Opinie o Fresh Logistics w Straszyn

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Fresh Logistics. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fresh Logistics o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fresh Logistics w Straszyn

Szopek

Witam, czy nadal jest tak źle w dziale obsługi klienta jak opisy poniżej może ktoś coś bliżej opisze, może się coś zmieniło?

RR

Byłem na rozmowie, tak słabej osoby z hr, nie miłej dawno nie spotkałem, nie była w ogóle zainteresowana rozmową, na moje pytania zdawkowa odpowiedź (a chodziło o pracę na magazynie (mam ponad 7lat doświadczenia).Nie polecam.

Dariusz
@RR

Po zakończeniu procesu rekrutacyjnego otrzymałeś propozycję pracy od firmy Fresh Logistics? Interesuje mnie to jakie warunki zatrudnienia oferuje ten pracodawca, więc może miałeś okazję dowiedzieć się tego. Jeżeli coś wiesz, to daj znać, proszę.

Kartika

Niestety każda z wcześniejszych wypowiedzi odzwierciedla pracę w Straszynie. Praca rozwojowa ale obgadywanie, plotkowanie jest na porządku dziennym i niestety tyczy się to przełożonych. Chodzą po kątach i gadają. Co jest mega smutne... a pan dyrektor? Nic nie widzi, nic nie słyszy. Ważne by nie mieć żadnych problemów. Praca w tej Firmie będzie krótkim epizodem w karierze, gdyż prędzej czy później (a raczej prędzej) będziesz miał dosyć poniżania przez przełożonych!

Ktos kto wie Co pisze
@Kartika

Ooo tak mam wrażenie że obgadywanie po Kątach to główny obowizek dwóch Pan z działu obsługi klienta. Pani (usunięte przez administratora);) atmosfera w pracy bardzo słaba,właśnie dzięki tym paniom. Jednakże firma jako całość naprawdę daje szansę na rozwój. Każdy może zgłosić się do projektu zdobycia doświadczenia w innym oddziale lub dziale.

byłam, walczyłam, odeszłam
@Kartika

Beatka i Sylwia z działu obsługi klienta najgorsze- udają, że Cię uczą (przed kierownictwem), kiedy zadajesz pytania spuszczają kurtynę milczenia, nie słyszą, nie odpowiadają, kopią pod tobą dołki. DRAMAT,

@byłam, walczyłam, odeszłam

Na forum nie powinniśmy pisać o konkretnych osobach związanych z firmą - wypowiadamy się tutaj ogólnie o pracodawcy. Imiona osób trzecich należą do danych chronionych, nie powinny więc pojawiać się w komentarzach. Piszesz, że pracowałaś w Fresh Logistics - czy mogłabyś powiedzieć coś na temat warunków oferowanych przez tego pracodawcę?

Iga
@Ktos kto wie Co pisze

Dokldnie Obie Panie żyją tylko plotkami i obrabianiem tyłka swoim pracownikom!! Pani kierownik szuka tylko pretekstu żeby objechać swojego pracownika z góry na dół a jej zastępczyni hmm chyba ma ladnie wyglądać. Bardzo nie polecam pracy w tej firmie, a przede wszystkim w działem obsługi klienta. Mnie ta praca psychicznie dobiła, do tego wszystkiego praca w weekendy i święta ( o świętach na rozmowie rekrutacyjnej nie było mowy... Bo nie zapytałam) Atmosfera w pracy jest beznadziejna

@Iga

Niestety pracując w takiej branży należy liczyć się z tym, że praca odbywa się również w te dni, o których wspominasz w swoim wpisie. Wypowiadasz się w tonie sugerującym, że nie pracujesz już we Fresh Logistics, czy tak jest w rzeczywistości? Czy podczas składania wypowiedzenia nie było żadnych problemów ze strony pracodawcy?

Sławek
@Ilona

Jeśli na magazynie, to tak - praca jest nawet w weekendy, jeśli trzeba.

@Ilona

Problemów z wypowiedzeniem pracy nie miałam. Zostało przyjęte od razu, zresztą zawierało klauzule o krótkim czasie wypowiedzenia pracy (więc innej opcji jak je przyjąć Pracodawca nie miał). Praca dynamiczna, ciekawa, pozwalająca się rozwijać ale osoby na wyższych stanowiskach zdecydowanie nie powinny być Kierownikami - szczególnie w Dziale Obsługi Klienta. Owszem są to osoby z doświadczeniem w branży ale zdecydowanie nie powinny zarządzać zespołem ludzi, bo kompletnie nie mają do tego umiejętności. Ich jedynym celem jest zlinczowanie Pracownika na oczach pozostałych i jak ktoś inny wymienił - obgadywanie po katach. To smutne, tym bardziej, iż wiele osób odeszło z tego działu, właśnie przez Kierownictwo a Dyrektor i Centrala nic nie czynią w tym Kierunku, i jak ktoś pisał - problemu nie widzą....

@były pracownik

Rozumiem, bardzo Ci dziękuję za Twoją wypowiedź! Czy gdyby w firmie zaszły jakieś zmiany, to rozważałabyś powrót do pracy we Fresh Logistics, czy traktujesz tę firmę już jako zamknięty rozdział? Skoro pytałam o wypowiedzenie, to dopytam jeszcze o formę umowy, jaką podpisuje się pracodawcą. Zechcesz powiedzieć jeszcze kilka słów na ich temat?

@Ilona

Gdyby zmianie uległo Kierownictwo Oddziału to sytuacja wyglądałaby zupełnie inaczej. Jeśli Centrala Fresh Logistics zajęłaby się wprowadzaniem zmian przed tym lub w trakcie zwolnienia się rzeszy ludzi, zostałabym. Na chwile obecną, dla mnie, ten rozdział jest już zdecydowanie zamknięty. Umowy są korzystne, tzn z tego co pamietam, są chyba umowy na 3 miesiące, rok i później na czas nieokreślony. Niestety, biorąc pod uwagę specyfikę pracy, święta i ilość rzeczy jakich trzeba się nauczyć i odpowiedzialność jaka się bierze za podejmowane decyzje pensje są zdecydowanie za niskie. Ja pracując przysłowiowy światek, piątek i niedziele miałam 3200pln.

3200 czy to jest pensja na rękę czy brutto

Patryk

Atmosfera w zakładzie pracy zmieniła się jakkolwiek od ostatnich wpisów? Czy są na forum pracownicy, którzy mogliby powiedzieć jak wygląda praca w Fresh Logistics?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Fresh Logistics? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy PRACOWNIK SORTOWNI PACZEK Kowale 20
Inwork Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWNIK SKLEPU
Straszyn
”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o.
Logi

Czy ktoś posiada informację ile można zarobić na stanowisku specjalisty ds administracji transportu? Czy są jakieś premie? Jaka jest atmosfera w dziale? Z góry dziękuję za odpowiedź :)

freszwomen

Ciekawe opinie. Parę ładnych lat pracuję. Zarobki jak najbardziej OK socjal OK. Kierownictwo - do bani można podzielić na dwie grupy. Jedni nie mają zielonego pojęcia o kierowaniu drudzy mają wiedzę ale nie mają szacunku do pracowników. Pracownicy znowu 2 grupy. Jedni nie mają zielonego pojęcia jak w ogóle funkcjonuje firma, klik a przy kompie w exela i sprawdza pocztę (no i oczywiście jest zadowolony ze swojej pracy bo 8 h odbębnione i już, mimo iż nic nie zrobił dobrze nie mając o tym świadomości żadnej) no i druga grupa która dokładnie wie co robić ale obrabiają 4 litery pierwszej grupie co oczywiście finalnie ląduje do kierownictwa. Dyrektorstwo - szt 2 - jeden jak jest w pracy to nieźle w sumie nawet nie wiem co robi a drugi się zachwyca sprawami korporacyjnymi (powinien zostać mówcą mesjaszem, sprawy zajmujące normalnie 5 minut on przegaduje 2 godziny i żąda maili z wyjaśnieniami których finalnie i tak nie czyta). Szkolenie nowych pracowników leży kompletnie ( no bo nie ma na to czasu ). No ale się nauczyłam troszkę przeszłam kilka działów. Moja wiedza na temat logistyki baaardzo się poszerzyła. No ale 90% wiedzy niestety musiałam nabrać sama. Teraz siedzę sobie i czekam do emeryturki ale zapracowałam na to sama bez niczyjej pomocy. No ale jak ktoś zaczyna pracę od roszczeń to co się dziwić...

@freszwomen

Ciekawą opinię o pracy w Fresh Logistics zamieściłaś. Wspominasz o tym, że zarówno zarobki, jak i socjal, są OK, ale nie mówisz już później nic więcej na ten temat. Może mogłabyś jakoś go rozwinąć? Chodzi mi tu o przykłady socjalu, no i jeśli mogłabyś podać jakieś widełki płacowe, byłoby super!

Jakub

@Ktos kto wie Co pisze, myślę, że to forum nie jest odpowiednim miejscem do dzielenia się tego typu informacjami na temat danych osób pracujących w firmie. Piszesz, że firma ma szansę na rozwój - na czym polegają te projekty zdobycia doświadczenia, o których wspominasz?

Jakub

@Kartika, dziękuję za wyjaśnienie, zrozumiałam Twoją wypowiedź nieco inaczej. Pozdrawiam! Jakie możecie wymienić pozytywne i negatywne aspekty pracy we Fresh Logistics w Straszynie? Każda wypowiedź jest bardzo cenna na forum!

Jakub

@Kartika, piszesz, że praca w Fresh Logistics jest rozwojowa - możesz dać jakieś tego przykłady? Rozumiem, że są spore szanse na awans w firmie, ale czy pracownicy są wysyłani na jakieś szkolenia branżowe? Czy ktoś z Was także obecnie pracuje w tej firmie i mógłby podzielić się opinią na jej temat na forum?

Kartika
@Jakub

Szanse na awans- żadne. Szkolenia- bardziej stanowiskowe związane z wprowadzaniem nowych programów. Więc bez szału. Jeżeli chodzi o rozwój mam na myśli, że praca jest bardzo dynamiczna, ciężka.

Jakub

@Stenio, bardzo proszę o kulturalne wypowiedzi na forum. Rozumiem, że pracowałeś bądź pracujesz aktualnie w Fresh Logistics, tak? Czy ktoś z Was chciałby coś dodać a propos pracy w Fresh Logistics w Straszynie? Jak oceniacie tego pracodawcę i oferowane przez niego warunki?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w Fresh Logistics? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Stenio

Daruj sobie, chyba, że chcesz pracować w atmosferze wzajemnej niechęci, obrabiania d...y i zastraszania.

Americano

Właśnie zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną właśnie na specjalistę ds obsługi klienta ale im więcej czytam tym mam większe watpliwosci. Rozumiem, że atmosfera w pracy nie jest sprzyjająca?

Lucky

Praca we Freshu to najgorsza z opcji. Praca w nadgodzinach, nadmiar obowiązków, nie szanuje się pracownika, nie docenia. Podwyżka? w snach,, dokłada się obowiązków, a kasy nie dają. Osoby które przychodzą nowe mają większą kasę niż ktoś ktoś ma dłuższy staż, większe doświadczenie i wiedzę. A jak się stamtąd odchodzi, to wszyscy Ci d..ę obrabiają, że i tak się nie nadawałeś, więc tylko im przysługę zrobiłeś. Kierownictwo do bani, zamiast motywować najlepiej wychodzi im szykanowanie i poniżanie. Sami wprowadzają zamęt w zespole i szerzą plotki!!serio to jest przerażające jakie czasem słowa padają z ust przełożonych.

@Lucky

Jeżeli jesteś osobą silnie zmotywowana na zniszczenie sobie psychiki, lubisz być ponizany/na i kręcą Ciebie nie jasne komunikaty to praca właśnie dla Ciebie !!! Zgłoś się już dziś! !!

@Lucky

Klemens
@Były freshak

A jak zarobki z w biurze? Są ogłoszenia na specjalistę ds. obsługi klienta...i Tak myślę...

@Klemens

Mam nadzieje ze nie podjąłeś tej pracy. Jeżeli tak to powodzenia 3mam za Ciebie kciuki... aaa i pamiętaj wszystko co będzie się działo to najprawdopodobniej Twoja wina

Zostaw merytoryczną opinię o Fresh Logistics - Straszyn

• Jak się pracuje w Fresh Logistics?

Zobacz opinie na temat firmy Fresh Logistics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fresh Logistics?

Fresh Logistics