BERM Creative Production Group

Opinie o BERM Creative Production Group

Gucio

Jest ok. Trochę trudni ludzie bo to rodzinna firma ale to powoduje że atmosfer nie jest korporacyjna

Helena
@Gucio 20.10.2018 14:23

Jakie stanowisko zajmujesz w firmie BERM Creative Production Group? Mógłbyś napisać, jak w Twoim przypadku przebiegał proces rekrutacji do pracy w tym miejscu? Aplikowałeś na znalezione ogłoszenie, czy może zostałeś polecony przez znajomego, dzięki czemu otrzymałeś pracę bez większych problemów? Napisz, proszę, jak to wyglądało.

Co powiecie o wynagrodzeniu w BERM Creative Production Group? Czy w ostatnim czasie jego poziom zmienił się?

Realista

Bardzo cisną pracowników. Fajnie bo polatasz sobie po świecie ale mogli by płacić lepiej

santa85

Współpracowałem z tą agencją przy jednym z projektów jako koordynator. Ciężko się do czegoś przyczepić- pieniądze na czas, sympatyczni ludzie na realizacji, kierownictwo wymagające ale bardzo fair.

ja

dla mnie firma porażka..

BERM Warszawa

To firma skompromitowanego gościa Janusza J. i jego żony Moniki F. z infoafery MSZ - trzymajcie się z daleka od tej zarazy bo wciąga i zostawia na pożarcie CBA. Koleś pogrążył wielu ludzi i położył już kilka firm w ten sposób - i ciągle udaje że nic się nie stało.

Zostaw opinię o BERM Creative Production Group - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BERM Creative Production Group