Opinie o Activa 500

plk

wszystko na takiej sprzedaży zależy ile jestes w sanie wyciągnąć prowizji od sprzedanego kredytu, ciekaw więc ile procent firma proponuje dla sprzedawcy

do skuteczny

skuteczny - 2010-01-19 21:53:50 kolejne raty wynikają z umowy wiec nie ma co się porozumiewać tylko płacić zgodnie z warunkami umowy i wszystko będzie oki a jak cos odbiega od umowy na wtedy proponuje zadzwonic na infolinie ze skarga podana na tej umowie i wszystko szybko sie wyjasni pozdr :) ilość rat w umowie z tą firmą jest równa 1 więc po jakie raty przyjeżdżają. proponuje wpisać w wyszukiwarce Capital Service Ostrołęka i zobaczyć co jeszcze dzieje się "ciekawego" w tej firmie

skuteczny

TO JA

PRACUJĄCY TAM LUDZIE SA BARDZO BESZCZELNI .PRZYJEŻDŻAJĄC DO KLIENTA PO SPŁATĘ RATY NIE POTRAFI NAWET POROZUMIEĆ SIĘ CO DO KOLEJNYCH SPŁAT. CHYBA CZAS ZMIENIĆ PRACOWNIKÓW !!!

Zostaw opinię o Activa 500 - Starogard Gdański

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Activa 500