Opinie o CAPIRA Sp. z o.o. Sp. k. w Zielona Góra

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy CAPIRA Sp. z o.o. Sp. k.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie CAPIRA Sp. z o.o. Sp. k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Drukarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CAPIRA Sp. z o.o. Sp. k. w Zielona Góra

Czy w CAPIRA Sp. z o.o. Sp. k. są szkolenia zewnętrzne?

Janek Nowy wpis

Tak, firma Capira oferuje szkolenia zewnętrzne.

Anonim123 Nowy wpis

Pracowałem - NIE POLECAM !

Dawid Nowy wpis

Czy to rzetelna firma ?

Ola

Po co tutaj pisać prawdę jeśli i tak to będzie usunięte? Szkoda czasu na opinię.

Zbigniew
@Ola

Nie sądzę, żeby wpisy były usuwane, zauważyłem, że wulgaryzmy są cenzurowane, ale wpisy zostają. O jakiej prawdzie mówisz, możesz wyjaśnić co masz dokładnie na myśli? Przedstaw krótko sytuację pracowniczą w firmie, żeby i inni mogli poznać szczegóły na ten temat. Dzięki.

Piotruś Pan
@Zbigniew

@Zbigniew, (usunięte przez administratora) Tego pracodawcę radzę omijać szerokim łukiem. Potrafią robić fantastyczne pierwsze wrażenie i pięknie mówić o tym, jak bardzo są otwarci na dialog, ale zaraz po zatrudnieniu stają się na ten dialog kompletne głusi i zamknięci. Pracownik nie jest dla nich żadnym partnerem do rozmowy. Każdy, kto ma możliwość, odchodzi. Ci, którzy odchodzą nie z własnej woli, kontynuują często (o ile jeszcze im się chce) "dialog" za pośrednictwem prawników i sądów. No, chyba, że zarząd firmy wcześniej tak sprytnie zdąży zadziałać, że pozbawi ich tej możliwości. Nie znam żadnego byłego pracownika, który wypowiedziałby się pozytywnie o tej firmie. Każdy z przyjemnością (albo rozgoryczeniem) pali za sobą ten most. Właściciele szczycą się przeczytaniem wielu mądrych książek i ukończeniem szkoleń z zarządzania zespołem, komunikacji itp, a potem wszystko robią dokładnie na odwrót. Skłócają ze sobą zespół, przeinaczają fakty tak, żeby postawić pracowników przeciwko sobie. O systemie wynagradzania chyba nie ma już co mówić, bo najważniejsze rzeczy już zostały powiedziane. Cóż. Nie sądzę, że ta opinia tu przetrwa (chyba zrobię sobie screena na pamiątkę), ale jednak może ktoś zdąży przeczytać i poszuka dzięki temu pracy w milszym miejscu.

Agir
@Piotruś Pan

Zgadzam się z tą opinią w 100%. Pracowalam tam i to było jak zły sen! Naprawdę odradzam.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy CAPIRA Sp. z o.o. Sp. k.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Specjalista/Specjalistka ds. sprzedaży? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Pytam

Jaka admosfera panuje w firmie? Jakie godz pracy?

Dziewczyny jaki styl panuje w CAPIRA Sp. z o.o. Sp. k.?

Anita

Styl pozbawiania handlowca motywacji ;) pracowałam tam dwa lata. Nie polecam

Wiecie czy w CAPIRA Sp. j. szukają chętnych na staż?

Jest taka możliwość, najlepiej skontaktować się mailowo: marketing@capira.pl

W tej chwili nie rekrutujemy na staże. Pozdrawiamy, zespół CAPIRA

Dzień dobry, najlepiej kontaktować się z nami przez adres (usunięte przez administratora) Pozdrawiamy, zespół CAPIRA

Jest kilka etatów do wzięcia w firmie: https://www.capira.pl/praca/ Jeżeli ktoś orientuje się, jaki system premiowy jest przewidziany dla specjalisty ds. sprzedaży to będę wdzięczny za odpowiedź.

Hej, jak duża jest rotacja w tej firmie? Ktoś coś ?

Jacek

Bardzo dobra firma i pracodawca. Wystarczy do tego dołożyć własną dobrą pracę a będzie super.

Neo

Prowadzą rekrutację. Czy ktoś jest w stanie napisać kilka słów. Jaka atmosfera, szefie, zespół, kasa? Czy ogólnie warto i dlaczego ?

Franek

Czy jakieś nowe wiadomości z firmy moglibyście napisać?

Zostaw merytoryczną opinię o CAPIRA Sp. z o.o. Sp. k. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w CAPIRA Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy CAPIRA Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CAPIRA Sp. z o.o. Sp. k.?

CAPIRA Sp. z o.o. Sp. k.

CAPIRA Sp. z o.o. Sp. k.