ITligent Group Sp. z o.o.

Opinie o ITligent Group Sp. z o.o.

Były współpracownik

Rzetelność zerowa, biorą ludzi tylko do kontraktów i pod koniec kontraktu nic ci nie mówią, tylko przestają płacić. Opowiadają bajki. Wystarczy sprawdzić, że figurują w BIG i KRD. Jeżeli z nimi współpracujesz, to rób to tylko na zaliczki 100% przed wykonaniem pracy. W innym wypadku (prędzej czy później) zaczną ci nie płacić, albo płacić mniej pod pretekstem problemów finansowych. Nie warto się w to bawić...

MrS

Dobrze ze nie sprawdzilem opini przed podpisaniem umowy Robiłem tam 2 kontrakty na body. Płacili w terminie czasem z opóznieniem 2 lub 3 dni czy jakos tak Tylko formalnosci duzo u nich - umowy zamowienia skany itp

wacław

Pracowałem. Na kontrakcie B2B - wynajem dla innych klientów. Problemów, o których piszecie nie miałem. U mnie wszystko szło gładko. Raz czy dwa były drobne opóźnienia jeden czy dwa dni w przelewach.

MG

Polecam, firma dziala w kilkunastu projektach jednoczesnie przez co mozna dobrac zakres prac do swoich zainteresowan. Zespol- ok 40 programistow, mozna smialo liczyc na wsparcie innych osob- dedykowany kanal na Slack itd. Fajne ambitne projekty tez miedzynarodowe. Z wyplata wynagrodzenia nie mialem do tej pory zadnego problemu i raczej jak pytalem innych kolegow to tez nie mieli.

programista
@MG 03.10.2017 05:11

To chętnie ci przedstawię tych co mieli... Na prawdę szkoda czasu na tę totalną amatorkę. Sprawy w sądzie od firmy dla których nie wykonali systemów, a kasę wzięli. Sprawy w sądzie od wierzycieli którym nie zapłacili. Po prostu wyzyskiwacze.

snip

Jeżeli chcesz się nudzić w pracy, to nie przychodź do tej firmy. Jeśli chcesz się rozwijać, to polecam. Ja zawsze mam zadania do zrobienia, ale na plus, to są ambitne projekty, praca w zespole bardziej doświadczonych programistów, dzięki czemu bardzo dużo się nauczyłem. Mimo szybkiego rytmu pracy, atmosfera jest luźna i przyjazna dla pracownika.

wierzyciel amatorskiej ITL
@snip 04.10.2017 22:24

Widzę, że Pan prezes zauważył nieprzychylne komentarze i reaguje. Otóż Panie prezesie zdradza cię używanie konkretnych słów- łatwo Cię po nich rozpoznać. Nie podszywaj się proszę pod prawdziwych pracowników.

ms

Ja polecam. Dostaję pieniądze za wykonaną pracę.Pracuję zdalnie i firma nie ma z tym problemu. Osoby, które nie mają problem z wypłatą, to najczęściej za niezrealizowane projekty. Atmosfera pracy jest luźna i nie ma stresu. Fajni ludzie pracują.

js

Potwierdzam, totalna amatorka. Naprawdę fajni ludzie tam pracują, nie tylko na szeregowych stanowiskach, ale z góry jest wyzysk pracowników pełną gębą, więc zupełnie szkoda tracić czasu. Jeżeli zapłacą to znaczy, że masz szczęście.

kr

Firma nie zapłaciła mi za ponad miesiąc pracy, jak już wiadomo było, że nie będę pracował. Nie odpowiadali na telefony. Dopiero po roku jak odbyła się pierwsza rozprawa w sądzie, zaproponowali ugodę. W sumie udało mi się odzyskać niecałe 60% tego co powinienem dostać. Do tego stracony czas i nerwy.

Nieterminowe płatności, śmieciowe umowy. Firmę prowadzi dwóch gości, jeden ogarnięty, drugi pajac i pozer. Ten drugi może Cie zwolnić w każdym momencie.

jw

Nie polecam - nieterminowe płatności i notoryczne niewywiązywanie się ze słownych obietnic. Nadal nie została uregulowana faktura za wrzesień 2016 pomimo windykacji i rozłożenia płatności na raty.

jw

Zostaw opinię o ITligent Group Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ITligent Group Sp. z o.o.