Opinie o Cumulus Hotel w Będzin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Cumulus Hotel. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Cumulus Hotel o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cumulus Hotel w Będzin

Kucharz

Dramat, dramat i jeszcze raz dramat! Właściciele nie powinni prowadzić żadnego biznesu... Najniższa krajowa na umowie reszta w kopercie... Czy dostaniesz kopertę zależy tylko od humoru właścicieli! Pomijając inne ustalenia kwotowe...

Defender
@Ja już uciekłam z tamtąd

Jestem zdezorientowany, jak wygląda tam praca konserwatora?

Bez komentarza

Ludzie którzy tam pracują muszą być nieźle (usunięte przez administratora) albo nie mają szacunku do samych siebie, ten hotel powinien już dawno upaść ale są osoby tak zdesperowane jak pracownicy z cumulusa że godzą się na traktowanie od szefostwa i kierowniczki typu „przynieś podaj pozamiataj”, a jak chcesz coś powiedzieć to nie ma opcji bo ma być tak jak oni mówią i koniec, nie masz tam żadnego zdania, na dodatek na swoim stanowisku robisz tyle ile za kilku pracowników za śmiesznie marny pieniądz i brak szacunku, brawo

Wyjaśnienie
@Karolina

Tam się nie zmieniają warunki, bo właściciele są zniszczeni do szpiku kości. Każdego traktują z góry i wprowadzają ferment między pracownikami. Nikt nie chce podawać konkretów, bo nikt nie chce się zdradzić i być gnębiony przez tych ludzi. Podawanie konkretnych sytuacji jasno sugeruje pracownika, który pisze opinię. W każdym razie - polecam omijać z daleka. W tym mieście jest wiele miejsc pracy w miej toksycznym środowisku i za lepsze pieniądze. Chyba, że macie ochotę nabawić się traumy na życie - wtedy proponuje zignorować dziesiątki negatywnych opinii i przekonać się na własnej skórze ;)

Czy w Cumulus Hotel jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Lolka
@Malcia

Naprawdę? A jak sama rozmowa? Informowano Cię jak wygląda cały etap rekrutacji? Na jakie stanowisko aplikowałaś w ogóle?

Znalazłam ofertę na stanowisko recepcjonistki. Ile trwa szkolenie na to stanowisko? Nie ma nic na temat benefitów jakie firma oferuje. Możecie napisać coś na ten temat? :)

Bez komentarza

????

co to znaczy „chcę aplikować”???? gdybys chciala to już byś dawno zrobiła, nie rob z nikogo (usunięte przez administratora) sama się zapytaj o zarobki i zakres obowiązków a to ile będzie pokrywało się z prawdą to już sama się przekonasz, chcesz marnować energię i czas - proszę bardzo, przecież masz tu kilka pomocnych opinii, ale że jesteś do nich sceptycznie nastawiona, idź sie przekonać, wykończą cię tam ;)

@????

Wiesz, co, w dobie internetu, gdzie możemy dopytać o pracę, nie trzeba od razu aplikować, nie dziwię się koleżance wyżej, że robi research, i nie chce pracować w ciemno. Co w tym złego, że dopytuje? Warunki mogły się zmienić:) Dużo tu negatywnych opinii i mocnych słów, ale czemu firma ma wykończyć pracownika? Nikt nie podaje praktycznie żadnych konkretów, nie ma więc się co dziwić, że ludzie dopytują. Wiem tylko że szefostwo nie jest jakoś super wyrozumiałe, i że proponują najniższa krajową, a reszte w kopercie

Wyjaśnienie Nowy wpis
@Karolina

MŁODY

TAK JEST NATYCHMIASTOWA REAKCJA! Pracownik zgłaszający idzie na dywanik do pani Małgosi, albo do Królowej Matki i natychmiast pozbawiony wynagrodzenia ( kara porządkowa) a następnie zwolniony.

Alicja
@MŁODY

Królowej Matki? Szukali niedawno Recepcjonistki. Wiesz czy na tym stanowisku jest duża rotacja spowodowana odejściem z własnej woli pracowników?

MŁODY
@Alicja

Królowa Matka - żona właściciela hotelu :)

Doświadczona
@Alicja

Oni wiecznie kogoś szukają. Wiecznie są ze wszystkich niezadowoleni, trudno dogodzić wygórowanym wymaganiom szefostwa. Szczególnie, gdy pracuje się za marne gorsze.

qwerty
@Doświadczona

Marne gorsze, czyli ile? Najniższa krajowa? A szukają wiecznie kogoś, bo tak ciągle zwalniają, czy pracownicy sami nie wytrzymują i odchodzą?

Malcia Nowy wpis
@qwerty

Pracownicy sami odchodzą :/ Już na samej rozmowie lipa straszna ponieważ właścicielka spóźniła się prawie 3h... Zero szacunku...

Lolka Nowy wpis
@Malcia

Irena
@Kucharz

No to słabo jak tak to wygląda. Nigdy nie wiesz czy to co poza umową faktycznie dostaniesz. Tak jak piszesz. A dostałeś wszystkie pieniądze czy firma jest Ci coś dłużna?

@Irena

Łącznie co do słownych ustaleń straciłem min kilka tys zł... Człowiek uczy się na błędach! Koniec godzenia się na koperty... Warunki do pracy jak w latach 90! Kuchnia jak z PRL’u ...

@Kucharz

No ale nie rozumiem, skoro w jednym miesiącu nie dali Ci koperty to czemu pracowałeś w kolejnym? Przecież to była praca za półdarmo, czemu wcześniej czegoś z tym nie zrobiłeś? Czyli nawet sądownie to nie da rady odzyskać tego co zaginęło w kopercie?

Sasza
@Sylwia

Jestem ciekaw wiarygodności tych opinii. "Kucharz" i odpowiedź "Ireny" sekundę później. Samemu najlepiej się przekonać.

Ja już uciekłam z tamtąd
@Sasza

Uwierz mi że są prawdziwe

@Ja już uciekłam z tamtąd

Czyli to prawda z tymi kopertami? To ludzie jakoś mogli to egzekwować czy nie bardzo? Coś jeszcze tu się dzieje niefajnego czy może ewentualne zalety wymienisz tak dla równowagi? :(

Mateusz
@Sylwia

Zalet brak :( Lepiej unikać tego miejsca!

Defender
@Ja już uciekłam z tamtąd

Jestem zdezorientowany, jak wygląda tam praca konserwatora?

Aplikowałeś do Cumulus Hotel na stanowisko Pokojowa? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Będzin
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy ŚLUSARZ
Tramwaje Śląskie S.A.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Kierowca kat. D komunikacji dalekobieżnej FLIXBUS
Profesjonalny kierowca

Jak długo czekaliście na odzew z Cumulus Hotel? Oddzwaniają zawsze?

Zalety? Null:)

Śmieszne jest, że tutaj ktoś w ogóle podważa opinie na temat tego miejsca, skoro goście sami są świadkami złego traktowania, i to nie w przypadku pojedynczych sytuacji, a na porządku dziennym ???? Decyzja o zwolnieniu się stamtąd była jedną z najlepszych, podjętych w moim życiu, nie mam pojęcia co trzyma ludzi, którzy dalej tam pracują ???? A jakiekolwiek wpisy kwestionujące tutejsze opinie są stuprocentowo pisane przez szefostwo lub kierowniczkę, raczej obstawiam to drugie ;)

Madzia

Praca na recepcji przypomina bardziej asystentkę Pani kierownik - nie zawracajcie sobie głowy!

@Madzia

A co należy tu do głównych obowiązków, że tak stwierdzasz?

Czy w Cumulus Hotel obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Recepcjonistka / Recepcjonista umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 9 grudnia na Lento.pl.

Recepcjonistka -nadal pracuje

O tak nienormowany czas pracy to tu standard. :))) Nigdy nie wiesz ile będziesz pracować i za jaką stawkę tym razem. Praca zdalna ?Pierwsze słyszę,chyba że tak nazwali dodatkowe obowiązki na kuchni i zmywaku ,które musisz wykonywać Tkwię tu tylko dlatego że płacą część "(usunięte przez administratora)"a to mi jest na rękę obecnie

Brunet wieczorową porą
@Recepcjonistka -nadal pracuje

W restauracji podobnie. Pracujesz w nienormowanym czasie tzn- nigdy nie wiesz kiedy skończysz dniówkę. Kasa marna i poza najniższą krajową wszystko inne w "kopercie"- jak chcą to wypłacą, jak nie to nie !!!!

MD

Praca na recepcji w tym hotelu to jedna wielka porażka! Stała rotacja pracowników... Nie zawracajcie sobie głowy!

Były kandydat.

Jeśli ktoś chciałby aplikować do tego hotelu, to polecam przygotować się na przesłuchanie, a nie rozmowę kwalifikacyjną. Nie wiedziałam, że zapraszając na rozmowę osobę bez doświadczenia w hotelarstwie (wiedząc o tym) oraz bez przedstawienia jakichkolwiek struktur działania hotelu, można zadawać tak absurdalne pytania(około 20) typu: "Co jak ukradną klientowi samochód" . Polecam najpierw przeszkolic pracownika z podstaw. Aplikowalam rowniez do hotelu o lepszym standardzie, gdzie finalnie zostałam przyjęta I rozmowa kwalifikacyjna przebiegała normalnie. Dodatkowo bardzo nieprofesjonalne zachowanie ze strony rekrutujących - zadając kilkanaście absurdalnych pytań, nie została przedstawiona nawet stawka, wymiar godzin, zadania pracownika, czy typ umowy. Spodziewam się, że atmosfera w pracy jest taka sama jak na rozmowie, to znaczy wymagam od ciebie ale od siebie nic nie dam. Zdecydowanie odradzam - dwugodzinna rozmowa, a potencjalny pracownik wychodzi bez jakichkolwiek informacji ze strony pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o Cumulus Hotel - Będzin

• Jak się pracuje w Cumulus Hotel?

Zobacz opinie na temat firmy Cumulus Hotel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Cumulus Hotel