Opinie o CERPOL A. Buba Sp. z o.o. w Ligota Prószkowska

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy CERPOL A. Buba Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w CERPOL A. Buba Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CERPOL A. Buba Sp. z o.o. w Ligota Prószkowska

Poszkodowana

Nie polecam pracy w tej firmie, w ogłoszeniach gruszki na wierzbie a w rzeczywistości najniższa krajowa, przestarzały sprzęt komputerowy łącznie z oprogramowaniem, brak szkoleń zewnętrznych, atmosfera albo grobowa albo nerwowa. Ta firma ma ciągłe problemy z płatnościami faktur przez co non stop trzeba się tłumaczyć przed klientami dlaczego ich towar nie przyjechał. Coś takiego jak podwyżka w tej firmie nie istnieje - bez względu na to że minimalna krajowa rośnie. Nie można się było nawet doprosić dobrego krzesłą do pracy przy komputerze. Na olx ogłoszenia dodaje KrzysztofCSI więc przestrzegam przed odpowiadaniem na te ogłoszenia.

@Poszkodowana

Hej, a jak nie ma szkoleń zewnętrznych, to może sa szkolenia wewnętrzne? Czy z tymi szkoleniami jest tak, że firma nie proponuje tego pracownikom? A jak pracownik sam wyjdzie z inicjatywą szkolenia i potrzebuje na to finansowania, to wtedy dostaje odmowę?

Dora

Na olx aktualnie szukają specjalistki ds. księgowo- kadrowych. Piszą, ze to praca od zaraz, od kiedy mogłabym zacząć? Dwuletnie doświadczenie będzie okej żeby załapać się na ten etat? Jest to praca na zastępstwo, ale z możliwością pracy na stałe. Co trzeba zrobić żeby zaczepić się tu na stałe?

W odpowiedzi na pytanie pragniemy poinformować, że wszelkie szczegóły dotyczące rekrutacji oraz zatrudnienia omawiane są w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej. Zapraszamy więc do aplikowania w odpowiedzi na nasze ogłoszenie, a w przypadku dalszych pytań zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą pod adresem mailowym marketing@cerpol.pl. Ułatwi to i przyspieszy naszą komunikację. Pozdrawiamy, zespół Cerpol Opole.

Adriannnn

Mogę wypowiedzieć się o stanowisko konserwatora obiektu w Opolu. Pracowałem przy miesiące na okresie próbnym i nie przedłużyłem umowy. Rozmowa rekrutacyjna odbyła się w obiekcie pracodawcy, "czysta" wypłata czuli najniższa krajowa. Ubiór roboczy dostałem w pierwszym tygodniu pracy jak i przeszedłem szkolenie BHP. Praca ogólna od zarządzania oświetlenie czyli włączania z rana oświetlenia pokazowego poprzez pakowanie wysyłek dla klientów. Praca nie wymagająca ale kierownik tego działu (usunięte przez administratora) nie potrafi zarządzać i potrafi zmyślać w oczy niestworzone historię na niekorzyść pracownika. Na magazynie tego obiektu pracuję kilku (usunięte przez administratora)gdzie potrafią odezwać się do innego pracownika nie na miejscu lecz inne działu bardzo pomagały w pracy więc gdyby nie kierownik niepotrafiący zarządzać i pracownicy zachowujący się jak (usunięte przez administratora)to bym polecił. Do terminowości wypłat nie mam nic jak i umowy no oprócz stawki ale każdy wie na jaką się zgadza.

@Krzy

Jakie to są prace, możesz podać przykład? Takim osobom, które są tu dłuższy czas też pomaga czy tylko takim nowym? Jeśli kierownik pomaga to wypada pomagać też Jemu w tych dodatkowych obowiązkach?

Gabi Nowy wpis

Z kolei 4 miesiące temu firma prowadziła rekrutację dla doradcy ds. sprzedaży. Może warto jeszcze przesłać dokumenty, bo szukano wielu kandydatów ? Terminowe wynagrodzenie to nie benefit, bo tak o tym piszą, tylko raczej obowiązek. Ale powiedźcie jak z tą umową jest, na stałe jest szansa dostać?

Pracodawca Nowy wpis
@Gabi

W odpowiedzi na pytanie pragniemy poinformować, że wszystkie aktualne oferty o pracę znajdzie Pani na stronie pracuj.pl lub olx.pl. Serdecznie zachęcamy do składania CV w odpowiedzi na nasze ogłoszenia. Szczegóły dotyczące zatrudnienia, w tym rodzaj umowy o pracę, wysokość wynagrodzenia czy zasady dodatkowego premiowania, ustalane są indywidualnie podczas rozmów kwalifikacyjnych z wybranymi kandydatami. W przypadku dalszych pytań zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem mailowym: marketing@cerpol.pl. Pozdrawiamy, zespół Cerpol Opole.

Dora

@Dora

W odpowiedzi na zapytanie pragniemy poinformować, że proces rekrutacyjny rozpoczyna się poprzez wysłanie aplikacji z CV na stronie pracuj.pl lub olx.pl. Szczegóły dotyczące zatrudnienia ustalane są indywidualnie z kandydatami podczas rozmów kwalifikacyjnych, na które zapraszamy wybrane osoby. W tym miejscu zachęcamy do przesyłania CV w odpowiedzi na nasze aktualne ogłoszenia. W przypadku dalszych pytań zapraszamy do bezpośredniego kontaktu na adres mailowy marketing@cerpol.pl. Pozdrawiamy, zespół Cerpol Opole.

@Pracodawca

Ok, a czy wszyscy ludzie, którzy wysłali cv dostają odpowiedź? Czy nawet jak ktoś nie zostanie zaproszony na rozmowę, to dostanie jakąś odpowiedź, że nie został wybrany? I czy jest opcja, aby firma zachowała cv na przyszłość, jak będzie kiedyś kolejna rekrutacja?

W odpowiedzi na pytanie pragniemy poinformować, że kontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Zdarza się również, że, za odpowiednią zgodą, zachowujemy CV kandydata w celu przyszłych rekrutacji. W przypadku dalszych pytań zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nasza firmą na nasz adres mailowy marketing@cerpol.pl. Pozdrawiamy, zespół Cerpol Opole.

@Pracodawca

A tą zgodę pozyskujecie mailowo czy kiedy Państwo o to pytacie? Czy trzeba to jakoś zaznaczyć w nadesłanym cv? Czy mailowo odpowiadacie Państwo również na pytania odnośnie wysokości zarobków?

W odpowiedzi na pytanie pragniemy poinformować, że wszelkie szczegóły dotyczące rekrutacji omawiane są w trakcie rozmów kwalifikacyjnych. Zapraszamy więc do składania CV w odpowiedzi na nasze ogłoszenia. Zgodę na zachowanie CV do celów przyszłych rekrutacji pozyskujemy jedynie od wybranych kandydatów. W przypadku dalszych pytań zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem mailowym: marketing@cerpol.pl. Pozdrawiamy, zespół Cerpol Opole.

@Pracodawca

Właśnie znalazłem ofertę dla specjalisty na pracuj.pl i będę aplikować przez ten portal. Wymagane jest z oczywistych względów doświadczenie, a ile Państwo chcecie żeby kandydat go posiadał? Znam angielski bardzo dobrze, ale jako samouk, a na tym stanowisku jest konieczny, czy to wystarczy?

Pracodawca Nowy wpis

Aleksander

Chce aplikować na operatora maszyn-wózka widłowego. Z tego co widzę to w obowiązkach też prowadzenie drobnych napraw maszyn. Jest do tego przeszkolenia jak ktoś wcześniej nie był serwisantem? Zależałby mi żeby się w razie douczyć.

@Aleksander

Dzień dobry Panie Aleksandrze, w sprawie oferty o pracę zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą i wysłania wiadomości prywatnej na mail: marketing@cerpol.pl. Przyspieszy to i ułatwi naszą komunikację. Pozdrawiamy, zespół Cerpol Opole @Pracodawca

Poszkodowana

@Poszkodowana

Dzień dobry, w odpowiedzi na Pani opinię pragniemy zapewnić jako @Pracodawca, że prezentowane przez nas w ogłoszeniach oraz na rozmowie kwalifikacyjnej warunki zatrudnienia pokrywają się z rzeczywistością. Zarówno w zakresie powierzonych obowiązków, jak i płacy oraz godzin i wymiaru pracy. Zawsze zgodnie z obowiązującym prawem pracy i z uwzględnieniem wszystkich kolejnych podwyżek płacy minimalnej. Staramy się stwarzać wszystkim naszym pracownikom stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia, na takim samym poziomie, jak w podobnych firmach w naszym regionie. Zarobki odzwierciedlają więc realia rynku, a składa się na nie wynagrodzenie stałe (zależne od doświadczenia i kompetencji) oraz premia (zależna od działu i stanowiska). W tym miejscu zachęcamy wszystkich naszych pracowników do otwartej komunikacji i do zgłaszania wszelkich uwag przełożonemu lub pod adresem marketing@cerpol.pl. Pozdrawiamy, Zespół Cerpol Opole.

@Poszkodowana

Dziękujemy za Pana komentarz w sprawie rekrutacji. Chcielibyśmy się do niego odnieść. Zaręczamy, że prezentowane przez nas na rozmowie rekrutacyjnej warunki zatrudnienia, pokrywają się z rzeczywistością. Niezwykle cenimy sobie długofalową współpracę z naszymi pracownikami, dlatego też ich satysfakcja z zatrudnienia (w tym finansowa ) jest dla nas priorytetem. Podobnie, jak przestrzeganie wszelkich norm BHP na produkcji i podczas ładowania towaru, w trosce o dobro pracownika i wypełniane wszelkich nałożonych na pracodawcę przepisami prawa wymogów. Przykro nam, że ze strony kolegów spotkały Cię żarty. Staramy się dbać o dobrą, pełną poszanowania atmosferę, jednak nie wszystkich sytuacji jesteśmy świadomi. Jeśli więc masz jakiekolwiek uwagi odnośnie codziennej pracy lub atmosfery w naszej organizacji, zwróć się proszę do kierownika lub napisz bezpośrednio pod adres mailowy marketing@cerpol.pl. Pozdrawiamy, Zespół Cerpol Opole.

Wszystkie osoby zainteresowane rekrutacją w naszej firmie zachęcamy do kontaktu mailowego pod adresem marketing@cerpol.pl

logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Czy obsadzono już posadę Specjalisty ds. handlu? Jeszcze 9 dni temu można było odpowiadać na ofertę pracy, a do zarobienia miało być od 4000 do 6500 zł brutto. Wiecie, czy wliczają do tego premię i dlaczego zaznaczyli, że szukają wielu kandydatów?

@Pracodawca W odpowiedzi na zapytanie pragniemy poinformować, że wszystkie aktualne oferty pracy można znaleźć na stronie pracuj.pl lub olx.pl. Szczegóły dotyczące zatrudnienia ustalane są indywidualnie z kandydatami podczas rozmów kwalifikacyjnych. W tym miejscu zachęcamy do przesyłania CV w odpowiedzi na nasze ogłoszenia. W przypadku dalszych pytań zapraszamy do bezpośredniego kontaktu na adres mailowy marketing@cerpol.pl. Pozdrawiamy, zespół Cerpol Opole.

Adriannnn

@Adriannnn

Dziękujemy za Pana wpis, zwłaszcza za podkreślenie kwestii wypełniania ustalonych na rozmowie kwalifikacyjnej warunków zatrudnienia, przez cały okres obowiązywania umowy. Jest to dla nas kwestią priorytetową i zawsze to gwarantujemy. Odnośnie relacji między Panem a innymi pracownikami, czasem zdarza się, że nie udaje się odnaleźć porozumienia, co najwyraźniej miało miejsce w Pana przypadku. Z naszej strony życzymy powodzenia w nowym miejscu pracy i pozdrawiamy. Zespół Cerpol Opole.

Krzy
@Adriannnn

A ja się nie zgadzam z tą opinia. Kierownik działu o ktorym mowa zawsze jest gotowy do pomocy, często wykonuje prace wykraczające poza obowiązki. Na magazynie pracują normalni sympatyczni ludzie ale jak ktoś zachowuje się jak cham to odpłacają tym samym. A co do pracy to pamietam że telefon odklejał się od ręki tylko w tedy gdy kierownik był w pobliżu o ile byłeś w pracy.Tak że twoja opinia jest mocno naciągana!@Pracodawca

@Krzy

Czy w trakcie rekrutacji firma CERPOL A. Buba Sp. z o.o. podawała informacje o zarobkach w mieście Katowice?

Ta kwota podana w ogłoszeniu na specjalistkę ds. handlu to podstawa? Napisali, że płacą 4000-6500 brutto, ale też niżej widziałam, że ktoś wspominał o minimalnej krajowej. Chciałabym wiedzieć, co to za liczba w ogłoszeniu, bo już się raz spotkałam, jak pracodawca podawał premię już razem ze stawką jako zarobki i to taką maksymalną, której nikt nie osiąga prawie. A jak są premie to od czego zależne ewentualnie?

Szukałem w wątku informacji na temat pracy architektów ale nie widzę żadnych informacji. Rozglądam się na rynku za pracą a sama strona firmy zachęca ludzi do współpracy. Wynagrodzenia napewno są zależne od kwalifikacji i doświadczenia i z tego co czytam wszelkie szczegóły omawiane są podczas rekrutacji. A inne sprawy takie jak dodatki, benefity pracownicze? Orientuje się ktoś co oferuje firma od siebie? Pakiet medyczny, karta sportowa? A co ze świętami? Jakieś extra premie?

Chętnie odpowiemy na Pana wpis. Odnosząc się do zapytania o współpracę z architektami pragniemy poinformować, że szczegółowe informacje uzyska Pan na naszej stronie www, pod linkiem https://cerpol.pl/wspolpraca/dla-architekta/. Z kolei warunki zatrudnienia oraz dodatki premiowe i benefity w naszej firmie zależne są głównie od zajmowanego stanowiska oraz indywidualnych ustaleń na rozmowie kwalifikacyjnej. Na ich wysokość wpływa przede wszystkim doświadczenie zawodowe oraz nabyte umiejętności, a także posiadane wykształcenie kierunkowe. Dlatego serdecznie zachęcamy do śledzenia naszych ogłoszeń i składania CV w odpowiedzi na nie. W przypadku dalszych pytań zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą pod adresem mailowym marketing@cerpol.pl. Pozdrawiamy, Zespół Cerpol Opole.

Janusz
@Pracodawca

Właśnie widziałem, że niedawno zamieściliście na olx ogłoszenie dla - Specjalista ds. sprzedaży - praca biurowa. Napisano w nim o UoP, 4 000 - 6 500 zł / mies. brutto, a także fakcie, iż doświadczenie nie jest konieczne. Nadmieniono też o atrakcyjnym systemie prowizyjnym po okresie próbnym. Ile zatem czasu trwa okres próbny i kiedy bym wiedział, czy umowa zostanie przedłużona, czy też nie? No i na jaki czas zawierana jest druga umowa oraz, jakie to są pieniądze z tych prowizji?

@Janusz

W odpowiedzi na Pana zapytanie pragniemy poinformować, że wszelkie szczegóły dotyczące zatrudnienia ustalane są indywidualnie podczas rozmów kwalifikacyjnych. W tym miejscu zachęcamy do przesyłania CV w odpowiedzi na nasze ogłoszenia na pracę. W przypadku dalszych pytań zachęcamy do bezpośredniego kontaktu na adres mailowy marketing@cerpol.pl. Pozdrawiamy, zespół Cerpol Opole.

Angela

Myślałam, że mają teraz jakąś pracę. A tu patrzę, że to ogłoszenie na przedstawiciela handlowego, które widziałam, to jest w czerwcu wstawione rok temu i już nieaktualne. Nie ma teraz naboru nowszego? no i jak coś to nadal tak jest, że i ze średnim i z wyższym przyjmują? Ciekawe, czy są jakieś różnice w zarobkach wtedy.

@Angela

W odpowiedzi na Pani pytanie informujemy, że obecnie nie prowadzimy naboru na stanowisko przedstawiciela handlowego. Natomiast wszelkie szczegóły dotyczące warunków zatrudnienia, w tym zarobków, omawiane są z kandydatami na rozmowach kwalifikacyjnych. Odnosząc się do pytania dotyczącego wykształcenia, nasza firma często rekrutuje i zatrudnia osoby młode, które są w trakcie kształcenia lub też są absolwentami, dopiero nabywającymi doświadczenie zawodowe. Serdecznie więc zachęcamy wszystkich chętnych do śledzenia naszych ogłoszeń na OLX oraz pracuj.pl i do składania swoich aplikacji w odpowiedzi na nie. Pozdrawiamy, zespół Cerpol Opole.

Jak często w Cerpol A. Buba sp.k. odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 3 czerwca na Pracuj.pl, obiecują bogaty rozwój.

W odpowiedzi na pytanie o szkolenia w naszej firmie pragniemy poinformować, że pierwsze szkolenia po przyjęciu do pracy dotyczą m.in. BHP, RODO, szkoleń branżowych oraz obsługi programu Livecall Czater, programu COMARCH ERP, Outlook, czy Excell. Następnie, kilka razy w roku, odbywają się szkolenia produktowe oraz sprzedażowe, dotyczące asortymentu oferowanego w naszej firmie, tj. kabin łazienkowych, wanien, płytek, baterii, mebli, oświetlenia czy chemii budowlanej. Dodatkowo kierownicy działów, zależnie od swoich potrzeb, organizują dla pracowników szkolenia (głównie online) z zakresu umiejętności i kompetencji potrzebnych na danym stanowisku. W przypadku dalszych pytań zachęcamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem mailowym marketing@cerpol.pl. Dziękujemy za zainteresowanie zatrudnieniem w naszej firmie i zapraszamy do składania CV w odpowiedzi na nasze ogłoszenia. Pozdrawiamy, zespół Cerpol Opole.

Wiesio
@Pracodawca

Czy za którekolwiek z wymienionych szkoleń pracownicy muszą płacić? I czy odbywają się one w godzinach pracy, czy może raczej w czasie wolnym?

@Wiesio

Dzień dobry, w odpowiedzi na Pana zapytanie informujemy, że wszystkie szkolenia dla pracowników w naszej firmie są bezpłatne i odbywają się w godzinach pracy. W przypadku dalszych pytań zachęcamy do kontaktu bezpośrednio z naszą firmą pod adresem mailowym: marketing@cerpol.pl.

Zuzanna

Witam, pisaliście wcześniej w wątku, że zarobki w firmie raczej są średnie. Może mi ktoś konkretnie określić jakich widełek można spodziewać się po stanowisku Doradcy klienta? Może ktoś był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej i poznał szczegóły zatrudnienia. Umowa oferowana przez firmę to odrazu umowa o pracę?

@Zuzanna

Jako pracodawca chętnie odpowiemy na Pani pytanie. Staramy się stwarzać wszystkim naszym Pracownikom stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia, na takim samym poziomie, jak w podobnych firmach w naszym regionie. Zarobki odzwierciedlają więc realia rynku, a składa się na nie wynagrodzenie stałe (zależne od doświadczenia i kompetencji) oraz premia. W przypadku obsługi klienta wysokość premii zależna jest głównie od wyników sprzedażowych, a także od zaangażowania w wypełnianie powierzonych obowiązków. Od dłuższego już czasu nasz zespół sprzedażowy jest stały i nie poszukujemy obecnie nowych pracowników. Zachęcamy jednak do śledzenia naszych ofert na to oraz inne stanowiska w naszej firmie na portalach pracuj.pl i olx. Pozdrawiamy, zespół Cerpol Opole.

Jako pracodawca jesteśmy otwarci na wszelkie opinie, również te krytyczne. Zawsze wsłuchujemy się w głos naszych obecnych i byłych pracowników, dlatego chcemy odnieść się również do Twojego wpisu. Pomówienia i zarzuty, które stawiasz, są bardzo poważne, a bez poparcia dowodami, mocno krzywdzące dla naszej firmy, a zwłaszcza dla osób w niej zatrudnionych. Darzymy zaufaniem wszystkich naszych pracowników, w tym także tych na stanowiskach kierowniczych i jesteśmy przekonani, że rzetelnie i sumiennie wypełniają swoje obowiązki. Chcemy podkreślić, że staramy się wszystkim naszym pracownikom stwarzać stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia na takim samym poziomie, jak w podobnych firmach w naszym regionie. Zarobki w naszej firmie odzwierciedlają więc realia rynku, a składa się na nie wynagrodzenie stałe oraz premia, zależna od wyników i stażu pracy. Awanse i podwyżki przewidziane są dla tych pracowników, którzy wyróżniają się zaangażowaniem w rozwój firmy oraz dbałością o powierzone obowiązki, a także dla tych o dłuższym stażu pracy. Być może w Twoim przypadku okres pracy był za krótki, aby Twoja pensja wzrosła lub wystąpiły inne okoliczności, utrzymujące pensję na stałym poziomie. Jednocześnie życzymy spełnienia zawodowego w nowym miejscu pracy. Zespół Cerpol Opole.

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w Cerpol A. Buba sp.k.? Dodali nowe ogłoszenia 3 czerwca na Pracuj.pl.

W odpowiedzi na pytanie pragniemy poinformować, że obecnie poszukujemy do naszego oddziału w Opolu dwóch pracowników: Doradcy Klienta w dziale e-commerce i Logisty Działu Zakupów. Obie oferty można znaleźć na portalu olx.pl. Rekrutacja opiera się na rozmowie kwalifikacyjnej z kandydatami wybranymi na podstawie CV otrzymanych w odpowiedzi na ogłoszenia. Wszystkie osoby zainteresowane pracą w naszej firmie zachęcamy do spróbowania swoich sił w procesie rekrutacji. Proponujemy współpracę opartą na umowie o pracę na pełny etat. W przypadku dalszych pytań prosimy o bezpośredni kontakt pod adresem mailowym marketing@cerpol.pl. Pozdrawiamy, zespół Cerpol Opole.

Są jakieś wolne wakaty w logistyce? Na umowę o pracę, bo tylko to mnie interesuje (zaznaczam od razu)? Kiedyś była oferta na specjalistę ds. logistyki, ale to dawno temu. Teraz nic nie mogę znaleźć, dlatego proszę o pomoc.

@Anna

Dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. Obecnie do działu logistyki poszukujemy osoby na stanowisko Logistka/ta działu zakupów. Oferujemy pracę na umowę o pracę, na pełen etat. Szczegóły oferty znajdzie Pani na portalu (usunięte przez administratora) Zachęcamy do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym i złożenia swojego CV. W przypadku dalszych pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym marketing@cerpol.pl. Pozdrawiamy, zespół Cerpol Opole.

Młody

Pracowałem w Cerpolu kilka lat, faktycznie nie jest to praca dla leni trzeba jednak coś robić, fakt zarobki średnie ale nigdy wypłata się nie spóźniła. zakończyłem prace ze wzgledu na przeprwadzkę do Wrocka. Atmosfera w pracy ok, pozytywny człowiek się ze wszystkimi dogada, pracownicy fajna ekipa, kierownicy spoko, tylko przezesa nie poznałem, tylko z widzenia. Tak ogólnie jestem zadowolony z czasu spędzonego w Cerpolu. Pozdrawiam całą ekipę.

@Młody

Dziękujemy za Twój wpis i pozytywną opinię o naszej firmie. Jest ona dla nas tym bardziej cenna, że współpracowaliśmy razem przez kilka lat. Cieszymy się, że miło nas wspominasz i dziękujemy za Twój wkład w rozwój firmy. Mamy nadzieję, że Twój wpis zachęci wszystkich szukających pracy do śledzenia naszych ogłoszeń i wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym. W tym miejscu życzymy Ci wielu sukcesów zawodowych w nowym miejscu pracy. Przy okazji wizyty w Opolu, odwiedź też i nas. Serdecznie zapraszamy i pozdrawiamy, zespół Cerpol Opole.

A czemu tak dawno nie było żadnej oferty na specjalistę od logistyki? Bardzo ciekawe, czy ktoś tak długo jest na stanowisku czy po prostu zrezygnowali ze wstawiania. To jakiś kameralny zespół?

@Anna

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą pracy w dziale logistyki. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Logistki/y zakupowej/ego i oczekujemy na zgłoszenia od wszystkich zainteresowanych kandydatów. Pełną treść ogłoszenia znajdzie Pani na OLX https://www.olx.pl/oferta/praca/logistka-dzialu-zakupow-CID4-IDRkPfU.html. Odpowiadając na Pani kolejne pytanie, zespół działu logistyki składa się z kilku osób współpracujących bezpośrednio z product managerem działu. Każda z nich odpowiedzialna jest za określony segment rynku i kierunek zakupowy ( Hiszpania, Włochy, Niemcy, Czechy, Polska ). Nasza firma zajmuje się bowiem od ponad 30 lat bezpośrednim importem z tych właśnie kierunków takich materiałów, jak: płytki ceramiczne, mozaiki, dekoracje, wyposażenie łazienek, meble oraz akcesoria wyposażenia wnętrz. Dział logistyki pracuje na co dzień nad sprawnym i atrakcyjnym cenowo dla naszych Klientów importem tych towarów od producentów. W przypadku dalszych pytań dotyczących rekrutacji zachęcamy do kontaktu na naszego maila marketing@cerpol.pl. Pozdrawiamy, zespół Cerpol Opole.

Run

Zdecydowanie nie polecam pracy w dziale Hurtu i Inwestycji ! (usunięte przez administratora) nie nadaje się do współpracy z innymi ludźmi. Atmosfera w biurze jest grobowa i nie do zniesienia dla normalnego człowieka. Nie można rozmawiać na inne tematy niż praca. Jeśli rozmawiasz za głośno - nawet z Klientem przez telefon, zostaniesz upomniana. Każde wyjścia na kawę lub obiad zostaną Ci wypominane. (usunięte przez administratora)Wszyscy wartościowi pracownicy sukcesywnie od niej uciekają, dlatego nagminnie pojawiają się ogłoszenia na te stanowiska. (usunięte przez administratora)

Run2
@Run

Zgadzam się ze wszystkim co powyżej, wystarczyłoby zwolnić jedną osobę, która psuje atmosferę i sama niewiele umie i praca odbywałaby się w przyjaznej atmosferze. Nie polecam pracy w tym dziale,a to co piszą w ogłoszeniach o pracę to bzdura,tam się tyle nie zarabia...

Krystyna
@Run2

Skoro piszesz, że w tym dziale nie zarabia się tyle, co w ogłoszeniach piszą, to ile różni się ta pensja w rzeczywistości od tej z ogłoszenia? I ile właściwie w ofercie pracy zapisują wynagrodzenia, bo tego nie widziałam nigdy, a fajnie byłoby wiedzieć na co można maksymalnie liczyć...

@Run2

Dzień dobry, w odpowiedzi na Pani opinię zaręczamy, że prezentowane przez nas w ogłoszeniach oraz na rozmowie kwalifikacyjnej warunki zatrudnienia pokrywają się z rzeczywistością. Zarówno w zakresie powierzonych obowiązków, jak i płacy oraz godzin i wymiaru pracy. Chcemy zaznaczyć, że staramy się naszym pracownikom stwarzać stabilne i atrakcyjne warunki pracy oraz atmosferę sprzyjającą udanej współpracy. Dlatego też zachęcamy do otwartej i mniej anonimowej komunikacji oraz do zgłaszania wszelkich uwag przełożonemu lub pod adresem marketing@cerpol.pl. Jesteśmy otwarci na rozwiązywanie wszelkich zgłoszonych spraw, które niepokoją naszych pracowników. W przypadku dalszych pytań odnośnie rekrutacji lub w sprawie aktualnych ofert o pracę w naszej firmie zachęcamy do bezpośredniego kontaktu mailowego pod adresem marketing@cerpol.pl. Pozdrawiamy, Zespół Cerpol Opole.

@Krystyna

Dzień dobry, w odpowiedzi na Pani pytanie pragniemy poinformować, że obecnie poszukujemy osoby na pełny etat na stanowisko Specjalisty ds. sprzedaży w Opolu (praca biurowa) i zgodnie z aktualnym ogłoszeniem na OLX oferujemy miesięczne zarobki od 4000 zł do 6500 zł brutto. Jednocześnie zaręczamy, że prezentowane przez nas w ogłoszeniach oraz na rozmowie kwalifikacyjnej warunki zatrudnienia pokrywają się z rzeczywistością. Zarówno w zakresie powierzonych obowiązków, jak i płacy oraz godzin i wymiaru pracy. W tym miejscu zachęcamy wszystkich zainteresowanych do składania CV, a w przypadku dalszych pytań odnośnie rekrutacji lub w sprawie aktualnych ofert o pracę w naszej firmie uprzejmie prosimy o kontakt mailowy pod adresem marketing@cerpol.pl. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Cerpol Opole.

Była Pracownica

Pracowałam w tej firmie na salonie i bardzo sobie cenię ludzi, których poznałam. Na każdą pomoc zawsze mogłam liczyć i do pracy przychodziłam z uśmiechem, który był zaraźliwy dla innych :) W pracy cenię sobie miłą atmosferę, bo to jest najważniejsze, żebyśmy czuli się w niej dobrze. Dlatego Pozdrawiam ekipę z salonu oraz firmę :)

@Była Pracownica

Dziękujemy za Twój wpis i za podzielenie się pozytywnymi wspomnieniami pracy u nas. Cieszymy się, że tak miło o nas myślisz i doceniasz budujące relacje z zespołem oraz miłą atmosferę pracy w naszej firmie. Jak napisałaś, to bardzo ważny aspekt i jako pracodawca także staramy się, aby każdy z zatrudnionych czuł się u nas dobrze i spełniał się zawodowo. Mamy nadzieję, że Twój wpis zachęci wszystkich szukających pracy do śledzenia naszych ogłoszeń i wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym. PS Jeśli wspomniałaś o zaraźliwym u(śmiechu) ???? to chyba wiemy, kim jesteś i potwierdzamy, że on naprawdę tak działał! W tym miejscu życzy Ci wielu sukcesów zawodowych na nowej ścieżce kariery, zapraszamy do nas i pozdrawiamy! Zespół Cerpol Opole.

Oczywiście, że miło Cię wspominamy i cieszymy się, że z wzajemnością : )

Hej, mam pytanie w sprawie oferty. Jakiego doświadczenia oczekują od specjalisty ds. logistyki, mam na myśli to ogłoszenie o pracę, wie ktoś? Bardzo proszę o informację.

@Anna

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą pracy na stanowisku Specjalista ds. logistyki. W tym wypadku preferujemy doświadczenie w zawodzie logistyka lub specjalisty ds. transportu lub kształcenia w tym kierunku. Dajemy szansę również osobom, które dopiero zaczynają karierę zawodową i uczyły się na tych właśnie kierunkach lub na kierunkach pokrewnych. Ale zachęcamy wszystkich zainteresowanych do składania CV i zaprezentowania swojej osoby szerzej na rozmowach kwalifikacyjnych. Pozdrawiamy i życzymy powodzenia w procesie rekrutacyjnym! Zespół Cerpol Opole.

Zostaw merytoryczną opinię o CERPOL A. Buba Sp. z o.o. - Ligota Prószkowska

• Jak się pracuje w CERPOL A. Buba Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CERPOL A. Buba Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CERPOL A. Buba Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 4 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CERPOL A. Buba Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w CERPOL A. Buba Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CERPOL A. Buba Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 21 ocen.

CERPOL A. Buba Sp. z o.o.