanie to odpisuje, że nie rozumiesz instrukcji i kończy rekrutacje. Z takim chamstwem jeszcze się nie spotkałam. W normalnych HR ludzie nawet cieszą się, że ktoś dopytał to znaczy jest realnie zainteresowany. Dostajesz zadanie do zrobienia za darmo i jeszcze traktują Cię z buta (tzn. tak im się wydaje, bo to o nich świadczy). Do tego mało płacą widać po widełkach.

@Amalia

A czy na te zadania jest przeznaczony określony czas, każde stanowisko ma ten sam czas? Jakie są kryteria oceny wykonanego zadania? Procent odpowiedzi poprawnych czy inaczej to oceniacie? W jakim czasie sprawdzacie te zadania, od razu po ich wykonaniu?

TSCS

PerfectGym - spędziłem tam +3 lata i sporo zyskałem. Warunki finansowe całkiem fair, prestiżowa lokalizacja, nowoczesne biuro... to kilka słów dla tych, którzy rozważają podjęcie zatrudnienia w PG. Przede wszystkim jest z kim pracować - są fajni ludzie i mimo różnych "tarć" istnieje tutaj fajna współpraca miedzy działami (CS/TS/Produkt). Na plus też zasługuje kadra zarządzająca bo to młode osoby, które odważnie nadają nowe kierunki firmie, przez co PG zdobywa wciąż wielu nowych Klientów - to chyba też istotna informacja dla osób, które szukają stabilnego zatrudnienia. PG stało się dla wielu pracowników miejscem gdzie zdobyli pierwsze doświadczenie zawodowe by szukać lepszych pieniędzy poza firmą. Ostatnimi czasy wzrósł trend powrotów "starych" pracowników do PG oraz migracje pomiędzy działami - szczerze dopinguję PG bo nigdy nie czułem się (usunięte przez administratora) a ludzie i atmosfera jaka tam panuje jest nie do podrobienia. Do tego świetnie funkcjonuje w PG HR gdzie w razie jakichkolwiek problemów można podejść na "ciasteczko/kawkę" i porozmawiać szczerze - skuteczność 100% ;)

Z reguły większość nowych nie ma doświadczenia? Jak musi wyglądać postęp wyników, o których pisałeś żeby spoko zarabiać? Dlaczego jesteś byłym pracownikiem, a nie obecnym ? :)

Tester HR'ów.

rikenbaker
@Tester HR'ów.

szanowna kandydatko, a moze warto byloby siedziec cicho i zobaczyc wine tez po swojej stronie. Czy w jakikolwiek sposob rekruterka cie urazila? no raczej nie napisala ci nic obrazliwego. Nasza rekruterka jest osoba ciepłą. Dzieki skonczeniu prestizowej uczelni psychologicznej nauczyła sie empatii. Jest znanym na rynku zawodowym psychologiem. Dzieki niej firma tworzy rodzinną atmosferę. Nasza rekruterka reprezentuje najwyższej klasy standardy etyczne. Tajemnica zawodowa jako psychologa jest dla niej najważniejsza dzieki czemu kazdy jej ufa. Każdy pracownik może przyjść z problemami i może mieć pewność że pozostanie to tajemnicą. Nasza rekruterka nie dzieli się przemyśleniami o ludziach w mediach społecznościowych tak jak ty droga kandydatko. To jest własnie jej power i na tym zrobiła kariere.

Klementyna
@Tester HR'ów.

Hmmm a czego dotyczyło zadanie? Co trzeba było zrobić i ile czasu kandydat ma czasu na zrobienie tego? Zadanie to był który etap tego procesu?

@Klementyna

1 etap, czas na wykonanie zadania to dwa dni (48 godzin). Jest to na stanowisko juniorskie zazwyczaj dotyczy czegoś nowego w czym nie mamy zbyt dużego doświadczenia. I ma za zadanie sprawdzić jak szybko jesteśmy wstanie czegoś się nauczyć. Zadanie jest wysyłanie z "automatu" bez pytania czy mamy czas na wykonanie jego. W większości firm czas na wykonanie zadania to 7 dni. Ludzie mają też swoje, życie prywatne, wysyłają aplikacje późnym wieczorem i chcą też zrobić zadanie dobrze a nie na odwal. Nie chcę podawać zbyt dużo szczegółów.

@Tester HR'ów.

Dzień dobry, dziękuję za opinię. Przykro mi, że Pani wrażenia z naszego procesu rekrutacji nie były pozytywne. Nasz zespół HR zweryfikuje proces, którego dotyczy Pani komentarz. Chciałabym zapewnić, że nasza firma, jako pracodawca z wileoletnim doświadczeniem w rekrutacjach w branży IT, stara się, aby proces rekrutacji był przyjazny kandydatom. Zadania, które dajemy kandydatom, staramy się dostosować do potrzeb i wymagań wynikających z danego stanowiska. Jeśli znalazłaby Pani czas, przybliżyć sytuację z tego procesu, abyśmy mogli lepiej zrozumieć co wydarzyło się w komunikacji z rekruterką, mam prośbę o kontakt mailowy: kontakt@perfectgym.com. Życzę Pani znalezienia wymarzonej pracy i sukcesów zawodowych. Pozdrawiam, Amalia Szałachowska

Lidia
@Amalia

Czy biorąc pod uwagę te opinie zmienią Państwo pewne kwestie w rekrutacji? Rozwiązując zadanie można liczyć na drobną pomoc czy to praca zupełnie samodzielna ?

@Lidia

Dzień dobry! Każdą informację zwrotną od osób aplikujących bierzemy pod uwagę i w przypadku negatywnego feedbacku, wyjaśniamy wewnętrznie. Chcemy zapewniać naszym kandydatom przyjazną atmosferę podczas rozmów rekrutacyjnych, staramy się przygotowywać zadania tak, aby były dopasowane do roli, na którą osoba aplikuje. W ostatnich dniach zebraliśmy informację zwrotną od kandydatów w procesie, którego dotyczy negatywny komentarz, żeby zbadać problem. Samodzielne wykonanie zadania kandydatom juniorom zajęło około 2 godzin i nie zgłaszali więcej nieprawidłowości w tym zakresie. Jeśli jest Pani zainteresowana tą pozycją, zachęcam do aplikowania. Nasz zespół dołoży wszelkich starań, aby proces rekrutacji przebiegał w dobrej atmosferze :)

prospect Nowy wpis
@rikenbaker

bardzo mnie rozbawiła Twa wypowiedź. jeśli od tego czasu rekruterka?HRka się nie zmienila, to mam bardzo przeciwne zdanie i jej pobyt na tym stanowisku jest bledem. pierwsza linia kontaktu z firma wyglada tragicznie, mega nieprofesjonalnie, lub z czaspy (sam, sobie wybierz ktore okreslenie wolisz). a jesli uwazasz to za standard- ok, masz prawo, to znaczy ze imperfect gym solutions czyli fcukups trzeba omijac z daleka..dla zdrowotnosci:-) HR zalatuje poznym liceum lub pierwszymi latami studiow, i rest in my case...

Ewa Nowy wpis

Celina Nowy wpis

Rozwinie ktoś o tym, jak wygląda opcja pracy hybrydowej jako Junior Knowledge Specialist? Według ogłoszenia istnieje, ale żadnych konkretów, ile w firmie, a ile z domu się pracuje. Przeglądam komentarze tutaj i nie wiem, może nikt z tego nie korzysta, ale no nie widzę nic, a bardzo mnie interesuje taka możliwość.

Kiero Nowy wpis

Świetna firma, w której najlepsze jest to jak jest zorganizowana. Z jednej strony startup, gdzie pełna dynamika i mega zwinność, ale z drugiej już mają pewne określone procesy i zespoły do ich realizacji.

Czy w PERFECT GYM SOLUTIONS S A występują paczki/bony świąteczne?

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie PERFECT GYM SOLUTIONS S A. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Junior IT System Administrator?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Slask

Jesteśmy firmą liderem na rynku polskim, europejskich i światowym. Wyznaczamy standardy, trendy już nie tylko w Polsce ale również na świecie. Jesteśmy najlepszymi na rynku specjalistami IT. Specjalizujemy się praktycznie we wszystkim. Nasze opinie są wyznacznikiem nowych standardów w IT. Jesteśmy specjalistami profesjonalistami z zakresu Windows Server, Azure i masterami Kubernetes Docker itp. Można by było długo wymieniać listę technologii w których jestesmy ekspertami.. Nasi specjaliści IT są najlepsi!!! Można to łatwo sprawdzić. Niektórym, a szczególnie konkurencję to bardzo boli....

Hanna
@TSCS

Powiesz dokładnie o warunkach finansowych? Na jakim jesteś stanowisku? Łatwo idzie zatrzymać się na dłużej i dostać umowę na stałe? Jak można zdobyć doświadczenie to zatrudniają bez niego?

@Hanna

Cześć, @Hanna, przez większość czasu zajmowałem stanowisko kierownicze i byłem też odpowiedzialny za zatrudnianie nowych pracowników. Nie wiem jakiej pracy poszukujesz więc ciężko też mówić o stawkach. Nie ma problemu z otrzymaniem umowy o pracę po przepracowaniu okresu próbnego. Każdy dział ma inną strukturę wynagrodzeń, ale poza stawka bazową, którą podają w ogłoszeniach dochodzi premia, dodatek stażowy... stawki raczej rynkowe na start - z tego co wiem to chyba coś ostatnio podnieśli.

Paula
@TSCS

Piszesz tutaj o pracownikach, którzy dopiero co rozpoczynają swoją przygodę z pracą i zbierają doświadczenie. Czyli tutaj bez problemu bez doświadczenia można się dostać? Rzeczywiście, ktoś może potwierdzi, można się wiele tutaj nauczyć? Osoba bez doświadczenia musi przejść najpierw jakieś szkolenia czy uczy się od innych pracowników?

@Paula

Z perspektywy działów wsparcia technicznego czy customer success/wdrożenia to z pewnością można się dostać bez doświadczenia(masa osób tak zaczynała) i można wspiąć się do godziwego wynagrodzenia w porównaniu do rynkowego o ile mamy postęp w zakresie wyników i przyswajania wiedzy. Sam pracowałem ponad 3 lata i przeszedłem drogę od samego początku. Prócz tego pracują tam fantastyczni ludzie i management jest zawsze otwarty na dyskusję o ścieżce kariery(jest ich wiele w samej organizacji).

Hej, czy w Perfect Gym jest możliwość wybrania sprzętu służbowego? Pracuja na komputerach z systemem Windows czy Mac OsX? Będę wdzięczny za odpowiedź

Ktoś w sprawie oferty ABM specialist się kontaktował? Zastanawiam się, czy trzeba znać angielski na poziomie native’a, bo tam pisali coś o tym, że oczekują płynności. Jaki trzeba mieć poziom, żeby sobie poradzić?

TeaWhoYou

Generalnie nie oczekujcie dużo od Perfect Gym. Praca jest dedykowana dla studentów do 26 roku życia. Możliwe że trochę teraz się zmieniło ponieważ po odejściu dużej liczby osób, kadra wzięła sobie do serca emigrację do innych firm i podwyższyła wynagrodzenie o parę stówek (dosłownie o 200zł). Plusem PG jest fajny początek dla ludzi którzy chcą rozpocząć swoją przygodę w IT. Sam po roku spędzonym jako supportowiec mogę to potwierdzić. Reszta naprawdę na minus. Pozdrawiam byłych pracowników PG polecam robić wszystko na solution propouse. ????

Alicja
@TeaWhoYou

A jeśli nie jest się już studentem i jest się trochę ponad 26 to jest sens aplikować? Rozważają w ogóle takie kandydatury?

Były_Pracownik_PG

Jako były pracownik, który spędził tam ponad 2 lata ocenię ten czas jako wartościowy. Jako plusy podam zespół, brak formalizacji na każdym kroku, wzrost wynagrodzenia, możliwość wykazania się w organizacji. Jako minus to z pewnością brak konkretnych szkoleń(trzeba samemu wychodzić z inicjatywą i zaangażować konkretnych ekspertów) choć w kilka lat było jedno z ekspertem w swojej dziedzinie. Firmę z pewnością polecam tych którzy chcą się rozwinąć w IT, lub w branży fitness, bo jest to rewelacyjne miejsce na pierwsze kroki w branży. Sam bardzo dużo zykałem na współpracy z PG. Pozdrawiam :)

@Były_Pracownik_PG

Dziękuję za opinię i wnioski z pracy w Perfect Gym Solutions. Bierzemy do serca minus za szkolenia, będziemy stopniowo rozwijać ten obszar. W imieniu firmy, dziękuję za Twój wkład w rozwój naszej organizacji podczas dwuletniej przygody z Perfect Gym. Pozdrawiamy, życzymy powodzenia i samych sukcesów! :)

Firma PERFECT GYM SOLUTIONS S A poszukuje pracowników na Specjalista Ds. Rekrutacji w mieście Warszawa. Czy ktoś brał już udział w rekrutacji w tej firmie i może wypowiedzieć się na jej temat? Z ilu etapów się składa?

Amalia

Dzień dobry, rekrutację zamknęliśmy w lipcu, dziękujemy za zainteresowanie. Odpowiadając na pytanie, nasze rekrutacje zwykle przebiegają w etapach: rozmowa telefoniczna, spotkanie w siedzibie firmy i ostatni etap, czyli złożenie oferty i podpisanie umowy. W przypadku zainteresowania pracą w Perfect Gym, zachęcam do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy, na: https://www.perfectgym.com/en/career Pozdrawiam serdecznie, Amalia

PZ

Pracowałem w dziale produktowym w Perfect Gym prawie 8 lat. Oczywiście momentami bywało różnie, ale generalnie moja ocena jest absolutnie pozytywna. Nie wypowiem się na temat innych działów, ale w dziale produktowym firma naprawdę dba o pracownika. Szczególnie w ostatnich latach bardzo się to zmieniło na plus. Co do kwestii rozwoju, to wystarczy tylko chcieć. Zdarzają się oczywiście mniej i bardziej ciekawe projekty, ale inicjatywa i innowacje są bardzo mile widziane. Ja miałem poczucie że mam absolutny wpływ na produkt którym się zajmowałem. Nie tylko na kształt i funkcjonalność ale i na dobrane technologie. Jeśli tylko ma się odrobinę odwagi i chęci, można w tej firmie naprawdę bardzo wiele. Zarząd jest bardzo przystępny, w każdej chwili można zapukać do drzwi CEO i zadać dowolne pytanie. Ludzie którzy tam pracują są świetni, atmosfera totalnie luźna, bardzo startupowa, mimo że firma nie jest już dawno startupem. Oprócz pracy można też często miło spędzić czas wieczorami z pracownikami i zarządem ;) Podsumowując, jest to najlepsza firma w jakiej do tej pory pracowałem. Odchodziłem z ciężkim sercem, tylko i wyłącznie dlatego że uznałem że w branży IT 8 lat to najwyższy czas na zmianę. Chociaż ostatnio część byłych pracowników wraca, więc kto wie... ;)

Izabela
@PZ

tak mnie zaciekawilo, czy ci co odeszli maja szasne na ponowne przyjecie ? jak na to patrzy CEO ?

@PZ

Dziękuję za feedback i czas poświęcony na komentarz. Za naszą firmą już kilka lat różnych doświadczeń, wiele jako organizacja się nauczyliśmy, ale cały czas staramy się rozwijać i poprawiać obszary, które tego wymagają. Cieszymy się i jesteśmy wdzięczni za Twoje osiem zawodowych lat poświęcone pracy w naszej firmie. To duży kawał czasu i ogrom wykonanej przez Ciebie pracy. Rozstanie również dla nas nie było łatwe i nie obyło się bez wzruszeń i emocji. Jeśli kiedyś postanowisz zajrzeć do nas ponownie, wiedz, że nasze drzwi zawsze są otwarte :)

@Izabela

Dzień dobry! Osoby, kóre odeszły jak najbardziej mają szansę na ponowne przyjęcie, mamy z resztą w naszej organizacji takie przykłady, co nas bardzo cieszy. CEO jest otwarty na rozmowy o ponownym przyjęciu do pracy.

Zdon

Dzień dobry, chciałem podzielić się Swoją opinią na temat tego pracodawcy. Niestety bardzo negatywną. Miałem znikomą przyjemność pracować kilka lat w tej organizacji i przyznam, że było to bardzo przykre doświadczenie. Co uderza na początku, mimo dobrego kamuflażu i otoczki świetnego pracodawcy? Wszechobecny chaos. Po niemalże zerowym, źle zorganizowanym onboardingu, pracownik jest zdezorientowany i pozostawiony na łasce i niełasce obecnych tam ludzi. Fakt, że w okresie, w którym pracowałem, poznałem świetnych towarzyszy niedoli, z których pozostała garstka. Obecnie każdy odchodzi lub zostaje zwolniony w sposób karygodny, pokazujący brak klasy w jakimkolwiek zakresie. Bardzo duża rotacja pracowników, co świadczy na niekorzyść pracodawcy. Najciekawszy jest WszechRządzący Zarząd, który wykazuje wszelkie objawy głuchoty, ślepoty na to, co się dzieje w organizacji. Wszelakie zle opinie i jakiekolwiek sugestie są zamiatane pod dywan. Trochę jak w Chinach, czy Korei, wypowiesz się źle, następnego dnia znikasz. Brak szacunku do pracownika i klientów. Wielokrotnie byłem świadkiem i sam byłem obrażany...Brak jakiekolwiek kultury organizacyjnej oraz prywatnej. Jeżeli chodzi o jakąkolwiek etykietę biznesową, obycia w świecie biznesu...no tutaj ogromne braki, jak przy zarządzaniu ludźmi/zespołem. Kasa słaba, a z tego co wiem, w ostatnim roku to równia pochyła. Brak jakiegokolwiek systemu nagradzania pracownika, brak ścieżki kariery, brak jakichkolwiek szkoleń pracowników. Traktowanie pracownika jak (usunięte przez administratora) którego można przekręcić na każdym kroku. Ogólna ocena...? Firma bardzo, nazwijmy to "w tyle", bez obycia. Zarząd na szkolenie. Generalnie...omijajcie szerokim łukiem, szkoda czasu i nerwów.

Pelna zgoda
@Zdon

Onboarding dramat, na odwal się, na szybko. Cała masa spotkań na raz, brak przerwy na toaletę i obiad

Grażyna
@Pelna zgoda

Kto konkretnie za organizację tego całego onboardingu był wtedy tutaj odpowiedzialny?

@Pelna zgoda

Dzień dobry, Przykro mi, że nasz onboarding pozostawił na Pani/Panu negatywne wrażenie, brak przerw to niedopatrzenie osoby odpowiedzialnej za Onboarding Day i tego błędu już unikamy oddzielając sesje krótkimi przerwami oraz organizując dużą przerwę na wspólny lunch. Nad naszym onboardingiem cały czas pracujemy. Dążymy do wypracowania satysfakcjonującego procesu, który będzie przyjazny, dostępny, i będzie wspierał nowego pracownika w jego pierwszych tygodniach w firmie. Dziękuję za feedback i życzę sukcesów w dalszej karierze zawodowej.

Asia

Nie pwoinno mieć miana firmy, to po pierwsze. Raczej źle zarządzany, prywatny grajdoł i prawdziwi janusze biznesu...

Całe szczęście to już za mną
@Asia

Firma dramat, niekompetentni zarządzający opowiadający głupoty, mobbing w jednym z działów

@Całe szczęście to już za mną

O jakim dziale mowa?

@Całe szczęście to już za mną

Dzień dobry, dziękuję za opinię. Kadra zarządzająca w firmie Perfect Gym Solutions jest rekrutowana wśród najlepszych specjalistów na rynku - nie tylko jeśli chodzi o jakość pracy, ale również nieposzlakowaną opinię w poprzednich miejscach pracy, zatem posiadają wymagane kompetencje, aby wykonywać powierzone im obowiązki. Jeśli jednak zdarzyło się w okresie Pani/Pana zatrudnienia, że którykolwiek z managerów zachował się niewłaściwie czy niekompetenie, bardzo za to przepraszamy. Nasza firma cały czas pracuje nad poprawą jakości pracy, w maju i z początkiem czerwca nasza kadra managerska zyskała nowe osoby, których doświadczenie zawodowe i etyka zawodowa z pewnością przyspieszą pozytywne zmiany w naszych działach. Na mobbing nie ma miejsca w PerfectGym; takie zachowania są nieakceptowane, jednak aby firma mogła im przeciwdziałać, pracownik powinien natychmiast zachowania mobbigngowe zgłosić do działu HR. Jeśli doświadczył/-a Pan/Pani mobbignu w naszej firmie, proszę o kontakt na adres: kontakt@perfectgym.com Zobowiązujemy się podjąć wszelkie działania, aby sytuację wyjaśnić i zapobiegać takim zdarzeniom w przyszłości. Życzę Pani/Panu wszystkiego dobrego na dalszej ścieżce zawodowej.

qwerty

Cały czas coś się zmienia, wiele spraw zostało w ostatnich latach "burzliwie" uporządkowanych ale pozytywny klimat jeszcze pozostał, to już nie startup ale jeszcze nie korpo. Nie ma typowych "czarnych charakterów" którzy będą robić pod górkę tylko dlatego bo mają taki kaprys. Każdy chce aby pracowało się przyjemnie, większość stara się być pomocna. To, że często nikt nic w temacie nie wie to inna sprawa. :) O problemach mówi się wprost, w ogóle w firmie panuje otwartość - hitem są anonimowe pytania zadawane podczas kwartalnych prezentacji zarządu na które prezes odpowiada pod ich koniec. A często to nie są łatwe pytania. Firma lubi ludzi z inicjatywą, czasem uda się zrobić coś fajnego, innym razem komuś nie podpasuje i pomysł zdechnie - ale ogólnie aktywność jest promowana. Warunki pracy dobre, stawki rynkowe, nadgodziny zwykle niemile widziane. Ogólnie polecam, choć oczywiście nie jest tak idealnie jak mogłoby wynikać z tego opisu.

Jaki dress code obowiązuje w PERFECT GYM SOLUTIONS S A?

Casual

Alex

W tym momencie ludzie odchodzą z tej firmy na potęgę. Wynikiem są błędy w zarządzaniu. Odeszło tak wielu dobrych pracowników i nadal nikt nie zauważa COO jako winnego.Przypadek?? Nie sądzę. A podobno ryba ginje od głowy...

Stefan
@Alex

A możesz napisać co takiego robi COO, że ludzie odchodzą?

Dominik

Powiedzcie czy firma jest zainteresowana pozyskaniem nowych pracowników? Jakieś informacje o zarobkach i umowie otrzymam?

Czy można liczyć w PERFECT GYM SOLUTIONS S A na prywatną opiekę medyczną?

HR

Firma Perfect Gym Solutions zapewnia swoim Pracownikom i Wspólpracownikom prywatną opiekę medyczną w Lux-med. Jest również możliwość wykupienia pakietów partnerskich i rodzinnych.

Qwerty

Pracuję tutaj od 2018 roku jako programista. Fajny projekt, super ludzie, dobra pensja. Współpracowałem z wieloma firmami i uważam tą za jedną z lepszych. Doświadczenia pewnie zależą od stanowiska i zespołu, ale zdecydowanie polecam. Biuro na Wilanowie, więc dla niektórych może być daleko.

Zostaw merytoryczną opinię o PERFECT GYM SOLUTIONS S A - Warszawa

• Jak się pracuje w PERFECT GYM SOLUTIONS S A?

Zobacz opinie na temat firmy PERFECT GYM SOLUTIONS S A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PERFECT GYM SOLUTIONS S A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PERFECT GYM SOLUTIONS S A
3.5/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Franciszka Klimczaka 1
    02-797 Warszawa