Opinie o ABB Business Services Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ABB Business Services Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w ABB Business Services Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ABB Business Services Sp. z o.o. w Kraków

@krk nawet nie ma wstępnego szkolenia ?

Starszak

Poproszona o opinię, postaram się nią tu podzielić. Nie wchodząc w szczegóły pracuje w tej firmie już kilka lat. Każdy dział się od siebie różni, ale myśląc o IT muszę powiedzieć, że jest to dzial z historią dłuższa niż samo Business Services. Pracuje tu sporo ludzi z dlugim stażem, którzy chwalą sobie stabilność zatrudnienia. Zarobki jak na rynek krakowski-IT są dobre, do tego premia roczna i standardowy pakiet benefitow. Sporo imprez integracyjnych i eventów. Jezeli chodzi o IT to od kilku lat przechodzi nieustającą transformację, co powoduje dość duże zamieszanie i zmienność w tym dziale. Często trzeba działać na omacka, bez wytycznych co jednym się spodoba innym nie. Managerowie polscy szanują pracowników, a z tymi z headquorters bywa różnie ;) Można łatwo zdobyć międzynarodowe doświadczenie, praktycznie nie ma projektów gdzie pracowalbys tylko z Polakami. Sporo rozwiązań w starych technologiach, ale próbują wprowadzać coraz więcej nowości...z różnym skutkiem. Atmosfera w pracy bardzo dobra. Atmosfera na projektach...no to zależy...bywa bardzo frustrujaco, ale to chyba jak wszędzie. Jeżeli znalazłeś stanowisko dla siebie, idź śmiało, sam pracodawca Cię nie skrzywdzi ;)

Zakupy

Super atmosfera, wynagrodzenie. Zasady

Dziewczyny jaki styl panuje w ABB Business Services Sp. z o.o.?

Tak

Zależy od funkcji, nazywany jest jako Business Casual. Czyli niekoniecznie białe kołnierzyki, ale jeśli masz do czynienia z menadżerami to wypada wyglądać schludnie i elegancko.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.

Jakie są zarobki? Są jakieś premie ?

stereotyp

Pracuje od niedawna. Konkretnie 3 miesiąc ale póki co mam bardzo dobre spostrzeżenia. Wszyscy TL z którymi mam kontakt sa w porządku, mili , otwarci, pomocni. kompetentni, Pracownicy tez ok Jeśli potrzebuje pomocy , dostane ją, nie ma problemów z praca z domu, L4, wakacjami , wypłatami etc. Nie ma kontroli (choć słyszałam o jednej Pani z finansów, która jest pod tym kątem tragiczna) Na razie jestem bardzo na tak.

Filipek

A ja uważam, że wystarczy dobrze wykonywać swoje obowiązki a zadowolenie gwarantowane!

Paulina

Nikt nie wyraził jeszcze swojej opinii na temat pracy w firmie ABB Business Services. Czym jest to spowodowane? Na pewno są osoby, które swoją opinię mogłyby wyrazić, dlatego chciałabym prosić, abyście się wypowiedzieli. Pomożecie tym samym innym zainteresowanym osobom.

Paulina

A jak firma prosperuje w 2017 roku? Jesteś zatrudniony w ABB Business Services Sp. z o.o.? Czekamy na Twój komentarz. Jak przedstawiają się ogólne warunki pracy, jakie benefity oferuje pracodawca?

Maks

ABB Business Services Sp. z o.o. poszukuje widzę osób do pracy na pełen etat, wygląda to dość miło z tego co widzę, zwłaszcza te językowe oferty pracy

Zostaw merytoryczną opinię o ABB Business Services Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w ABB Business Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ABB Business Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ABB Business Services Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ABB Business Services Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ABB Business Services Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ABB Business Services Sp. z o.o.