Opinie o Gallup w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Gallup. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Gallup o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gallup w Sosnowiec

SzybyWMercedesach

Szczerze polecam pracę w Gallupie szczególnie w projektach Tauronu, przyjemna atmosfera pracy, możliwość rozwoju zawodowego oraz bardzo dobre szkolenia merytoryczne z zakresu Obsługi Klientów, procedur obowiązujących podczas pracy oraz systemów danych klientów. Szczególnie pragnę pozdrowić Panią Agatę, która odpowiadała wówczas za kwestie szkolenia, ponieważ nigdy nie miałem lepszego przygotowania do pracy i życzę każdemu potencjalnemu pracownikowi, żeby trafił podobnie.

Hyleq

Super szkolenia z Agatą M. z Tauronu polecam serdecznie wyjaśnione wszystko poprawnie i schludnie, można też się nawet świetnie pośmiać :)))

Animalssss

Bardzo przyjemna atmosfera, szkolenia są prowadzone w sposób przejrzysty i merytoryczny, szczególnie polecam Panią A.M, i proponuje aby każdy trafiał na tą Panią przy szkoleniach. Atmosfera na samym projekcie Tauron jest przyjemna. Każdy z kierowników wykazuje bardzo dużą pomoc przy jakichkolwiek problemach.

Wersow22

Super szkolenia i bardzo fajna atmosfera w pracy :)

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Gallup? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
Sosnowiec
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Sosnowiec
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Jakistam

Robiłem już w takim (usunięte przez administratora) że część z osób niezadowolonych pewnie sama by sobie strzeliła czapę ,ciężko ocenić. Siedzisz przy biurku - trochę monotonne.

Sylwia
@Jakistam

Nie zrozumiałam, pracowałeś w podobnej branży, ale nie tutaj? Bo gdzie przy tym biurku siedzialeś i jaki pożytek mam mieć z Twojego wpisu, skoro nie jest o tej firmie? Czy ktoś odpisałby serio coś wartościowego o projektach NFZ-u, czy nadal te infolinie pracują, jak zarobki itp.

NFZ

Mam pytanie czy nadal ucinają godziny na projekcie nfz czy wróciło już do normy wszystko?

Jacek

Dostałem ofertę zdalnej pracy na projekcie NFZ - szczepienia, oferują umowę o pracę dla osób z orzeczeniem. Jak to wygląda w praktyce, czy to jest praca na pełny etat? O co chodzi z obcinaniem godzin? Fajnie by było jak by ktoś się merytorycznie na ten temat wypowiedział. Pozdrawiam

Czy Gallup organizuje staże dla studentów?

Rockie

No no na takim stazu to sie mozna dopiero nauczyc xd co studiujesz pewnie kierunek pod tytulem marketing i turystyka xd

NFZ

ludzie!! Omijajcie te firme z daleka, mogą na umowie zlecenie wam obcinać godziny jak chcą. Rozmowa rekrutacyjna odbiega od rzeczywistości. Aktualnie anulowali nam cały przyszly tydzien pracy, wczesniej zmniejszyli etat z 8h na 4h. Zero szacunku i wczesniejszych informacji, wszystko w tym samym dniu zmieniane i informowane. Szok.

Jolanta
@NFZ

No wiesz, tak naprawdę umowa zlecenie dopuszcza takie działania - nie ma się co oszukiwać. Bardziej zainteresowało mnie to, co napisałaś o rozmowie rekrutacyjnej w firmie Gallup. Dlaczego odbiega ona od rzeczywistości? Może rozwiniesz ten temat? Będę wdzięczna.

Aga3
@NFZ

A czy firma ma oddzial w Katowicach?Czy wszyscy tutaj pracują na umowę zlecenie?i ilu jest przełożonych teamlider,koordynator czy kierownik? Jak to właściwie wygląda.dzieki za odpowiedz

nfz
@Jolanta

pewnie, przez telefon informacja ze bede pracowala minimum 6 godzin dziennie, moge wiecej jezeli chce, ale nie musze. i co? okazuje sie że od tygodnia nie mam pracy. Teraz w marcu również bo był wyścig szczurów. Grafik w piatek od 10:00 aktywny mozecie sie wpisywac, i co? wpisalam się o 10:05, nie zaakceptowano, nie ma miejsc. Zatrudnili ponad 1000 osób a połowa pracownikow nie ma wcale pracy. Rozumiem ze umowa zlecenie ale tak sie nie robi. Omijac bede juz szerokim łukiem i innym też odradzać bo potraktowano nas gorzej niż(usunięte przez administratora)

@NFZ

Mało tego wypłaty do 21 na koncie powinni dać teraz 22 były, kto może, niech szuka czegoś na umowę o pracę i termin wypłaty do 10 na koncie, nie polecam

@NFZ

Co się dzieje, firma która przedłuża dostarczenie płatności na konto pracownika , upada to już która? Mama nadzieję, że ktoś to sprawdzi ...

Czy w obrębie jednego działu w Gallup są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Jest 15-ty ,ciekawe kiedy firma wyślę przelewy?

Franciszek

I jak, czy przelew w tym miesiącu doszedł na czas? Znasz firmę od środka z tego co widzę, więc może powiesz mi czy pracownicy mogą tu liczyć na szkolenia podnoszące kompetencje? Liczę że mi odpowiesz.

Pewnie tak jak w poprzednim miesiącu 19 o 15 żeby doszły 22

@Franciszek

Szkolenia są, ale żadnych z tego tytułu podwyżek, tylko pracy więcej.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Gallup?

NIenajgorzej_2020

Nie jest to niemożliwe, ale od początkującego pracownika do awansu droga dosyć daleka. Trzeba wziąć udział w konkursie, wykazując się nieprzeciętną wiedzą, a tej do opanowania jest sporo. Wyższe stanowiska to lider i trener.

XVJH
@NIenajgorzej_2020

Jaką wyższą wiedzą wykazuje się TL, Pani M.? Proszę mnie uświadomić.

NIenajgorzej_2020
@XVJH

Ano taką, że musi być na tyle obszerna, aby mógł PRZEDE WSZYSTKIM! służyć pomocą konsultantom których ma w grupie. Jak pisałam uprzednio, szkolenia wstępne są za krótkie, więc pytań do lidera nie brakuje. Poza tym nierzadko obsługuje klientów anglojęzycznych, a mianowicie gdy konsultant odbierze rozmowę w języku np.angielskim i nie włada językiem na poziomie swobodnego porozumiewania się, co wtedy robimy? łamaną angielszczyzną (wg instrukcji) prosimy o podanie numeru kontaktowego telefonu i wysyłamy KZ-tkę do kogo? Do lidera!

Wypłaty na 20 - go a ty chcesz o aqans pytać? Weź się zastanów i to dobrze ????

Tutaj żadnego awansu nie dostaniesz chyba że wejdziesz wdupe TL

najgorsza firma

projekt nfz to kpina, przenosza godziny jak chca, mysla ze bedziemy 24/7 czytac ich komunikaty na discordzie, ucinają godziny, mozesz w niedziele o 21 sie dowiedziec ze w poniedzialek o 6 jednak nie zaczynasz zmiany, codziennie od rana do wieczora trzeba czytac co piszą na discord bo mozesz zostac bez godzin w pracy. KPINA, najgorsza firma na swiecie jaja robi sobie z pracownikow. Zatrudnili nowe osoby i co? i te osoby nie mogą pracować bo nie akceptujà im grafiku. SZOK

Nfz-szczepienia

Nfz projekt rządowy najgorszą firma albo nie wiem jak to nazwać! Najpierw piszą grafikowac się nawet po więcej niż 8 godzin, a po tygodniu usuwają grafik i udzielają informacji "decyzja nfz", no tak się nie robi... Rozumiem ze to umowa zlecenie, ale tak się nie robi z ludźmi. Tym bardziej ,że zatrudniają caly czas nowe osoby, a dla aktualnych pracowajikow nie ma godzin. To jak to jest w końcu!? A może ktoś odpowie czy to prawda ,że planujecie a raczej nfz zatrudnić tylko osoby ktory się uczą do 26 roku życia na infolini nfz ? Bo tez cisza o tym, a nagle zwolniaą wszystkich?

szczepienia

Potrafia o 21 w niedziele usunąć zmiane na 6:00 rano w poniedzialek. Czlowiek wstaje do pracy i okazuje sie ze ma wolne. Caly czas w stresie czy nie usuna zmian, bo mogą wszystko. Wyrobić etat na projekcie NFZ to bylby cud. A przeciez przez telefon Pan mowil ze na caly etat tylko potrzebują a nie dorywczo......:)

Hej! Miałem przyjemność pracować w filii firmy w Chorzowie przy gałeczki. Choć początkowo miało być miło, przyjemnie, dobrze płacone, luźna atmosfera i ogólnie kolorowo - okazało się, że to tylko iluzja. Osoby, które planują tam się zatrudnić niech zweryfikują swoje plany. Z całej grupy szkoleniowej zostaną tylko 1-2 osoby wybrane przez „symulacje”. Także uważam osobiście, że szkoda zmarnować na szkolenie w takiej firmie 3 dni po 6h tym bardziej wiedząc na jakie warunki można liczyć później :) Z każdym miesiącem sytuacja jest coraz gorsza. Nie ma celu, który by sobie życzyli, dlatego zmuszają do pracy nawet 3 soboty w miesiącu. A na każdym spotkaniu podkreślany jest tylko CEL. Bez celu nie licz na premie, bez celu nie będziesz siedzieć koło znajomych ani korzystać z telefonu. Jeżeli chodzi o urlop na żądanie to działa na nich jak płachta na byka. Grożą wypowiedzeniem już przy drugiej NŻ oraz cofnięciem zaplanowanego urlopu wakacyjnego. Wypłata oczywiście w dziwnym terminie - 21. każdego miesiąca tak dla informacji. Warto zweryfikować swoje plany jeżeli chodzi o tą firmę jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z nią. Można stracić dużo czasu, kiedy podziękują ci po bezpłatnym szkoleniu, a później wcale nie jest lepiej :) Oczywiście są w tej firmie osoby, które pracują kilka lat. Jest to sytuacja zupełnie inna niż tych, którzy pracują na zlecenie. Jeżeli nie wyrabiasz celu to na umowę o prace nie można liczyć oczywiście :)

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Gallup?

Djdj

Zależy który dział. Projekt T. Infolinia przychodząca od 7 do 20. Wychodząca, z tego co pamiętam od 8 do 16

Jurek

A lider czym się zajmuje w firmie?

Jgfg
@Jurek

Pierdzeniem w stołek. Pogawedkami z koleżankami w godzinach pracy i takimi tam, poważnymi sprawami

Naprawdę, po raz któryś kietiwnictwo dotrzymało słowa, że wypłata będzie na święta, bo przecież być nie może, żeby pracownik, nie mógł zrobić zakupów...

Nienajgorzej_2020

Praca jak każda inna, jednemu odpowiada drugiemu nie. Plusy: Umowa zlecenie, można w każdej chwili zrezygnować. Wynagrodzenie ok. dwójki na rękę, jest też premia za frekwencję - 100 zł - wszystko płatne na czas. Atmosfera pracy bardzo dobra, zarówno liderzy jak inni współpracownicy chętnie służą pomocą, jeśli zwracają uwagę, ma to charakter bardziej rady niż ochrzanu. Dobra organizacja pracy - każdy ma ściśle określone zadania i pracuje na własny rachunek, nie ma ulubieńców, dupolizostwa itp. Praca na słuchawkach w czystych ciepłych pomieszczeniach, jest automat z kawą, herbatą,kanapkami. Przysługuje 50 minut przerwy w ciągu dniówki. Z uzyskaniem dnia wolnego nie ma problemu, wystarczy wcześniej dać znać. Można zarobić na leadowaniu (proponowaniu ofert) pod warunkiem że mieścimy się w czasie handlowym. Minusy: bardzo krótkie i pobieżne szkolenie wstępne jak na ten zakres wiedzy, ćwiczenie na jednym programie, a obsługuje się ich 4, ponieważ pozostałe nie mają wersji testowej. Pierwszy dzień samodzielnej pracy to walka pijanego z rozporkiem. Trzeba nie tylko opanować programy na których nie szkolono, ale śpiewająco obsługiwać klienta i jeszcze zdobyć leady - skutkuje to zawracaniem głowy innym konsultantom, którzy maja swoją robotę. Trzeba też zmieścić się w czasie handlowym, który wynosi 5 minut na klienta, co raczej jest utopią. Gdy zdobędziemy leady (musimy bo inaczej w krótkim czasie nas zwolnią) to zapłacą nam za nie tylko wtedy, gdy zmieścimy się w czasie handlowym, daj Boże! Poza tym rozmowy są nagrywane i odsłuchiwane zarówno przez przełożonych jak i przez firmę dla której świadczymy zlecenie, co powoduje dodatkowy stres w czasie pracy. Firmę poleciłabym osobom które szybko się uczą i są odporne na stres. Generalnie da się żyć.

blada

Byłam na rozmowie projekt Notino perfumeria online szkoda ,że na rozmowie nikt nie wspomniał ,że system na którym mamy pracować jest w języku czeskim zmarnowane 3 dni do tego na umowie jakies kary za nie zwrócenie karty kary dramat.Rozmowa odbiegła totalnie od rzeczywistośći

Zostaw merytoryczną opinię o Gallup - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Gallup?

Zobacz opinie na temat firmy Gallup tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gallup?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 18 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gallup