GREATGASTRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Mazowieckie

Opinie o GREATGASTRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dajcie sobie spokój pięknie gadają a później jest jak zwykle nie płacą . Sprzedają g...o a mówią że to miód. Szkoda czasu !!

fsrrr

Firma nie oddała mi pieniędzy za zakupione mięso , przekazy pocztowe, wysyłane listy z fakturami , sprzedane pakiety , nie polecam tego pracodawcy.

tamara

języki są ważne w dzisiejszym świecie @sinon ale masz rację na jedno stanowisko pracy pracodawcy wymagają z reguły nie więcej jak dwóch języków obcych , najczęściej angielski i jakiś drugi

Zostaw opinię o GREATGASTRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Mazowieckie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GREATGASTRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ