Freebee (Grupa Kapitałowa Cyfrowy Polsat)

Opinie o Freebee (Grupa Kapitałowa Cyfrowy Polsat)

Natalia
użytkownik zarejestrowany

Na rynku aktualnie dostępna jest oferta pracy na stanowisku Business Project Manager - W Dziale Customer Experience. W ogłoszeniu pracodawca oferuje naprawdę ciekawe pozycje, takie jak imprezy integracyjne, pakiet benefitów czy szkolenia. Jednak ciekawi mnie jakie są warunki zatrudnienia w Freebee. Czy pracodawca zapewnia umowę o pracę czy jest to może umowa zlecenie? Może ktoś z was ma doświadczenie z pracą w tej firmie. Jest to kluczowa kwestia dla osób zainteresowanych aplikowaniem na wspomniane stanowisko.

Man
użytkownik zarejestrowany

Freebee (Grupa Kapitałowa Cyfrowy Polsat) poszukuje Front-end developerów do Warszawy, Web Designerów też potrzebują, fajna sprawa generalnie, ponieważ Polsat naprawdę dobrze płaci miesięcznie, powaznie

Solid Snake

Widzę jakieś zaburzenie tożsamości. Przecież opinie o freebee są tu: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,820954 - czyżby nmv pozyskało copywritera kreatywnego który postanowił zająć się employer brandingem. @krach Co do umowy to jest ale o współpracy z firmą którą sam zarejestrujesz, sam staniesz się swoim pracodawcą i prezesem wlasnej firemki. Szkoda czasu

Freebee

@Zielony i @Krach zapraszamy do naszej zakładki Freebee kariera: http://www.freebee.pl/kariera Po aplikacji i zaproszeniu na rozmowę powiemy o wszystkich warunkach współpracy. Więcej o naszym zespole możecie doczytać też tutaj: http://agencja.freebee.pl/kim-jestesmy

Zostaw opinię o Freebee (Grupa Kapitałowa Cyfrowy Polsat) - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Freebee (Grupa Kapitałowa Cyfrowy Polsat)