Opinie o INSTAALMAX Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie INSTAALMAX Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie INSTAALMAX Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INSTAALMAX Sp. z o.o. w Warszawa

Nicdobrego

To po co taka firma istnieje skoro same negatywy?

nic

ta cała firma to tylko wielkie nic nic nie płaci i nic nie daje praca jest róbta róbta a ja tam niebójta się nic wam nie zapłacę

gratisowiec

omijaj tą firmę szerokim łukiem jak nie chcesz mieć długów i kłopotów chyba że chcesz pracować chyba że chcesz pracować i ze swoimi ciuchami dla prezia gratis

xxxyyy

czysta żywa prawda jacy właściciele taka firma jeden pijak notoryczny drugi oszust tak dłużej się nie da pracować jak ich wyrzuca z budów a wrzucą na pewno bo nie mają pojęcia o robotach to zostaną z ręka w nocniku a ludzie im nie darują i pozakładają im sprawy o pensje i reszta rzeczy których nie wypłacili to nic nie pomoże Tomciowi że przepisał udziały w firmie na syncia aam w oficjalnie nie istnieje powinnna nimi zainteresować się pip i us i tak (usunięte przez administratora) z każdej strony wszyscy bedą umoczeni po uszy i nauczą się oszukiwać pracowników brak ubrań i środków oraz posiłków regeneracyjnych a praca jest po 10 h i więcej

jasne
@xxxyyy

Już się boją. Te wszystkie zmiany w zarządzie to ze strachu. Żeby tylko ludzie umieli zawalczyć o swoje....

jarosław
@jasne

zawalczyć żaden problem idą do PIP i PIP ich kieruje jak sprawę prowadzić aze sady pracy są za pracownikiem to są jak mówisz w czarnej (usunięte przez administratora) i wszystko im pójdzie pod młotek komornicy będą się cieszyć będą mieli świeży przypływ gotówki

Czy rozmowa kwalifikacyjna w INSTAALMAX Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
xxxyyy

Jacy właściciele taka firma. Zawsze tak było, jest i będzie.

świstak

firma jak firma bez przyszłości i perspektyw płacą tak jak w wielu innych firmach na dwie tury pierwsza jak będzie miał a druga jak będzie chciał ale że nie chce to nie płaci

niedowiarek

A to Sławek jest prezesem? HAHAHAHAHA nie wierze, przecież to idi..ota brak jakiegokolwiek pojęcia o robocie. to wielkie G nie firma Przecież ten prezesik Sławeczek to totalny kłamca i cym..bał.

NDI

Ja wszystko rozumiem pracuję w Tej firmie i od strony pracownika mogę szczerze napisać, że jako pracodawca ma wady jak każdy ale nie ma łatwo z pracownikami po pierwsze pijakami który dziś jest w pracy i przez kolejne 3 dni w cugu przyłazi potem do szefa po 20 złoty bo w 3 dni przechlał całą pensję....a zarobki całkiem niezłe o ile chce się pracować a nie udawać że się pracuje.

inny
@NDI

"Zarobki niezłe" hahahahahahahaha no debi...le no czytać tego nie można. Raz, że się spóźniają z wypłatą to jeszcze wielki, tłusty z dwoma zębami na krzyż Kierownik haha no i zapomniałbym prezesik, ale awans w gów...nianej firmie haha kłamie notorycznie ponadto ucinają pensje.

@NDI

niezłe chyba w myśli bo tak to nie płacą ani za prace ani ciuchy których nie dają itp a to to chyba pisze któryś założycieli firmy

norbikson
@NDI

co to za pracodawca ze zatrudnia samych pijaków stan pracowników świadczy o kondycji firmy jak cie widzą tak cię piszą a ze nie płacą to zatrudniają wszystkich jak leci i do kogo mają pretensje zatrudniaja na sztukę bo zatrudnia ktoś przyjdzie trochę popracuje a oni i tak nie zaplaca

norbikson
@norbikson

Norbikson to ja. Co za Pajac się pode mnie podszywa? Idjotów wśród pracowników tej spółki nie brakuje. To że uważam iż nie najlepiej się ta spółka prezentuje i nie ma prawa bytu to nie znaczy by jakiś niedorobek wkładał mi słowa do ust których nie wypowiedziałem. Zejdź Pajacu z mego nicku.

patryk
@norbikson

szaleją bo grunt im się pali i próbują winę zrzucić z siebie już ich tam pIP sprawdza i kończy się oszukanstwo to nic nie daje ze działają w firmach pod inną nazwą niech pracują bo mają dużo kasy do oddania a nie cały zarząd i prezesi było i obecni uważają że nic się nie stało a pracownik jest dla nich jako murzyn i musi pracować za darmo a oni będą się bawić ale skończyło się udawanie panów i chodzenie w białych skarpetkach teraz ich pracownicy puszcza ale a samych skarpetkach tak jak tam już ktoś pisał końce balu piękna lalu

peron

ale jaja panie adwokat, troche jezyka polskiego bys sie pan pouczył.... buachachacha!!!!!!!!!!!! zeby kogos oczernic, to jeszcze trzebaby chyba nieparwde mówic, ale ci o których sie pisze dobrze wiedza ze wszystko to prawda a i duuuuuzo więcej daloby sie napisać także panie adwokat nie rób se jaj!!!!!!!!!!!!!bo się zlac ze smiechu można

Robot
@peron

Brawo, brawo i jeszcze raz brawo! Świetna riposta peron!

rampampam

....kierownik ? inżynier budowy ? tam jest tylko niewielka garstka pracowników , oczywiście jeżeli , jeszcze ktoś tam pracuje ??!! Rozwiązania dla przemysłu ...ahahhah...

OK

Jak wygląda współpraca z Tą firmą na budowie na stanowisku pracownika fizycznego, a jak osoby na wyższym stanowisku Kierownik robót, inżynier budowy?

Insspol

....tą całą słodycz dotycząca tych ludzi i firmy , pip adwokat art ochnik itd..zapewne też pisze ten sam prezio :)

Ochnik

Nie tak dawno współpracowałem z tą firmą, wykonywali dla mnie prace z zakresu hydrauliki. Firma godna polecenia, prace zostały wykonane dobrze i solidnie. Trochę tylko z terminem się nie wyrobili.

adwokat

Czytam te wpisy i widzę zabawę dzieci a nie dojrzałych facetów. Nie rozumiem w jalim celu są te wpisy? Jaki skutek mają dać osobie wpisującej? Jeżeli prywatne porachunki to raczej nie to forum. Piszę osobie bo mam wrażenie, że pisze to jedna osoba jak to zauważył Art. Jeżeli szukasz w ten sposób upadłości dla tej firmy, to nie zapomnij, że jako jej pracownik pójdziesz też na dno i stacisz pracę. Skończ to oczernianie i weś się od roboty. A tak wogóle to za oczernianie kogoś w publicznym miejscu jest karalne z kodeksu prawa karą grzywny nawet karą pozbawienia wolności. Świetna perspektywa dla osoby piszącej te wpisy a można sprawdzić skąd i z jakiego urządzenia były wysyłane te wpisy. Piszę urządzenia bo nie koniecznie musi być to komputer ale każde urządzenie w którym jest internet. Ktoś może się utopić próbując komuś zrobić krzywdę. Ten Tomek powinien wykorzystać mój wpis i zrobić użytek z tych oszczerstw czy może i prawdziwych zdarzeń jego życia prywatnego tu opisanych i pozbyć się czarnej owcy w firmie na długie lata więzienia i obciążyć danego delikwenta wysoką kwotą odszkodowania za ewentualne straty poniesione w związku z tymi wpisami. Panie Tomku służę pomocą gdyby pan potrzebował.

zszokowany

T. wziózł swoje zabawki z starachowic.podobno zonie podpierd......ił.łachudra.jak to sie w ogóle prezesem nazywa, jak to ulane i zarzygane po wsi łazi...masakra świat schodzi na psy

Instaalsrax

No chętnie się dowiemy , gdzie te cudaki coś usiłują upaprać ! Oczywiście jeżeli coś robią ?! Może Tomcio % i prezio wzięli się za pracę , a nie robienie ludzi w ch.... I oszukiwanie , ale znając życie jeden daje w gaźnik, a preziowi styki się palą.

oszukany

a ktos wie, poza lizusami, gdzie ta pseudofirma coś robi?

ojoj

a to Tomasz już nie chla? ostatnio widziałem go zarzyganego i to tak z miesiąc non stop a nie bo on w wawie za "pana" robi

taka prawda

a prezesik Tomaszek może by dzieciom na chleb dał, a nie za nowymi "paniami" się oglądał. to jest biznesmen? to dlaczego dzieci znac go nie chcą bo na jedzenie nawet nie daje

Insspol

Hahahha. ... fajnie poczytać te wypociny art i miki z kadr,co do instaalmax to już słyszałem swoje od ludzi z branży, a z preziem Narcyzikiem Norbercikiem miałem styczność w innej firmę nie tak dawno,chyba nie zapomniał, niestety Tam nie popisał się wieloma talentami,a teraz przenosi swoje mądrości i podwarzalne umiejętności na swoje podwórko,widząc w/w wpisy,oraz inne fora,wraz z nie dawnym Enstaal em to tylko pozazdrościć kreatywności w zbieraniu negatywów! ------ Negatyw !

Zostaw merytoryczną opinię o INSTAALMAX Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w INSTAALMAX Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INSTAALMAX Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

INSTAALMAX Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 47 ocen.
  • żytnia 65
    27-200 Warszawa