Opinie o NKT S.A. w Warszowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy NKT S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie NKT S.A. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NKT S.A. w Warszowice

Karzeł z portierni

Proszę zatrudniać na 1 miesiąc bo przyjmujecie samych (usunięte przez administratora) Potem trzeba się męczyć z takim delikwentem 3 miesiące!!!!! Później odchodzi i zabawa zaczyna się od początku.

@Karzeł z portierni

ale gdzie na ochronę ?

pracownik nkt

no super wychodziłem właśnie z pracy na parking a tu chodniki nie odśnieżone ! czy ktoś ma się wywrócić i połamać żebyście zareagowali ? za co płacą tym z firmy zewnętrznej tym pracownikom gospodarczym ?

***** ***

Zróbmy wszyscy Protest i się oczka otworzą , my robimy za marne 3,5/4 tyś a (usunięte przez administratora) zarabiaja na nas miliony w Danii maszyna się zepsuje to telefon do mechanika , mechanik od buta daje informacje ze ma się iść do domu bo maszyna bedzie jutro gotowa . Szpulka nawija się 1/2 dni tam to jest życie a my Polacy Robole pokazujemy że mozemy wiecej i dlatego chcą przenosić firmę/chale z Danii do Polski bo na nas polakach najwiecej zarobią otwórzcie OCZY !!!

robol
@***** ***

W Danii robią mniej i zarabiaja ponad 20tys złoty miesięcznie a my za 3 tysiące czyli 7 Polaków robi za to co jeden Duńczyk i jeszcze musi zrobić więcej i szybciej, teraz jak wysłali tam ludzi na szkolenia to wszystkim się otwarły oczy że jesteśmy jak w obozie jakimś gorzej niż (usunięte przez administratora)jak (usunięte przez administratora) a ceny takie same jak za granicą tylko kasa 7 razy mniejsza, wyrównać pensje z zagranicą albo dać nam chociaż połowę tego co oni 10tys na rękę to i tak byłoby połowa tego co ma jeden Duńczyk

Robol

Dramat urlopy wycofane w Wielkanoc do pracyc co tam na (usunięte przez administratora) Ludzią podwyżki. Po co świętować z rodziną nie szanują nas nie liczą się z naszym zdaniem za nie długo oczy otworzycie wy tylko macie wymagania i dowalacie nam obowiązków dajcie coś od siebie dajcie ludzią więcej zarobić kiedy wkoncu powiecie coś o podwyżkach

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technolog - Kosztorystant
Stocznia Remontowa NAUTA S.A.

Nie słuchaliście sa efekty ile juz dostaliście wypowiedzen hahaha

@Nowy

A to dopiero początek dalej się nie nauczyli.....za mało ludzi się zwalnia nie dziwię się nowi pod 4000zl podchodzą a starsi tylko mogą zapomnieć o takich wyplatacy

Wanda
@Robol

Norma. Młodzi są odważni, cenią się! Potrafią postawić na swoim, a starsi pracownicy siedzą wystraszeni i tylko narzekają.

Robol

Nie od dziś wiadomo że nowi mają 4000 na rękę starsi mogą pomarzyć o takiej stawce dwa początek roku inflancja 8 procent ale o podwyżkach cisza stoliki w miejscu wszystko idzie do góry a tu jak by czas stanalw miejscu.....

Młody pracownik
@Robol

Młodzi maja stawkę 4000 na rękę ….. No tak maja taka stawkę przez pierwsze 3 miesiące gdzie maja płatna premie kwartalna wliczona co miesiąc Ok 410 zł brutto do tego płacone 300 zł tzw premii za zatrudnienie plus 4 brygadowka 700 zł. na start na godzinę 21 zł brutto na rozmowie ci powiedzą ze po 3 miesiącach będzie podwyżka ale jak dostaniesz umowę po okresie próbnym na 9 miesięcy to już nie ma ani słowa o większej kasie jedynie co możesz usłyszeć od brygadzisty w tej sprawie to jest to ze biuro uznało ze my młodzi nie będziemy mieli podwyżek przez najbliższy rok wiec po okresie próbnym i po tym jak skończą ci sie wszystkie dodatkowe premie za zatrudnienie to masz wypłaty Ok 3500/3600 zł gdzie na systemie 4 brygadowym to masz tak naprawdę nic teraz w innych firmach (nawet na kasie w lidlu czy tez biedronce )zarobisz dużo więcej pracując od poniedziałku do piątku i masz wolne weekendy a nie tylko jeden weekend wolny na kwartał a tak to cały czas w pracy. Teraz to już nawet sie mówi ze urlopy które ludzie mieli zaplanowane na święta wielkanocne zostaną anulowane bo produkcja musi działać w grafiku niby lipiec sierpień pracujemy od poniedziałku do piątku idę o zakład ze miesiąc przed powiedzą ze pracujemy normalnie w systemie 4 brygadowym bo jest dużo roboty co z tego ze ludzie będą mieli zaplanowane wakacje przecież to nie jest nic ważnego produkcja musi isc metry sie musza zgadzać .Firma naprawdę sie zdziwi jak zaraz nie będzie ludzi zeby obsadzić brygady najwidoczniej nic im nie daje do myslenia ze coraz więcej osób sie zwalnia ze coś jest nie tak bo naprawdę takie warunki jak w tej firmie na systemie 4 brygadowym do masakra . Popatrzymy tylko na firmę która jest dosłownie za płotem (JBG) firma pracuje od poniedziałku do piątku ewentualnie możliwość nadgodzin w weekend ale za to ekstra płatka dniówka a w tej firmie jakos nie ma takie rotacji w pracownikach jak w NKT bo tam się szanuje pracownika i w tej firmie prędzej ktos kogoś zabije niż sie zwolni fakt faktem ciężko sie jest dostać do Jbg ale tam jak ludzie sie już dostaną to już malo kto rezygnuje z tej pracy .

Ja po 5 latach nie mam 3500 _3700 mogę tylko pomarzyc

Młody pracownik
@Robol

Tak spoko rozumiem tylko popatrz na to ze młodzi pracownicy do 26 lat są zwolnieni z podatku a to znowu jest pare stówek więcej

Izolator.
@Młody pracownik

Urlopy na święta wielkanocne już zostały anulowane. Biurowy motłoch będzie leżał do góry kuciapkami a robiłem będą (usunięte przez administratora)

Aneta
@Izolator.

Ale jak to urlopy na święta? To Wy nie macie normalnie wolnej Wielkanocy tylko musicie brać urlop żeby świętować z rodziną?

Są nowi przyjęci mający około 40 lat i mają po 3600 na rękę

Głos rozsądku

Firma , która obudzi się z ręką w nocniku. Potrzeba dużo rąk do pracy ale przez pośpiech jaki jest narzucany w szkolenie nowych operatorów i ich dobór z łapanki z ulicy nic z tego nie będzie. Niedouczeni , albo tacy którzy nie wykazują chęci bo mają dwie lewe ręce będą zwalniać się masowo. Nawet "Duńczycy" jak zobaczą polskie realia i stawki ,odejdą zostawiając z uśmiechem na twarzy z DUŻYM problemem kierownictwo. Czas zmienić podejście. Czas szanować starszych pracowników (jak się zarabia 2zl więcej od nowo przyjętych to już wiecie). Wasza koncepcja rozwoju firmy doprowadzi ją do upadku bo nie będzie miał kto pracować. Zostaną wam LEANowcy. Wybiegając w przyszłość mam nadzieję, że NKT nie będzie stosować segregacji sanitarnej. Pozdrawiam serdecznie i ciepło.

@Głos rozsądku

A co z podwyżkami. Ludzie tylko ciśniecie na wyniki a my stoimy w miejscu kolega ma rację przerasta was to nie kontrolujecie tego co się dzieje za szybko byście chcieli a tu drugą hala nie będzie zaraz kim pracować ludzie starzy pracownicy po 3400 nowi 4000 gdzie tu rozsądek samo się wykonczycie powoli zaraz luty ale o podwyżkach cisza ale co tam w święta. Zaraz się okaże że do pracy w Wielkanoc nie planujecie nad tym co się tu wyprawia czas się obodzic bo może być za późno

Pracuś

Dobrze by bylo zobaczyc od nowego roku jakas podwyzke inflacyjna. ceny Rosna a zarobki wciaz. Na tym samym poziomie . Firma Generuje zyski . Wescie przyklad z niemców oni zarabiaja godne pieniadze i pracuja ciezko to juz nie te czasy ze mozna placic ochlapy ludziom ustawcie stawke np 25 pln brutto na. Godz Taka ktora bedzie zadowalajaca dla ludzi i niebedziecie sie musieli martwic rekrutacja Taka Mala sugestia

Świetny pomysł tylko że za 25 to Ukraińca nie znajdziesz do pracy

@Pracuś

25 brutto. To przy dobrych wiatrach norma tu jest 22 będzie podwyżka 50 groszy jak co roku

Robol

Mało kto tu ma 25 brutto na początek z tego co się orientuję na start jest 22 szał

Robol

Na więcej nie licz 50 groszy maks i powiedzą że to wielowarstwowość powinni odrazu tak jak kolega pisał z 4 zł odrazu więcej ale nie ma. co liczyć. Powiedzą Ci że jest nowa hala inwestycje i tyle i zawsze mało i marudzą. A wymagają i co rok prędkości tylko dzwigaja na maszynach a zarabiasz tyle samo .... Wszystkiego dobrego w nowym roku

robol izolacji
@Robol

Muszą podnieść pensje przynajmniej o 500zl w innym przypadku wszyscy będą się zwalniać i pujda na kopalnie gdzie można wyjść lekko 2 razy więcej niż w nkt na rękę

@robol izolacji

Jak będzie 200 zł podwyżka to będzie dobrze he ale coś mi się wydaje że nic nie będzie

@Robol

Wiadomo coś o podwyżkach jakiś wszystko do gory gaz prąd. Jedzenie a my w miejscu ...

Robert
@Robol

Tak, oczywiście planowane są podwyżki - NORM !

alejestescieglupi
@Pracuś

Przecież co roku koło kwietnia są podwyżki wyrównujące w tej firmie, nie zesrajcie się, zarabiamy tyle co wszędzie a nawet lepiej - a jeśli się nie podoba to kto was tu trzyma :) Najlepiej narzekać i pluć jadem. W każdym razie radzę nadchodzącą podwyżkę zainwestować w słownik języka polskiego. nie pozdrawiam

W

25 zł brutto to całe G jest

były pracownik nkt

narzekanie ,narzekanie,narzekanie ludzie narzekanie nic tu nie da po prostu nie podoba się praca na nkt to zmieniam na inną ja tak zrobiłem i jestem zadowolony pracuję w Czechach a wy narzekacie wylewanie swoje ciężkie żale przecież nikt z tym nic nie zrobi aby było lepiej dla was zrozumcie każdy zz was jest kowalem własnego lodu i to każdy was ma wybór nikt was nie trzyma na siłę w pracy.

kandydatka

Jak wygląda praca w biurze? obsługa klienta? Jak warunki, zarobki??

Wanda
@kandydatka

Będziesz tam do nich aplikować? Też bym chciała się dostać do biura :)

Fachowiec

Ja miło wspominam pracę w NKT krótki 3 miesięczny epizod .Brygadzista się interesował mną , starszy kolega co mnie uczył był mega pomocny . W krótkim czasie bardzo dużo ogarnąłem . Pytał mnie brygadzista czy na pewno nie chcę zostać . Ale dla mnie było męczące 4 dni praca 1 wolne 4 dni praca 1 wolne 4 praca 2 dni wolne . W miesiącu jedna sobota wolna , weekend na 14 .Wszyscy na koncerty działaczki a ja w pracy przy 40 stopniach na maszynie .To mnie wkurzało okropnie . Z moich kolegów wszyscy się pozwalniali. Powinniście brać przykład z JBG .praca od poniedziałku do piątku . Nadgodziny płatne dobrze i weekendy . A pracownik prędzej zabije niż miałby tam stracić pracę . Nic życzę wszystkim powodzenia . A firmie NKT zmianę systemu pracy bo co wiem nikt tego systemu nie popiera .

pracownik produkcji

LUDZIE DLACZEGO NA ZAKŁADZIE CHODNIKI NIE SĄ OŚNIEŻANE .MOŻNA SIĘ POŁAMAĆ.ZIMA ZASKOCZYŁA DROGOWCÓW, A NA NKT ZIMA ZASKOCZYŁA PRACOWNIKÓW GOSPODARCZYCH.JUŻ NIE WSPOMNĘ O PARKINGU.CIEKAWY JESTEM KTO WEZMIE ODPOWIEDZIALNOŚĆ JAK KTOŚ PO UPADKU SKOŃCZY W SZPITALU.KTO ODPOWIADA ZA TAK STAN RZECZY ? NIE MOŻNA SPOKOJNIE CHODNIKIEM IŚĆ TAK CIĘŻKO ODŚNIEŻYĆ I POSYPAĆ SOLĄ LUB PIASKIEM? A JAK SIĘ COŚ STANIE TO NIE BĘDZIE WINNEGO?

Chodnik to wydzielona część drogi publicznej służąca dla ruchu pieszego, przylegająca bezpośrednio do granicy nieruchomości. ... Tak więc odśnieżanie i oblodzenie nawierzchni chodników jest również obowiązkiem zarządcy lub właściciela nieruchomości. Oblodzone chodniki powinno się posypać solą i piaskiem.

pracownik nkt

Ciekawe czy w soboty i niedziele są przewidziane dyżury na odśnieżanie chodników na zakładzie.Nkt to bogata firma w razie jakiegoś nieszczęścia mają dość kasy aby wypłacić odszkodowanie.Wiadomo Polak mądry po szkodzie szkoda tylko cierpienia ludzi którzy zrobią sobie szkodę na nie odśnieżonych chodnikach.

Witam, mam pytanie jak wyglonda jom zarobki i 2 pytanie co robi narzędziowiec, ???

@Nowy

Narzędziowiec co robi? ???? Super robota ????????

Stary

Jak to co? W kulki leci i kasę liczy.

Powiem krótko jeśli nie będzie konkretnych podwyżek to się szefostwo zdziwi jak nagle rzuci robotę kilkunastu pracowników pracy jest pełno nie będziemy się prosić

Duży

są ciekawsze sprawy niż nasza kablownia, nie tylko dla zakeczupów (usunięte przez administratora)

Pingiwn

I co myślisz,że się przestraszą Twoich gróźb? Każdy jest kowalem swojego losu, kto mądry już dawno się zwolnił, a niektórzy tylko narzekają, odgrażają się co to nie zrobią, a przychodzi szychta świątek piątek czy niedziela to głowa w dół i potulnie do pracy lecą hehe. Zazwyczaj te największe kozaki :D

@Pingiwn

Poczekamy do nowego roku potem l4 i nara

Robol

Nie ma co szał karp razem z premia roczną się wycwanili...

Zainteresowana

Czy przyjmują do biur ? Jak atmosfera ? zarobki ?

@Zainteresowana

W najbliższym czasie będą szukać do działu obsługi klienta z tego co sie o uszy obiło.

Robol izolacji
@Zainteresowana

W biurze to każdy głupi potrafi siedzieć to nie jest praca idź na produkcję (usunięte przez administratora) to zobaczysz co to praca!!!!!

@TaJa
@Robol izolacji

Pracowałeś kiedyś w biurze?

@@TaJa

Dokładnie. Praca w biurze wcale nie jest taka łatwa jak się wydaje ludzią z produkcji. Pracownicy poporstu nie wychodzą z pracy i tyle - u nas robota musi być zrobiona przez co często siedzi się dłużej bądź pracuje jeszcze wieczorem - większość czasu pod telefonem - za co nie ma ekstra kasy. Trzeba się też liczyć z odpowiedzialnością. Uważam, że praca jest ciężka i tutaj i tutaj - wszystko zależy jakimi kategoriami się ocenia. Według mnie to nie powinno się porównywać pracy biurowej do pracy fizycznej - każda z nich ma swoje plusy jak i minusy.

Na 4 brygadzie coraz większe (usunięte przez administratora) tylko na telefonach siedzieć i nic nie robić szczególnie młodzi pracownicy, poprzyjmowali samych lebrów, jeśli chodzi o starych pracowników to są równi i równiejsi kto ma plecy ten ma lepiej i robi co chce kto nie to do pomiatania

Zainteresowana

Hej :) chciałam się dowiedzieć Jak wyglada praca przy obsłudze maszyn? Przyjmują kobiety? Jak wyglądają zarobki oraz ilu zmianowy jest system pracy? Z góry dzięki za odpowiedzi ;)

Tak przyjmują kobiety zarobki ok 3tys netto system 4 brygadowy

Bartosz
@Operator

Są to zarobki na początku zatrudnienia? Zdradź mi proszę czy poza pensją podstawową kobieta zatrudniona w firmie NKT Cables może liczyć jeszcze na jakieś dodatki? Daj znać bo nie ukrywam, że mnie to interesuje.

@Bartosz

Tak jest to pensja podstawowa i możesz liczyć na wiele innych dodatków, pozdrawiam

Niewiarygodny
@Operator

3000 zł netto to podstawowa pensja??? Chciałeś napisać 3000 zł brutto to podstawowa, plus dodatki za nocki, za system. Wychodzi na początek 3000 zł netto z dodatkami, nie wprowadzaj w błąd.

@Niewiarygodny

Nie masz racji bo jeszcze jest premia kwartalna co 3 miesiąc wtedy wychodzi 4000tys netto, a normalnie jest 3000tys netto, i tak są ta bardzo niskie pensje za tak ciężka i odpowiedzialną pracę

Niewiarygodny
@Operator

i jeszcze możesz pomysł napisać, "na gruszę" , i "na rybę" Jest 3000 zł netto/miesięcznie. Dodatki to nie zarobek miesięczny, ale możesz policzyć średni roczny zarobek.

nowy magazynier
@Niewiarygodny

Na jaki zarobek można liczyć na magazynie?

Cebula z nkt

Daj sobie spokój nkt to system 4 brygadowy z śmiesznymi zarobkami nie warto

Alibaba
@Zainteresowana

(usunięte przez administratora) ale jeśli chodzi o podejście pracodawcy do osoby już zatrudnionej to inna kwestia 4 brygadowka a i na obiecankach tylko się kończy

Praca ok, moje pierwsze dwie wypłaty były powyżej 3600 zł netto a dodam, że mam więcej niż 26 lat więc podatek mi już nie przysługuje. Jedynie co może przeszkadzać to ten system ... Ale nie można mieć wszystkiego.

faam

Smieszna firma -bardzo niepowazna przez prowadzony proces rekrutacji. Agencja, który prowadzi proces rekrutacji od pol roku wystawia ogloszenia Nie rozumiem tej taktyki firma od pol roku czy moze wiecej nie moze znalesc ludzi do pracy ??? Nie rozumiem tej taktyki po jakiego grzyba dajecie ogloszenia jak nikogo nie przyjmujecie co to za zabawa?

Karambus
@faam

A może jest aż tak duże zapotrzebowanie na ludzi że ciągle szukamy do pracy. Podejrzewam że jeszcze kilka miesięcy ogłoszenie będzie. Nie rozumie obużenia.

@Karambus

Dokładnie, firma ciągle się rozwija - produkcja na nowej hali tuż tuż a więc i zasobyu ludzie będą potrzebne. Może firma poporstu robi konkretną selekcję dlatego tyle to trwa.

Maciej
@Xciekaw

Jaka selekcja ? Wystarczy chodzić w miarę do pracy nawet będąc na gazie ;)

Czy w NKT Cables pracuje się na open space?

Jarek

Zależy o jakie miejsce pracy pytasz

Xciekaw

Nie jest to typowy open space w którym pracują prawie wszystkie działy, raczej poprostu biura podzielone działami.

Zostaw merytoryczną opinię o NKT S.A. - Warszowice

• Jak się pracuje w NKT S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy NKT S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 281.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NKT S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 209, z czego 15 to opinie pozytywne, 80 to opinie negatywne, a 114 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NKT S.A.?

Kandydaci do pracy w NKT S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NKT S.A.
3.4/5 Na podstawie 612 ocen.
  • Gajowa 3
    43-254 Warszowice