Generator Produkcja Opole

Opinie o Generator Produkcja Opole

Edim

Pracuje pół roku, mi się podoba bo praca nie jest nudna a zarobki też ok a w każdym razie lepsze niż miałem w poprzedniej firmie

karlinagrois@gmail.com
@Generator Produkcja Opole

Dzień dobry, chciałbym pracować w Waszej firmie, proszę napisać do mnie na karlinagrois@gmail.com. nazywam się Liubov Zemliakova. Jestem z Ukrainy. Mam 33 lata, od roku mieszkam w Polsce, w Opolu na Złotej. Chciałbym wiedzieć, czy jest dla mnie jakaś praca. szybko się uczący, punktualny, uważny

Danilo

Dobra i pewna praca na trudne czasy, moim zdaniem.

Gonzalez
@Generator Produkcja Opole

Witam Czy firma poszukuje nadal pracowników ? Jak można uzyskać ofertę i warunki pracy ?

Nowy wpis

Aktualność
Z okazji Świąt Wielkanocnych pragniemy złożyć wszystkim naszym Pracownikom najlepsze życzenia.

Niech ten wielkanocny okres będzie dla wszystkich okresem wyciszenia, zadumy, wypoczynku oraz prawdziwej radości w gronie najbliższych.

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

GPO
Nowy wpis

Aktualność
Obecna zima okazała się być bardzo dobrą dla wiatraków. Szczególnie luty był świetny, jeśli chodzi o wyniki energetyki wiatrowej.

Tej zimy prądu wygenerowanego z wiatru powstało najwięcej w historii. Za jakiś czas ma być oddane do użytku tyle farm wiatrowych, że z energii wiatru będzie można zasilić nawet połowę zapotrzebowania Polski na energię elektryczną. W związku z tym stopniowo będą wygaszane elektrownie na węgiel brunatny.

W lutym energia elektryczna wygenerowana przez wiatr stanowiła aż 20,5% produkcji całej energetyki krajowej.

Rozwój energetyki wiatrowej jest widoczny gołym okiem i nie da się ukryć, iż jest to przyszłościowe źródło energii elektrycznej.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Generator Produkcja Opole?

Dzień dobry, nie ma opinii od paru miesięcy a mnie interesuje praca na produkcji. jak widać tutaj w zakładce odnoszącej się do pracy większość warunków placowych była rozpisana, ale czy one nie są do zaktualizowania przypadkiem? To możliwe, żeby teraz po okresie próbnym zarabiać 3650 brutto?

Firma Generator Produkcja Opole poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Aktualność
„Wiatr – kopalnia możliwości” – tak nazywa się program, dzięki któremu pracownicy sektora górniczego będą mogli szkolić się w kierunku obsługi i serwisowania instalacji lądowych farm wiatrowych.

Zielona transformacja to inicjatywa, która odpowiada na rosnące zapotrzebowanie sektora OZE na pracowników.

Dzięki niej pracownicy (np. górnicy) poprzez szkolenia nabywają umiejętności, które są wymagane na stanowiskach techników i serwisantów turbin wiatrowych.

Energia wiatrowa to nasza przyszłość, dlatego warto inwestować w przekwalifikowanie pracowników z sektora górniczego.

Adrian
@Edim

Jak ok to podaj widełki finansowe żebym wiedział jak tu płacą. Oczywiście jak to nie tajemnica i możesz mówić o zarobkach.

@Adrian

chyba każdy ma indywidualnie ustalane, ja mogę pwoeidzieć tak że jeśli miałem w poprzedmniej firmie ledwie najniższą z premia a tu mam od razu tysiac więcej to dla mnie jest ok, a po roku wskakuje jeszcze na plus pięc stówek

Jan

Ja mam po okresie próbnym 4120 zł Plus 600zl premii, wyrabiamy się z planem na moim stanowisku. Dodatek za nocki jeszcze dochodzi ja mam niecale 300zl. Do ręki mam 3300. Według mnie nie jest to mało. Brygadzista mówił że po roku jest podwyżka, nie pamiętam dokładnie ale chyba 5% i po dwóch latach kolejna 20%. W poprzedniej firmie milem przez 5 lat miałem jedna podwyżkę 3% za nocki jakieś śmieszne pieniądze. Teraz wszyscy na świecie idą w wiatraki, myślę że zostanę tu na dłużej. Ja osobiście polecam.

@Jan

Podwyżka pierwsza jest 5%, druga od 10 do 20 % , kiedyś dostawali wszyscy po 2 latach 20% teraz różnie, gdy zatrudniają mowia 20 a potem okazuje się inaczej , znam kilku takich . Co do samej pracy to różnie, generalnie bałagan jest , kiedyś było spoko teraz to dużo się zmieniło i to na gorsze, ludzie powoli odchodzą z gpo.

teraz jest jeszcze podwyzka inflacyjna ponad 12 % , wiec stawka na start tez sie zmini, i dostaniemy premie wakacyjna . wysokosc zalezy od stazu 0d 10 % do 30% . po 3 latatch w firmie na produkcji stawka bazowa bez dodatku za nocki i premi to ponad 6000 brutto

karlinagrois@gmail.com
@Generator Produkcja Opole

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w Generator Produkcja Opole? Umieścili kilka ogłoszeń na GoWork.pl.

MadiPadi

Jest lepiej, poprawiło się ogólnie atmo ale też piniondze

Pracuje kilka miesięcy, może nie ma jakieś super kasy, ale praca ciekawa, na pewno dla początkującej osoby jest ok.

Generator Produkcja Opole wystawiła w ostatnim czasie ogłoszenia na GoWork.pl. Na chwilę obecną szukają do pracy jako Mechanik.

To nie jest firmą moich marzeń ale też nie można nic złego powiedzieć inni narzekają ale tak już chyba jest że dobrze tylko tam gdzie nas nie ma

pracus

Jest ok, nie ma wiekszych powodow do narzeknia, robota jak robota.... kasa sie zgadza, premie tez wpadaja. trzeba robc swoje i nie ogladac sie na innych. robilem na produkcji w duzo gorszych firmach

Praca jak to praca na produkcji... O tyle że zarobki trochę lepsze jak w poprzednim zakładzie.

Danilo

Dobra i pewna praca na trudne czasy, moim zdaniem.

Łucja
@Danilo

No to spoko. A jak zarobki? Pensja jest dla Ciebie zadowalająca?

alvaro
@Łucja

po probnym mam jakos ponad 4 tys, obiecali podwyzke po roku, zobaczym jak bedzie, bo poprzedo w innej firmie sie nadzialem na obecanki cacanki, ale tu narazie jest ok

alvaro
@Łucja

No i jeszcze premia parę stowek

abcd
@Danilo

czy firma szuka obecnie pracowników?

@abcd

Tak, poszukujemy obecnie pracowników produkcji. Zapraszamy do zapoznania się z naszym ogłoszeniem, które jest dostępne pod poniższym linkiem: https://www.gowork.pl/oferta/pracownik-produkcji,1AhTOfgiYTt7al3epw3qmI,opole

Łucja
@alvaro

A ile trwa okres próbny?

@Łucja

Okres próbny w naszej firmie trwa 3 miesiące.

abcd
@Danilo

a jakich narzędzi używa się w pracy? czy pracownik składa, montuje małe elementy? pytam ponieważ widziałem montaż jakiś komponentów wielkich gabarytów...

@abcd

na produkcji to uzbraja sie elementy w rozne potrzebne czesci. uzywamy roznych narzedzi chocby klucze dynamometryeczne. obslugujemy tez maszynki do nawijania.. Gabaryty elmentow sa calkiem duze ale na stanowiskach sa podciagarki to nie trzeba sie jakos mocno nadzwigac. dla mnie robota ok robilem w gorszych firmach

Gonzalez

leonid

jest pozytwnie dobrze sie pracuje nawet premia wpadla

@leonid

“nawet”? Czyli tak naprawdę to się tej premii nie spodziewałeś? a pochwalisz się ile czy jest jakaś standardowa sumka, która każdemu przysługuje za dobrą pracę? Jak tu teraz mierzą wyniki?

@Izabela

Mamy 400 zł premii za absencję oraz 200 zł za wydajność. Jak.jestes w pracy cały miesiąc masz 600zl.

Izabela

Czyli to 400 łatwiej dorwać niż za wydajność? Jakieś konkretnie progi są? jak dostosowują do nich ludzi? I te premie się wykluczają czy nie? mam na myśli scenariusz, że 1 dzień wolny ale wydajność wysoka?

@Izabela

Premia za.obsencje jest obniżana na UŻ, L4 i NN. Premie się nie wykluczają.

Pracownik zadowolony

Jak narazie jest ok wywiązują się z tego co obiecali

worker
@Pracownik zadowolony

u mnie to samo, jest spoko i kasa na czas

praca

Cześć, czy GPO w tej chwili rekrutuje na stanowiska produkcyjne?

@praca

Dzień dobry, Jak najbardziej, prowadzimy rekrutację na stanowiska produkcyjne. CV prosimy przesyłać na adres iwetta.lach@enercon.de Pozdrawiam GPO

@Generator Produkcja Opole

Dziękuję za odpowiedź, na pewno wyślę moje CV.

kandydat
@praca

Tez mam w planach zlozyc cv. slyszalem, ze prca jest calkiem spoko, to czemu by nie sprobowac

praca

jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma i tyle w temacie praca fajne pieniądze juz nie koniecznie ale czy inni placa wiecej-nie koniecznie

mojaopinia

ja tam jestem zadowolony a zawsze mozna narzekac tylko po co i tak nic to nie zmieni ale za to jak sie starasz i chcesz zrobic dobrze robote to wszystkim lepiej bo premia teraz ma znaczenie przynajmniej w moim budzecie domowym:)

@mojaopinia

Oj akurat w każdym by się teraz premia przydała. :) a można dopytać jak sobie na nią można zasłużyć tak konkretniej i ile wynosi? nowo zatrudniona osoba ma od razu na nią szansę?

Pracownikgpo

Na początku było ciężko dużo tempo i opry od kierownika ale po 3 miesiącach łatwo to ogarnąć pieniądze nie za duze jak na czasy drożyzny trzeba starać się na premie

@Pracownikgpo

Ile można wyciągnąć z premia bo szukam pracy na metalchemie

@Pracownikgpo

4 tysie da rady ?

Piter

4 tys mozna wyciagnac, z premia to juz spokojnie, ale nie wiem jak z nowymi

@Piter

Nowym w kontekście pracowników? A po jakim stażu uznaje się, że nie jest "nowy", rok pracy? Pociąga to za sobą jakieś jeszcze dodatkowe korzyści?

Zostaw merytoryczną opinię o Generator Produkcja Opole - Opole

• Jak się pracuje w Generator Produkcja Opole?

Zobacz opinie na temat firmy Generator Produkcja Opole tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Generator Produkcja Opole?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 18 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Generator Produkcja Opole