P.P.U.H. ELDROBUD IMPORT- EXPORT E.J. DROŻDŻ

Dolnośląskie

Opinie o P.P.U.H. ELDROBUD IMPORT- EXPORT E.J. DROŻDŻ

Paulina

@były@Ma dzia Rozumiem, że w Waszym odczuciu praca w dziale handlowym w firmie jest szczególnie trudna. Czy jednak te wpisy pokazują obecną sytuację w firmie? Może w ciągu ostatnich miesięcy zaszły w niej jakieś zmiany. Czy mógłby wypowiedzieć się ktoś z obecnych pracowników?

były

potwierdzam nie da sie tam zarobic. szkoda czasu ceny 3 razy wyzsze niz rynkowe a przebic sie z tym samym produktem to kosmos

40 i 4

Typowy janusz biznesu. Użytkownik Sanepid ma 100% racji. Odradzam nawet składanie CV do tej firmy i osobisty kontakt z właścicielem, któremu przez opiętą na pokaźnym brzuchu kozulę prześwituje pępek.

to fakty, bardzo dużo we wszystkich województwach mają rekrutacji na stanowisko przedstawiciela handlowego i ciekawi mnie po prostu czy to jednak wynika z rozwoju firmy czy jednak mam się obawiać jakiejś rotacji

Sanepid

Napiszę najkrócej jak potrafię. Pragnę przestrzec wszystkich przed firmą, zarobki niskie - najlepiej najniższa krajowa , a na wizytówce "Dyrektor". Miała być baza klientów, a po podpisaniu umowy nic takiego nie zobaczysz i się nie doprosisz. Miało być szkolenie, w u sumie to jest 5 minutowe... Ceny produktów znacząco się różnią od konkurencji, oczywiście na niekorzyść PH, a szef tłumaczy to super hiper jakością produktów i obsługi itp itd, a przywiezione z Chin po najtańszej linii oporu, jednak konkurencja ma to samo i średnio o 30% taniej bez robienia "super oferty i łachy" pod klienta. Jednak najlepiej wspominam jazdę autem, nie ważne, że firmy są na jednej ulicy, nie ruszyłeś auta na 15metrów to znaczy, że oszukujesz właściciela, wręcz okradasz. Raporty, raporciki, raportowanie - więcej niż faktyczne Ci się zdaję, a nie pracuję w pierwszej firmie z raportami. Na koniec zostawiłem/zostawiłam wisienkę na torcie, mianowicie pracujecie w Eldrobud, ale nie macie tylko w sprzedaży dystrybutorów wody pitnej o której piszą w ogłoszeniach o prace, tylko dojdzie wam firma córki i syna - córka ma zakładanie wentylacji/serwis klimatyzacji, a syn czyszczenie wszelakich rur ich "autorskim środkiem chemicznym" (też z chin) co za tym idzie, szukają frajerów do "roboty" bo jakby nie patrzeć na umowie praca w Eldrobud, a zasuwasz w 3 firmach na raz za nieco więcej niż najniższa krajowa. Zresztą szukali rok temu, szukają i teraz.

Zostaw opinię o P.P.U.H. ELDROBUD IMPORT- EXPORT E.J. DROŻDŻ - Dolnośląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.U.H. ELDROBUD IMPORT- EXPORT E.J. DROŻDŻ