DLS-detektiver, livvakter, juridik, sp.z.o.o. Oddział w Polsce

Opinie o DLS-detektiver, livvakter, juridik, sp.z.o.o. Oddział w Polsce

Bogdan-Katowice

DLS-detektiver, livvakter, juridik, sp.z.o.o Oddział w Polsce -Warszawa, prowadzi nowoczesne działalności i nowoczesne szkolenia, które są za nowoczesne dla ludzi w obecnym Polskim społeczeństwie. DLS zasada jaka praca taka płaca, jest zdrową zasadą rozwoju wszystkich firm w Polsce. Każdy zatrudniony musi najpierw dać z siebie wynik i za ten wynik ma dostać zapłacone. Taka zasada jest w byłych Państwach ZACHODNICH. Proponuje przeczytać informację o DLS usługach i szkoleniach i każdy dowie się jakie ma braki wiedzowe. Np. DLS umowa o wzajemnej wierności jest też nowoczesnością w Polsce, króra eliminuje partnerskie zdrady, bójki, nienawiść i cierpiena dzieci. Ja i moja partnerka mamy spisaną umowę o wzajemnej wierności i to daje nam pewność życiową . DLS pisze otwarcie, że prawda boli a szczerość rani , ponieważ szczerość wymaga prawdy, Za dużo ludzi w Polsce nie chce nowoczesności , ponieważ Oni wybierają alkohol , seks i choroby weneryczne, co powiduje u ludzi lenistwo i hamstwo społeczne.. Bogadan - Katowice.

DLS
@Bogdan-Katowice 29.05.2017 09:00

Ya dużo ludzi w Polsce jest zboczonych religinie. Szwecja miała te same problemy do lat 1960 i była zmuszona upaństwowić kościół i ekonomia się natychmiast poprawoła.

Lidia

@Bogdan-Katowice czyli Ty pracujesz w DLS-detektiver, livvakter, juridik, sp.z.o.o. Oddział w Polsce i podobają Ci się te innowacyjne rozwiązania? A taka umowa jest o wzajemnej wierności na jaki czas jest podpisywana? Myślę, że to istotna informacja dla osób zainteresowanych współpracą z firmą.

anonymous
@Lidia 13.09.2017 13:24

Witam Partneryz ustalają czas umowy oraz warunki umowy.

koja

no torche jest teraz zmian z tego co widze, ale wydaje mi się, ze stanowisko prezesa zarządu jest wolne.

żabka

rubryka opinie - ha właściwie to nikt nic nie napisał konkretnego. Czy ktoś pracował i obiektywnie, bez podawania szczegółów może coś napisać. Tak jak wcześniej wstawiono info, ogłoszenie o pracę to jak reklama, nie do końca w naszym ojczystym języku napisana, czysty HR. Jakieś konkrety?

DLS

Warunki pracy sä ustalone na zasadach JAKA PRACA TAKA PŁACA. Najlepszy trener piłkarski jeżeli ma złych zawodników którzy nie chcą trenować i grać , nie wygra żadnego meczu. Prawda boli, Szczerość rani ponieważ trzeba powiedzić prawdę. Czasy gdzie wszyscy ludzie TYLKO chcą do siebie a nic nie dać od siebie, robią że ekonomia upada. pozdrawiam

Zostaw opinię o DLS-detektiver, livvakter, juridik, sp.z.o.o. Oddział w Polsce - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DLS-detektiver, livvakter, juridik, sp.z.o.o. Oddział w Polsce