Opinie o Business Lease w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Business Lease. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Business Lease o rekrutacji.

Branże: Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych
Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Business Lease w Warszawa

Administrator Nowy wpis

Business Lease prowadzi aktualnie rekrutację na stanowisko HR Manager. Jesteś osobą, która odpowiedziała na ofertę? Napisz, co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla użytkowników rozważających pracę w firmie.

Czy pracodawca Business Lease motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Business Lease Poland Nowy wpis

Oczywiście, zależy nam na motywowaniu naszych pracowników i dbamy o to w różnorodny sposób. Przede wszystkim zapewniamy naszym pracownikom możliwość rozwoju zawodowego i awansu. Wspieramy ich wykorzystując regularny system oceny osiągnięć, mentoring oraz umożliwiając udział w szkoleniach. Na motywację w naszej firmie wpływają również atrakcyjne systemy premiowe. Zawsze doceniamy wysiłek i zaangażowanie naszych pracowników Dążymy do tego, aby nasza firma była miejscem, gdzie nasi pracownicy nie tylko czują się docenieni i zmotywowani, ale także mają realne możliwości rozwoju zawodowego

Jaka atmosfera jest między działami w Business Lease?

Business Lease Poland Nowy wpis

W naszej firmie atmosfera pomiędzy działami jest bardzo dobra. Pracownicy aktywnie współpracują, dzielą się wiedzą i wspierają w codziennych zadaniach. Dbamy o regularne organizowanie różnorodnych spotkań integracyjnych, które wzmacniają ducha zespołu oraz relacje pomiędzy działami.

Czy w Business Lease są szkolenia zewnętrzne?

Tak, firma Business Lease Poland oferuje swoim pracownikom szkolenia

Aplikowałeś do Business Lease na stanowisko Specjalista ds. Kontraktów? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?

Wiecie, czy Business Lease udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Business Lease Poland

Tak, każdy pracownik otrzymuje służbowy laptop oraz telefon

Jak szefostwo w Business Lease traktuje ludzi?

Business Lease Poland

Business Lease Poland to stosunkowo nieduża firma (zatrudniamy około 40 pracowników), dzięki czemu możliwe jest indywidualne podejście do każdego. Szefostwo jest otwarte na propozycje, potrzeby i problemy, każdego z pracowników. Razem szukamy rozwiązań. W pracy panuje dobra atmosfera i zawsze można liczyć na wsparcie przełożonych :).

Jak w Business Lease wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Business Lease Poland

Zawsze wspieramy naszych pracowników w rozwoju. Awans jest więc jak najbardziej możliwy. Poszukując kandydatów na wyższe stanowiska, aby docenić zaangażowane pracowników, zawsze w pierwszej kolejności bierzemy pod uwagę osoby wewnątrz firmy. Wielkość naszej organizacji pozwala nam na poznanie mocnych stron każdego z naszych pracowników i zapewnienie indywidualnego podejścia w kwestii szkoleń i rozwoju kariery.

Jak wygląda sprawa grafiku w Business Lease. Czy pracodawca idzie na rękę?

Robert

Firma nie prowadzi sztywnych grafików pracy, ponieważ to nie OSP ???? Oczywiście są elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej.

Teresa
@Robert

A praca zdalna to na czym konkretnie tutaj polega?

Robert
@Teresa

Praca zdalna polega na tym że można pracować z domu lub z innego wybranego miejsca.

Joanna

To co oferuje firma w ogłoszeniu o pracę, to zgrany zespół i fajna atmosfera. Jednak niepokoją mnie komentarze, że w firmie panuje chaos, a kadra zarządzająca nie docenia lojalnych pracowników, co z całą pewnością nie wpływa pozytywnie na atmosferę. Czy mógłby się ktoś wypowiedzieć, jak teraz wygląda sytuacja?

@Joanna

Wpis o którym piszesz jest z 2019 roku i jest nie aktualny wobec obecnie panującej atmosfery.

Czy w Business Lease poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Business Lease Poland

Tak, mamy różny pakiet benefitów m.in. opieka medyczna, lekcje języka angielskiego, karty multisport, "choinkowe" wypłacane przed świętami itp.

Czy Business Lease ma ściśle ustalone godziny pracy?

Jest duża elastyczność. Jedni przychodzą na 7 inni na 10

Roman

@Business Lease Poland Czy w firmie można ubiegać się o awans , jeśli tak to po jakim czasie?

@Roman

Oczywiście, że tak ???? Ale to nie staż a kreatywność, zaangażowanie, motywacja żeby zrobić krok dalej i wyniki pracy o tym decydują ????

@Business Lease Poland

Znaki zapytania w poprzedniej wiadomości to oczywiście uśmiechnięty emotikon :)

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Business Lease? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Business Lease Poland

Ilość etapów rekrutacji jest uzależniona od zaszeregowania stanowiska. Na pierwszm spotkaniu z kandydatem firma przekazuje informację jak konkretnie będzie wygladał proces rekrutacji tak aby osoba aplikująca miała jasność w tej kwestii. Przekazywany jest również komunikat w jakim czasie zostanie udzielona informacja na temat kolejnego etapu badź też zatrudnienia. Wszystkie pytania na temat rekrutacji Business Lease Poland można kierować na adres mailowy: recruitment@businesslease.pl.

Innocenty

@zmeczonaoptymistka To raczej odosobniona opinia, firma jest dobra ale potrzeba dobrych pracowników!

Weronika
@Innocenty

@Innocenty A czy możesz napisać coś więcej na temat funkcjonowania Business Lease? Jaka jest struktura organizacyjna tej firmy?

@Weronika

@Weronika - dawniej firma była bardziej poukładana, z fajnymi ludźmi. Teraz już ich nie ma, a w firmie jest chaos i do końca nie wiadomo w którą stronę chce(my) iść. Firma nadal ma potencjał ale na ten moment jest on pogrzebany przez przeciętny managent.

Mirosław
@Rzeżączka

Przez "chaos" w firmie można rozumieć słabą organizację, brak rozwoju czy inne kwestie?

@Mirosław

Chaotyczne zarzadzanie, brak długoterminowej wizji, firma nie docenia lojalnych pracowników. Dużo by wymieniać...

Mirosław
@Rzeżączka

Rozumiem, że może to być dużą niedogodnością dla pracowników. Jeśli masz jakieś dobre pomysły dotyczące organizacji pracy wyjdź z inicjatywą i przedstaw je przełożonemu. Co o tym myślisz?

@Mirosław

Myślę, że: Po pierwsze brzmisz mi jak pracownik firmy (kadry?) - do tego raczej z krótkim stażem. Gdybyś pracował dłużej to byś wiedział, że sygnały i pomysły zarząd dostaje nie od wczoraj... tylko nic z tego nie wynika. Po drugie - i niech to bedzie podsumowanie: niezła szkoła życia ale przyjacielowi pracy w BL bym nie rekomendowała...

zmeczonaoptymistka

Pracowałam kilka lat, zmiany przez ostatnie lata to seria jak w najgorszym kabarecie. Wszyscy najlepsi pracownicy zniknęli, w tej chwili panuje tu jeden wielki chaos i parodia pod tytułem nowe kierownictwo, wyniki i kompetencje nie ważne, teraz w cenie "lojalność". Rotacja 2018 ponad 50%, resztę sobie każdy dopowie. Przestrzegam.

romek

Czy jest to duża firma? Ile osób pracuje w Warszawskiem biurze?

zuza
@romek

do 50 osób w PL

Dhic

Pomyłka. Tamta firma już na szczęście dawno nie istnieje. Zbieżność nazw

Weronika

@miko, aktualne oferty pracy możesz znaleźć na stronie internetowej Business Lease: http://www.businesslease.pl/o-nas/kariera/obecnie-poszukujemy/ Które stanowisko najbardziej Cię zainteresowało?

miko

Hej, wiadomo coś o nowych ofertach pracy? Podobno nie ma rotacji

karol

żeby warsztat mógł naprawiać to musi dawać ogromne łapówki, przez co pakują zamienniki, za zgodą i wiedzą kadry kierowniczej, "wynajem długoterminowy zamienników" za które wszyscy słono płacą

Zostaw merytoryczną opinię o Business Lease - Warszawa

Business Lease