Opinie o Aebi Schmidt Polska Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Aebi Schmidt Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Aebi Schmidt Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja zbiorników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aebi Schmidt Polska Sp. z o.o. w Kielce

Kierowca tira

Przyjeżdżam często na Schmidta. Na P4 wjeżdżam tirem. A potem nie mogę wyjść z kabiny bo jakiś projektant zaprojektował mur jak Niemczech. Wysokość betonu dochodzi do 1.5m. Kierowca nie ma możliwości pracy, podjazdu i zabezpieczenia auta bo jest to utrudnione. Mur powinien przy najmniej od strony kierowcy odcięty do samych schodów.

Lukiio
@Kierowca tira

Chyba pomyliłeś zakłady. Tu jest mowa o,, schmidt " zakładzie produkującym pługi śnieżne i inne tego typu maszyny. Zapewne chodziło Ci sasiadujacą ze schmidt'em papiernie,, DS Smith"

Ludzie o czym wy piszecie - czytając te wpisy osoba z "zewnątrz" może stwierdzić, że jest zamordyzm, nękanie, mobbing itd... Pracowałem w tej firmie kilka lat i złego słowa nie mogę powiedzieć na atmosferę tam panującą, warunki socjalne (zarobki oczywiście mogły być lepsze - ale to jest inna kwestia). Co do "wybuchów" złości przez kierownika/brygadzistę, zdarzają się one ale nigdy nie spotkałem się aby ktoś dostał reprymendę bez przyczyny. Jak jeden czy drugi delikwent przychodzi do pracy robiąc łaskę, że się zjawił to w takiej sytuacji, każdego w pewnym momencie puściłyby nerwy. Na koniec mam wrażenie że te posty pisze jedna osoba chcąca wyładować swoją frustracje lub usprawiedliwić swoją głupotę przez co musiała opuścić zespół - bo nikt rozsądnie myślący nie napisałby takich bredni... Jeżeli jest faktycznie tak źle to proponuje przenieść się do innego pracodawcy może na pierwszy rzut oka lepiej płatnego ale bez zachowania jakiegokolwiek poszanowania dla pracownika, warunków socjalnych (kawki, herbatki, mleczka, Paczek św. Talonów, Wczasów pod gruszą), BHP itd. - już nie jeden taki był co wracał z podkulonym ogonem.

Najlepsze czasy za Niemca już minęły teraz jest tak na każdym dziale ze zatrudniają młodych gdzie każdy wie jacy ci młodzi teraz są komputer jaranie i resztę da mama i tata Na takich ludziach opiera się obecnie ta firma LakierniA jest jak siłownia Jesteś lakiernikiem blacharzem bo takie wszystko proste szpachlarzem bo szpachle to chyba już niedługo w betoniRkach będą rozrabiać a kasa na lakiernika to max 3500 brutto na start a przemiał straszny 3 zmiany ogień

Firma która zatrudniała ludzi z doświadczeniemi wieloletnich pracowników których juz nie ma bo żałowali kasy Stoi teraz na samych młodych pracownikach lat około 20 wymaga doświadczenia jak sami opierają siena byle czym Na start 2800brutto a wymagania jak na kierownika lub mserwis byle kto byle dwie ręce czyli sztuka jest i wymagania bo dziennie 460 minut trzeba zrobić a jak nie to kierownik się trzęsie A jak chory to dzwoni i mówi Przyjdź to się wygrzejesz ????polecam

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Aebi Schmidt Polska Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Lakiernik wydawały Ci się najkorzystniejsze?

Najgorsze jest to że wentylacji praktycznie niema, po 2 godzinach na spawalni jest ciemno,tylko elita ma maski z nadmuchem reszta dusi się w dymie, druga kwestia to majsrtowie i kierownik robią falę jak w starym komunistycznym wojsku,drą pysku,wzywają na czym świat stoji, dobrego słowa od nich nie usłyszysz lubisz terapię szokową? Zatrudnij się, spróbuj tego chleba

Jeśli chcecie mieć prace od 6:15 przerwę o 8:00 bo jest zebranie kierowników następna o 12:00 na kawę (usunięte przez administratora)to polecam

Łukasz
@123

Dokładnie Byłem przez mserwis i potwierdzam w całości Dodatkowo kamery kamery i podpie...

Romek

Nie przesadzajcie z narzekaniem. To dobry pracodawca tylko trzeba pracowac , polecam.

Uhonorowany
@Romek

Chyba żartujesz

W ogłoszeniu jest wymagana znajomość spoinomierza którego nigdy nie miałem w ręku a pracowałem tam kilka lat Jedna wielka ściema

Zbulwersowany

Zdecydowanie nie polecam Po 2 tygodniach od rozmowy telefonicznej dostaję maila w sprawie rozmowy kwalifikacyjnej - proszę o przesłanie wiadomości na maila z dokładniejszymi danymi i tam odpiszę czy się stawie czy nie. Odpisuję grzecznie w wiadomości że się nie stawię po czym w dniu dzisiejszym dzwoni do mnie sz.p. prezes z pretensjami że się nie stawiłem i mnie obraża. Z pewnością nie polecam nikomu tej firmy i nie żałuję że im odmówiłem.

Sylwia
@Zbulwersowany

Może doszło w wyżej opisanej przez Ciebie sytuacji do pomyłki personalnej? Rozumiem, że Aebi Schmidt Polska w Twoich oczach nie ma pozytywnego wizerunku. Czy mimo wszystko, mógłbyś napisać kilka słów na temat rozmowy telefonicznej, która została z Tobą przeprowadzona w ramach procesu rekrutacyjnego? Czy już w jej trakcie zostały zadane Ci jakieś pytania?

Sylwia

Kto może wypowiedzieć się odnośnie pracodawcy? Jaki są warunki pracy? Czy aktualnie rekrutuje? Napiszcie proszę jakie macie doświadczenia z Aebi Schmidt z Kielc. Pomożemy w ten sposób innym użytkownikom podjąć słuszną decyzję dotyczącą aplikowania do tej pracy.

kjhg

no z tego co sie oreitnuje to wlasnie w wiekoszosci firm jest taka tendencja ze jezeli chodzi o staz czy o praktyki to oni przyjmuja studentow 4 lub 5 roku..w sumie to tez nie ma co sie dziwic wtedy juz cos sie umie

Pare lat temu płacili wiecej na start niż teraz. Chyba ze macie konkretne umiejetnosci jako konstruktor i duza wiedze to stawka może byc niezla. Obecnie praca dla absolwenta w tej firmie jest dobra ale tylko na nauke. Poduczyc się rok i isc dalej w świat.

Zostaw merytoryczną opinię o Aebi Schmidt Polska Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w Aebi Schmidt Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aebi Schmidt Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

Aebi Schmidt Polska Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Skrajna 80 A
    25-650 Kielce

Aebi Schmidt Polska Sp. z o.o.