Opinie o Firma Handlowo Usługowa Tomasz Henke w Słupsk

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Firma Handlowo Usługowa Tomasz Henke. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Firma Handlowo Usługowa Tomasz Henke o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowo Usługowa Tomasz Henke w Słupsk

Jakie są warunki zatrudnienia w Firma Handlowo Usługowa Tomasz Henke?

trinks

Pracuję u Thomasa od dwóch miesięcy Kasa mi się nie zgadza godziny uciekają robię 2000 koli zarabiam marne 700 € vorarbaiter Tobias twierdzi że to dobra płaca kłócąc się z nimi stwierdziłem że dam wypowiedzenie wszyscy dostali pieniądze w piątek a ja jako jedyny nie dostałem wysłałem do biura mój IBAN banku i nic z nim nie zrobili pieniądze dostaje do ręki a nie jak w normalnej firmie w czeku nie polecam firmy pracowałam 2 miesiące

hmm Nowy wpis
@trinks

Może chodziło o zeitkonto ktore zjadalo godziny

Jak szefostwo w Thomas Henke Dienstleistungen? Spoko traktują ludzi?

empepe

Sami rumuńce i (usunięte przez administratora) dorabiających się na butelkach w Trinks pokój nie raz 4 osobowy, (usunięte przez administratora) jakich mało. Forarbeiter ma wszystko gdzieś, nie pracuje,a wypowiada się najwięcej. w Firmie dużo Kosowiańczyków,Rumunow i Hiszpanow, nie polecam :)

Olga Nowy wpis
@empepe

@empepe Nie polecasz pracy w Thomas tylko ze względu na pracujące tam osoby o różnych narodowościach? Napisz, czy ta firma zawsze płaci na czas? Dzięki.

dsag Nowy wpis
@Olga

nie dostałem wynagrodzenia za wrzesien jeszcze ;D

Gutek

Może słyszał ktoś czy firma potrzebuje aktualnie ludzi do pracy?

Trinkw
@Gutek

Nie pchaj się tam bo cie wydymsja bez mydła

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Firma Handlowo Usługowa Tomasz Henke? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
...

Wytrzymałem 2 miesiące, wypłata się nie zgadza, godziny pracy gdzieś poznikały, na wszystkie prośby odpowiedz była, że się nie da, wyrównanie godzin dopiero po miesiącu, gdy już nie pracowałem to i tak mnie oszukali, dzwonie, piszę nic, zero kontaktu, szanowy Pan Adam Rodewald telefonu nie odbiera !! Obecnie jestem w Polsce to nie będe fatygował się tyle km, ale ostrzegam, firma oszukuje ludzi, taki " (usunięte przez administratora) quot; kazdy jest tylko nr

Lukas

Nie polecam, zwykly oszust. Razem z Adanem koordynatorem oszukują ludzi.

Balingen

Również pracowałem u Henkiego na magazynach Edeki. Nie mialem tak zle, ale cierpliwość się skończyła, nie da się współpracować z osobami z biura które ciągle klamia, wiec się zwolnilem i to byla jedna z najlepszych decyzji jaką podjąłem w życiu. Szkoda ze tak późno się na to zdecydowałem. Po 2 tygodniach znalazłem inna prace, za lepsza kasę, bez pośredników, gdzie człowieka szanują. Pozdrawiam

abc

Pracowałem jaki komisjoner ponad rok, w wiekszosci na Frische. Biuro nie godne polecenia, do pracy chodzilem sumiennie, ale godziny mi sie nie zgadzaly, a kto nie pisal sobie godzin po prostu byl oszukiwany. Jak chcialem urlop to byl problem a zaplanowalem go pol roku wczesniej, problem bo duzo pracy, ale co by zmienil jeden pracownik? Jak oni cos chcieli to juz, odrazu, natychmiast. Koordynatorek Adam R. typowy polaczek, cwaniaczek, klamie prosto w oczy. Firma dobra na start, 3 miesiace i tyle, w sumie taka rotacja tam panuje ze 90% nie wytrzymuje 3 miesiecy. NIE POLECAM

Thomas

Pracowalem w tej firmie, na magazynie Edeka w miejscowosci Balingen. Na poczatku nie bylo tak zle, do czasu wyplaty. Smieszne pieniadze, praca na chlodni, tzw. Frishe. Przyjechalem mialem stawke 9,50e a gosciu co przyjechal chwile po mnie i ze mna pracowal, juz mial 10e na start, paranoja. Koordynatorzy tez rozni, jak cos im trzeba to odrazu, a jak ja cos chcialem to niestety ale trzeba bylo sie naprosic, chociaz nie powiem wiekszosc zalatwiali. No ale sam Pan Henke to typowy cwaniak ktory chce sie dorobic na Polakach. Ja bylem tam tylko miesiac, ale inni co pracowali dluzej, mowili ze im sie godziny nie zgadzaja, ciagle jakies odejmowanie a to za to a to za tamto i korekty, ciagle cos nie tak. Nie polecam, chyba ze ktos lubi jak sie go w (usunięte przez administratora) robi !

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowo Usługowa Tomasz Henke - Słupsk

Firma Handlowo Usługowa Tomasz Henke