Opinie o Reprezentuj.Com Reklama i Wydarzenia Maciej Iwo Adaszyński w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Reprezentuj.Com Reklama i Wydarzenia Maciej Iwo Adaszyński. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Reprezentuj.Com Reklama i Wydarzenia Maciej Iwo Adaszyński o rekrutacji.

Branże: Produkcja reklamy - tworzenie grafik i branding

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Reprezentuj.Com Reklama i Wydarzenia Maciej Iwo Adaszyński w Zielona Góra

BoomerNot

Nie jest to środowisko pracy sprzyjające poczuciu bezpieczeństwa i stabilizacji. Co dwa miesiące zmiana ekspresu z ciśnieniowego na przelewówkę, z przelewówki na ciśnieniowy. Nie można się przyzwyczaić, bo zaraz znowu zmiana. Pracowników też tak często zmieniacie? Bać się? Wielcy eksperci od kawy się znaleźli... a proporcji to nikt porządnie nie umie wyliczyć, trzeba pić albo słabe siki, albo kawę mocną, że aż żołądek skręca.

Ilona Nowy wpis
@BoomerNot

Ale na podstawie wymiany ekspresów do kawy uważasz że firma jest niestabilna? Poza tym jakieś inne sygnały typu brak środków na pensje?

BoomerNot Nowy wpis
@Ilona

Tak, na podstawie ekspresów. Rzadko za to zmienia się catering lunchowy. Rollercoaster.

Biomet niekorzystny

Powiem tak... pięknie to wszystko na zdjęciach wygląda - nowoczesne biuro, strefa relaksu, salka do pracy indywidualnej. Nawet ogromna hala imprezowo-deskorolkowa jest i przyjemny pseudoogródek na dole. Stara fabryka, industrialne wnętrza - miejsce idealne dla hipsterów. Ale nie dla osób, które kochają ciepłe klimaty!! Jesteś zmarzluchem? UCIEKAJ STĄD! Maleńki piecyk, który ma ogrzać całą fabrykę najczęściej nie działa, kaloryfer w kiblu podgrzewa tylko bakterie, trzeba mieć swój termofor albo wełniany koc, bo inaczej po ośmiu godzinach mogiła. Latem to samo - niby ciepło, człowiek się cieszy, a potem klima nastawiona na 14 stopni i chore zatoki. Dobrze, że szefowie mają ciepłe serduszka, to jakoś człowiek to wytrzyma.

@Biomet niekorzystny

W jakim sensie te serduszką są ciepłe? :D Że są mili dla Was? Czy to ciepło w PLN-ach należy liczyć i w ilu? ;)

@Marta

PLN-ach? Wypłata w pizzy, kawie i satysfakcji z pracy.

Lidia
@Biomet niekorzystny

O kurcze.xd Tzn., zabrzmiało to pozytywnie ale gdyby to było jakimś no ja wiem benefitem czy coś.xd No ale nie przesadzajmy przecież muszą coś płacić. Rozumiem, że po prostu pieniądz marny i dlatego tematu unikasz?

@Lidia

Omg, przecież to ironia. Płacą, dają w cholerę benefitów, rzetelny pracodawca z tradycjami.

@Biomet niekorzystny

Hm, niby wstawiasz sprostowanie, ale ono też brzmi ironicznie. Może jakimś wyważonym tonem i poważniej napiszesz, wtedy będzie wiadomo czy można brać Twoje słowa jako miarodajne? :3

@Marta

Ironicznie, bo liczę, że trafiam na ludzi inteligentnych. ;) Wystarczy wejść na stronę, poznać zespół i może wtedy zapali się lampka, że ten gowork to dla beki ;)

Lidia Nowy wpis
@Biomet niekorzystny

To weź może gdzieś podkreślcie, że to dla beki, bo na niektórych forach tyle (usunięte przez administratora) rzeczy wychodzi, że serio kandydaci są skołowani. :( Czyli w sumie nikomu by nie przeszkadzało, jakby ktoś chciał bezpośrednio się skontaktować z kimś z zespołu? ;)

Biomet niekorzystny Nowy wpis
@Lidia

Nie jesteśmy korpo, a małym zespołem — zamiast wylewać żale na goworku, wolimy ze sobą pogadać ;). Można podbijać, najlepiej do Bartka - bartek@reprezentuj.com

Wiecie coś nowego o tym co się dzieje w przedsiębiorstwie Reprezentuj.Com Reklama i Wydarzenia (usunięte przez administratora) Iwo Adaszyński w mieście Zielona Góra? Czekamy na wieści od Was. Może ktoś z osób zatrudnionych powie nam co się dzieje u nich? Dodajcie opinię!

AdministratorIdźStąd

Przecież są opinie. Widać co się dzieje. Głupie pytanie.

Zostaw merytoryczną opinię o Reprezentuj.Com Reklama i Wydarzenia Maciej Iwo Adaszyński - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Reprezentuj.Com Reklama i Wydarzenia Maciej Iwo Adaszyński?

Zobacz opinie na temat firmy Reprezentuj.Com Reklama i Wydarzenia Maciej Iwo Adaszyński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Reprezentuj.Com Reklama i Wydarzenia Maciej Iwo Adaszyński?

Reprezentuj.Com Reklama i Wydarzenia Maciej Iwo Adaszyński
  • Wiejska 4