Opinie o Mtb Project Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Mtb Project Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Mtb Project Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi projektowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mtb Project Sp. z o.o. w Poznań

Dawid Nowy wpis

@centurion Ale w KRS nie ma żadnych zmian więc nie bardzo rozumiem o co chodzi. Szukam pracy w firmie stąd moje pytanie.

Dagmara Nowy wpis
@Dawid

MTB =Dromax, ten sam wlasciciel. Juz tam nie pracuje, wiec nie wiem jak u nich z praca. Ogolnie wlasciciel Pan M.B. bardzo niemily.

MTB-mts Nowy wpis

Minusy: - brak możliwości rozwoju - monotonność pracy - brak bezpośredniego nadzoru przez właściciela/szefa - b. duża rotacja pracowników (przypadki odchodzenia po miesiącu / dwóch) - oprogramowanie/sprzęt - brak szkoleń / fachowej literatury (poza Starosolskim) - organizacja spraw "biurowych" - brak płatnych nadgodzin (przynajmniej w jednym zespole) Plusy: - młody zespół (najstarsza osoba około 30 lat) - atmosfera między pracownikami

centurion

W obecnej chwili biuro projektowe MTB Project sp. z o.o. już nie istnieje w takim kształcie własnościowym jak do niedawna. (usunięte przez administratora) znajdujących się w Poznaniu. Podzielam krytyczne komentarze zamieszczone poniżej (usunięte przez administratora) Na stanowisku projektanta praca odbywała się w warunkach znaczenie odbiegających od norm przyjętych w środowisku branżowym(usunięte przez administratora) przepisów i wiedzy technicznej, dociskanie kolanem terminów projektów i próba ich realizacji w niemożliwym przedziale czasowym, niezrozumienie przez „(usunięte przez administratora)” złożoności zagadnień technicznych. Dokumentacja powstająca w biurze była niedopracowana i zawierała błędy. (usunięte przez administratora)stosował(usunięte przez administratora) naciski w stosunku do projektantów, aby w założonych przez siebie, nieracjonalnych terminach móc sprzedać dokumentację. Natomiast całą odpowiedzialność za opracowania spadała na projektantów, ponieważ „(usunięte przez administratora)” nie jest uprawionym projektantem i nie sygnował dokumentacji. Zarobki średnio niższe niż w podobnych biurach na terenie Poznania. Oprogramowanie niezłe, ale komputery poniżej wymagań specyfikacyjnych chociażby AutoCada. Narzędzia pracy w postaci oprogramowania i sprzętu komputerowego jednak niekonkurencyjne w stosunku do stosowanych obecnie narzędzi informatycznych w podobnych pracowniach projektowych. Za plus firmy MTB Project sp z o.o. należy uznać lokalizację biura, wynagrodzenie wypłacane na czas, możliwość krótkich urlopów i dobre relacje koleżeńskie w zespole. Ujemną właściwością pracy w interesach prowadzonych przez „(usunięte przez administratora)” to permanentne napięcie nerwowe w pracy i po pracy z powodów zawodowych, chętnie widziane nadgodziny ale niechętnie wynagradzane, niewielkie możliwości dłuższego, np. letniego urlopu wypoczynkowego, a jeżeli już to notowane były przypadki „ściągania” z urlopu; wyjazdy służbowe na terenie województwa i ościennych przy braku samochodu służbowego. Duża rotacja pracowników, zwłaszcza na poziomie asystentów. Rozważyć przed podjęciem decyzji o „zaprzyjaźnieniu się” z „(usunięte przez administratora)”: warunki pracy wprawdzie nie są złe ale uwierzcie, że w innych biurach są lepsze.

zadowolony pracownik Nowy wpis
@centurion

Bzdura!!! Pracuję w Firmie Precast i doskonale znam właściciela MTS Invest. Ktoś tu chyba miał na celu oczernić wspomnianego właściciela Firmy MTS Invest. Słyszełem, że z obecnego właściciela MTB Project to niezłe ziółko i lepiej omijać go szerokim łukiem (opinia poniżej od JS) Ja, póki co jestem zadowolony z pracy w Firmie Precast! Razem z właścicielami tworzymy naprawdę fajny, koleżeński team.

Dorota

Pracowałam w MTB przeszło rok czasu. Moim zdaniem właściciele starają się być "fair", chociaż nie zawsze im to wychodzi. Za moich czasów wynagrodzenie zawsze było na czas, obiecane premie wypłacane, ponadto bardzo miła obsługa biura (pani sekretarka), dodatkowo benefity typu karta "multisport" i bardzo zgrana grupa konstruktorów. Z minusów wymieniłabym ogrom pracy :), ale to chyba dobrze :). Widać, że MTB jest pracownią z wielkim potencjałem. Pozdrawiam właścicieli.

Izabela
@Dorota

Mogłabyś zdradzić, na jakim stanowisku pracowałaś? Czy w każdym dziale było dużo pracy? Może miało to miejsce w jakimś konkretnym czasie w ciągu roku? Czy trzeba było zostawać dłużej? Benefity pozapłacowe na pewno wiele osób zachęcą do złożenia aplikacji.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Mtb Project Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Xoxo

Niestety muszę potwierdzic wszystkie negatywne opinie. Mam też sporo do dodania ale sobie daruję.. nie polecam i nie życzę nikomu tam pracować.

Witold

To , że jest dużo pracy to dobrze bo przynajmniej można zarobić więcej. Brakuje ludzi i pewnie firma ma też ten problem.

Konkurencja bardzo mocno inspiruje do pisania?

JS

Cała firma zatrudniona na najniższą krajową + comiesięczna koperta (nie zawsze się zgadza). W firmie jest mega zgrana i sympatyczna ekipa (ludzie szybko się zmieniają). Szefostwo to dno totalne- nażelowany menadżer od górnolotnych obietnic bez pokrycia i właściciel paker chodzący cały rok w krótkich jeansowych spodenkach i t-shirtach "patriotycznych" bez znajomości podstaw współżycia społecznego. Do nikogo się nie odzywa (nawet głupiego "dzień dobry"), miałam wrażenie że jedyne czym się zajmuje w trakcie swojej dwugodzinnej obecności w firmie to przypalanie burgerów w kuchni. Warto się zatrudnić na 3-4 miesiące świeżo po studiach w celu zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego i podszlifowania umiejętności w CADzie Plusy: -elastyczny czas pracy -wesoła i przyjazna ekipa -przy odrobinie wiedzy teoretycznej praca jest od ręki Minusy: -monotonna i niekształcąca praca (każda osoba rysuje jeden typ elementu na okrągło np. belki, słupy albo płyty. Elementy nieznacznie różnią się między sobą (dodatkowy wspornik, przesunięty otwór itp.)) Wymagania co do rysunku są wysokie- przez co można wyrobić sobie bardzo dobre nawyki, niestety na temat konstrukcji, obliczeń czy zasad wymiarowania nie można się dowiedzieć totalnie niczego. -dla magistra inżyniera po okresie próbnym niewykazana wypłata na poziomie 2100zł na rękę (najniższa krajowa + koperta)

An

Pracuje w Mtb juz 1.5 roku i jestem bardzo zadowolona. Nie ma wyzysku. Nadgodziny sa płacone. Atmosfera w pracy fajna aczkolwiek szefostwo jest bardzo wymagające :) a i szybko sie rozwijają bo nasz zespół sie bardzo powiększył przez ten okres.

Rob

mon, Asystentów konstruktora tez szukają. Z tego co mi wiadomo maja zatrudnić jeszcze 5 osób na to stanowisko.

Zostaw merytoryczną opinię o Mtb Project Sp. z o.o. - Poznań

Mtb Project Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Emilii Sczanieckiej 1 lok. 15
    60-215 Poznań