Opinie o P.P.U.H Eldrobud Import-Export s.c. Drożdż Elżbieta Drożdż Jan w Dolnośląskie

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy P.P.U.H Eldrobud Import-Export s.c. Drożdż Elżbieta Drożdż Jan. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie P.P.U.H Eldrobud Import-Export s.c. Drożdż Elżbieta Drożdż Jan o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.U.H Eldrobud Import-Export s.c. Drożdż Elżbieta Drożdż Jan w Dolnośląskie

Było minęło

Chce przestrzec wszystkich aby nie rozpoczynał pracy w tej firmie. Nie z byle powodu firma nagle zmieniła nazwę... A to z tego powodu że w internecie jest obsmarowana same źle i negatywne opinie o nich jako pracodawcy i zleceniobiorcy wykonawcy.... Dreamwater 2 w mieście x nie przeszedł testow wody pozytywnie co oznacza że ilurzadzenie to nie spełnia warunków opisanych w ulotce oraz umowie. To jeden wielki shit.. Tak samo Dreamwater dystrybutor wody... Filtry przepuszczaja swinstwa... Drożdżowie nie rozliczaja się z prowizji z pracownikami. Mało tego... Po stworzeniu mega potężnej bazy danych swoich klientów szef we własnej osobie zaczyna jeździć do tw klientów i podpisywać za ciebie umowy.

Pracuj. Pl
@Było minęło

Jaka nazwa? Tak to jest jak leci się w przysłowiowe kulki z ludźmi. Hmm komu będzie ostatecznie do śmiechu to będzie. Moje poszanowanie

Misiek
@Było minęło

Czy firma podpisuje umowę z pracownikiem i warunki prowizyjne czy odbywa się to na zasadzie porozumienia ustnego?

Było minęło
@Misiek

Jest umowa ale nie dla wszystkich różnie podchodzą do pracownika. Ale to z czego ma być prowizja to tylko ustalenia ustne które potem niestety jest trudno wyegzekwować.

afd83
@Pracuj. Pl

Jeżeli jesteś kolejna osoba poszkodowana przez eldrobud jak ja proszę o kontakt na maila aga.fiejdasz1983@gmail.com proszę wszystkich poszkodowanych o jakąś informację razem zrobimy więcej

Były1
@afd83

Czy sprawa już się odbyła? I z jakim efektem??

Mirek Nowy wpis
@Było minęło

"Było minęło" jak można się z tobą skontaktować?

Zuza

Hej. Potwierdzam wszystko co zostało napisane o firmie eldrobud. Jestem bylym pracownikiem firmy w roku 2019. Nap wiadomość do aga.fiejdasz1983@gmail.com , ta Pani robi pozew zbiorowy przeciwko JD. Jak ktos chcę sie przyłączyć to proszę sie z nią kontaktować. JD TO (usunięte przez administratora)

Byly
@Zuza

No, najwidoczniej poza firmą Eldrobud i Energy Eko CK będzie trzeba wyciągnąć parę instytucji z nazwiskami szarych "prominencji" - bo co oni za burdy wyprawiają to w głowie się nie mieści.

@Byly

Czy jesteś też osobą poszkodowana przez eldrobud? Jak tak to może sie przyłączysz do nas? Pora zakończyć temat i wkoncu odzyskać pieniądze...

Pracownik byly
@Zuza

Ile osób bierze udział w zbiorczym pozwie?

Pracownik Nowy wpis
@Zuza

Żal tej firmy i tego u kresu.... Człowieka

Aga Nowy wpis

Pracowałam w tej firmie i nie mam zastrzeżeń. Wypłaty zgodnie z umową, czas pracy też. Naprawdę nie mogę się do niczego przyczepić.

Kukunamuniu Nowy wpis
@Aga

Chyba Pani tak kazali napisać.. Albo nie zna jescze realiów pracy... Na początku są bardzo mili a potem jak już zdobeda zaufanie to każą robić bazę kt szef sam wykorzystuje do jeżdżenia po tych klientach.. Nigdy nie dostaniesz ani złotówki prowizji!!! (usunięte przez administratora)

Paulina

@były@Ma dzia Rozumiem, że w Waszym odczuciu praca w dziale handlowym w firmie jest szczególnie trudna. Czy jednak te wpisy pokazują obecną sytuację w firmie? Może w ciągu ostatnich miesięcy zaszły w niej jakieś zmiany. Czy mógłby wypowiedzieć się ktoś z obecnych pracowników?

@Paulina

Obecna sytuacja w firmie jest żenująca. Eldrobud po prostu funkcjonuje z okradania pracowników. Każdy kto pracuje chce godnej zapłaty. JD bardzo sie boi pozwu sądowego i kontroli PIP . Z tego co sie orientuję, to mial wiele spraw sądowych i zadnej nie wygrał. Jego produkty to porażka, a dystrybutory do wody nie spełniają wymogów sanepidu. Gość żeruje na niewiedzy pracowników i na ich strachu. Dość dlugo tam pracowałam i mam sporo dowodów na to, co sie wyprawia w tej firmie. PIP już wie i przeswietla firme jak rentgen! A tak na koniec to naprawde kto może to niech omija JD z daleka.

@Zuza

Ten człowiek na jeszcze ponadto w swojej kieszeni nie jedna instytucję, ponieważ ma pomontowane od spółdzielni po sądy swoje dystrybutory, mało tego próbuje wspinać lokatorom w budynkach swoje uzdatniacze - może ten oszolomiony człowiek chce zawładnąć krajem. Rządzą nim zle emocje, szkolenia są na poziomie gangsterskim a nie menagerskim. Zmusza pracowników do montażu wszelkich możliwych urządzeń - nawet z opcją wyczyszczenia zapuszczonego kibelka, po tym wszystkim nie płaci ludziom premii a rzuca jakieś ochłapy. Praca w tej firmie = wyzysk i tortura psychiczną i niekiedy fizyczna bo jak zainteresowani wiedzą JD nie ma hamulcow

@Zuza

Ma czego się bać JD! I kogo...

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie P.P.U.H Eldrobud Import-Export s.c. Drożdż Elżbieta Drożdż Jan? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Byly

Proponuję również przeswietlic wszystkie instytucje czytaj prezesow (w szczególności spółdzielnie - w czym kraju ma za swoimi plecami). Czyżby to były przywlaszczenia dóbr państwowych na własny użytek i potrzeby. Firma ma holendarne ceny a jakość usług pozostawia wiele do życzenia... Ponadto nie jeden przedstawiciel instytucji ma w swoim prywatnym gospodarstwie taki urządzenie otrzymane w prezencie...

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy P.P.U.H Eldrobud Import-Export s.c. Drożdż Elżbieta Drożdż Jan?

Gdzie sobie życzysz, Ja Drożdż ma wiele miejsc na rozmowy...jeśli preferujesz Red Haus to nie ma problemu. Dla Panów "Specjałów" czytaj prezesów pod krawatem jakaś dziwka na kolana też się znajdzie!

Dominika

Czy w firmie obowiązują uniformy?

byłapracownica

Muszę przyznać, że w różnych firmach pracowałam, ale czegoś takiego to nie doświadczyłam jeszcze nigdzie. Nieporozumienie za nieporozumieniem, pracownika maja za nic, klientów oszukują na każdym kroku. Czy w tym kraju nie ma żadnego nadzoru i kontroli nad tym co się dzieje w takich zakładach? Jeszcze za plecami takiej firmy stoją instytucje- Co z tą Polską jest nie tak??

Ciekawski

Firma żenada!!! Jan Drożdz jeszcze większą - to co robią w tej firmie te pracownice z biura to jest obrzydliwe! Nie wiem komu to imponuje - może prezesom na jego poziomie - tak niskim. Czekają aż im coś sprezentuje firma Eldrobud. Ciekawe czy mieszkańcy poszczególnych spółdzielni maja świadomość w jaki sposób są wydatkowane ich pieniądze ( na prywatne potrzeby prezesów i ich kochanek np. Księgowych)??? I w jak wielkim poważaniu maja mieszkańców? Wręcz nimi gardzą- jak za komuny- a to oni z tą bandą z Eldrobud - mafią z Małopolski) - są zwykłymi ściewami!!!!

Obywatel

Lista nazwisk jest długa, można je mnożyć i dzielić, a każdy ma na sumieniu nie jedno.... ZOBACZYMY jak będą błagać te....

Karina@#

Czytam opinie, ale chyba w innej firmie pracuje!:P...zaczęłam pracę prawie pół roku temu, zarobki faktycznie najniższa krajowa przez 3 miesiące plus premia (wypłaty dostaję terminowo), po próbie 3 mies. podwyżka do 3.tyś na rękę i premia, raportowanie trochę pochłania czasu ale jakoś ogarniam, jak robię na bieżąco to jest ok. Zobaczymy co będzie dalej. Póki co jestem dość zadowolona i nie narzekam :D

@Karina@#

Pani jest chyba jedna z córek albo pracownikiem biura tej firmy i specjalnie pisze Pani takie bzdury. Odradzam z całego. Serca pracę w tej firmie. Wręcz apeluje o pójście po rozum i nie podpisywanie. Z Nimi umowy współpracy. Nigdy żaden pracownik nie dost anie złotówki prowizji. Bazę danych po to się aktualizuje aby potem Jan drozdz sam na podstawie informacji z bazypojecgla i podpisał za pracownika umowę. Jest mnóstwo raportów każdego dnia.t afirma to. Żenada!!! Oszukują i wykorzystują pracowników. Codziennie. Robi się min raport kartę drogowa i wmawiaja oszustwa. I jeszcze jedno JK już dałeś się złapać i pod pisałeś umowę o pracę z nimi to wszutsko musisz mieć na papierze. Każda kwotę prowizji co za co i ile.

Obywatel

@byly pracownik, wspomniałeś o branży mieszkaniowej a ścislej spółdzielczości, której i tak czas jest policzony ( bo wiadomo o co tam chodzi). Nie będę pisał, że wszyscy z jednej gliny... ale miałem tę ogromną nieprzyjemnośc mieć styczność z ów branżą... I do prawdy mądre posunięcie będzie zlikwidować lub poprzejształcać te zakłady jeszcze panstwowe, gdzie hierarchizacja tych przedstawicieli jest karygodna! SKORO państwo funduje takie wysokie fazę za nierubctwo prezesów i ich ulubieniec np. Pań Sekretäre lub księgowych lub innych to dlaczego nie zafunduje gwarancję dochodów osobom przedsiębiorczym budującym w realny sposób gospodarkę tego kraju!!!

Ta jedna

Również pracowwałam w tej "firmie" i mogę potwierdzić wszystkie komentarze i dodać jeszcze to że jak po całym dniu jeżdżenia potem pisania raportów raporcików i innych sprawozdań na drugi dzień rano "paani z biura" dzwoni że jej utrudniam prace bo jej się marginesy w wordzie nie zgadzają bo nie wszystko się drukuje... hmm ja byłam od jeżdżenia a to ona siedzi w biurze ... pierdoła ale codziennie mieć gównoburze z tego powodu... żałosne!!!

@doradca2
@Ta jedna

Szanowna Pani, szkoda nerwów i energii na współpracę z takimi firmami (takich w Polsce jest dużo). Takie techniki jakie stosuje ta firm jest niczym innym jak celowym odwróceniem pracownika uwagi, aby np. podpisać umowę poza plecowo i bezwiednie z jakimś potencjalnym klientem np. prezesem którejś z polskich instytucji. Pani się napracuje a firma zawsze skorzysta. Pozdrawiam

A8F3

Ta firma To jest porazka. Pracowalam tam i odradzam. Bylam na dzialalnosci gospodarczej, wystawialam faktury za ktore do dzisiaj mi(usunięte przez administratora)1850+ZUS (1250zl) do tego mialam 10% od sprzedazy. Klientow mialam sporo, ktorych sama pozyskalam bo bazy zadnej nie dostalam. (usunięte przez administratora) dal mi samochod z gps bez karty paliwowej i kazal zbierac faktury, dawac jemu a on paliwo rozliczy mi na koniec miesiaca (tankowalam za swoje bo zaliczki nie dostawalam)- tego tez mi nie oddal. Mialam tel firmowy ktory mial nagrywanie rozmow. Dokladnie wiedzial gdzie jestem, z kim i oczym rozmawiam. Kolejna sprawa to raporty. Porazka. Piszesz tam wszystko. Gdzie byles, co proponowales, dokladny adres, stanowisko i nr tel. Tym sposobem dostawal baze klientow ktora sam pozniej wykorzystywal. W swojej pracy napisalam 1 raport z calego tyg tzn co robilam od pn-czwartku bo w piatek byl tzw dzien biurowy. Jak podsluchal, ze szykuje sie duza robota czyszczenia kanalizacji i pionow blokow w pewnej SM na podkarpaciu ( ok 70 tys zl) to osobiscie pojechal dzien wczesniej, przed wyslaniem do mnie terminu wykonania roboty podpisac umowe. Tym sposobem stracilam ok 7 tys premii. Gdy sie zapytalam (usunięte przez administratora)o co lotto pow, ze byl w okolicy i mnie wyreczyl ale mam sie nie bać kasa zostanie dopisana na moje konto. Oki. Gdy sytuacja zaczela sie powtarzac pare razy postanowilam goscia(usunięte przez administratora) i zrobilam szum. (usunięte przez administratora)dal mi wypowiedzenie i tak sie nasze drogi rozeszly. Nie przewidzial tylko jednego, ze ze mna odeszli tez klienci. (usunięte przez administratora) NIE POLECAM !!! Szkoda czasu, nerwow i pieniędzy. Zadnego rozwoju w tej firmie nie ma!!! Powiem krotko " PiS Ci tyle nie da co eldrobud obieca"

Miki
@A8F3

Witam... Jak to nagrywanie rozmów? W trakcie rozmowy z klientem przez telefon czy nawet jak się nie rozmawia przez telefon a jest porostu w torebce? Czy samochód również ma podsłuch? Czy sprawa trafiła do sądu pracy?

@Miki

Tel miał włączoną funkcje nagrywania rozmow ( o czym wogole nie zostalam poinformowana) i (usunięte przez administratora) odsluchiwal rozmowy ktore automatycznie byly wysyłane na jego e-maila. Ta firma to PORAŻKA!!!!

Cezary

Trzeba w takiej sytuacji mając dowody rozmawiać z szefostwem firmy

Miki
@Cezary

Myślę że te osoby które wypowiadają siew tym temacie zglaszaly szefowi.. Poza tym zapewne jedno jest na umowie a drugie to tylko uzgodnienia ustne które trudno wyegzekwować.

@Miki

Czyli szukają frajerów za pół darmo...

@doradca

Frajerów to mało powiedziane1

@miki
@Miki

Jak dla mnie to jest współczesna kuźnia (usunięte przez administratora)i pozbawiona własnego rozumu społeczeństwa!!! Odradzam!

@miki
@@doradca

Jak ktoś daje się tak traktować to będzie frajerem! Niesmak po takiej nieowocnej współpracy pozostaje na długie lata!

Paulina

@@anonymouse, oczywiście, masz rację, tak powinno być. Czy pracownicy próbowali podejmować jakiś dialog z pracodawcą w tej sprawie? Myślę, że warto doprowadzić do takich rozmów - głos pracowników powinien być brany pod uwagę. Długo pracowałeś w P.P.U.H. ELDROBUD IMPORT- EXPORT E.J. DROŻDŻ?

Paulina

@Były1, długo pracowałeś w P.P.U.H. ELDROBUD IMPORT- EXPORT E.J. DROŻDŻ? Możesz napisać jak za "Twoich czasów" wyglądała praca w tym miejscu? @anonymous, o czym dokładnie mówisz? Mamy XXI wiek, wydaje mi się, że nikt nikogo nie zmusza do pracy w danym miejscu. Masz inne zdanie na ten temat?

@Paulina

Ten Pan "praco-dawca", który dorobił się i nadal dorabia na krzywdzie i niewiedzy innych ludzi, poza plecowym działaniu, powinien już dawno zniknąć z rynku pracy. Wydaje mi się, że w XXI w pracodawcy szanują pracowników, a nie wyzyskują za pół darmo okłamując, niemalże w każdej sprawie, traktując swoje "baranki"* jak bydło droga Pani * PH

Paulina

@A8F3, a czy na podstawie umowy o pracę także można było pracować w firmie, czy tylko b2b? Czy firma oferowała pomoc w kwestiach księgowych przy prowadzeniu własnej działalności? Rozumiem, że możesz być niezadowolona ze współpracy z tym pracodawcą, ale bardzo proszę o wypowiadanie się w kulturalnym tonie. Na forum nie ma zbyt wielu komentarzy dotyczących pracy w P.P.U.H. ELDROBUD IMPORT- EXPORT E.J. DROŻDŻ - czym spowodowana jest Wasza niewielka aktywność na forum? Może jednak któryś z pracowników tej firmy zechciałby podzielić się z nami swoją opinią na jej temat?

@Paulina

W niczym Ci eldrobud nie pomoże. Tak, umowa o prace jest mozliwa ale zarobki porazka. 1850 brutto. Jest narzucony limit premi. Od 100 tys w danym miesiacu dostajesz 0.1% . Zeby zarobic 100 tys dla firmy.... nie jest to realne zwg na to, ze firmy juz nie ufaja (usunięte przez administratora)i jego firmie. Jakbys miala rejon podkarpacia to wspolczuje bo tu kazda firma jest nastawiona negatywnie do eldrobudu. To co na rozmowie (usunięte przez administratora)obieca to jedno a to co da to inna bajka. Najgorsze jest to, ze (usunięte przez administratora) od rana do ciemnej nocy, caly czas wiszac na tel i e-mailach a i tak na koncu dostaniesz po (usunięte przez administratora). Jesli Cie stac i masz na tyle sily to smialo. Zawsze mozesz sprobowac i sama ocenic ale wg mnie to Naprawde szkoda Twojego czasu.

Były1
@A8F3

Potwierdzam wszystkie opinie! Firma PORAŻKA

@Były1

Firma X hoduje swoich niewolników - oby ktoś z nimi zrobił porządek jak najszybciej!!

Paulina

@A8F3, dziękuję za rozbudowaną odpowiedź - z pewnością pomoże osobom zainteresowanym podjęciem pracy w P.P.U.H. ELDROBUD IMPORT- EXPORT E.J. DROŻDŻ. Ja nie jestem zainteresowana pracą w tym miejscu - jestem moderatorem forum GoWork.pl. Jakie widzicie plusy i minusy pracy w P.P.U.H. ELDROBUD IMPORT- EXPORT E.J. DROŻDŻ?

Sanepid

Napiszę najkrócej jak potrafię. Pragnę przestrzec wszystkich przed firmą, zarobki niskie - najlepiej najniższa krajowa , a na wizytówce "Dyrektor". Miała być baza klientów, a po podpisaniu umowy nic takiego nie zobaczysz i się nie doprosisz. Miało być szkolenie, w u sumie to jest 5 minutowe... Ceny produktów znacząco się różnią od konkurencji, oczywiście na niekorzyść PH, a szef tłumaczy to super hiper jakością produktów i obsługi itp itd, a przywiezione z Chin po najtańszej linii oporu, jednak konkurencja ma to samo i średnio o 30% taniej bez robienia "super oferty i łachy" pod klienta. Jednak najlepiej wspominam jazdę autem, nie ważne, że firmy są na jednej ulicy, nie ruszyłeś auta na 15metrów to znaczy, że oszukujesz właściciela, wręcz okradasz. Raporty, raporciki, raportowanie - więcej niż faktyczne Ci się zdaję, a nie pracuję w pierwszej firmie z raportami. Na koniec zostawiłem/zostawiłam wisienkę na torcie, mianowicie pracujecie w Eldrobud, ale nie macie tylko w sprzedaży dystrybutorów wody pitnej o której piszą w ogłoszeniach o prace, tylko dojdzie wam (usunięte przez administratora)ma zakładanie wentylacji/serwis klimatyzacji, a syn czyszczenie wszelakich rur ich "autorskim środkiem chemicznym" (też z chin) co za tym idzie, szukają frajerów do "roboty" bo jakby nie patrzeć na umowie praca w Eldrobud, a zasuwasz w 3 firmach na raz za nieco więcej niż najniższa krajowa. Zresztą szukali rok temu, szukają i teraz.

Ma dzia
@Sanepid

Potwierdzam opinie przedmówców, dać sobie spokój chyba, że lubicie takie akcje jak wyżej

Ja X
@Sanepid

Jestem byłym pracownikiem w pełni się zgadzam

były

potwierdzam nie da sie tam zarobic. szkoda czasu ceny 3 razy wyzsze niz rynkowe a przebic sie z tym samym produktem to kosmos

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.U.H Eldrobud Import-Export s.c. Drożdż Elżbieta Drożdż Jan - Dolnośląskie

• Jak się pracuje w P.P.U.H Eldrobud Import-Export s.c. Drożdż Elżbieta Drożdż Jan?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.U.H Eldrobud Import-Export s.c. Drożdż Elżbieta Drożdż Jan tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

P.P.U.H Eldrobud Import-Export s.c. Drożdż Elżbieta Drożdż Jan
3.1/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Gwiaździsta 31
    33-300 Dolnośląskie