eWork Group Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o eWork Group Sp. z o.o.

Saint

Odpowiedź Roli - niekoniecznie tylko B2B. Firma pośrednicząca jakich niemało na rynku. Chyba nie najmniejsza, bo zaczynają mieć kłopoty z ogarnięciem "zasobów ludzkich". Wrażenia raczej pozytywne, można było negocjować stawkę (w górę oczywiście). Rekruterzy też na plus. Trzeba tylko pilnować wszystkiego, bo zdarzają się opóźnienia w realizacji obietnic.

Maja

Firma deklaruje, że poszukuje pracowników przedsiębiorczych, którzy potrafią zaangażować się w swoją pracę, są zainteresowani branżą usług konsultingowych, prowadzeniem działalności biznesowej i współpracą z innymi ludźmi. Czy te cechy są w jakiś sposób sprawdzane przez osoby rekrutujące do pracy w eWork Group?

Maja

@newodniosłeś się głównie co do formy współpracy z eWork Group. Oczywiście jest to istotna informacja. Jednak chętnie dowiemy się więcej na temat innych aspektów współpracy z firmą. Co ocenisz na plus jeśli chodzi o firmę jako pracodawcę?

new

Agencja zatrudnia tylko i wyłącznie na B2B. Co jest ok jeśli ktoś preferuje taką formę. Duży minus za płacenie faktur ostatniego możliwego dnia. Takie ich prawo, ale inne firmy nie miały problemu z płatnością następnego dnia od wystawienia faktury. Jeden data płatności wypadała w Piątek i zrobili przelew po południu w Piątek więc u mnie były dopiero w Poniedziałek! Płatności ZUS są do 10 dnia m-ca więc chociaż tego powinni się trzymać, ale nie.... Dla mnie duży minus za to

rola

ciekawe też czy jako Zakupowiec z językiem włoskim i angielskim miałabym również umowę o pracę w tej agencji

Zostaw opinię o eWork Group Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie eWork Group Sp. z o.o.