P. P. H. U. "AMID" ZPCHR

Stara Dębowa Wola

P. P. H. U. "AMID" ZPCHR

Opinie o P. P. H. U. "AMID" ZPCHR

Janina

(usunięte przez administratora) .na resztę wyplat niekiedy czekamy prawie miesiąc, absolutnie nawet najgorszemu wrogowi bym nie poleciła tu pracować

już.były

Pełna kicha nie polecam

SZERYF

FIRMA NIE WSZYSTKIM WYPŁACA ODPRAWY!!!

Zostaw opinię o P. P. H. U. "AMID" ZPCHR - Stara Dębowa Wola

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P. P. H. U. "AMID" ZPCHR