Opinie o Berm Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Berm Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Berm Sp. z o.o. sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi marketingowe - organizacja i obsługa imprez

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Berm Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

SK

Przestrzegam ! Firma wykorzystuje wykonawców nie płacąc za zamówione i odebrane dzieło. ,,Pan prezes'' nie odbiera telefonów bo ,,prowadzi szkolenie''. Upokarzające dobijanie się miesiącami, żeby otrzymać to co się wam należy. Do dzisiaj bezskutecznie.

Dt
@SK

Dokładnie. Z tego co wiem, nas - poszkodowanych podwykonawców, jest multum. Kontakt z „panem prezesem” jest praktycznie niemożliwy. Zauważyłem, że telefonów nie odbiera, na smsy nie odpisuje. Przestrzegam w branży każdego, kogo tylko mogę, żeby nie współpracował z tą firmą i nie miał z panem Januszem nic do czynienia. Moja faktura już dawno po terminie zapłaty. Potencjalnym podwykonawcom radzę sprawdzać, dla kogo wykonujecie swoje usługi. BERM to niestety zbieranina kłamstw, (usunięte przez administratora) i zwyczajne (usunięte przez administratora)

anonimek

Przestrzegam! Jak nie chcesz stracić nerwów i pieniędzy - unikaj tego miejsca! Pan prezes to niestety dobrze znany z głośnych afer politycznych, (usunięte przez administratora) Wypłaty podstawowe (na umowie o pracę) spóźnione i wypłacane w ratach. Wypracowane „premie” za gigantyczną ilość nadgodzin, wyjazdów, realizacji - nigdy niepłacone. Wchodząc z potencjalnym podwykonawcą we współpracę - od razu wiadomo, że firma BERM nie zapłaci mu za wykonanie zadanie. Niestety wszystkie opinie w Internecie i mediach społecznościowych - są prawdziwe. Decydując się na współpracę z tą firmą - sam decydujesz się na rozprawy sądowe i wykłócanie się o swoje pieniądze. Szkoda czasu, zdrowia i nerwów. Kiedyś super ekipa pracowników. Niestety wszyscy odeszli z powodów finansowych. Aktualnie - zbieranina przypadkowych osób. Pan prezes i jego żonka - patrzą tylko na czubek własnego nosa. Nie zapłacą pracownikom, ale sami nie odmówią sobie luksusów.

anonimek

Zgadza się. To ciągle ta sama osoba. Niestety pan prezes nie ma pojęcia o zarządzaniu firmą, o zarządzaniu zespołem. To on jest powodem wszelkich problemów finansowych i to on ciągnie firmę na dno.

Adela

Witam. Prawnicy zatrudniani są na samej podstawie wynagrodzenia? W teorii tak właśnie wynikałoby z oferty, którą znalazłam w sieci. Podkreślono w niej stabilne warunki pracy i nie było mowy o premiach. To czemu wcześniej do nich nawiązywaliście?

ribi
@Prawnik

@Prawnik czy ta opinia jest prawdziwa, czy jednak to fejk? który prawnik chwaliłby się na lewo i prawo, ile zarabia w innej firmie? Prawniku, a dlaczego odszedłeś? może jednak niefajnie cię w BERM potraktowali albo na czas nie płacili? Obserwuję tą firmę od dawna, bardzo duża jest rotacja, to kiedyś było prawie imperium, dziś usuwają firmę ze stowarzyszeń zajmujących się eventami

SK

Dt Nowy wpis
@SK

anonimek Nowy wpis

Trudna praca ale nigdzie się tyle nie nauczyłem. Jak przychodziłem to nic nie umiałem a teraz mam doświadczenie w najwiekszych projektach

ribi
@były pracownik

ale jesteś rozliczony z szefem? wypłacił ci wszystko czy tak jak pozostali pracownicy piszą nie zapłacił

byłypracownik Nowy wpis
@ribi

Opóźnienia były ale dostałem wszystko

Adela

Prawnik
@Adela

Ja po pracy w BERM wylądowałam w dużej kancelarii. Nabywa się fajnych kontaktów. Płace fajne, bo po 14 tyś i duża część pisze głupoty , bo wszystko było rozliczone. Oczywiście sama blokowałam premie , bo były niesłusznie naliczone

Słowik
@Prawnik

...ale niepłacenie podwykonawcom też musiałaś widzieć pracując w BERM i nic z tym nie robiłaś wcześniej? Przecież to jest chyba założenie firmy od razu, że stając do przetargów, nie zapłaci potem podwykonawcom. Darmowy kredyt i (usunięte przez administratora) z zasady. Nie wiem, jak pracownicy, ale firma jest winna wielu podwykonawcom. Niektórzy idą do sądu, ale część pewnie nie będzie chciała, licząc może głupio i naiwnie na kolejne zlecenia.

EM
@Prawnik

Zupełnie się nie zgadzam. Wszelkie kwoty, względem których są roszczenia - zostają akceptowane i co więcej (!) podpisane przez samego pana prezesa na rachunkach. Niestety nawet podpisany dokument uwzględniający kwotę i termin zapłaty - nie sprawia, że firma płaci należności pracownikom. W firmie nie było prawnika, który by „blokował premie”. Proszę nie pisać głupot i nie wprowadzać ludzi w błąd.

ribi Nowy wpis
@Prawnik

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Berm Sp. z o.o. sp.k.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Młody Kreatywny - Pracownik agencji eventowej do działu kreacji/kontentu? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Poszkodowany
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.

Kiedy pan Janusz zamierza zapłacić zaległe należności podwykonawcom i pracownikom?

Zgadzam się bardzo trudno się pracuje, bo wszyscy dużo wymagają i nie dziwię się , że ludzie nie wytrzymują ale przez to robi się rzeczy niemożliwe. nie liczy się ile pracujesz a czy klient jest zadowolony. I szefostwo bierze projekty, których nie chce brać inna agencja , bo są nie do zrobienia choć ja nie widziałem aby gdzieś polegli

Zink

Bardzo niefajna firma, unika płacenia, zwleka miesiącami z rozliczeniami nie tylko z podwykonawcami, ale nawet z pracownikami, również tymi na umowy o pracę, wszystko jednak wskazuje na to, że w firmie są pieniądze, skoro szefostwo, małżeństwo, wyjeżdża na Malediwy czy na święta gdzieś w Polskę. Szkoda tylko, że zapomina ludziom pensji popłacić. Trzeba nie mieć za grosz wyczucia i rozumu, żeby wiedząc, jaka jest sytuacja w firmie wrzucać zdjęcia z tych pobytów na media społecznościowe, no ale oni obydwoje zawsze muszą się "pokazać", żeby im wszyscy dookoła zazdrościli. A czego ludzie mają zazdrościć? Tych pozwów sądowych, niepopłaconych faktur od podwykonawców? Firma z kartonu, przestrzegam!

Słowik
@Zink

Firma taki ustawiła właśnie model działania. Od wielu lat, jak słychać, posługuje się najtańszym bo darmowym kredytem czyli niepłaceniem podwykonawcom (z założenia), a teraz doszło jeszcze niepłacenie pracownikom. Nie powinno się tolerować w branży takich zachowań, a spółki zlecające przetargi powinny jednak dochować minimum staranności, aby weryfikować wykonawców. Moja firma także ucierpiała mocno na współpracy z panem Januszem i firmą BERM. Sprawa w sądzie, ale cierpliwość mam dużą i wiem, że wygram to "starcie".

Angela

A jeszcze w tamtym roku widziałam, że szukali tu kogoś do działu kreacji / kontentu ale oferta i tak już była wygasła, więc już nie wchodziłam w szczegóły. Ale z tym dziełem to o co chodzi? tam o ile pamiętam można było na umowie o prace być. To dalej aktualne?

hack
@Angela

szukali, ostatecznie nikogo nie zatrudnili, bo robili głównie projekty dla podmiotów państwowych, zbliżały się wybory i istniała szansa na zmianę opcji politycznej, teraz cienko przędą

A

Omijajcie szerokim łukiem! mnóstwo byłych pracowników wytacza im pozwy sądowe za brak płatności. Na rozmowie o pracę szef obiecuje pensję i premię, potem się okazuje, że tych premii nie wypłaca albo zwleka miesiącami. Dodatkowo nic nie wynika z prostego obliczenia, po potwierdzeniu premii przez kilka kluczowych osób w firmie szef potrafi jeszcze obciąć premię, a potem miesiącami jej nie wypłaca.

Dud

Nie polecam ani potencjalnym kandydatom, ani potencjalnym podwykonawcom. Firma bardzo nierzetelna, nie płaci pensji na czas bez względu na to, czy jest się na UoP czy na UZ czy na B2B. Opóźnienia są nie kilkudniowe, a kilkumiesięczne. Wielu podwykonawców od lat domaga się płatności, poczytajcie szerzej w SoMe. Bardzo duża rotacja pracowników, szef i jego żona bardzo nieżyczliwi, gdy czegoś chcą od ciebie, to obiecują złote góry, gdy ty czegoś chcesz od nich, to skaczą do gardła.

Dzień dobry. Czy możliwe, że w spółce będzie jeszcze potrzebny prawnik? Wiem, że na początku roku była dostępna oferta, mieszkam niedaleko biura i ciekawi mnie po prostu jakie średnie zarobki są teraz oferowane. Mógłby ktokolwiek wskazać przedziały?

Dobra rada

Z tego co wiem to w tej firmie pracowało już kilku prawników i każdy zrezygnował. Lepiej dopytaj dlaczego... Chociaż dodatkowy prawnik może być im potrzebny patrząc na liczbę wezwań do zapłaty od wierzycieli.

Przestrzegam wszystkich, którzy są zainteresowani podjęciem pracy w tej agencji. Wielu podwykonawców oraz byłych pracowników czeka miesiącami na spłatę zaległości finansowych, a obiecywane premie nie zostają wypłacone ponieważ "prezes" zmienił zdanie. Jako były pracownik przestrzegam każdego, kto choćby zastanawia się nad złożeniem CV - nie pakuj się tam! Jeśli jednak nadal się zastanawiasz zapytaj na rozmowie o pracę o staż pracy w tej firmie obecnych pracowników i o to jak duże są rotacje.

Możecie omówić jakiś bieżący projekt lub wydarzenie? Tak jak zostało to podkreślone teraz niedawno, pracuje się zadaniowo, skoro tak to jakie zadania obecnie są zlecane pracownikom? nie udało mi się odszukać aktualnej oferty do agencji, a może pod koniec stycznia będę pracy potrzebować, czy wtedy planujecie nabory?

Czy Berm Sp. z o.o. sp.k. ma ściśle ustalone godziny pracy?

@pracodawca

Nie, to agencja eventowa i pracuje się zadaniowo.

Franek

Pracowało się z nimi super

@Franek

Dziękujemy serdecznie!

Czy w Berm Sp. z o.o. sp.k. obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Graphic Designer umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 9 października na Pracuj.pl.

W mieście Warszawa można podjąć prację jako Graphic Designer. Średnie zarobki na tym stanowisku to 7800 PLN. Co sądzicie o pracy w firmie Berm Sp. z o.o. sp.k.?

@Pracodawca

znamy te statystyki, jednak nie rzucamy słów na wiatr! najpierw szczegółowo zapoznajemy się z portfolio oraz weryfikujemy umiejętności. Prosimy o przesłanie CV na adres praca@berm.eu

Kris

Jakie są widełki wynagrodzenia na stanowisku juniorskim w Berm? Chciałem zapytać też o wyjazdy zagraniczne, czy dużo ich jest w ramach pracy?

@Kris

Wynagrodzenie na każdym stanowisku jest adekwatne do doświadczenia, natomiast wyjazdów zagranicznych jest sporo, warto śledzić nasze media społecznościowe, zawsze wrzucamy informacje o tym, co się u nas dzieje.

Czy w firmie Berm Sp. z o.o. sp.k. praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Graphic Designer, na które poszukują na Pracuj.pl to dość istotna kwestia.

@Pracodawca

Owszem, są, ale nie dajemy ich za nicnierobienie. Mamy wewnętrzny regulamin premiowania, jeśli pracownik spełni warunki, to otrzymuje premię.

Nicko

Jak wyglada rozmowa o prace w tej firmie? O co pytają, czy rozmowa jest w języku angielskim? Jakie proponują umowy i warunki?

@Nicko

Na rozmowie kwalifikacyjnej chcemy poznać kandydata. Pytamy o doświadczenie, mocne strony, chcemy wiedzieć, jak kandydat wyobraża sobie pracę w agencji eventowej. Lubimy wiedzieć, czym się interesuje, bo mnóstwo naszych klientów oczekuje wskazówek w różnych dziedzinach. Nie trzeba przychodzić do nas w stroju galowym, jeansy też są ok ;) Rozmowa w języku polskim, ewentualnie krótkie sprawdzenie, jak wygląda znajomość języka obcego deklarowanego w CV.

Zostaw merytoryczną opinię o Berm Sp. z o.o. sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Berm Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Berm Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Berm Sp. z o.o. sp.k.?

Berm Sp. z o.o. sp.k.
3.4/5 Na podstawie 9 ocen.

Berm Sp. z o.o. sp.k.