Opinie o Puh Car-Ex Rafał Żórawski w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Puh Car-Ex Rafał Żórawski. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Puh Car-Ex Rafał Żórawski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Puh Car-Ex Rafał Żórawski w Gdynia

Coman88

nowa firma w Rybniku, ale wydaje się kiepska- oczywiście z perspektywy pracownika- słabe płace, umowy śmieciowe, duża rotacja pracowników, samochody dostawcze w słabej kondycji.. poszukują kierowców B,C oraz magazynierów

Jaca Nowy wpis
@Coman88

Jaka nazwe nosi Firma w rybniku

Ania Nowy wpis

Pracujecie w firmie po 8 godzin dziennie?

anonymous Nowy wpis

Miałem "przyjemność" pracować w tej firmie ok 3 tygodnie w 2016 roku. Szybko się przekonałem o co tu chodzi i się zwinąłem. Pan Żórawski wypłacił mi za ten okres pracy bodajże 500 zł (oczywiście pełna dniówka min 8h/ dziennie).. Także oceńcie sami.. ps. te najnowsze wpisy to chyba sam właściciel zamieścił.

TuckMan

Patrząc na dzisiejszy rynek pracy firma nawet ok. Zarobki spoko jak się robi to idzie naprawdę dużą kasę wyciągnąć. Czasami parę dni opóźnienia ale zawsze całość wypłacona jak się należy. Szukają kierowców B C E i magazynierów.

Brałeś udział w rekrutacji do Puh Car-Ex Rafał Żórawski. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Magik

paca na magazynie lajtowa , zakres obowiązków normalny - paletowanie , załadunki , rozładunki , sprzątanie . Zarobki normalne , kokosów nie ma ale to tylko magazyn. Kierowcy ponoć dobrze zarabiają dlatego robię prawko :)

KierOwca

Firma ok , do najlepszych nie należy ale praca nie jest ciężka , wynagrodzenie płacone czasami w dwóch ratach ale zarobki bardzo dobre. Organizacyjnie troszkę lipa ale z czasem będzie coraz lepiej.

Ja Nowy wpis
@KierOwca

To chyba Marcin pisal

Emil

Nikomu nie polecam pracy w tej "firmie" człowiek jest uczciwy pracuje ciężko za marne pieniądze.. Ktorych nawet nie może dostać na czas i trzeba sie o nie prosić..

Byly pracownik

Dokladnie to co napisal wyzej kolega, od siebie dodal bym dziwne zagrywki szefa (wmawianie uszkodzen samochodu spowodowanych duuuzo wczesniej - leciwe auta) problem z wyplatami tzn bardzo ciezko ustalic naleznosci, dziwny system plac no i ogolne problemy z nimi. Nie polecam nawet próbować nabijac kapsy cwaniakowi znad morza (w umowach zapisy iz kwestie sporne rozstrzygane w miejscu zamieszkania pracodawcy) wiec chyba nikt z poszkodowanych /oszukanych nie probouje dochodzic swoich naleznosci

Zostaw merytoryczną opinię o Puh Car-Ex Rafał Żórawski - Gdynia

Puh Car-Ex Rafał Żórawski
2.1/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Inżynierska 94 lok. 1
    81-301 Gdynia