Opinie o CVGS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy CVGS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie CVGS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CVGS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Tychy

Operator

(usunięte przez administratora)do roboty a nie ludzi się czepiać!!!!!!! ściemniać to każdy potrafi!!!!

Gjh

Atmosferę w firmie tworzą pracownicy i kierownictwo myślałam żeby aplikować ale widząc opinie podziękuje

Fazi

Witam jak wygląda utrzymanie ruchu jakie zarobki

Patryk

Zawsze możemy zmienić firmę na inną tylko, że wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma a tego co mamy nie doceniamy!

Mariusz
@Patryk

"Kierownik wraz z prezesem utrzymują ludzi w przekonaniu, że pracownik ma zaszczyt pracy w tak prestiżowej firmie, powinien się cieszyć i być wdzięczny." To ewidentnie komentarz skierowany do Pana!!!!!!! Czyżby kierownik albo prezes nas odwiedził??? Może warto się zastanowić co możecie poprawić a nie tylko wmawiać wszystkim takie rzeczy. Zacznijcie pracowników doceniać bo bez nich nie będzie Was!!!

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie CVGS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Mechanik - Technik utrzymania ruchu?

Czy pracodawca CVGS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

zapominalski

Stali pracownicy magazynu proszą się rok czasu o kurs udt wózka,i podobnie ma się sprawa nauki na innych maszynach wśród operatorów więc nie liczyłbym na to.

@zapominalski

To wynika chyba z wymagań? Jeśli ktoś nie ma szkolenia nie pracuje z wózkami?

zapominalski

wozkowych jest dwoch z uprawnieniami. jezdzi jeden. nie ma roboty tyle na wozku. kierownictwo samo pytalo sie kiedy by chcieli isc na wozek i rok czasu minal mimo upominania przez nich. Sami cie zachecaja a potem jak sie upominasz to slyszysz ze firma nie ma na to pieniedzy. najlepiej isc za wlasne pieniadze niz sie prosic i sie nie doczekac.

lidersprzedaży

Zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie ze względu na szacunek jakim darzy się tutaj pracownika, atmosferę oraz zarobki. Stary, wydajny pracownik produkcyjny , jest zwalniany dlatego, iż nie spełnia norm przerobowych, bo się mu je stale podnosi. Lepiej jest zatrudnić nowego, który przepracuje 3 miesiące i zatrudnić po tym czasie nowego, niż zostawić wieloletniego pracownika, który zna daną maszynę jak własną kieszeń. Wśród pracowników i liderów, napotkać można pionki biura, którzy maja najwyraźniej płacone za sprzedawanie nastrojów , zachowań oraz itp rzeczy wśród załogi. Ile osób sprzedanych w miesiącu tyle procent premii. Liderzy, którzy mają swoje obowiązki , potrafią nic nie robić cały dzień i zamiast służyć pomocą robią pod górkę. Zarobki na produkcji często nie przekraczają 2000zł netto i aby mieć wypłate w okolicach 2500 netto, należy pracować conajmniej dwie soboty w miesiącu, magazynierzy z doświadczeniem wieloletnim i uprawnieniami oscylują w granicach 2500netto( stan sprzed epidemii, obecnie brak sobót i zarobki jeszcze mniejsze). Lider magazynu nie przejawia kompetencji, by przewodzić załodze, ma mniejsze doświadczenie niż reszta magazynierów. Przejawia cechy nerda, który siedzi tylko na komputerku i rzadko kiedy pomaga. Znaczy pomaga wtedy,gdy zagrożona jest płynność zaopatrzenia produkcji, realizacji wysyłek, brak członków załogi lub nastąpiła kumulacja dostaw, a więc raz na ruski rok. Zarząd z kadrą kierowniczą odwraca kota ogonem w temacie płac i podwyżek , twierdząc że przecież operator maszyn czy magazynier tyle nie zarabia. Pracownik pokazuje więc oferty pracy , które oscylują w granicach 3600- 3800 brutto, wtedy kadra zarządzająca wykręca się, że w tej firmie nie można porównywać się do takich ofert ( a przedstawiło się przeciętne oferty).Praca raczej w stylu " wziąć np zaraz po szkole lub jak się nie ma ambicji i chce się zarabiać tyle ile minimalna kwota wynagrodzenia". I te zdzwienie, że ciężko znaleźć nowych pracowników. Do tej firmy nikt o zdrowych zmysłach nie przyjdzie. Niech Was ręka boska broni i nawet w dobie braku wyboru w dobie pandemii nie warto tam się zatrudniać.

Krzysztof Jarzyna ze Szczecina

W firmie panuje bardzo specyficzna atmosfera... kierownik wraz z prezesem utrzymują ludzi w przekonaniu, że pracownik ma zaszczyt pracy w tak prestiżowej firmie, powinien się cieszyć i być wdzięczny. Kierownictwo posiada na produkcji i magazynie swoich "zaufanych" ludzi, którzy systematycznie informują o nastrojach wśród pracowników i każdy przejaw niezadowolenia czy jakieś negatywne opinie kierują delikwenta na potencjalny ODSTRZAŁ. Także trzeba dokładnie ważyć słowa i uważać o czym z kim się rozmawia. Stawki bardzo niskie. Nowi pracownicy często otrzymują więcej niż osoby pracujące po 4-5 lat i obowiązuje tutaj zasada TYLKO NIE MÓW NIKOMU. Wiadomo, łatwiej manipulować ludźmi, kiedy każdy ma inną stawkę (jeden na drugiego donosi). Praca bez aktualnej umowy po 2-3-4 tygodnie nikogo tutaj nie dziwi, również wypadki w pracy (kilkanaście w zeszłym roku). Premia liczona jest wg L4, urlopu na żądanie i ilości przepracowanych sobót, ale można ją stracić bądź dostać okrojoną z byle powodu (paragraf się znajdzie). W razie roszczeń - "jest to premia uznaniowa, ciesz się, że w ogóle cokolwiek dostałeś". Rotacja pracowników jest bardzo duża i ciągle brakuje rąk do pracy. Jeśli ktoś wytrzyma tam dłużej niż 2-3 miesiące to może czuć się starym pracownikiem. O szacunku do pracownika nie ma co pisać, bo po prostu nie istnieje. Stale rosną obowiązki pracowników, normy. Coroczne oceny pracowników przypominają rekrutacje do ministerstwa a nie na produkcję, przy czym kierownik z góry zaznacza, że nie można się oceniać wysoko i jak zobaczy same 5 na karcie oceny to nie będzie brał jej pod uwagę. Zachęcają do podjęcia pracy poprzez karty Multisport (które są już w zasadzie we wszystkich zakładach) oraz wyjazdy integracyjne (kiedyś podobno były, obecnie - nie). Oszczędzają dosłownie na wszystkim, nawet na odzieży roboczej (niskiej jakości obuwie, 2 koszulki/tydzień). Propaganda sukcesu głoszona w gazetce, stronie na facebooku czy grupie zamkniętej na facebooku przypomina tą z TVP. Doświadczonych operatorów, pracowników utrzymania ruchu, którzy rozważają zwolnienie się nie próbuje się zatrzymać w żaden sposób (nie ma ludzi nie zastąpionych, przyjdzie nowy na 2 tygodnie...i tak w kółko). Niedawno w korytarzu przed halą produkcyjną zawisły zdjęcia ze wspólnych wyjazdów, różnych wyjść firmowych itp... i faktycznie ktoś nowy czy jakiś audytor może pomyśleć, że panuje tam taka rodzinna i wspaniała atmosfera... a w rzeczywistości ponad połowa ludzi ze zdjęć już tam nie pracuje... Niedawno pracownicy zrobili listę pytań/uwag dla kierownictwa... 2 tygodnie zajęło im sformułowanie odpowiedzi i tak obrócili kota ogonem, że w zasadzie wszystko jest w porządku...w efekcie zlikwidowano busa, który woził pracowników do pracy (w myśl zasady: nie pasuję Wam tak jak jest, to będzie jeszcze gorzej). Z plusów: -praca na 1 zmianę (6:00 - 14:00) -brak Ukrainy (jak na razie) Tak więc, jeśli: lubisz mało zarabiać (bądź chodzisz do pracy z nudów a nie dla pieniędzy); jesteś odporny na mobbing, stres, lubisz donosić na innych, chętnie pracujesz za trzech - APLIKUJ już dziś! Czekają na Ciebie, bo i tak nie ma kto robić ;) PRZEJAZDOWA 99

Ex pracownik
@Krzysztof Jarzyna ze Szczecina

Doskonale opisany zakład pracy!! Brawo. Cieszę się, że już tan nie pracuje! BRAK SZACUNKU DO PRACOWNIKA!!

Użytkownik

Witam serdecznie. Mam pytanie odnośnie pracy na magazynie na wózku. Jaka jest tam praca? Jak z atmosferą między pracownikami?

Kongo
@Użytkownik

Wszędzie jest dobrze, gdzie nas nie ma. Ale na ten zakład pracy nie ma sensu tracić czasu. Sama logika wskazuje oglądając strony prowadzone przez firmę, że treść jest nad wyraz naciągnięta... Sam sobie odpowiedz komu potrzebna jest reklama...

pracownik ze stażem

Hej, nie mam tej firmie nic do zarzucenia. Tylko trzeba chcieć..

kalarepa
@pracownik ze stażem

Trzeba tylko chcieć pracować dla zabicia czasu. Innych profitów brak. Idealna praca dla singli bez ambicji.

Operator
@pracownik ze stażem

hahaha ;) Nie mówimy tutaj o osobach funkcyjnych, pracowników biur ani przydupasach kierownictwa...Ci owszem - mają się dobrze. Mówimy o operatorach, pakowaczach, magazynierach... Poza tym zobacz ilu ludzi przewinęło się przez ten zakład w ciągu ostatnich 2 lat... Czyli Twoim zdaniem wszystko jest super a ta cała masa ludzi to same lenie i nieroby, tak? hmm bardzo ciekawy wniosek ;) Wstydził(a)byś się pisać takie (usunięte przez administratora)

(usunięte przez administratora) Atmosfera na hali może i nie najgorsza, a le to tylko pozory. Zachęcają do zatrudnienia się poprzez karty multisport, wyjazdy integracyjne, bilety na mecze, na które mało kto chodzi. (usunięte przez administratora)

...

Kierownik buc, zero szacunku do pracownika, mobbing

Feliks

Kwestia wysokości wynagrodzenia zawsze jest punktem spornym między firma a pracownikami. Może kłopoty na rynku pracy i bark fachowców coś zmienią?

kapa

Rotacja ludzi mowi sama za siebie no I Ta najnizsza krajowa Bo premia to tylko w teori istnieje

won

Naprawde odradzam prace w tej firmie kierownik uważa się za boga, pomiata ludźmi i nie zważa uwagi na słowa na rozmowie kwalifikacyjnej co innego, a w praktyce co innego

Tyle innej pracy na rynku ....

marwel

wiecie może czy nadal szukają konsultanta technicznego?

incognito

Witam Słyszałem że są przyjęcia przez Manpower do waszej firmy. Czym zajmuje się operator? Jaką daja stawke na pierwszej umowie pod firmę? Czy sa jakies premie,bony,wczasy pod grusza?

trelemorele

Ty tak na serio?? Zbierasz punkty u kierownictwa?

zibi

logistyka kuleje a kierownictwo troche kuleje w zarzadzaniu i mysla ze sa nie wiadomo kim porazka

Turkles

Hej mam pytanie,czy w tej firmie dalej jest taka atmosfera ,czy to nadmuchany balon ?

Zostaw merytoryczną opinię o CVGS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Tychy

• Jak się pracuje w CVGS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Zobacz opinie na temat firmy CVGS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CVGS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CVGS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
2.6/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Dojazdowa 23
    43-100 Tychy