Opinie o Nominus Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Nominus Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Nominus Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nominus Sp. z o.o. w Katowice

Maria Nowy wpis

Zasugerowano tutaj, że firma stawia duża uwagę na rozwój. Chciałabym się dopytać - w jaki sposób? :) Czy organizuje się jakieś szkolenia dla pracowników, które później pomogłoby by im np. W awansie? :) Jak to wygląda u Was w praktyce? :) Rozglądam się właśnie za jakąś praca w okolicy

Maria Nowy wpis
@Maria

Dzień dobry, Jestem obecnym pracownikiem, odpowiadając na Pani zapytanie to owszem firma daje wiele możliwości rozwoju nie tylko ze względu na wykształcenie czy doświadczenie, ale również ze względu na indywidualne cechy i umiejętności. W związku z nieustannymi zmianami nasza wiedza jest stale aktualizowana i poszerzana. W firmie jest kilka działów dzięki czemu można odnaleźć " swoje" miejsce. Zapraszam do kontaktu zweryfikowania Pani opinii biuro@nominus.pl.

Gimbas

Podjelam prace zaraz jak biuro sie otwierało, kadrowa uciekła po miesiącu a ja po 2... Niby mili ludzie ale zero kompetencji w.zarządzaniu kierowaniu zusie.i pfronie

Grzegorz Wicher Nowy wpis
@Gimbas

Tak, to możliwe że na początku działalności zdarzały nam się potknięcia. Jednym z nich było przyjęcie do pracy osób, które jak się później okazało, nie miały odpowiedniego podejścia do pracy. Wyciągnęliśmy z tego wnioski i aktualnie nasz dział księgowy i nasz zespół kadrowo-płacowy zajął pierwsze miejsce w eliminacjach II edycji trudnego konkursu Księgowi przyszłości. Więcej informacji na naszym profilu na Facebooku i LinkedIn. Pozdrawiam - Grzegorz Wicher prezes zarządu NOMINUS

gość

Dla mnie totalna porażka, odradzam stanowczo. Wszędzie obietnice bez pokrycia, klienci dzieleni na lepszych i gorszych. jeśli jesteś mała firmą to nie ma sensu nawet dzwonić bo po miesiącu czy dwóch okaże się , ze mają Cię gdzieś. proponowane rozwiązania często mocno naciągane do granic możliwości. maili można pisać miliony- odpowiedzą na ten na który im wygodniej.

GOŚĆ
@gość

Możesz podać jakieś konkrety? Szukam biura rachunkowego dla mojej małej firmy (15 pracowników) i koleżanka mi polecała Nominus. A teraz mam wątpliwości. Z twojego komentarza nie umiem wywnioskować o takiego konkretnie się stało.

Grzegorz Wicher Nowy wpis
@GOŚĆ

Zapraszam do firmy na weryfikacje treści negatywnej opinii. Przypuszczam że to opinia klienta, któremu wypowiedzieliśmy umowę. O jakości naszej pracy świadczy stale rosnący portfel zadowolonych klientów. p.s. co do szczegółów dotyczących zarzutów naszej firmy też chętnie się zapoznam. Pozdrawiam - Grzegorz Wicher - prezes zarządu firmy NOMINUS

Niezwykli ludzie tam pracują, zastanawiam się jak Zarząd spółki ich motywuje do pracy. Telefony odbierane są natychmiast, każda z pań zawsze miła i reaguje natychmiast na moje prośby. Jestem bardzo zadowolony i dziękuję za dotychczasową współpracę.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Nominus Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Klient

Moja firma współpracuje z NOMINUS i jestem bardzo zadowolony. Początki były trudne, ale teraz wymiana informacji jest bardzo płynna. Każdy kij ma dwa końce, jeżeli klient podaje konkretne dane to otrzymuje rzetelne informacje zwrotne. Księgowość od razu odpowiada i rozwiązuje problemy, kadry z wielką dokładnością pilnują terminów umów, badań i szkoleń.

Katarzyna

@znawca tematu, czy teraz kiedy pracodawca ma obowiązek dawać umowy o pracę zgłaszanie do zusu nie powinno być konieczne i natychmiastowe? Pytanie też czy postępują tak z każdy pracownikiem czy są to jednostkowe sprawy?

Niki
@Katarzyna

Znawca temu raczej pisał z punktu widzenia klienta a nie pracownika Nominus, a to jest różnica.

Aiko

Bardzo chwalę sobie pracę w Nominusie. Firma nastawiona na rozwój, wykorzystuje nowoczesne rozwiązania informatyczne w zakresie księgowania. Dzięki temu praca przebiega sprawnie i nie marnuje się czasu na bezmyślne "wklepywanie" faktur. Można zdobyć naprawdę bogate doświadczenie, nie tylko w zakresie księgowo-podatkowym, ale również w zakresie obsługi systemów informatycznych. Firma idzie z duchem czasu. Atmosfera w firmie jest przyjazna, a relacje z pracodawcą opierają się na partnerstwie i wzajemnym szacunku.

Pracowałam w firmie Nominus i szczerze mówiąc dziwią mnie negatywne komentarze. Super atmorfera, wszyscy bardzo pomocni, z tego co mówili pracownicy realna możliwość awansu i podwyżki (oczywiście wykazując odpowiednie zaangażowanie). Szefostwo wyrozumiałe. Wiadomo, że w każdym biurze rachunkowym zdarzają się błędy czy opóźnienia, ale zwykle spowodowane są brakiem dodatkowych rąk do pracy, co może brać się z tych właśnie negatywnych opinii. I koło się zamyka. A szkoda. Mam znajomych, którzy pracowali w innych biurach rachunkowych i to było przy nich niebo. Moja przygoda z tą firmą dobiegła końca, ale dobrze ją wspominam, dużo się nauczyłam i udało się bez stresu.

Odradzam

Niestety wszystkie negatywne opinie są w 100% trafne, niekompetentni pracownicy, błąd na błędzie, 0 szkolenia, nieprzyjemna atmosfera, brak porozumienia co do zakresu powierzonych obowiązków, każdy wszystko rozumie inaczej i tak też przekazywane są informacje w tej firmie, finalnie pretensje, że coś zostało źle wykonane, zdecydowanie odradzam - jeśli szukacie poważnej pracy w Nominus jej nie znajdziecie, jeśli chcecie korzystać z usług Nominus również odwołuje się do pierwszego zdania, wszystkie negatywne komentarze są prawdziwe-warto jest mieć to na uwadze. :)

Firma

Dałbym 0 jakby się dało. Niekompetencja ludzi tam pracujących sięga zenitu. Wystawiają rozliczenia do US z błędami, firma płaci wyższe składki. Nie odpowiadają na żadne wiadomości a najgorsze jest to, że nie chcą robić korekt bo nie i koniec. Nie polecam odradzam przestrzegam

rozczarowany
@Firma

Zgadzam się w 1000 % Nigdy więcej tej pseudo firmy

znawca temau

W pierwszym kontakcie firma wydaje się być kompetentna, uczciwa i poważna. Niestety wszystko co złe wychodzi w trakcie. Jeden wielki (usunięte przez administratora) zero organizacji, właściciele olewają wszystko, kłamcy i (usunięte przez administratora) pracownicy niewykwalifikowani, niekompetentni, nie odbierają telefonów jak jest problem, a jeśli już to nie potrafią dokładnie udzielić informacji. Na zaświadczenia i jakiekolwiek dokumenty czeka się wieki. Wypłaty posyłają zawsze z opóźnieniem, ludzie nie zgłoszeni do ZUS nawet przez kilka miesięcy - przydałby się PIP, wiecznie jakieś błędy z ich strony itp. itd Ta firma to jakaś jedna wielka PORAŻKA i POMYŁKA!!! Firma Kogucik kreująca się na wielki podmiot gospodarczy. Śmiech na sali!

Est

Moim zdaniem warto próbować jeśli szukacie pracy ponieważ jest tutaj w miarę przyjemnie i generalnie jest coraz lepiej i coraz fajniejsze pieniądze można zarobić, moim zdaniem naprawdę fantastyczna sprawa

Zostaw merytoryczną opinię o Nominus Sp. z o.o. - Katowice

Nominus Sp. z o.o.