Opinie o INSTAALMAX Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie INSTAALMAX Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie INSTAALMAX Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INSTAALMAX Sp. z o.o. w Warszawa

hydraulik

a czy prezes tomek masie dobrze znów chla i pracują na niego ludzie on żadna praca się nie cha niby uważa że jest stworzony do innych celów i tak na niego ludzie zapracuja których oszuka i im nie wypłaci tak robił iI robi dalej prezes slawomir tez chyba z nich jest nauczciwdzy tylko wpuścili go na minę ale też trochę nauczył się od nich oszukiwac ale wiadomo jak dopadliI do koryta t o jemu juz nic nie zostało tylko długi po nich splacac a prezio norbert tylko z nich sie śmieje i chce zyskow i wszyscy zostawili ludzi z ręką w nocniku bez świadectw pracy I pieniędzy ale chyba dobrze ktoś napisał ze juz dla nich psiaki szyja

hubert

Witam wszystkich zainteresowanych postawieniem przed sądem zarząd instaalmax celem udowodnienia szeregu oszustw , oraz ozdzyskaniem pieniędzy za wykonane usługi kontakt mail info@phl-spawanie.pl

Sprawiefliwość
@hubert

Który to z prezesików tak szaleje jak sie grunt pod nogami wali. Panie S.... nie ładnie tak uchylać się od odpowiefzialności. Sam bekniesz za te wszystkis przekręty. Sprawiedliwości musi stać się zadość.

norbikson

A może pani kadrowa by się coś wypowiedziała na temat działalności firmy instaalmax a nie tak po cichy i niby nic się nie dzieje chyba też coś jest nie chało gdy siedzi cicho i papierki tez chyba nie są w najlepszym porządku już to jest koniec tak koniec oszustwa firmy i jej udziałowców pasiaki już na nich szyją skończyło się babki sranie na zawołanie za oszustwa trzeba zapłacić i bardzo dobrze sprawiedliwości chyba stanie się zadość sprawiedliwości i poniosą odpowiednią kare za wszystkie oszustwa

obserwator

CIEKAWE GDZIE CI PAJACE PÓJDĄ DALEJ ROBIĆ KOGO ZNOWU NAMOCZĄ ILU HURTOWNIĄ NIE ZAPŁACĄ KTO IM DA ROBOTĘ BO TERAZ TO SPISALI SIĘ AŻ ŚMIECHU WARTE KIEDY POWYPŁACAJĄ ZALEGŁOŚCI WZGLĘDEM PRACOWNIKÓW ITP. ALE TO JUŻ ICH PROBLEM BO JAK SIE NIE UMIE ZARZĄDZAĆ TO SIĘ ZA TO NIE BIERZE TYLKO KWAŚNE MLEKO SIĘ PIJE A NIE GORZAŁKĘ

Czy rozmowa kwalifikacyjna w INSTAALMAX Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
PREZIO TOMEK

A TOMCIO PODOBNO ZOSTAŁ W FIRMIE ZDEGRADOWANY ZA SIUPY Z PREZESA NA HYDRAULIKA ALE JAJA A TAK SIE PANOSZYŁ I WSZYSTKO SPIEPSZYŁ ALE CÓŻ JAK SIĘ NIE MA POJĘCIA TO ZA RZĄDZENIE SIĘ NIE BIERZE JAK TO MÓWIĄ WEDŁUG STAWU GROBLA A NIE ZOSTAWIŁ SYF I UCIEKŁ JAK SIĘ NIE MA GŁOWY TO ZA RZĄDZENIE SIĘ NIE BIERZE TYLKO ZA WIDŁY I DO ROBOTY JAK TO MÓWIĄ MIAŁEŚ CHŁOPIE ZŁOTY RÓG A ZOSTAŁ CI TYLKO DŁUG

norbikson

Tak, ta firma nie powinna mieć prawa bytu. Kłamstwo i oszustwo na każdym kroku.

Nello

UWAGA !! Firma (usunięte przez administratora) Unikać jak ognia ! Nie płacą !! UNIKAĆ JAK OGNIA !!! OSZUŚCI I KŁAMCY !! UWAGA !!

. . .

No w KRS ie się dzieję, Tomcio odsunięty ,chyba jakiś gnuj w domu,lub firmie, a Prezio zmuszony żeby firmę reprezentował jakiś lojtek, chociaż może ma papier i coś reprezentuje swym wykrztalcenia, no i synciu po gimnazjum co nie wie jak odróżnić klucz hydrauliczny od grabii , powodzenia....

artus
@. . .

oj dzieje się dzieje w KRS aż żaden teraz z włodarzy instaalmax nie chce być uwidoczniony w KRS a przedtem tak wszyscy się p chali do koryta ale jak wspólnie super na robili oszustwa to teraz żaden z nich nie chce odpowiadać ale dosięgnie ich ręką sprawiedliwości ludzkiej i ludzie rzuca na nich czary i będziecie cierpieć w meczarniach za te wszystkie oszustwa do końca swoich dni

cwaniak z bańka wnosie
@artus

i będzie sie działo a tak myśleli ze wszyscy są głupi a oni najcwanI szybko się przeliczhli

ochrona rzadu

jak ktoś chce znaleźć przedsiębiorców z instaalmax w warszawie to ul.spojni 16 lubbm płocka ew .biuro inzynierii srodowiska chelmzynska

czterech pancernych i pies
@ochrona rzadu

W KRS można ich wszystkich znależc z imienia nazwiska i adresu zamieszkania gdy przyjdzie taka potrzeba to sie nie uchronia za swoje oszukancze czyny przed sprawiedliwością nie pomoże placz i lament i ze to nie ja to on ja niewinny to on jest winny wszystkich w sądzą do jednego wora i wszyscy wspólnie za oszustwa odpowiedzą popłaca wykonawca za prace i wszystkim ludziom z hurtowniami wlacznie

lalus
@czterech pancernych i pies

wrócili oszusci firmowe Instaal max z powrotem do warszawy tylko firmy inne pozakladali i dalej chcą ludzi rznac na kasę Tomus na czele z dwoma synkami prom wiedzie i ludzi oszukuje dalej nie wypłaca i nie placi a dziadek czy dziad jak tam wcześniej pisali dalej sie ludzi i żyły wypruwa dla idei a oni go robią w trąbe i dalej mu nie płacą przedsiębiorcy usiusiani jedni i znowu będą się mieścić i nocować na Spojni 16 myśleli ze w Końskich zarobią fortunę a tam ich pogoni li i musieli wrocic z podkulonym ogonem i dalej chcą ludzi oszukiwac ale to im się nie uda zaraz jedziemy po nasza kasę za niewypłacone roboty i materiały i skończy się spanie w wannie

obserwator

Przeglądam te wpisy i włos mi się jeży na głowie. Takiego obkładania g....wnem jeszcze nie widziałem a do tego ta pyskówka z "adwokatem" ..... żenada totalna. Gościu podpina się pod kogoś innego i sieje zamęt a męty dają się wciągnąć w denne dyskusje o niczym. Pierwsza sprawa to fakt, że pracownicy zarabiają na firmę a nie odwrotnie. Jakoś żaden z "poszkodowanych" nie zauważył, że jego opierda..nie w robocie nie przynosi zysku firmie tylko straty. Ale po kasę to każdy łapę wyciąga bo się należy. Straszenie PIPem? Tacy bohaterowie na forum a roboty nie ma kto zrobić na czas i dokładnie. Jak patrzyłem w KRS-ie jakieś zmiany zachodzą i bardzo dobrze. Nowy prezes, nowa miotła więc może wymiecie śmieci z firmy i w końcu wszystko stanie na nogi. Tego mu życzę.

Wątpiący
@obserwator

Ale po co tyle emocji? Obserwator zaangażowany emocjonalnie nie jest obserwatorem...

adwokat

Tak to ja pisałem. Ile osób jeszcze się przyzna, że pisały pod jakimś linkiem bo ja mam odwagę a reszta to tchórze co tylko swąd zostawiają po sobie. Dobrze, że ja nie należę do tej społeczności.

Odp
@adwokat

To nie odwaga panie "mecenasie".... tylko głupota to całe pana przyznanie się hehehe. Niech pan zostawi kontakt jak pisał Naiwny. Do której kancelarii się udać? Hehehe

down

Down czy (usunięte przez administratora) jak kto woli. Niedorozwój umysłowy. Nie warto sobie głowy zawracać. Komu potrzebny taki adwokat.

Odp

Panie " adwokat" nie piszże już pan, bo znowu byk na byku ( inteligętni, kłutnie) i wstyd po prostu. Tak może pisać tylko były prezio i całkiem niedawny.

@Odp

Mi nie jest wstyd a jak panu wstyd to niech się pan wstydzi, może specjalnie to robie a może nie. Po za tym, nie wiedział by pan, że to ja, jak bym styl zmienił. Ach no i proszę zwrócić uwagę na swój styl wypowiedzi i budowę zdania. To więcej o człowieku mówi niż jakieś tam głupie błędy. W każdym bądź razie tym sposobem widzę z kim mam doczynienia. Napewno panu nie chcę pomóc nawet za grubą kasę, innym mogę świadczyć swe usługi nawet za darmo.

Hydraulik

A norbert juz nie jest prezesem?

Błądzabłędem

"Opiepszają" pisze się" opieprzają" "żetelnie " pisze się "rzetelnie" "reprezętuje" pisze się " reprezentuje" To chyba tzw ADWOKAT napisał ,ale pod innym nickiem hehehehe..... już zmienił front.... teraz broni prezesów. Czyli siebie.

Naiwny

Panie adwokat wiec prosze o kontakt. Czekam, mam nadzieje, ze dotrzyma Pan slowa.

poprawny

Pan (usunięte przez administratora)wystarczy posluchac go na zywo i od razu widac kto pisze. To jakas zenada, ktory szanujacy sie mecenas pisalby na takim forum ze swojej inicjatywy. Ponadto takie bzdury, oraz takie bledy, ze nie wiem czy plakac , czy sie smiac. Moze jedno i drugie.

Zdziwiony

Jacy adwokaci? To że ktoś podaje się za adwokata nie znaczy że nim jest.....

Sprawiedliwość

Kiedy adwokaci zaglądaja na forum takiej firemki , oszukani pracownicy poradzą sobie z wy egzekwowaniem swoich praw i należności, a prezie niech żyją w kłamstwie, ze mogą mieć wszystkich w du.... już nie dlugo , Dzień sądu!

pracownik na żarty

Hahaha...... a ja myślę, że to nie pracownicy ale wspólnicy koty pomiędzy sobą drą bo dogadać się nie mogą hahaha....

adwokat

Myślę, że ktoś tu zjadł wszystkie rozumy i jest najmądrzejszy a wypisuje tu takie rzeczy i z taką polszczyzną że szkoda słów. Nawet wsioki nie obrażając wiejskiej społeczności lepiej się wyrażają. Mówicie dużo robicie mało. Samym pisaniem, użalaniem się nad sobą i oczernianiem innych niczego nie osiągniecie, więc lamentujcie dalej i bądźcie wykorzystywani. Ten co chce pomocy i zaufa skromnemu prawnikowi otrzyma pomoc i pozew bez błędów. Jeśli chcecie to ja mogę podać wam swój kontakt. Spraw pracowniczych nie załatwia się tak prosto jak to sobie myślicie. Więcej nie zaproponuję pomocy a jak chcecie być dalej wykorzystywani to wasza wola.

Taktobywa
@adwokat

Ale po co te nerwy panie adwokat!! Pisze pan jak właściciel spółki, który próbuje namierzyć " niewdzięcznego pracownika" a nie jak bezstronna osoba. Emocje pana zdradzają hahaha....

@Taktobywa

jak tam się miewa pijus Tomek ma kim robic czy musi się sam brać za robotę bo kogo weźmie to mu nie zaplaci bo wychodzi z założenia że robta robtaama ja wam i tak nie zaplace czy juz po zdawał wszystkie papierki do urzedow

WŁADZA
@ochrona rzadu

Hej Pajacu, zakochałeś się w tym Tomku albo co a może ..... ??? Tomek, Tomek i tylko Tomek innych tam nie było ? Zazdrościsz mu to i ty to samo rób co on, będziesz miał łatwiejsze życie. Za robotę się weźmiesz i po forach nie będziesz latał. Już wam mówiłem, że to nie jest miejsce na takie gadanie

@WŁADZA

niech najpierw odda ludziom kasę za roboty i przez to ludzi w długi w pędził przedsiębiorca z bańka w nosie jeden ty pewno jesteś jego synuś em i tez z tego oszukanstwa czerpał ales korzysci dlatego tak go bronisz bo masz lewe ręce do roboty niedaleko pada jabłko od jabloni

Pij i Pracuj
@WŁADZA

co ty opowiadasz za bajki właśnie to jest miejsce na tego typu informacje niech wszyscy wiedzą i widzą jacy to są przedsiębiorcy ze są samymi osz ustami co ludziom kasy za roboty nie płacą i trzeba taki ch typów eliminować z rynku pracy żeby następni kurzy pójdą doo nich pracować to wiedzieli że kasę za prace mają brać za każdy przepracowany dzień bo inaczej to zostaną z ręką w nocniku bo iim nie zaplach a ze wchodzą wszyscy i czytają to bardzo dobrze od razu mają sytuacje na świetlna a ni później korespondencji nie odbierają jak również telefonów a biura windykacyjne ich ścigają a oni udają ze jest wszystko w porz a ty chyba jesteś jednym z tych zarządzających co ich tak bronisz bo jak się razem jest w spółce to trochę wstyd przed znajomymi ale tacy ludzie to nie mają ani wstydu ani honoru

poszkodowani przez instaalmax
@WŁADZA

informujemy że wszyscy poszkodowani przez firmę instaalmax jednoczy my się razem zakładamy sprawę i sporządzamy doniesienie do organów ścigania o wyludzenie nie zapłacony nam należnych kwot i ten się śmieje kto się ostatni śmieje kadro instaalmax a tak myśleliście ze wszystko wam plażem ujdzie i oszuka cie wszystkich i będziecie się bawić za ich pieniądze a tu nie da rady za wszystkie oszustwa trzeba ponieść odpowiednią kare

Petent

Panie mecenasie......"nie ważne" pisze się "nieważne" ......." napewno"pisze się "na pewno"..... "nie zgodne"pisze się" niezgodne". Nie będzie wstydu jak napiszemy wniosek z błędami? Nie wyśmieją nas? Hehehe

no i zobawił mnie
@Petent

buahahahahahha!

Sprawiefliwość

My pracownicy osiągniemy swój cel inni pewnie też więc zacznijcie coś robić by zamknąć nam usta. Odpowiedzialności nie unikniecie my chcemy tylko to co nam się należy.

ukraina
@Sprawiefliwość

my pracownicy z Ukrainy przestrzegamy przed założycielami firmy instaalmax ponieważ winni są nam pieniądze i pozakladali nowe firmy i nie chcą nam wypłacić kasy dlatego przestrzegam przed ludźmi widniejącymi w KRS INSTAALMAX bo teraz pozakladali nowe firmy i dalej oszukują a są nam winni sporo kasy oszusci jedni

Max bolek i lolek z reksiem na czele
@no i zobawił mnie

jak tam ludzie pracujący u slawka i Tomka w firmach po instaalmax tj. max i biuro inzynierii czy wam płacą czy dalej w kulki lecą i udają ze macie prace to pracujecie dla nich za darmo aam oni zapłacą wam jak uważają że wy robią a o zapłatę się nie upominać ta bo zapłacą wam w dwu ratach w jednej jak będą chcieli a w drugiej jak będą umieli

Max bolek i lolek z reksiem na czele
@no i zobawił mnie

adwokat

Widzę, że łamanie prawa i poszkodowani są po obu stronach. Nie znając sprawy trudno wyciągnąc obiektywny wnioswk kto jest winien ale proponuję pomoc obu stronom wystarczy iż poszkoxowana strona wystąpi do mnie z prośbą. Nie ważne czy informacje rozpowszechniane o kimś są czy nie są prawdziwe ale napewno jest to nie zgodne z prawem, natomiast łamać praw prawa pracy nie wolno zarówno pracodawcy jak i pracownikom. Proszę o wyrażenie woli o pomoc i podanke ewentualnego kontaktu a ja się odezwę i pomogę. Naprawdę jestem prawnikiem.

weż przestań rozsmieszać
@adwokat

żebyś ty chociaż raz adwoakta na oczy widział....... łamanie praw prawa pracy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!widac że znawca tematu bo sformułowania jak z knajpy weź synuniu prezesika przestań już sie ośmieszać pomijając już całkowicie fakt,że adwokatom nie wolno w ten sposób sie reklamować, bo łamałby swoje przepisy a za to może niestety już beknąć utratą uprwnień. to może ja wystapie o pomoc, a ty mi sie adwokaciku przedstawisz i ja już wiem co z tymi danymi zrobię..... co?!

Zostaw merytoryczną opinię o INSTAALMAX Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w INSTAALMAX Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INSTAALMAX Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

INSTAALMAX Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 47 ocen.
  • żytnia 65
    27-200 Warszawa