General Electric Power Controls - Bielsko-Biała

Opinie o General Electric Power Controls - Bielsko-Biała

Chuck

Podobno przyjmuja na magazyny Nie wymagane doswiadczenie i uprawnienia na wozek Stawka 11,50 albo 12,50 brutto jakos tak Bylem na rozmowie w lutym

Zostaw opinię o General Electric Power Controls - Bielsko-Biała - Bielsko-Biała

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie General Electric Power Controls - Bielsko-Biała