Opinie o Medicover w Radom

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Medicover. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Medicover o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medicover w Radom

Miłosz

Jak wygląda system premiowy w call center? jak jest doliczany?

Ninja
@Miłosz

Na początku miesiąca dostajemy KPI. Każdy wie ile musi zrobić, żeby dostać premię. A jak się postarasz więcej i sprzedaż więcej to premia może być wyższa. Także wszystko tak naprawdę zalezy od nas

A ja odeszłam...i życzę Wam wszystkim tego samego. Jak są za wysokie cele za wysokie wymagania to nie ma chęci do pracy. Cele nie zawsze napędzają a mogą zdemotywowac do pracy. Życzę Wam chęci do pracy tak jak to było kiedyś.

@Ania

Fajnie że sie w ten sposób żegnasz - miło nam. Dzięki :) Każdy ma wybór podyktowany róznymi rzeczami. Mnie nie musisz życzyć odejścia z medicover, bo według mnie nie ma co narzekać szczególnie w czasach covidowych, gdy każdy boi się o swój stołek a jutro nie jest zbyt pewne.

Ola

W Medicover było całkiem ok, dopóki pracował (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora).Od kiedy rządy w firmie rozpoczęła (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora)zaczęła się tragedia.Brak rekrutacji, myślą że jedna osoba może zastąpić dwie lub trzy inne.Prośby grafikowe to fikcja. Ludzie już nie wyrabiają psychiczne.Kazdy jest przemęczony , większość z UZ kilka razy w tygodniu na zagrafikowane po 10 godzin.Kilkanaście razy dziennie wysyłają pytania - kto chce zostać dłużej? Nikt nie chce,tylko denerwują tymi pytaniami.Najlepiej gdybyśmy pracowały po 12 godzin dziennie,ale przy takiej ilości pracowników,to też byłoby za mało.Po rozmowie z pacjentem mamy na siłę reklamować dodatkowo płatne usługi .Szczepionki na kleszcze,testy na przeciwciała.Niedługo dojdą garnki i materace. Ludzie odchodzą z pracy kiedyś przychodziło się do biura z przyjemnością,teraz jak mam rano wstać to robi mi się niedobrze ( takie odczucia ma każdy z kim rozmawiałam) Dodatkowy plus to pensja, najniższa krajowa. Mam nadzieję że w końcu pogonią (usunięte przez administratora)i wróci porządek.Nie wiem kto dał jej to stanowisko i co miał wtedy w głowie.

szachista
@Ola

Jak czytam takie komentarze to tracę wiarę w wiarygodność tego portalu. Po co urządzać tutaj publicznie nagonki na konkretne osoby? Nie lepiej pogadać wewnętrznie bez wyrzucania brudów na forum? Skoro piszesz że większość ma podobne stanowisko, to powinno być Wam łatwiej poprowadzić taką rozmowę

Zgodzę się
@Ola

Dramat. Zabierzmy wszystko. Dajmy więcej ograniczeń. System motywacyjny? Zapomnij. System kar. Za długo i za często sikasz, spodziewaj się reprymendy. Za mało pracowników, za malo szkoleń, bo za mało czasu. Przyszedłeś umawiać pacjentów na wizyty? A to przy okazji sprzedaży, z której jesteś głównie rozliczany. Fikcją jest elastyczny grafik. Jeżeli szukasz pracy, gdzie pracodawca szanuje pracownika i chociaż w części spełnia obietnice z ogłoszenia, pomiń.

Zwykły pracownik
@Ola

Niestety, ale panuje teraz brak szacunku do ludzi i ich pracy. Nikt nie będzie dobrze pracował bedąc cały czas poganianym za najniższą krajową i 60 zl premii. Będąc Konsultantką nie dziwię się, że ludzie ciągle odchodzą, że za dużo wiedzy, za mała kasa, a trenerzy czy liderzy też już mają dość ciągłej presji i nie wiedzą już jak z nami rozmawiać, żeby było tu lepiej... nastały ciężkie czasy, ale pamiętajmy, że nic nie trwa wiecznie i dobre czasy wrócą, albo większość z nas podejmie decyzję o odejściu do lepszego .

Młódka
@Ola

Jak czytam niektóre wpisy to aż się wierzyć nie chce, że wciąż tam pracujecie? Gdyby rzeczywiście było tak źle, to kto by tam wytrzymał? Szczególnie że pracy aktualnie nie brakuje. Rynek pracownika wraca. A szczególnie wśród sprzedawców czy telemarketerów nie brakuje ofert. Tak Wam źle - zmieniajcie. Praca w medicover owszem jest wyzwaniem, ale to nie jest żaden wyzysk. Za grosze nikt w tych czasach nie będzie pracował. A marka o takiej popularności tym bardziej musi trzymać poziom

Jola
@Zgodzę się

Popieram w CC coraz gorzej :(

Bigos
@szachista

Bo to klamstwo

Ile trwa okres próby w medicover w dziale IT? Po próbny od razu przechodzi się na UP na czas nieokreslony? Czy firma proponuje jakieś dodatkowe benefity motywacyjne pracownikom?

Adaśko
@Marek

Wygląda to tak, że zaczynasz od próbnego na 3 miechy. Później przechodzisz na 12-miesięczny czas określony, a dalej już na stałe. Z benefitów to najciekawsze z tych, z których sam korzystam to opieka medyczna, akcje wellbeingowe i dofinansowania do szkoleń. Z tego co wiem to ma być też wprowadzony pakiet stomatologiczny dla pracowników, więc nie ma co narzekać

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Medicover.
Przyszła

Jestem po rozmowie, która moim zdaniem przebiegła całkiem dobrze. Powiedzieli na koniec że zadzwonią. Jak długo czeka się na odzew?

Świeżyna
@Przyszła

Pracuję krótko, na razie nie narzekam. Opłaca sie, jak się jest na cały etat. Ogrom wiedzy, jaki jest potrzebny, to jakaś masakra, ale jeszcze nigdy nie spotkałam się z tym, żeby ktoś odmówił mi pomocy, wyjaśnienia. Lidera mam super, w dziale jakości też idzie się dogadać, z efektywnością jak kiedy ???? wychodzę z założenia, że coś trzeba robić, a to jest jedyną branża, której nie zamkną, jeśli będzie kolejny lockdown. Dodatkowo można pracować z domu, jak już ogarniesz co i jak.

Remik

Wrzućcie jakieś info w temacie pracy w tej placówce. Jaka atmosfera? Jakie ogólne warunki?

Władi
@Remik

Na atmosferę nie ma co narzekać. Ludzie są spoko i co jest fajne, można się dogadać nawet ze zmianą w grafiku. Nie ma typowego dla korpo wyścigu szczurów. Pracuje się raczej zespołowo. Idzie się dogadać

Zniesmaczony

Firma totalny niewypał. Trzeba przyjść do pracy pół godziny wcześniej żeby mieć stanowisko do pracy, słuchawki wiecznie nie działają. Pomocy zero, szkolenia zbyt krótkie i nie przygotowują ludzi odpowiednio do pracy przez co nowe osoby nie wiedzą jak poruszać się po systemie i prawidłowo umówić badania dla pacjenta. Do tego najniższa stawka godzinowa i umowa zlecenie. Strasznie słaba firma.

Joaśka
@Zniesmaczony

Ze słuchawkami to fakt, też miałam wnerwa od samego początku. Ale zgłosiłam liderowi i ogarnął temat. Także z tym brakiem pomocy to się nie zgodze. Ogólnie ludzie są raczej ok i podpowiedzą to czy tamto. Stawki godzinowe to prawda, nie ma rewelacji, ale wszędzie są podobne. Na szczęście można się postarać o premie

Ilona

A ja odeszłam z firmy 2 lata temu, a w tym wróciłam. Nie ma to jak powroty na 'stare śmieci'. Myslałam że złapię coś lepszego, a jak sie okazało medicover w porównaniu z innymi placówkami medycznymi to niebo a piekło. I już pomijam kwestie premii czy benefitów, chodzi po prostu o szacunek do pracowników i zwykłe ludzkie podejście. To z jaką pogardą i dramatycznymi warunkami pracy się spotkałam...zapamiętam na długo. Dzięki Bogu udało się zrobic wielki come back

onakomn1234

Nie polecam pracy w dziale finansowym . W szczególności nową liderkę (która jest od grudnia) gardzi ludźmi na każdym kroku. Ciągłe pretensje o wszystko nie ma rozmowy tylko jest krzyk !. Praca może wykończyć psychicznie. Ciągła rekrutacja pokazuje, że nie można tam wytrzymać. Pensja słaba , tzw. wyścig szczurów nikt Ci nie pomoże musisz liczyć sam na siebie , w szczególności nie ma co liczyć na pomoc obecnej liderki, zamiast pomocy dostaniesz głupi chamski żart . Nie polecam!!!!!

Yyy
@onakomn1234

Czy zostało to zgłoszone w firmie?

Gulcia
@onakomn1234

A jak się nazywa ta liderka???

Kto to pisze
@onakomn1234

A ja polecam pracę w dziale finansowym. Nie ma już paniusi, która z dnia na dzień poszła na L4 ale wszyscy wiedzą o co chodzi. W końcu jest normalnie - praca jest logicznie podzielona i nie musze czekać na odpowiedź kilka dni. Są kwartalne bonusy. Mnie się pracuje dobrze. Co do pensji to powiem tak - to nie jest Warszawa - więc pensja taka jaką jest w Radomiu.

koko
@Kto to pisze

Ta "paniusia która poszła na L4 w grudniu" to była jedyna normalna liderka pracująca w dziale finansowym . Na jej miejsce bo to o niej mowa została awansowana Pani J. która jest niczego nie ogarnia i tworzy napięta atmosferę ,

Zebra
@koko

no to chyba nawet nie wiesz o czym piszesz - bo akurat ona odeszła w październiku a nie grudniu. Nie będę o niej pisać. ale chyba nie pracujesz w zespole skoro nie wiesz jakie są wyniki teraz i ile nadgodzin a ile było przedtem. oczywiście można tu każdego oczernić. ale jak widać ktoś to pisze z zewnątrz skoro nie zna podstawowych rzeczy jakie sie dzieję w zespole. mnie się nigdy lepiej nie pracowało w zespole, za poprzednich czasów praktycznie co miesiąc miałam doła i chciałam odejść - teraz robię swoje i nie mam żadnych dram. I nie mam żadnych aspiracji żeby zaistnieć pod nową managerką - robię swoje.

Co ty nie powiesz!
@koko

@koko Czy ty faktycznie tu pracujesz czy jesteś niezadowolonym byłym pracownikiem? Napięta atmosfera? Teraz? Od pół roku jest mega fajna atmosfera, zero spiny, wszystko ogarniete. Fajnie byłoby zorientować się jak jest zanim się coś napisze

Guś
@Co ty nie powiesz!

Haha widać że Pani J.O szaleje . Proszę zająć się pracą a nie wypisywaniem fałszywych pochlebnych opinie na swój temat.

Pudło
@Guś

Akurat to nie j.o. (i znów nie masz informacji aktualnych bo inicjały się zmieniły). Naprawdę weź się dowiedz najpierw co się pozmieniało, kto co robi ect. A nie osmieszasz się. I sama się wez do roboty. Kłamstwo ma tak krótkie nogi. Chyba ktoś kto kiedyś poleciał z firmy. Jakieś osobiste porachunki? Niespełnione ambicje? Szkoda, że na tym traci nasz zespół.

Paulina
@onakomn1234

A ja szczerze polecam. Fajna atmosfera, można się porozumieć bez problemów. Może to kwestia własnego podejścia do obowiązków co? I w stosunku do mnie i kumpeli zza biurka nie było żadnych ekscesów z liderką...dogadujemy się na poziomie, a i na żarty jest czas. Ważne by każdy wywiązywał się w 100% ze swojej roboty i nie ma problemów

Ann

A jak z wynagrodzeniami i premiami na stanowisku Lidera i Konsultanta? Czy oprócz premii są dodatkowe profity? I czy rekrutacja na Lidera jest dalej aktualna? Gdzie jest biuro?

@Ann

Wynagrodzenia minimalne, premii właściwie brak, dodatkowo tylko opieka medyczna. Lepiej poszukać czegoś innego, tu już większość ma dość, niezależnie od stanowiska.

Wiolka
@Ann

Co jak co, ale prywatnej opieki medycznej to nie ma wszędzie...więc dla mnie to akurat cenny profit. Co do premii to kwestia dogadania się z rekruterem na początku, żeby od razu ustalić jasne zasady, co zrobić żeby ją mieć. Tak czy inaczej premie są, ale trzeba się o nią postarać

@Wiolka

Prywatna opieka medyczna jest, ale na wykladaniu towaru w lidlu plus oczywiście umowa o pracę od PIERWSZEGO DNIA. Śmieciówkobiorcy w Medicover mają jedno wielkie G... Zresztą po co dbać o warunki pracy kiedy można prowadzic nigdy niekończąca się "rekrutację". Nie ty to kto inny. Jak małpa nauczy się mówić to też ja zatrudnimy.

Wiolka
@Daga

Sorry ale nikt nikogo do pracy nie zmusi. Firma jest spora dosyć popularna wśród pacjentów, więc nie będzie się skupiac na pracownikach, którzy po prostu nie chcą pracowac. Wszędzie tak jest...nie to nie - nie Ty, to kto inny się sprawdzi. Nie ma ludzi nie zastąpionych

Ola

Rozmowa rekrutacyjna - w formie przesłuchania, według mnie szukają "taniej siły roboczej", złożono mi ofertę pracy na stanowisko specjalistyczne - wynagrodzenie? 600 zł więcej od najniższej krajowej, naprawdę szkoda czasu nawet na rozmowy rekrutacyjne. Zanim zaaplikowałam myślałam, że to dobry pracodawca, w końcu duża firma o ugruntowanej pozycji, ale teraz widać, dzięki komu się utrzymuje na rynku - wyzyskowi pracowników. Pozdrawiam

@Ola

Szukają w pierwszej kolejnosci głupiej siły roboczej. Zresztą jak glupia, to i pewnie tania. Jedno wynika z drugiego.

Kamil
@Ola

Nie przesadzajcie laski...taka kasa jest wręcz nierealna żeby wam ją zaproponowali, bo są przecież minima...chyba że startujecie tylko na część etatu. Gdyby tak było jak piszecie, to nikt by się nie zatrudniał w medicover. A są tu przeciez i pracownicy z baaardzo długoletnim stażem, którym jest dobrze w firmie

Justynaa

Od razu na wstępie wspomnę, że odejście z firmy to była najlepsza decyzja w życiu. Pracownik w Medicover jest tanią siłą roboczą. Nie liczą się z nikim. Praca non stop po 10 h nie jest żadnym rozwiązaniem. Musisz być alfą i omegą, bo firma podłączy ci wszystko: poz, medycyna pracy albo ogółem wszystkich specjalistów. A pensja taka sama. Jak można pisać, że w tej firmie można się dogadać? Prosisz o dzień wolny, w zamian za to dostajesz 10 albo 9 h. Zamienienie się na zmianę graniczy z cudem. Prowadzenie zmiany ma cię za śmiecia, korzystasz z przerwy prywatnej, a oni sami cię włączają na status dostępny. Zgłaszane było to wielokrotnie i co? Jak zwykle nic, ale przecież można się dogadać. Ręce to mi opadają jak ktoś na siłę próbuje ratować" dobre imię firmy".

Tolka
@Justynaa

Też jestem juz byłym pracownikiem, więc witaj w teamie. Z tym że ja odeszłam z własnej woli ze względu na sytuację rodzinną. Gdyby nie to, pewnie dalej bym pracowała w medicover. Nie powiem żeby było idealnie, rzeczywiście kilka rzeczy się zgadza o których piszesz, ale sorry znajdź mi firmę, w której jest wszystko poustawiane jak w zegarku na tip top i gdzie są przerwy wydłużane, swobodnie można sie zamieniać albo brać wolne. To praca w służbie publicznej, a nie jednoosobowa działalność. Nie róbmy z medicover potwora, bo na to nie zasługuje...nie przesadzajmy. Swoje trzeba robić i tyle. Uwierz że na rynku jest dużo gorzej. Ale życzę Ci powodzenia w znalezieniu tego, czego szukasz.

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Medicover?

Ktoś

Dobry żart.

Misiek
@Ktoś

Bez przesady...są przecież premie uznaniowe. Dodatkowo firma ma dosyć rozbudowany pakiet benefitów pracowniczych w tym m.in. prywatną opiekę medyczną

Dodaj

Dziwne, że co rusz widać, ze kogo potrzebuja np. Na stanowiska liderskie, tak tylko mówię

Żhh

Czy call center pracuje w święta?

Bigos
@Żhh

Tak, jedynie wigilia jest chyba wolna z tego co kojarzę

Tymek
@Żhh

Medicover pracuje cały rok bez żadnego dnia wolnego. Nie masz tez wpływu na to, żeby ustalić sobie jakikolwiek dzień wolny. Ile masz w grafiku tyle jest do przepracowania. Na umowie zlecenie dają 4 dni urlopu na żądanie i tylko tyle nieobecności w ciągu roku możesz wykorzystać na własne życzenie.

Czy Medicover oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Pracowało się tam

Na początku tylko umowa zlecenie, a jak się wykażesz i zaprzyjaźniać z Liderem to masz szansę na umowę i prace

Hghg

Na umowę o prace nie ma co liczyć, ogólnie rzecz biorąc na nic pozytywnego w tej firmie już liczyć nie można. Wycisk pracownika na najwyższym poziomie.

justin

Praca w medicover w dziale finansowym to porażka , omijacie szerokim łukiem . Praca wykańcza psychicznie (ciągłe nadgodziny, krzyki i rozkazy )Kierowniczka i liderka to najgorsze osoby jakie spotkałam w życiu Pani A.W oraz J.O

nieładnie jest kłamać
@justin

nie wiem dlaczego ktoś wypisuje takie kłamliwe komentarze - może poprzednia managerka? dlaczego to jest kłamstwo - ano dlatego, ze nie ma obecnie w zespole ani kierowniczki ani liderki. Jest jedna osoba na stanowisku koordynatora. jak już w kogoś rzucać błotem to może lepiej się dowiedzieć jak wygląda struktura i kto pracuje a kto nie. ale jak widać kłamstwo ma krótkie nogi a może to jest wpis sprzed roku?

ale bujdy
@justin

o matko, jakie ktoś musi mieć problemy - Jeżeli nie ma już dawno AW i to sorry, ale nawet nie masz nikogo znajomego w firmie, żeby ktoś Ci prawdę powiedział, albo przynajmniej powiedział o zmianach. ale przecież można tu swoje nieprawdziwe żale wylać - na pewno Ci lepiej. co do nadgodziny - to sporadyczne - były 6 stycznia i pewnie będą w święta - na początku miesiąca - do odbioru. krzyki - nie byłam świadkiem żadnej takiej sytuacji rozkazy - czyli masz problem, że przełożona każe Ci robić rzeczy? tak dostaję polecenia co mam zrobic i na kiedy - tak jak w każdej pracy.

Jak długo czekaliście od aplikacji on-line na call center na kontakt ze strony Medicover?

Madzia

@Ktoś a na innych działach niż call center to jak jest? Lepiej?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Medicover?

Ktoś

Raczej zleceniobiorca - nie pracownik. Call center ma niewielu pracowników. Może liczyć na rozlatujące się słuchawki lub dla odmiany na ujebane od pudru słuchawki. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Medicover - Radom

• Jak się pracuje w Medicover?

Zobacz opinie na temat firmy Medicover tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Medicover?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 4 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Medicover