Opinie o CERPOL A. Buba Sp. z o.o. w Ligota Prószkowska

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy CERPOL A. Buba Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w CERPOL A. Buba Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CERPOL A. Buba Sp. z o.o. w Ligota Prószkowska

Dawid

Niestety firma zapewnia małe zarobki praktycznie na każdym stanowisku ale każdy z kandydatów jest informowany o zarobkach i ma możliwość zrezygnowania jak i podpisania umowy na w/w warunkach. Ludzie na salonie spoko, na pewno są osoby które obrabiają (usunięte przez administratora) ale to jak w każdej firmie. W podsumowaniu, polecam firmę.

Dramat

Marne zarobki, zero socjalu, brak możliwości rozwoju i co najważniejsze brak szacunku do człowieka. Warunki pracy w firmie NIEDOPUSZCZALNE! Rotacja bardzo duża, więc o czymś to świadczy.

Właściciel

Sz. P. Jako pracodawca przyglądamy się każdej opinii dotyczącej naszej firmy, wyjaśniamy wątpliwości i odpowiadamy na pytania uczestników forum. Jednak do Pani/a komentarza nie sposób się odnieść, z uwagi na brak jakichkolwiek merytorycznych podstaw i jego hejterski ton. Przykre jest zwłaszcza to, że Pani/a wpis jest niesprawiedliwy i obraźliwy w odniesieniu do tych wszystkich osób, które od lat z zaangażowaniem i sukcesami pracują w naszej firmie, realizują się w niej zawodowo i czują się u nas po prostu dobrze...

99% to negatywne komentarze
@Właściciel

Nic nie dzieje się bez przyczyny

@99% to negatywne komentarze

Szanowna/y Pani/Panie. Specyfika portalu GoWork polega niestety na tym, że 99 % opinii o WSZYSTKICH Pracodawcach jest negatywnych… Zazwyczaj wpisy pochodzą od byłych pracowników, którzy z różnych przyczyn nie zaaklimatyzowali się w firmie lub którzy po prostu się nie sprawdzili na swoim stanowisku, co się przecież zdarza. GoWork to wygodne i anonimowe, ale jednocześnie mało obiektywne miejsce, gdzie bardzo łatwo można przedstawić byłego zazwyczaj już pracodawcę w złym świetle. Proszę prześledzić opinie na temat firmy Cerpol poza portalem goWork. Opinie są diametralnie inne!

Właściciel

Sz. P. Z uwagą zapoznaliśmy się z Pani/a opinią i wnikliwie przyjrzeliśmy się zgłoszonym we wpisie uwagom. Bardzo dbamy o to, aby praca w naszej firmie przebiegała w dobrej atmosferze, a wszyscy pracownicy mogli zdobywać, z naszym wsparciem, doświadczenie zawodowe. Odnośnie możliwości rozwoju, kluczowe jest, jak długo Pan/Pani u nas pracuje, by móc to realnie i obiektywnie ocenić? Nasi pracownicy przechodzą, wraz ze wzrostem długości stażu i nabywanym doświadczeniem, przez kolejne szczeble kariery, uczestniczą w szkoleniach oraz ciekawych projektach i z powodzeniem realizują się zawodowo podczas kolejnych lat pracy. Potwierdzają to liczni pracownicy, którzy są z nami od kilku, a nawet kilkunastu lat. Być może Pana/i staż pracy jest zbyt krótki, aby zdążył/a Pan/Pani tego u nas doświadczyć. W kwestii dopasowania do pozostałych pracowników w zespole i dobrego w nim samopoczucia, to jest to niewątpliwie bardzo indywidualna sprawa. Dbamy o dobrą atmosferę w pracy i doceniamy naszych pracowników, ale oczywiście zawsze może się zdarzyć, iż ktoś po prostu się nie zaaklimatyzuje lub też nie spełni oczekiwań pracodawcy. Być może tak było w Pani/Pana przypadku?

Dziękujemy za Pana komentarz w sprawie rekrutacji. Chcielibyśmy się do niego odnieść. Zaręczamy, że prezentowane przez nas na rozmowie rekrutacyjnej warunki zatrudnienia, pokrywają się z rzeczywistością. Niezwykle cenimy sobie długofalową współpracę z naszymi pracownikami, dlatego też ich satysfakcja z zatrudnienia (w tym finansowa ) jest dla nas priorytetem. Podobnie, jak przestrzeganie wszelkich norm BHP na produkcji i podczas ładowania towaru, w trosce o dobro pracownika i wypełniane wszelkich nałożonych na pracodawcę przepisami prawa wymogów. Przykro nam, że ze strony kolegów spotkały Cię żarty. Staramy się dbać o dobrą, pełną poszanowania atmosferę, jednak nie wszystkich sytuacji jesteśmy świadomi. Jeśli więc masz jakiekolwiek uwagi odnośnie codziennej pracy lub atmosfery w naszej organizacji, zwróć się proszę do kierownika lub napisz bezpośrednio pod adres mailowy marketing@cerpol.pl. Pozdrawiamy, Zespół Cerpol Opole.

Wszystkie osoby zainteresowane rekrutacją w naszej firmie zachęcamy do kontaktu mailowego pod adresem marketing@cerpol.pl

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Jaka umowa obowiązuje w Cerpol A. Buba sp.k. podczas okresu próbnego?

O pracę

Jola

@anka to co, ani na szkolenia ani na ten elastyczny grafik z ogłoszenia nie ma co liczyć?

Czarnula

A co możecie powiedzieć o pracy w administracji? Zarobki, atmosfera w pracy?

Stwierdziłaś, że Cerpol to najgorsza firma - to poważne zarzuty. Dlatego też byłoby dobrze, jakbyś uzasadniła jakoś swoje zdanie. Czy chodzi tu o zbyt niskie zarobki, o niewłaściwie traktowanie pracowników, czy masz zupełnie innym problem, jeśli chodzi o tego pracodawcę?

Janusz

Może z punktu widzenia pracownika jest racja ale gdyby firma nie cisnęła na zysk to można liczyć się z bardzo trudną sytuacją dla pracowników!!

Grażyna
@Janusz

Zero premii jakichkolwiek, tylko goła pensja bez podwyżek - to jest trudna sytuacja dla pracowników. Jeśli sprzedawca zarobi dla firmy 10 tys. i nie dostanie z tego nic, to chyba nie jest w porządku?

Tralalala
@Grażyna

Ba, 10! od kilkudziesięciu tysięcy dostaje się taką prowizję, że lepiej się nie ścierać i nie robić nic, bo prawie na to samo wyjdzie... w Biedronce w sumie zarobi się więcej przerzucając banany :D

Mateusz

Dzień dobry, byłęm pracownikiem Magazynu w Cerpolu w Opolu, praca ciężka fizyczna... Oczywiście po mnie zaraz odeszło kilka innych osób, ale do rzeczy. Zacząłem pracować w okresie kiedy zaczynała się zima. Magazyn "namiot" prowizorka, temperatura bardziej odczuwalna niż na dworze przede wszystkim przy ujemnych temperaturach, walczyłem o posiłki regeneracyjne oczywiście kazali mi zapomnieć , gdzie w świetle prawa się należały, nawet był problem z ciepłym napojem to też był problem... podczas kontroli Państwowej Inspekcjii Pracy wychodziliśmy rzekomo tylko do klienta wydawać towar a w rzeczywistości po kontroli...cały czas na tym mrozie staliśmy... Pełno ludzi a brakowało człowieka....

Pip
@Mateusz

Ludzie zgłaszajcie takie rzeczy do pip’u, starajcie się o odszkodowania, łamią wasze prawa. Odbierają Wam to co się Wam należy...

Daniel

Bardzo dobra firma i trzyma wysoki poziom. Kto nie pracuje tak jak pozostali to będzie narzekał!!

Ana
@Daniel

Poziom (usunięte przez administratora)...

kolo
@Daniel

Dla Cerpolu liczy sie tylko ich własny zysk, nic innego. Nieważne kto będzie pracował, ważne że ma być zrobione i to najlepiej za darmo. Daniel, jeszcze nie przejrzales na oczy jesli tego nie widzisz!!!!

Anymous
@Daniel

Daniel kim ty k*rwa jesteś? nikim. Nie odzywaj się, nie łżyj jak pies. Kompromitujesz sie, kłamco.

@Anymous

Także... to właśnie poziom cerpolu. Da się wyczuć kadrę kierownicza w tym komentarzu. Ani nie znajdziecie w tej pracy spełnienia, ani pieniędzy, z dobrego serca ostrzegam- nie zatrudniajcie się tam:)

Nie, nie i jeszcze raz nie

Teoretycznie jest to firma rodzinna i powinna dbać o pracownika jednak jest wręcz przeciwnie. Walka pomiędzy działami wywołana przez kadrą kierowniczą, na czym cierpi pracownik. Zero świadczeń, socjal nie istnieje, premie i pensje to jakiś śmiech na sali. Atmosfera do bani, nerwowa atmosfera wprowadzana przez niektórych kierowników. NIE POLECAM!

Ula

Żadna firma nie pracuje charytatywnie tylko dla zysku. Gdyby ktoś miał własną firmę to postępowałby inaczej?

Ananana
@Ula

Jeśli nie dba się o ludzi, to nie dba się o swoje interesy. Jak nikt tam nie będzie chciał pracowac, to mogą sobie pomarzyć o czymkolwiek. Rotacja ludzi jest tam baaardzo duża. To chyba o czymś świadczy...

Kicia87

Szczerze to nie polecam szkoda marnowania życia na tą firmę. Ludzi którzy ją prowadzą w ogóle nie szanują swoich pracowników. Zero socjalu zero czego kolwiek. Ta firma nie gwarantuje przyszłości i rozwoju zawodowego.

Nie_polecam

Potwierdzam! Dużo pracy, ogromne wymagania a wypłata kiepska, bez wzgledu na to czy jest to magazyn czy biuro. Firma podzielona na obozy i każdy dzial robi sobie pod górkę. Tna koszty na kazdym kroku. Zero premi swiatacznych, socjalu itd. Sprzety stare. Atmosfera do bani dzięki "kadrze zarządzajacej". Taka mała korporacja w najgorszym tego slowa znaczeniu i tylko że zarobki jak w Biedronce na pol etatu. Polecam omijac z daleka.

Zostaw merytoryczną opinię o CERPOL A. Buba Sp. z o.o. - Ligota Prószkowska

• Jak się pracuje w CERPOL A. Buba Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CERPOL A. Buba Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CERPOL A. Buba Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 4 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CERPOL A. Buba Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w CERPOL A. Buba Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CERPOL A. Buba Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 21 ocen.

CERPOL A. Buba Sp. z o.o.