Park M

Kraków

Park M

Opinie o Park M

Możecie opisać aktualną sytuację Park M? Przyda się to wielu osobom zainteresowanym pracą tam.

Zenek

W sytuacji kiedy na rynku brakuje fachowców to może firma podniesie wynagrodzenia?

Rok za rokiem mija a wypłaty takie same .. :/

Pracowałeś lub pracujesz w firmie Park M? Pomóż innym podjąć decyzję, czy warto tam pracować. Komentuj na naszym forum.

Zostaw opinię o Park M - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Park M