Enprom Sp. z o.o.

Opinie o Enprom Sp. z o.o.

Aktualność
Dołącz do zespołu Enprom!

Zatrudniamy zarówno praktyków z udokumentowanym i bogatym portfolio w branży inwestycji elektroenergetycznych jak i osoby rozpoczynające swoją karierę zawodową.

Zapraszamy na stronę http://www.enprom.pl zakładka Kariera.

Serwisy tego typu mają to do siebie, że wypowiadają się na nich głównie osoby niezadowolone. Z tego względu dla przeciwwagi warto poznać czasem głos rozsądku. Oczywistym jest, że jak w każdej firmie zdarzają się przypadki potraktowania pracownika w taki sposób, jaki nie jest w jego oczach sprawiedliwy. Jednak zalew opinii z których wynika, że w Enprom panuje atmosfera kolesiostwa, donosicielstwa i ogólna niesprawiedliwość, jest głęboko krzywdzący. Firma naprawdę może poszczycić się nadzwyczajną atmosferą życzliwości, współpracy, a zespół jest wyjątkowo zgrany i przyjazny. Od wielu lat, po prostu z przyjemnością przychodzi się do biura wiedząc, że spotka się w nim od rana grono pozytywnych i kompetentnych osób. Przykład idzie z góry, bo zarząd jest merytoryczny, a jednocześnie otwarty na potrzeby pracowników. Umówmy się jednak, nie sposób zaspokoić oczekiwania prawie 600 osób, więc w takim gronie zawsze znajdą się malkontenci, którzy czują się niedocenieni. Jednak to niedocenienie wynika z ich braku zaangażowania lub kompetencji, a najczęściej z połączenia tych cech z wybujałym ego.

D.

Zgoda w 100%

Enpromowiec

Bardzo dziwią mnie negatywne komentarze. Nie wiem czy pisze to konkurencja, czy też osoby, które nie poradziły sobie w naszej organizacji. Znam kilka przypadków w naszej firmie, kiedy faktycznie przez pojedynczych przełożonych zostali niefachowo potraktowani przy rozstaniu. Pytanie czy w innych organizacjach nie mają miejsca podobne sytuacje? (oczywiście nikogo nie bronię). W naszej firmie osoby, które chcą tylko przyjść, przesiedzieć 8h i o 15.00 wyjść do domu zapominając o wszystkim nie są wyróżniani czy też dobrze wynagradzani. Z tego co się orientuję ( a pracuję tutaj od kilku lat) to na wejściu faktycznie nie ma kokosów, ale dzięki odpowiedniemu zaangażowaniu, wiedzy, chęci rozwoju można osiągnąć lepsze wynagrodzenie, lepsze warunki pracy i awans w strukturze ( nie twierdzę że wszyscy są równo traktowani, wszystko zależy od działu). Firma Enprom rozwija się teraz w zastraszającym tempie. Niektórych to przeraża, niektórych cieszy - normalne. Naturalnie, że wiele osób w tej firmie znalazło się po znajomości - ale czy tak nie jest wszędzie ? Pisanie głupot na temat tego, że ktoś musi się podlizywać dyrektorowi, czy też panuje bałagan na budowach, Zarząd nikogo nie słucha, HR jest do (usunięte przez administratora) świadczy jedynie o tym, że piszą to osoby sfrustrowane i które w zły sposób zakończyły współpracę - nie wiem z czyjego powodu. Na koniec, chciałbym tylko napisać, że mimo że pracuję kilka lat i wiele rzeczy wg mnie powinniśmy poprawić, to firma ENPROM jest świetnym miejscem do pracy z powodu na bardzo komunikatywny i młody zespół ludzi, na ludzi którzy mają wspólny cel i to widać na każdym kroku, zaangażowanie w rozwój firmy jest ogromny, ludzie wzajemnie się wspierają, w biurze panuje bardzo miła atmosfera, każdy się uśmiecha, jest wesoło, ale kiedy trzeba siąść na czterech literach i wykonać zadanie to się to robi i nie narzeka. Ludzie są oceniani za swoje osiągnięcia i zaangażowanie a nie kogo są rodziną. Musiałem napisać parę takich zdań, miało być krótko, ale nie da się zareagować na takie komentarze jednym słowem. Zdecydowanie polecam ENPROM ludziom którzy chcą rozwijać się w branży wysokich napięć, czyli branży na czym znamy się najlepiej (inne kierunki tj. telekomunikacja, pozostawię bez komentarza, bo w tym otoczeniu nie uczestniczę). Jesteśmy jedną z najlepszych firm w PL, a z tego co wiem rozwijamy się również mocno po za granicami, co nam wychodzi coraz lepiej, mimo wielu problemów związanych z uwarunkowaniami prawnymi w innych państwach. A i jeszcze muszę skomentować wpisy na temat obcokrajowców. Byli, są i będą. Z tymi co ja współpracuję, nie mogę ani jednego złego słowa powiedzieć. Jeszcze temat KRAZów, który również został tutaj poruszony - chciałbym żeby te osoby, które piszą posty o tym że posiadamy tak stare samochody i je używamy, żeby pochwaliły się swoimi najlepszymi i najbardziej nowoczesnymi autami :) ilość własnego sprzętu ( wliczam te z leasingu również) jest ogromna. Daje to nam możliwość bycia niezależnym. Ilość pracowników fizycznych też potwierdza też to potwierdza. Żadna polska firma nie ma tylu monterów co my ( oczywiście z naszej branży).co jest dodatkowym atutem. ENPROM - budujemy odpowiedzialnie.

Lol
@Enpromowiec

Skoro zadajesz takie pytania tzn, ze nie pracujesz w działach finansowo-księgowo-kadrowych gdzie takie informacje są na wyciągnięcie ręki.

Mila Nowy wpis

Hej, dzisiaj zostało wystawionych kilka ofert dla asystentów. Mnie konkretniej interesuje ta opcja do biura projektów. opowiedzcie mi o nim proszę coś więcej, atmosfera ma dla mnie znaczenie ale też dalsza kariera, po jakim czasie średnio udaje się awansować?

Zuza Nowy wpis

Kierownik Działu Administracji j- jest ogłoszenie o pracę. Ktoś coś? Jaka atmosfera, jakie zarobki?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Enprom Sp. z o.o.?

Nowy wpis

Aktualność
Dołącz do zespołu Enprom!

Zapraszamy na stronę http://www.enprom.pl zakładka Kariera.
Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Enprom Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Młodsza/-y Księgowa/-y.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Enprom Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Cert

Częściej sami odchodzą ;)

Leszek
@Cert

Jak myślisz, dlaczego tak się dzieje? I co sam możesz powiedzieć o pracy w Enpromie? Jesteś zadowolony z pensji proponowanej przez firmę? Jaka atmosfera panuje w zespole? Interesują mnie te kwestie i liczę że niedługo mi odpowiesz! :)

Jo

Pracownicy w Enprom są zwalniani bez żadnego ostrzeżenia. Dostajesz "zaproszenie" na spotkanie i otrzymujesz ultimatum albo podpisujesz wypowiedzenie na miejscu albo jeśli nie i tak otrzymasz pocztą lub na maila to wszystko. Zero rozmowy . Totalne (usunięte przez administratora) i brak szacunku dla pracownika.

Lidia
@Jo

Czyli w zasadzie powód nie jest znany czy stawiają na to, że ktoś już sam z siebie wie i nie podpytuje? Raczej kogoś z kogo byliby zadowoleni coś takiego nie spotka?

Kamil

No wiadomo zwolnienie nigdy nie jest przyjemne ale przecież ludzie chyba mają okres wypowiedzenia i nikt nikogo nie może tak z dnia na dzień wyrzucić. Czy wszyscy są zleceniu że można tak szybko rozwiązać umowę?

A
@Jo

A powody zwolnienia nie są opisane w wypowiedzeniu? Jak to nie prawda, to można się odwołać do Sądu pracy...

@A

czy to także nie zależy jeszcze od formy umowy? Nie znam tej sytuacji, ale Pani wyżej pisała o zleceniu. Jakie obecnie zasady się ustala? Czy każdy ma możliwość na zachowanie pewnego rodzaju elastyczności?

Onaaa

Czy w Enmprom jest możliwość pracy zdalnej na stanowiskach biurowych/ ekonomicznych ? Czy tylko praca stacjonarna ? Jak wyglada system premiowy dla biura ?

@Onaaa

W Enprom został wprowadzony Regulamin Pracy Zdalnej i jak najbardziej taka praca jest możliwa. Kierownik danej komórki organizacyjnej decyduje czy dana praca może być wykonywana zdalnie i w jakim zakresie. Zgoda na pracę hybrydową zależy również od samodzielności danej osoby. Najlepiej zapytać się o tą możliwość również podczas rozmowy rekrutacyjnej na dane stanowisko. Jeśli chodzi o premie dla osób pracujących w biurze to premie takie są przyznawane uznaniowo.

Już były

Straszna firma...najpierw zwalniamy na potęgę, a później ogłoszenia o wolnych wakatach. Przy zwolnieniu brak sensownych argumentów, ostrzeżeń, czy sygnałów, że coś było nie tak.

Lidia
@Już były

Jeśli faktycznie tak wychodzi to jakich potem osób szukają? mają całkiem inne cechy niż byli pracownicy? pytam, bo chcę poznać sens

@Już były

To po prostu rozwiązują umowę "na partyzanta" . Przychodzisz do pracy , podpisujesz listę obecności i dowiadujemy się że umowa teraz została zakończona. Często spotykane działanie małych firmach.

Ok
@Już były

Pracownicy między sobą rozmawiają, aby się ewakuować z tego tonącego statku. Może zmądrzeją i odejdą sami:)

EN
@Ok

Bzdury bzdury. Frustracja aż się wylewa. Z mojego otoczenia zostały zwolnione osoby, które od dawna dostawały sygnały, że należy się zabrać do roboty. Niestety dużo osób zapomina, że firma rozstaje się w sposób co najmniej poprawny na dobrych warunkach o czym nikt tutaj nie pisze. Osobą którzy sobie nie poradzili, proponuję zamiast tracić czas na pisanie głupot i wprowadzać czytelników w błąd, zająć się swoją nową pracą, bo zaraz w nowej pracy Wasi kierownicy dostrzegą, że nic nie robicie a przesiadujecie na portalach niezwiązanych w aktualnym zakresem obowiązków i równie "źle" Was potraktują jak ENPROM. Dziękuje.

Iza
@EN

Jakie sygnały? Jest to jakoś regulowane regulaminem firmy, jakaś rozmowa z kierownictwem czy coś? A przysługuje okres wypowiedzenia, tak nawiasem mówiąc?

Scierprom
@EN

To wam proponujemy wziąć się za robotę w godzinach pracy, może to jakoś zaprocentuje, jakies płatności się odblokują ;) Bo Pani swój czas może wykorzystywać na pisanie komenatarzy gdzie chce i jak chce. Jedyne określenie jakie mi się nasuwa to biznesowe ścięty, brzydko mówiąc :) nie pozdrawiam :)

@Już były

Przykro nam, że przy wypowiedzeniu nie otrzymali Państwo wystarczającej informacji zwrotnej - te rozmowy są dla nas bardzo ważne, bo my jako firma także dostajemy wówczas ważne sygnały. W Enpromie nie było “zwolnień na potęgę”, ale zmiana struktury organizacyjnej faktycznie wiązała się z czasowym wzrostem rotacji. Ogłoszenia o poszukiwaniu nowych pracowników nie są z tym niespójne: zakończyliśmy reorganizację firmy i teraz szukamy wzmocnienia zespołu.

Ktoś kto patrzy z boku

Co się dzieje w Enpromie? Z tego co patrzę na portalach to koledzy z Enpromu zmieniana barwy i to w ilościach hurtowych. A i po rynku chodzi informacja ze dużo osób szuka pracy….nowe porządki ?

@Ktoś kto patrzy z boku

Zmiany w każdej firmie bywają impulsem do szukania nowego miejsca pracy, ale w tej chwili rotacja w Enprom jest stabilna i mieści się w poniżej standardów naszej branży. Kilka osób z dużym doświadczeniem w Enprom już zresztą do nas wróciło - to chyba dla nas najlepsza recenzja.

Xxx

Czytam i nie rozumiem, to były te masowe zwolnienia, czy nie? Bo wersje są skrajnie odmienne. Przyszłam tu dla oferty asystentki Działu Infrastruktury. Chcę aplikować, ale zaniepokoiliście mnie, więc muszę zapytać - jaka jest sytuacja w dziale, czy tu też ktoś "poleciał"? Jaka jest atmosfera? Nie ukrywam, że interesują mnie także przypisane do stanowiska zarobki. Jeśli je ktoś zna :3

@Xxx

Enprom kilka miesięcy temu przechodził zmianę struktury organizacyjnej , co wiązało się z większą rotacją pracowników. Przebudowa zakończyła się pomyślnie i obecnie znowu rozwijamy nasz zespół. W sprawie zarobków i innych warunków pracy zapraszamy do kontaktu z działem HR (hr@enprom.pl).

Ojej

Zobaczyłem ciekawe ogłoszenia o prace i myślałem spróbować swoich sił, ale po przeczytaniu opinii jednak rezygnuje.. pozostanę w konkurencji

Roma
@Ojej

Będąc u niej interesujesz się innymi firmami? O którym ogłoszeniu jest mowa? Z ciekawości chce sprawdzić na jakie ludzie z konkurencji reflektują przeniesienie. Pzt wcześniej pisali o jakichś redukcjach, to co się dzieje, że nagle znowu szukają?

@Ojej

Oczywiście szanujemy decyzję, ale zawsze warto też zasięgnąć opinii w innych źródłach. Zapraszamy do kontaktu z działem HR (hr@enprom.pl - można zostawić kontakt do siebie, a my oddzwonimy) lub obecnymi pracownikami Enprom z działu, który Pana interesuje.

Alojzy

Słyszałem że powoli “firma” pozbywa się osób które nic nie robiły a zgarniały śmietankę za innych. Jeszcze tak ze 3 wysoko postawione persony i może firma wróci na dobre tory. No ale to trzeba by pozbyć się pupili a „ktoś” raczej nie będzie do tego taki skory tym bardziej ze oznaczałoby to przyznanie się do błędu. Tak czy inaczej, tak trzymać! Może znowu będzie to tak fajna firma jak kiedyś, fakt że bez paru osób które były tam od początku ale zawsze coś.

@Alojzy

Ma rację. Biurokracja też trochę przerośnięta.

Bianka
@Alojzy

Po jakim czasie to wyszło, że ktoś niczego nie robił? Ciekawi mnie także w jaki sposób firma dziękuje takim osobom za współpracę. Kto ostatecznie składa wypowiedzenie? I czy przed tym przeprowadzana jest jeszcze jakaś rozmowa?

Zebra

Firma na zewnątrz wydaje się spoko, ale opinie tutaj nie kłamią. Trzeba się dostosować do środowiska, które jest BARDZO specyficzne, musicie uważać, co mówicie i z kim rozmawiacie ; ) Rotacja pracownikow mówi sama za siebie.

Żyrafa
@Zebra

Masz na myśli oddział Gdańsk? :)

@Zebra

Dziękujemy za opinię. Środowisko nie może być chyba aż tak specyficzne, bo dobrze sobie u nas radzą pracownicy, którzy doświadczenie zawodowe zdobywali w różnych branżach :-). Rotacja w Enprom mieści się w standardach branży. Mamy też przykłady osób, które wracają do nas po kilku miesiącach pracy w innych firmach.

@Enprom Sp. z o.o.

Czyli powroty są bezproblemowe? A jak to wtedy wygląda? jeśli ktoś odszedł to nie znalazł się nikt na jego stanowisko? I czy wraca się na identycznych warunkach? Jak wtedy rekrutacja wygląda?

Jesteśmy otwarci do rozmów o powrotach do ENPROM naszych byłych pracowników/współpracowników :-). Powody, dla których pracownicy podejmowali decyzje o odejściu z firmy były indywidulane i różne. Jeśli myślisz o powrocie do ENPROM, zapraszamy do kontaktu na adres: hr@enprom.pl lub, jeśli wolisz, z byłym przełożonym. Warunki ponownego zatrudnienia zawsze omawiamy podczas spotkania - rozmawiamy o preferencjach i oczekiwaniach osoby, która chciałaby wrócić oraz potrzebach i możliwościach konkretnego działu/obszaru.

Jaki dress code obowiązuje w Enprom Sp. z o.o.?

Brak dress codu.

Odpowiadając na to pytanie zacytujemy fragment naszego "Przewodnika dla nowego Pracownika", w którym staraliśmy się zawrzeć najważniejsze informacje dla osób, która stawiają w ENPROM pierwsze kroki: „Wygląd zewnętrzny człowieka to strona tytułowa jego wnętrza” - zadbany wygląd ma decydujące znaczenie dla powodzenia w życiu zawodowym i prywatnym. Kreujemy pozytywny wizerunek Firmy poprzez schludny, czysty i zadbany wygląd; ubierajmy się stosownie do sytuacji. Rozważając wybór stroju do pracy w biurze sięgamy po klasyczne elementy garderoby, co podkreśli nasz profesjonalizm i poważne podejście do pracy. • Na oficjalne spotkania biznesowe zdecydowanie lepiej sprawdzą się koszula, elegancka bluzka, marynarka/żakiet, spodnie biznesowe/spódnica niż koszulka na ramiączka czy krótkie spodenki; pamiętajmy też o odpowiednim obuwiu, które powinno zakrywać stopę; klapki pozostawmy na nieoficjalne prywatne wyjścia.

Aktualność
Z góry dziękujemy za wszystkie merytoryczne opinie naszych byłych i obecnych pracowników. Dołożymy starań, by zaspokoić zainteresowanie potencjalnych kandydatów na temat warunków współpracy z ENPROM.

Jesteśmy otwarci na komentarze i dyskusję z użytkownikami forum. Postaramy się regularnie odpowiadać na pojawiające się wpisy.

Prosimy o zachowanie standardów i kultury wypowiedzi.Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem (np. naruszenie czyjegoś dobrego imienia czy godności) lub regulaminem GoWork.pl będą usuwane przez administratora.
En

Jeśli lubisz rozmawiać z ludźmi godzinami, chodzić na spotkania, z których nic nie wynika, to odpowiednia firma. Tutaj spotkania to priorytet. Dużo znajomych, znajomych znajomych. Faworyzowanie osób. Jedna możne wszystko - chorować, chodzić na urlop, płakać, z niczego nie jest rozliczana. A inna, na tym samym stanowisku nie ma nic. Jest sprawdzana ze wszystkiego, a jeśli jej dobrze idzie, to dostaje nowe zadania i obowiązki. Jedna osobę można dojechać z pracą , a inna wystarczy że weźmie na litość, przy takim samym wynagrodzeniu. Mile widziane donoszenie na innych.

En

Na szczęście dla mnie praca w enprom to juz dawno przeszłość???? komfort pracy, płacy i docenienie przełożonego jest najważniejsze. Ale widzę, że uderz w stół, nożyce się odezwą. Czyli nic się nie zmieniło.

X
@En

Kolejna opinia, która się pokrywa z poprzednimi PRAWDZIWYMI wpisami. Przypadek? Nie sądzę.

Revi
@En

Ciekawe, pracuje w branży i też odnoszę wrażenie że są "pupilki" i reszta świata xd. Jak masz fory to masz wszystko, jak ciebie nie lubią to nie masz nic (pamiętaj urlop tylko dla wybranych!). Sumarycznie nie masz na nic wpływu, nie masz nic do gadania a cokolwiek zrobisz to i tak będzie źle.

Mta
@Revi

Tak, z urlopem zwykle jest problem, a później każdy zdziwiony czemu są zaległe z ubiegłych lat. Potwierdzam, pupilki i reszta. Nieważne jaka masz wiedzę, doświadczenie, jak dobrze kombinujesz, szybko awansujesz.

Niestety, masz rację. Widać to zwłaszcza w ostatnich miesiącach. Ważne osoby, pracowite, zaangażowane, z długim stażem, doświadczeniem, odeszli, lub aktualnie odchodzą. Widać, w których działach brak obiektywizmu przełożonych, komunikacji. Dzięki temu zyskują ci słabi i ci, którzy się podlizują. Dostają „awanse”, których nikt by im normalnie nie dał, bo nie maja ani wiedzy, ani kompetencji. Albo za tą jedną, która odeszła szuka się 2-3 nowych osób. Bo po co docenić, kogoś, kto dobrze pracuje. Lepiej sprawdzić ile wytrzyma, docisnąć, a potem dziwić się jak odchodzi. Tzw.dobra energia, czy wartości, to dobry żart.

@En

Gdybyśmy tylko spotykali się i rozmawiali, nie realizowalibyśmy tylu złożonych projektów, więc chyba coś oprócz potrzebnych spotkań jeszcze robimy… :-). Co do pozostałych zastrzeżeń, wydają się dotyczyć jakichś konkretnych sytuacji, więc trudno nam się do nich odnieść. Jeśli wciąż jest Pan/i pracownikiem ENPROMU, zapraszamy do kontaktu z Wydziałem HR. Sposób oceny pracowników jest w ENPROMIE ujęty w system Rozmów Rozwojowych, którego celem jest uniknięcie takich nieprawidłowości, chętnie jednak porozmawiamy o tym, co ewentualnie wymaga zmiany.

Rzeczywiście, kilkoro doświadczonych pracowników zmieniło pracę - ale kilkoro też do nas wróciło po kilku miesiącach pracy w innych firmach. Firma się rozwija się i stąd rekrutacje, ale oczywiście nawet z czysto pragmatycznych względów znacznie lepiej jest utrzymać dotychczasowych pracowników – to dzisiaj jeden z ważniejszych celów ENPROM.

@Revi

Przykro nam, że pracę w ENPROM ocenia Pan/i wyłącznie negatywnie. Chętnie poznamy konkretne zastrzeżenia - proponujemy kontakt, może być anonimowy, na adres hr@enprom.pl. Urlop to jedno z podstawowych praw pracowniczych i traktujemy je bardzo poważnie. Dążymy do tego, by wyeliminować zaległe urlopy.

@Mta

Naszym celem jako Działu Personalnego jest doprowadzenie do sytuacji, w której w firmie nie będzie zaległych urlopów. Ten wskaźnik już się zmniejszył i dalej będziemy iść w tę stronę. Ścieżki awansu omawiamy z Pracownikami indywidualnie co najmniej raz w roku. Realizujemy zbyt poważne projekty, żeby zamiast wiedzy i doświadczenia decydowało “kombinowanie” - tym chętniej dowiemy się szczegółów sytuacji, o których Pan/i wspomina. Proponujemy (nawet anonimowy) kontakt na adres: hr@enprom.pl

Ciekawy

Hej wszystkim, Jakieś opinie o pracy na stanowisku Specjalisty ds. Transportu i Logistyki? Jak atmosfera, zarobki, możliwości rozwoju? Warto aplikować?

Mały

Dla czego zatrudniacie ludzi bez odpowiednich kompetencji według waszej oceny ,? chęć doładowania własnego ego?

Kamil

Wiadomo że każdy ma inne oczekiwania i nie zawsze wszystko mu pasuje. Ale jak ty idziesz do pracy z przyjemnością to już duży plus. Powiesz coś więcej o możliwości rozwoju? Można korzystać ze szkoleń albo uczyć się nowych rzeczy? Jak ty to oceniasz?

dt

zdecydowanie się zgadzam

D.

Zgoda w 100%

Na jakie benefity można liczyć w Enprom Sp. z o.o.?

PZU, multisport, opieka medyczna i kawa i herbata

Usta pełne frazesów typu że super środowisko pracy, firma przyjazna pracownikowi tworzymy profesjonalny zespół i tym podobne dyrdymały a w rzeczywistości przemiał pracowników jak wiatr zawieje a ty się nie ustawisz po odpowiedniej stronie to zostaniesz wymieciony. Pracowałem tam 2 lata prawie. W międzyczasie jakieś oceny pracowników bzdury na resorach oczywiście ocena idealnie super jesteśmy z ciebie zadowoleni poczym mail, nawet nie telefon tylko mail "masz spotkanie " w centrali w ten i ten dzień i wręczenie wypowiedzenia umowy. Bez żadnego sygnału bez żadnej rozmowy, poprostu jesteś już nie potrzebny wiec goodbye O i taka jest prawda o Enpromie.

Nie polecam tego miejsca pracy, szczególnie osobom które chcą uniknąć specyficznego środowiska. W oczy każdy miły, chętnie oferuje pomoc, w praktyce czeka na każde potknięcie i donosi. Szefostwo nieobiektywne, nie słucha, kieruje się osobistą sympatią do pracownika, a nie jego pracy. Jedna osoba jest chłopcem do bicia, inna mimo niewiedzy/błędów ma awanse.

@Anna

W sensie że po znajomości? Wszyscy plotkują i donoszą? Nie ma ludzi którzy spokojnie pracują i nie zwracają uwagi na tego typu konflikty? Ty próbowałaś awansować i bez poparcia się nie udało?

Zostaw merytoryczną opinię o Enprom Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Enprom Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Enprom Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Enprom Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 6 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Enprom Sp. z o.o.