Opinie o Aebi Schmidt Polska Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Aebi Schmidt Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Aebi Schmidt Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja zbiorników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aebi Schmidt Polska Sp. z o.o. w Kielce

KJ

Czy jesteście mi w stanie odpowiedzieć czy jest jakaś rotacja na stanowisku kontrolera jakości? Oraz jakie są zarobki na takim stanowisku?

Tswider

Czy ktos moglby sie podzielic opinia po pracy serwisanta?

Andrzeju nie denerwuj sie

Ktoś się wypowie jakie są zarobki na stanowisku konstruktora, atmosfera w firmie (i biurze) ? Jakieś premie świąteczne, możliwości rozwoju, bonusy? Z góry dziękuję za pomoc

Janek

Spawacze... Jak to jest że na dużej hali wymagana jest praca , jak najszybciej jak najwięcej i szybko szybko robić, gdzie zarobili nowych spawaczy to całe 2700 zł a starych jakieś 3100, nie no przepraszam wybrani mają po 4750 zł brutto+ nie wspominając o małej spawalni gdzie normy mają normalne a zarabiają grubo ponad 5000 tys brutto, gdzie sprawiedliwość?

hefajstos
@Janek

pisz o stawkach netto i pierdziele brutto po cholerę komu wiedzeć ile kto ma brutto kasa na łapę się liczy przytrepie

@hefajstos

@hefajstos Powściągnij trochę swój język wypowiedzi, każdy ma prawo pisać po swojemu. A na premie można liczyć w Aebi Dzięki.

@Kamila

Premia?150zł na rękę?to jest premia za miesiąc tyry ?to jak dostać z liścia albo spluąć w twarz komuś a ten ktoś odpowie ,to tylko deszcz pada,chciała byś dostać taką premię ?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Aebi Schmidt Polska Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Lakiernik wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Hefajstos

Na pługach śnieżnych biją miliardy euro,a spawaczowi za miesiąc zapłacą 3000zł gdzie tu jest sprawiedliwość?!!!przecież jesteśmy w unii więc zarabiamy jak w unii,produkujemy pługi śnieżne na wszystkie lotniska świata i na autostrady to nie fabryka wiader tylko rzeczy bardzo drogich,tak więc pytam czemu mamy takie psie zarobki?trzeba by napisać list otwarty do premiera i prezydenta Polski ,tak się zrobi,bo dłużej takiego łajdactwa nie może być!

Witam, Chciałbym się podzielić moim zdaniem na temat dyrektorstwa serwisu. Otóż Pan J.S. i pani H.B. nie wypłacili mi rocznej premii choć ciężko na to pracowałem. Przy odejściu z pracy doradca serwisowy D.K kłócił się z dyrektorem J.S. czy mi dać świadectwo pracy czy może czegoś nie ukradłem. Powiem tak, ludzie są bardzo spoko w serwisie (oczywiście wyjątki się trafiają "Tom") ale co do reszty czyli niby kierownika serwisu (a tak naprawdę doradca serwisowy D.K.) i dyrektorstwa to trzeba przyznać, że słabi są. Powiem tak słupki ważniejsze od człowieka. Nie polecam pracy w tym dziale.

Janek

Edit. Wody dziś nie było od 6 rano do 13:05, może najwyższą pora zadbać o pracowników którzy muszą pracować w temperaturze ponad 30 stopni na hali, oczywiście cała wina pracowników że nie ma wody bo baniaki po pustej nie były odmiesione na swoje miejsce.

@Janek

Wodą się przejmujesz a zarabiasz na miskę ryżu,tym się nie przejmujesz?

Kamila

@Pracownik Wiem już, że zarobki w Aebi Schmidt Polska Sp. z o.o. Ciebie niezadowalają. Nie widzę na forum żadnych informacji o tym, czy ta firma w ramach zatrudnienia oferuje benefity pozapłacowe? Mam na myśli opiekę medyczną, paczki świąteczne, wczasy pod gruszą? Liczę, że mi odpowiesz.

Hefajstos

Kto jest za tym żeby zastrajkować o ludzkie zarobki adekwatne do naszej pracy,wiemy i mamy wszak orientację jakie firma goli na nas pieniądze, mamy po 30zł netto a to jest koło 700euro gdzie przeciętny spawacz w Niemczech ma 2000 euro.Kto jest za strajkiem łapka w górę

Hefajstos

Ludzie zdrowego rozsądku mają na pieczy tylko jedno,dobrobyt i stawki adekwatne co do wykonanej pracy,my spawacza dobrze orientujemy się w dochodach jakich ma na nas złodziejka nasza firma,pytanie więc pada dlaczego Nikt z tym nic nie robi,dajemy się robić w bambusa i cisza trwa,panowie spawacza trzeba się ogarnąć ,tak dalej być nie może, jutro dam namiary do fajnych firm za granicą bo tutaj to tylko smutek...

@Hefajstos

Dziękuję za opinię o Aebi Schmidt Polska Sp. z o.o., ale szczerze mówiąc, jest nieco chaotyczna. Możesz wyjaśnić, co dokładnie nie podoba Ci się w tym miejscu pracy? Napisz, czy chodzi może o zarobki albo liczbę obowiązków, czy jeszcze coś innego.

Janek

4 raz w tym miesiącu na hali 31 stopni oraz brak wody do picia, co z tego że się o tym mówi jak mają przywieźć... O 13

CosaNosttra

Układy, układziki, rączka ręke myje... Plecaki pełne złomu etc.... (usunięte przez administratora) u góry i na dole

trueXDDD
@CosaNosttra

torby po laptopach także szczególnie złom event-dział Ś. >>> kierowniki, brygadziści i reszta

Mirosław
@CosaNosttra

Widzę że znasz firmę Aebi Schmidt Polska i Twoja opinia nie jest pozytywna, może jednak powiesz coś więcej? Jesteś zadowolony z otrzymywanej pensji? Jakie są tam perspektywy na awans i rozwój zawodowy? Jestem ciekaw tych kwestii, napisz proszę coś więcej, będę wdzięczny.

@Mirosław

Tu zarobki są takie "motywujące "motywujące w sensie aby jak najszybciej szukać normalnej pracy,zarabiają krocie ale w biurze, nawet sekretarka zarabia więcej niż spawacz.

Renata

Dobrze jest zatem wiedzieć, że wysokość wynagrodzenia w Aebi Schmidt Polska jest bardzo zależna od zajmowanego tam stanowiska. Interesowałaby mnie jeszcze jedna rzecz związana z tamtejszym wynagrodzeniem. Czy składa się ono z samej podstawy, czy może dostajecie od czasu do czasu jakieś dodatki do niego?

@Renata

Śmieszne premie 150zł miesięcznie, a wystarczy zachorować i jest po premii, taki dobrobyt.

Szkoda że pobyt na chorobowym wyklucza premię. Czy są szansę że wysokość tej premii zostanie w przyszłości zwiększona?

Migomat

co wy gadacie, na spawalni jest (usunięte przez administratora) Przyjdzcie i zobaczcie. Robic sie nie chce i tyle w temacie.

Hefajstos

Dziwić się że rotacja spawaczy jest taka duża,ludzie zarabiają po nie całe 3000zł netto,to jest płaca dla spawacza w tych czasach? Czysty absurd? Na sam dojazd odchodzi 500zł,niedługo to wszyscy z stamtąd uciekną,kolejni starzy pracownicy mają zamiar w niedługim terminie uciekać,tam jedynie kokosy bije kierownik ma ponad 20 000zł na miesiąc a ty poć się i naświetlaj za psi grosz

Franciszek
@Hefajstos

Wiesz może, czy pracownicy pracujący na stanowisku spawaczy w firmie Aebi Schmidt Polska próbowali może rozmawiać o wysokości wynagrodzenia z kierownikiem bądź prezesem firmy? Może warto by było zorganizować zebranie i porozmawiać o tej kwestii? Napisz, proszę, co o tym sądzisz.

@Franciszek

Jest elitarna grupa starych spawaczy którzy mają stawki o niebo wyższe od przeciętnych spawaczy,oni nie będą strajkować ani pomagać reszcie biedo/spawaczy,elitarni nie pomogą bo mają układ z kierownikiem i im jest dobrze. A jeśli chodzi o rozmowy z kierownikiem o podwyżki to szkoda nerwów, bariera nie do przebicia,ale już nie długo kierownik sam zreflektuje że niema kto u niego spawać,a elita nie podoła zadaniu bo jest ich zdecydowaniu bo jest ich zdecydowanie za mało,a chcąc przyjąć następnych spawaczy niech kierownik liczy się z tym że nikt tam niechce pracować za tą jałmużnę, ofert firma składa wiele ale spawacz omijają ich szerokim łukiem.

Franciszek
@Hefajstos

Masz rację, niezbyt wysokie pensje i brak możliwości podwyżki nie działa zbyt motywująco. Czy podstawę pensji można podnieść premiami, płatnymi nadgodzinami lub innymi benefitami w postaci pakietu socjalnego? Napisz więcej szczegółów na ten temat.

@Franciszek

Premiami można by było ,ale zachowujesz i po premii,a przecież człowiek to nie maszyna i zdarzy się zachorować,a wtedy o premii zapomnij(usunięte przez administratora)

Emilia
@Hefajstos

Należy przyznać Ci stu procentową rację - każdy człowiek ma swoje granice i po prostu nie jest w stanie pracować cały czas i jeszcze dodatkowo będąc chorym. Skoro - jak wcześniej nadmieniłeś - to myślę, że powinniście, jako pracownicy, zgłosić się z tym problemem do osób, które są nieco wyżej postawione. Myślałeś kiedykolwiek o takim właśnie rozwiązaniu? Nie ukrywam, że bardzo mnie to ciekawi.

@Emilia

Ta bariera jest nie do przebicia,macki Szmidta sięgają wszędzie,tutaj nikt nie pomoże, chyba że strajk,ale ludzie się boją strajkować .Między sobą gadają na ten temat ale jak by miało do strajku dojść to by się żaden nie zgłosił,mocni w gębie,banda cykorów.

Hefajstos

Dostaliśmy "podwyżki"teraz mam motywację do działania ,uciekać jak najszybciej z tąd do pracy z ludzkimi zarobkami ,przecież te stawki są nie adekwatne co do wykonywanej pracy,firma trzepie grube miliony euro a nam spawaczom nie dadzą zarobić nawet te 4000zł.

Kubica90

Miejmy nadzieje ze zarząd Schmidt'a czyta te komentarze i cos z nich wy wnioskuje..... bo niedługo sami będa spawać, malować, montować. Po prostu, jak tak dalej będzie, to nie będzie komu dac tych podwyżek... bo załoga juz coraz bardziej narzeka

Hefajstos

Spółdzielnia Pracy "daremny trud" tak bym nazwał tą firmę,dajcie ludziom zarobić,tam sekretarka zarabia więcej niż spawacz,to nie firma,to stan umysłu.

KillerCk

Potwierdzam post poniższy. Pensje jasna sprawa, mogłyby byc lepsze, co prawda nie sa najniższe ale sa zakłady płacące lepiej. Natomiast jeżeli chodzi o warunki pracy nie ma sie do czego przyczepic. Herbatka, cukier, mleko, śmietanka do kawki Kawka sypana, kawka rozpuszczalna wycieczki, imprezy firmowe bony talony, premiowane miesiące. Do tego tshirty, polary spodnie koszule buty robocze zwykle, zimowe. W zime na dworzu -20°C na hali prawie 30 stopni. Każdy pracuje w krótkim rekawku. Zrobisz cos nieumyślnie, typy zgubisz narzędzie, zepsujesz cos cokolwiek, nikt o to nie ma pretensji. Po prostu kupują Ci nowa rzecz i pracujesz dalej. Pensje zawsze w terminie. Pracuje tam kupe czasu jako zwykły pracownik na hali i śmiać mi sie chce jak czytam te głupoty i żale. Jak sie komuś nie podoba niech idzie sobie gdzie indziej do zakładów prywatnych. Wróci na kolanach

AntykillerCk
@KillerCk

Jednym słowem raj. Co Ty wypisujesz?

@AntykillerCk

Niewiesz co wypisuje?przecież tu śmierdzi jakiś przyjacielem kierownika.

@KillerCk

Smutek mnie ogarnia i zgroza że cieszy Cię kawusia i wdzianka,a pieniądze nie,to rób za chleb ze smalcem popijając herbatą w swoim po polarku chwaląc najwyższego za taki dobrobyt.Palnij się w pustą pecynę co ty wypisujesz,sprzątaczki na kardiologii mają takie stawki.

Ta chwiejna tratwa na której obecnie płynie Capitan Red i jego dziarska ekipa green People zaczyna nabierać wody szybciej niż (usunięte przez administratora),ciekawe kiedy się ta ekipa obudzi, chyba jak im pazury namiękną, ale wtedy będzie już za późno na ratunek.

Sylwia
@Marcin

W sposób dosyć metaforyczny opisałeś to, jak postrzegasz aktualną sytuację w Aebi Schmidt Polska. Nieco bardziej bylibyśmy jednak zadowoleni, jakbyś podszedł do tej kwestii rzeczowo. Wiemy, iż Aebi Schmidt Polska wchodzi w skład grupy Aebi Schmidt Holding i jest czołowym dostawcą urządzeń do zimowego i letniego utrzymania dróg i lotnisk. Można zatem przypuszczać, iż praca w takim przedsiębiorstwie to nie lada wyzwanie. Czy zechcesz wobec tego wyjaśnić (merytorycznie), co właściwie chciałeś nam przekazać na temat tego pracodawcy?

Hefajstos

No co teraz można powiedzieć,na spawalni temperatura dochodzi do prawie 40 stopni,spawa się ,ludzie psioczą na brak wentylacji,brak tlenu w tym zaduchu .Coraz częściej słyszy się ten uciekł do Starachowic do fabryki Mana,tam dają ludzkie zarobki i nawet kwatery bezpłatne,ludzie chwalą sobie pracę tam.Uciekają starzy pracownicy,to chyba mówi samo za siebie jeśl stary pracownik ucieka w niepewność to znaczy że jest zdeterminowany żeby poprawić swój byt,reszta nawet te (usunięte przez administratora) kierownika też zaczynają psioczyć i niebawem też do Starachowic pojadą,wtedy Pan kierownik obudzi się z ręką w nocniku bo już nie będzie komu podwyżki dać,a ci spawacza młodzi po kursie to wiadomo prysną i tak bo za granicą chleba chcą sprubować, wtedy Pan kierownik razem z majstrami chwycą za spawarki i będą sami spawać,bo kto na nich będzie robił?kierownik stał się ostatnio "LUDZKI" minęła FALA nie ma już podłego traktowania spawaczy,wszystko na dobrej drodze jeszcze tylko podwyżki takie żeby ludzie chcieli zostać i może firma pociapie jeszcze trochę i kierownik emerytury opracuje.

Na zakładzie są tacy którzy chodzą bez sensu z kartka papieru i za to im płacą a na działach (usunięte przez administratora) na lakierni chłopaki nie przechodzą badań idą na spawanie, na spawalni (usunięte przez administratora) kiła mogiła, siekiere można w powietrzu wieszać, kierownik często drze jape na ludzi bez powodu, normy skracanie czasu na robotę a później płacz że nie ma produktywności, jak chcecie się zwolnić zmienić robotę to wam wpierd porzucenie, podwyżki inflacyjne nie zakładowe max 250 brutto a często 150, jak chcesz zarobić zap po 12 h. Ponoć za szwabow było lepiej. Do tego zakładu ludzie biliby się o zatrudnienie ale parę osób musi wylecieć i polityka musi się zmienić.

Zostaw merytoryczną opinię o Aebi Schmidt Polska Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w Aebi Schmidt Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aebi Schmidt Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

Aebi Schmidt Polska Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Skrajna 80 A
    25-650 Kielce

Aebi Schmidt Polska Sp. z o.o.