Opinie o Tosen Sp. z o.o. w Bełchatów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tosen Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Tosen Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tosen Sp. z o.o. w Bełchatów

Karolina Nowy wpis

A tam pracuje dużo młodych ludzi?

Mariusz zukocinski Nowy wpis

Powini ten tosen zamknac juz nie spomne o zarobkach tam (usunięte przez administratora) a te osoby ktore tam pracuja to sa najwne ze tam jeszcze robia zgadzam sie z tym za pana michalskiego bylo lepiej przynajmniej dlugu nie mial to juz lepiejw biedronce zarabiaja

Paulina G Nowy wpis

Moj ojciec tez tam pracowal i go zwolnily (usunięte przez administratora) i mowil ze z firma jest zle i komornika maja i bardzo niskie zarobki maja za pana (usunięte przez administratora)bylo lepiej

Michalski Nowy wpis

Jestem w radzie miasta to prawda za rok przejmie to miejsce urząd miasta urzad miasta wie ze ta firma ma dlugi i komornika za moich czasu kiedy to ja prowadzilem ta firme to bylo lepiej niz tera przez kima

Aplikowałeś do firmy Tosen Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
logo firmy Lider Projektu
Siemianice
JOYNEXT Sp. z o.o.
Andrzej moneta

Ciekawe ile maja jeszcze tego dlugo nie placili to komornik sam do nich przyjechal

Dzidek

Dobrze ujoles krzysztof dobre parobki za niska stawke tak beda pracowac lepiej za michalskiego bylo

Ela szubert

Co mi wiadomo to jeszcze robia

Krzysztof kowalski

Ciekawe czy (usunięte przez administratora) jeszcze robia jako te parobki

Dziadek

Slyszalem ze za rok ta firma mam upasc bo miasto chce wykupic tereny dokladnie urzad miasta

Dziadek

Zgadzam sie z toba Elu za michalskiego bylo lepiej i zgadzam sie z Tobą slabe zarobki

Elżbieta szubert

Za michalskiego bylo lepiej niz tera i cieszę sie ze odeszlam z tamtąd teraz maja bajzer i rozpizdzier i komornika maja jak chodzi o wyplaty to prawda bardzo slabe zarobki lepiej szpitalu płacą

Dariusz wejner

Dlatgo wolalem juz tam nie pracowac wolalem sie zwolnić teraz lepsza mam prace na kopalni i lepiej płacą niz w tosenie

Krzysztof kowalski

Zgadzam sie z toba jak ja tam pracowalem to bylem swiadkiem jak komornik z policją przyjechal przez dwa miesiące nie dostalem wynagrodzenia tez musialem założyć sprawe odradzam tam pracowac i slabe zarobki maja w tej firmie masakra

Kamil stasiak

Odrazam ta firme jest zadłużona maja komornika i sa nie wyplacalni założyłem sprawe tej firmie w sądzie

Zostaw merytoryczną opinię o Tosen Sp. z o.o. - Bełchatów

Tosen Sp. z o.o.
  • Przemysłowa 4