KILOUTOU Polska Sp. z o.o.

Opinie o KILOUTOU Polska Sp. z o.o.

Marketing

Koń zawsze idzie znajomą drogą

Marketing

Konia nie możecie nakarmić, a chcecie wyżywić słonia?

Marketing

Koniem możesz się pochwalić, nawet chudym, ale nie osłem, choćby tłustym.

Zmiana pracy

Kilka lat pracy w Kiloutou , zmieniłem pracę na firmę która tez ma podobny zakres działania , wynagrodzenie 15% wyższe , normalne warunki , ale jednak podejście do pracownika dużo lepsze , nie muszę pracować za kogoś , kogo nie ma w pracy, wszystko normalnie, aż się dziwię że tak można , dobra decyzja , miałem umowę o zakazie konkurencji , a jednak chyba w kilo to tylko straszak . Jak nie spróbujesz to nie będziesz wiedział że może być lepiej .

Grażyna uwierzyła
@Zmiana pracy

Były Pracowniku gratulacje! Tak trzymać, dobry przykład dla innych. Praca dla tej firmy to pochwała hipokryzji.

@Grażyna uwierzyła

Wow, czyli jest nas więcej, zachęcam też innych , bo 90% pracujących w Kiloutou chce zmienić pracę.:-))

lizumek
@Grażyna uwierzyła

kiedyś w Kiloutou było fajne ale ekipa z tytanium wszystko zniszczyła

Łukasz
@Zmiana pracy

"nie muszę pracować za kogoś , kogo nie ma w pracy" - sama się robi jego praca, a może kierownik ją wykonuje, chyba że zamiast Ciebie robi to kto inny? Wiem! Obowiązki tego kogoś są tak mało istotne, że nikt nie musi go zastępować i nic się nie stanie jak ta praca nie jest zrobiona. W sumie firma go zatrudnia tylko dlatego, że to fajna firma, choć nie jest niezbędny. O takich miejscach krążą tylko legendy, Ty potwierdzasz, że jednak istnieją. Wow, to musi być wyjątkowe przeżycie.

Leszek
@Łukasz

Zatrudnij się, sprawdź, przekonaj się na własnej skórze ;) Przemaluj się na żółto!

@Łukasz

Też Ci radzę, zmień pracę, bo widać zmęczenie w twoich oczach, praca w Kiloutou nie przynosi Ci satysfakcji o pieniądzach nie wspomnę.

Trna
@Zmiana pracy

100% prawda,więcej zarabiam,mam mniej obowiązków i po pracy chce mi się biegać skakać i czerpać przyjemności z życia,w kilo wracasz do domu zajechany,a po weekendzie już w poniedziałek nie wiesz jak się nazywasz a do piątku daleko i tak w kółko.

Marketing

Gdybyś założył osłu siodło i tak nie przemieni się w konia.

Marketing

Gdy jeden koń jest chory, cała stajnia nie je.

Marketing

Dla zmęczonego konia i uzda ciężka.

Pytający

Ile osób pracuje w oddziale w Krakowie?

Kucyk
@Pytający

Ile jest zatrudnionych, czy ile pracuje?

Pytający
@Kucyk

Ciekawe pytanie. Jaka jest różnica?

Romario

Czy u Was w Warszawie wynajmę kombajn do porzeczek?

Bebeto
@Romario

U nas jedt wszystko. Jak w Biedronce:)

Magda
@Bebeto

Oraz niskie ceny i zawsze po drodze?

Batistuta
@Bebeto

A drylownice do wiśni i suszarkę do grzybów?

Ronaldo
@Magda

A na miejsce starych i doświadczpnych zatrudniają świeżo znawców... ale swoich:)

Czy jako pracownik dostanę taką koszulkę polo z logo firmy?

ŻurBon
@Nowy

Zostanie Ci nieodpłatnie użyczona ale będziesz mógł ją użytkować tylko w godzinach pracy

Lolek
@Nowy

Nawet kilka

Kandydat na handlowca

Czy do Warszawskich oddziałów przyjeżdża rano jakaś firma sprzedająca kanapki? Może dla kogoś to być śmieszne ale dla mnie to ważne.

Żuczek
@Kandydat na handlowca

Pracownicy w Warszawie wszystko kupują w Biedronce. Mają tam zniżki.

Angielka

Byłam na rozmowie ale nie wiem co o tym myśleć. Ciągle padały jakieś skróty, to atc to ctc albo kaoo,,,czy jakoś tak. O co w tym chodzi?

Bobek
@Angielka

ATC - a teraz co? CTC - co Ty chcesz? KOO - brzmi jak skrót od kakao. To może nie mieć związku z pracą.

Bonjur

Wszystkie mecze Polski i Francji na Euro, w fazie pucharowej, pracownicy mogli oglądać w domu. Piękny gest ????

ŻurBon
@Bonjur

Tak, jeśli posiadają własny telewizor

Marketing

Jaki jest Koń każdy widzi...

Życzliwy

Praca na urlopie i jakość wypoczynku. Polecam pani Dyrektor HR i Zarządowi. Prezes Zarządu Transparent World publikuje na Linkedin - klasa! "Mamy taki zapis w ofertach pracy. Płacimy Ci za urlop bez pracy – 200 PLN dodatkowo za każdy dzień, jeżeli podczas dnia urlopu nie używasz narzędzi firmowych. Jak ktoś zarabia 10,000 PLN i weźmie 10 dni urlopu, to na koniec miesiąca dostaje 12,000 PLN. Sprawdziliśmy, że ludzie logują do systemów i pracują na urlopach. Ta zmiana pozwoliła na to, że mogą odciąć się od pracy w 100%. Kosztuje nas to sporo, ale długoterminowo to dobry wybór. P.S. Rekrutujemy."

support
@Życzliwy

w Kilo jest podobnie tylko trochę inaczej bo jak masz urlop to przychodzisz do pracy bo jest fakturowanie podczas którego popełnisz błąd to obiecają Ci, że odbiorą Ci premie, ale ty się tego nie boisz bo premii nie było już ponad rok i nie zanosi się, żeby była. PS: Urlop urlopem ale zostań po godzinach do 21 bo śrubujemy wynik, może się uda zrobić całe 78%!

GUMIŠ
@support

PG 30

Hmb
@support

Prawda

Mops
@GUMIŠ

Gumiś HaHaHa Dobre No i chyba bardziej na południe od PG30...

Jamnik
@Mops

Dużo bardziej na południowy wschód

GUMIŚ
@Jamnik

Ty też wiesz o jaki sektor chodzi????

Jamnik
@GUMIŚ

Nie graniczący nawet z PG30...

Pudel
@Jamnik

Ale graniczący z absurdem.

GUMIŚ
@Pudel

Nie z absurdem tylko z Czechami...

Poszły Konie po betonie

Kostek

Czy szukacie Logistyka do oddziałów w Wielkopolsce?

Oby nie....

Tam na bank...

@Lysy

Na długo szukasz?

Lysy

Jak ja Ci policzę to Ci się słodkości odechce...

DeBoor

Co
@Pesel

Co?

Zenek

A ja tam lubię u nich wynajmować

Venom
@Zenek

Ja też

Bydgoski
@Zenek

Sie wie:)

hejka

Czy Firma daje jakieś bonusy czyli siłownia, basen, sauna...itp?

@hejka

Pewnie. POWy mają siłkę non stop a jak jest ciepło jak dziś to i saunę:)

Buddy
@hejka

Darmowa adopcja kotów. A ze sportu biegi przełajowe i można też po pracy pojeździć na rowerze, tylko swój rower trzeba mieć. Ogólnie jest tego sporo. Niektórzy też jeżdżą np. na ryby.

@Buddy

Ale trzeba mieć własne ryby:)

Genia
@Karol

Dobre:)

Zen
@hejka

Jest zniżka na zakup runa leśnegi

MADZIA
@Kasia

A jak masz chody to w Centrali kupisz tanio wiejskie jajeczka. Naprawdę

@Genia

Sie wie:)

Lorand
@MADZIA

Bo przez lata centrala była w kurniku. Teraz jest nowy budynek, ale kwoki sobie zostawili.

@Lorand

Nioski:)

Zostaw merytoryczną opinię o KILOUTOU Polska Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w KILOUTOU Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KILOUTOU Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 129.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KILOUTOU Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 20 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KILOUTOU Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w KILOUTOU Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KILOUTOU Polska Sp. z o.o.