Generator Produkcja Opole

Opinie o Generator Produkcja Opole

Polecam

Pewny pracodawca. Firma z dużym potencjałem i nieustającym rozwojem. Jeśli ktoś nie lubi nudy to jest to coś dla niego. Praca stabilna i bardzo ciekawa.

Izabela
@Polecam

A co tu najciekawszego w pracy jest według Ciebie i z perspektywy którego stanowiska teraz to piszesz?

a andre

Praca sama w sobie przuyjmwna , dobra atmosfera nawet spoko ludzie choć nie wszyscy, wynagrodzenie bardzo przeciętne -przy obecnych cenach w skleppie i na stacjach ale z premia jaka uda się wyrobić to nie jest tak zle, kierownictwo upierdliwe ale nie do prsesady

Izabela
@a andre

Tutaj szansy na większe wynagrodzenie to niestety nie ma?

a andre
@Izabela

po roku masz podwyzke

JestOK

Jestem tu od niedawna, dla mnie ok. Wiesz co do roboty atmosfera była nawet premia ostatnio a to że trzeba zapuerdzielac, a gdzie nie trzeba ?

Patricki

Lubię te prace i większość ludzi co to robi ze mną, wiadomo nie jest zawsze jest miód i orzeszki ale gdy masz za sobą takie kołchozy jak wagony albo harty to myślisz sobie- fajnie tu jest:)

Firma Generator Produkcja Opole poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
kamil12

trzeci miesiąc, jak narazie jest spoko

Irena
@kamil12

jaką masz umowę?

Krzysiek

Generalnie czytam te wpisy i nie wiem czy to piszą o tej czy o innej firmie, premia jest fakt lecz różnie, przydzelana i nie wiadomo jak liczona, a jeśli ktoś poprosi o wyjaśnienia to zostanie przegadany i nic nie wskóra, premia jest lecz na zebraniu kierownik mówił że nie jest to stała premia , co świadczy o tym że za chwile ona zniknie, jak zapał ludzi do pracy i motywacja bo jaka płaca taka praca, ludzie robią ile mogą by zrobić plan i dostać premie , brak gratyfikacji, premia zniknie to po co się zajeżdżać robić swoje i tyle . Nie mówię że zarobki w gpo są tragiczne , teraz na dniach ma być podwyżka inflacyjna 8% , ale nie dla wszystkich , nie dla tych na l4 choc nie wiem czemu, co skoro chorujemy to nas inflacja nie dotyczy my mamy tańsze produkty w sklepie .Generalnie zarobki nie są zle , ale praca na 3 zmiany i fakt ze coraz więcej cisną , jest większy rygor ,przy piepszanie się do co raz więcej rzeczy zrobi z gpo (usunięte przez administratora) .

Janek
@Krzysiek

Zasady premiowe wiszą na tablicy. Nie słyszałem by ktoś mówił że premia jest na jakiś czas. Było powiedziane na spotkaniu i jest napisane na tablicy że zasady mogą się zmienić kwartalnie. Mi się premia nie zgadzała, byłem u kierownika i wytłumaczył mi dokładnie co było nie tak. W danych była wpisana UŻ a miałem opiekę. Miesiąc później dostałem wyrównanie. Więc idź do kierownika i zapytaj. Ostatnio jest pełna premia za wydajność a za absencję to zależy jak kto chodzi. Jeśli chodzi o podwyżkę inflacyjną osoby które są na długim L4 nie powinny jej dostać, to moje zdanie.

zibi
@Janek

Dokladnie, jak uczciwie robisz to swoje zarobisz. Jak cos nie pasuje to trzeba sie dogadac i tyle...przeciez zawsze mizna podejsc i zapytac kierownika on nie gryzie... Ja uczciwie pracuje i nie narzekam na premie, a jak ktos siedzi clay czas na l4 to czemu ma dostac tyle co ktos kto pracuej caly czas ...wteyd byloby niesprawiedliwie. takie moje zdanie...

maro
@Krzysiek

nie ma co narzekac, bo czasy sa coraz gorsze- kolega co pracuje w gess w dostal papier. GPO przy tym co sie dzieje dokola jest poswiecone, nawet podyzki sa i premie tez wiadomo jak to premie trzeba na nie zapracowac

Magdalena

Możesz napisać czy kobiety zatrudniają na produkcji i czy to o tym piszesz, że biorą one takie same pieniądze? Piszecie tutaj w taki sposób, że nie można was zrozumieć jak się nie jest pracownikiem (może jeszcze).

Stifler
@Magdalena

Tak kobiety są wynagradzane na takich samych zasadach jak mężczyźni. Kilka się zwolniło więc może kogoś będą za nich przyjmować.

Witam. Chce wyslac cv do gpo ale martwia mnie te wszystkie negatywne opinie. Interesuje mnie to czy jest to firma ktora kieruja normalni ludzie czy kolejna w ktorej tylko excel sie liczy? I czy prawda ze zwalniają ludzi za rzeczy ktorych nie zrobili ( dyscyplinarka za rasizm ktorego nie bylo)?

jeden
@Kandydat

wszedzie dobrze gdzie nas nie ma... ogolnie atmo ok. firma zatrudnia nowych ludzi ale raczej na nowe stanowiska niz na zamiane, robota spoko szczegolnie jak kto pracowal tak jak ja na Brzeziu w firmie co sie zaczyna na O ;)

Generator Produkcja Opole właśnie rekrutuje w mieście Opole. Nie wiecie, czy poszukują pracowników także w innych lokalizacjach?

Biuro

Poszukujemy pracowników tylko do Zakładu Produkcyjnego w Opolu

Dziękujemy za zainteresowanie Naszym profilem i Nasza Firmą. W dzisiejszej aktualności chcielibyśmy zamieścić informacje, które mamy nadzieje będą dla Państwa przydatne. W ciężkich czasach pandemii jak i zmian gospodarczych, ekonomicznych i politycznych Nasza Firma ma się dobrze myśląc przez cały czas o dalszym rozwoju i stabilności dla całego Zespołu, który codziennie z pełnym profesjonalizmem wykonuje swoje obowiązki i dokłada wszelkich starań do dalszego rozwoju Firmy i zadowolenia pracowników, jak i satysfakcji z wykonywanej pracy. Chcielibyśmy również poinformować , iż zarówno my jak i zespół administratora Gowork.PL , na bieżąco obserwujemy Państwa wkład w Nasz profil zarówno ten pozytywny jaki i negatywny. Informujemy, iż nie będziemy obojętni wobec potocznego hejtu obrażania i wypowiadania się w sposób niechlubny na temat Pracowników i Naszej Firmy . W przypadku takich opini będziemy zmuszeni jako GPO jak i zarówno zespół Gowork.PL do podjęcia interwencji prawnej poprzez organy ścigania, w tym ustalenia adresów IP osób dokonujących naruszeń. Jest Nam niezmiernie przykro, iż musimy uczestniczyć w takim poziomie wypowiedzi i reagować w ten sposób, jednakże nie będziemy obojętnie przyglądać się niechlubnym opinią i potocznym hejtem, oraz codziennymi „plotkami” w momencie ciężkiej pracy Naszej Firmy i zaangażowania całego Zespołu i pracowników. Jak zawsze z wielka chęcią odpowiemy na Państwa pytania pod adresem e-mail : rekrutacja@enercon.de lub w kontakcie bezpośrednim , telefonicznym z Nami. Zapraszamy serdecznie i korzystając z okazji życzymy dużo zdrowia w tych ciężkich dla wszystkich czasach

@Generator Produkcja Opole

Czuję się zastraszony gdzie to mogę zgłosić ?

@Generator Produkcja Opole

A co możecie powiedzieć nt. Spadku firmy z prestiżowej pozycji do bardzo odległej pozycji?

Szanowny Panie , jeśli środowisko pracy , w którym codziennie Pan przebywa sprawia , iż czuje sie Pan niekomfortowo, lub tak jak Pan nazwał "zastraszony" firma wdożyła już 17.12.2021 stanowisko Sygnalisty. Mail, pod który należy zgłaszać wszystkie rażące naruszenia znajduje się na tablicy ogłoszeń wraz z obwieszczeniem na temat Sygnalisty. Każde zgłoszenie będzie ropatrywane przez zewnętrzną instytucje Sygnalisty . Pozdrawiam

Szanowny Anonimie , dziekujemy za pytanie . Staramy się cały czas udoskonalać .Czas intesywnych zmian organizacji pracy w naszej firmie jest zapewne dla niektórych pracowników sygnałem do niepokoju . Odpowiadając na dynamicznie rozwijający się ale równiez zmieniający sie rynek energii odnawialnej firma musi wprowadzać zmiany , który czasem - zdajemy sobie z tego sprawę są niekomfortowe lub niezrozumiałe dla naszych Pracowników. Niestety nie posiadamy oficjalnych rankingów firm , nie mamy tez informacji , że nasza firma była na jednym z lepszych miejsc . Nie możemy zatem odnieść sie to tego pytania w sposób precyzyjny i wyczerpujący Pana pytanie .

Richie Rich

Nigdzie..bo nie ma do kogo. Musisz z tym żyć.

Richie Rich

Nigdzie bo nie ma do kogo. Niestety musisz z tym żyć.

@Generator Produkcja Opole

Środowisko w pracy z którym przebywam mi odpowiada. Czuję się zastraszony tym co Pani pisze... Niewielki ma to związek z rzeczywistością proszę uzyskać mój nr IP ???? ktoś ma nas za głupców. Będziemy komentować i koniec a że bezimiennie czasami się kogoś obrazi no cóż jak widać na załączonym obrazku ta osoba od razu wie że o niej mowa. Pozdro Kumaci

Witam wszystkich serdecznie i proszę o odpowiedź jak wygląda praca i płaca w firmie

@Kandydat

Witam serdecznie , Jeśli chodzi o stanowisku Pracownika Produkcji prosze o kontakt pod adresem : rekrutacja@enercon.de , wkrotce rowniez na Go Work pojawi sie polityka wynagrodzen

Witam , Pierwsze premie zgodnie z planem zostały wypłacone Pracownikom za miesiąc luty 8 marca br . Przypominam , że w GPO za prace na zmianie nocnej Pracownik otzrymuje 30% dodatku od aktualnej stawki zaszeregowania Pracownika a nie 30% od najniższej Krajowej jak to jest powszechnie w użyciu . Pozdrawiam

@Kandydat

Witam serdecznie , prosze o bezpośredni kontakt pod adresem : rekrutacja@enercon.de

Czy są nadliczbowe godziny pracy ?

Rolka papy
@Kandydat

Kiedys byly non top na kazdym dziale teraz sporadycznie.

@Kandydat

Sporadycznie są dla danych stanowisk, ale wiekszosc od kilku miesięcy nie ma.

@Kandydat

Witam serdecznie , Nadgodziny z GPO sa obecnie sporadyczne , ale sie zdarzaja . Wynikają one tylko z poodów opóznienia dostaw czy finalizacji kolejnego kroku w procesie produkcji . Firma za prace w godzinach nadliczbowych wypłaca wynagrodzenie w systemie miesięcznego rozliczenia .

Atmosfera widać że nie najlepsza a jak z wypłatami ?

Szycu
@Kandydat

Czesc. Czytaj ze zrozumieniem . Atmosfera spoko . Wyplata Ok. Ludzie spoko .

Zainteresowany pracą

Witam czy atmosfera i zarobki są dobre ?

Adrian

Tak cie potraktowali? A inni pracownicy? Wyrabiają normy bez premii, czy tylko tobie zabrali?

abcd

Witam! Jestem zainteresowany pracą na produkcji w GPO ale obowiązuje mnie trzymiesięczny okres wypowiedzenia w innym przedsiębiorstwie. Czy CV od takich osób jest brane pod uwagę i czy GPO może zaproponować umowę przedwstępną?

Person
@abcd

Gpo przyjmie cię z otwartymi rękami. Nie ma lepszej firmy w Opolu która oferuje taki standard jak gpo.

Teresa
@Person

I można tam pracować dorywczo? Bo skoro ktoś chce na dwa etaty z tego co zrozumiałam …

Chciałabym złożyć papiery w sprawie pracy na produkcji w GPO Opole. Gdzie mogę wysłać takie CV? Jakiś kontakt lub mail?

Kontroler jakości

jak wygląda praca kontrolera produkcji w Państwa firmie? W krótkim okresie czasu na stronie agencji pracy pojawiło się po raz kolejny ogłoszenie o prace na tym stanowisku.

@Kontroler jakości

Witam serdecznie , Poszukujemy Kontrolera jakosci na wejsciu / wyjsciu . Kontroler musi miec doswiadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej . Znajomosc narzedzi pomiarowych oraz rysunku technicznego jest wymogiem .

@Kontroler jakości

Czy można składać cv ale na stanowisko produkcyjne jak tak to gdzie?

@Kandydat

Witam serdecznie , Obecnie poszukujemy Kontrolera Jakosci . Osoba , ktora szukamy musi miec doswiadczenie w pracy o takim samym profilu . Znajomosc rysunku technicznego oraz nardzi pomiarowych jest niezbedna . Kontroluje sie roznego rodzaju elementy . Zapraszamy do wysylania swojego cv na adres : iwetta.lach@enercon.de

Mich

Witam mam pytanie złożyłem dwa tygodnie temu CV kiedy mogę się spodziewać jakiejkolwiek odp

HR
@Mich

Witam serdecznie , Rekrutacja na stanowiska produkcyjne caly czas trwa , kontaktujemy sie tylko w wybranymi kandydatami . Prosze o cierpliwosc :)

Mich
@HR

Dziękuję .rozumiem dokładnie tylko się zastanawiam czy moje CV dotarło do odpowiednich ludzi ??bo zostało oddane na bramie ochronie ??

@HR

Czy można prosić o uaktualnione stawki za pracę na produkcji? Ewentualnie jakiś informacje na temat progresu w miarę upływu lat. Dziękuję.

xxx

Mam pytanie,jakie sa warunki pracy w Generator Produkcja Opole?,czy sa przyjecia do waszej firmy?

Zostaw merytoryczną opinię o Generator Produkcja Opole - Opole

• Jak się pracuje w Generator Produkcja Opole?

Zobacz opinie na temat firmy Generator Produkcja Opole tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Generator Produkcja Opole?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 18 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Generator Produkcja Opole