Zapraszamy centralę do odwiedzin w salonach na Górnym Śląsku : powszechnie stosowany mobbing i zastraszanie to tylko kropla w morzu w polityce stosowanej przez niektorych dyrektorow salonów. Pracuję kilkanaście lat w VE ale takiego syfu nie było nigdy ! Motto firmy, dyr. regiolalnego i dyr. salonów to "PRACOWNIK ZASTRASZONY TO DOBRY PRACOWNIK". Nie zdąrzysz wypełnić tabelki- notatka służbowa, nie zdąrzysz podejść do klienta - notatka służbowa itd, itp. A regionalna ze swoimi pomysłami lepiej dalaby sobie spokój bo robienie na siłe czegoś byle tylko robić, jest NIEPRODUKTYWNE !!!!!!