Opinie o Fertinger Automotive Polska Sp. z o.o. w Niepołomice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Fertinger Automotive Polska Sp. z o.o., a także Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fertinger Automotive Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fertinger Automotive Polska Sp. z o.o. w Niepołomice

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
HUJCISUNG

W durzym skrócie: wsadz rurke, nacisnij guzik i wyjmij rurkę. Praca nudna i monotonna jak falki z olejejm. Nie mówiąc o pomiarach i całej papierologi. Nromy z kosmosu, żeby je wykonać to pot z (usunięte przez administratora) leci i nie ma czasu do kibla wyjść. Najlepsza fucha to wbijanie młoteczkiem aluminiowych pierścieni przez 8 h. Praca marzenie dla hinczyków za miske ryrzu.

Xxx

Wynagrodzenia nigdy nie są na czas. Zawsze jest poślizg dnia bądź dwóch. Jeśli masz opłaty 10 zapomnij, ze je opłacisz tego dnia.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Fertinger Automotive Polska Sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Xyz Nowy wpis

Dziwne rzeczy się dzieją w tej firmie… dopiero po interwencji inspekcji pracy zaczęły wpływać przelewy na moje konto podpisane jako zaległe wynagrodzenie. Czyzby wynagrodzenie było źle liczone? Bo na to wychodzi, ze ktoś chciał mnie zrobić na kasę ale mu nie wyszło.

Dawid Nowy wpis
@Xyz

Zasady naliczania wynagrodzenia nie są opisane w umowie? Czy wynagrodzenia są już wypłacane w terminie?

operator Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 31 dni.
Kandydat

ile operator na start zarobi?

Operator
@Xxx

Z tym się akurat nie zgodzę. Są różne mankamenty firmy, jednakże raz była sytuacja że wypłata była wysłana na drugi dzień ,a tak to zawsze 10 jest na koncie.

@Operator

Raz? To chyba za długo w tej firmie nie pracujesz

@Xxx

Wiec po kolei: pierwsza sytuacja byla w listopadzie 2018, potem październik 2019 no i teraz styczeń 2022... nie bronię ale o 3 za dużo. Dziwne że nikt tego do PIP nie zgłasza...

@Operator

11 lutego a wypłaty jak nie było tak nie ma, pewnie będzie w poniedziałek. Zgłoszenie już poszło.

......
@Xxx

Bardzo dużym nadużyciem jest stwierdzenie że "wynagrodzenia nigdy nie są na czas", autor świadomie pisze nieprawdę. Zdarzają się bardzo sporadycznie.

Gongu
@Xxx

Ok tam oj tam czepiasz się ???? Pani I. miała ważniejsze rzeczy na głowie niż twoja wypłata. Twoje opłaty poczekają

Ewa
@Gongu

Ważniejsze tzn? A za marzec już normalnie przyszło?

Jjjj
@Ewa

Czy wpłynęły wypłaty za marzec o czasie ??

Xxxxxx
@Jjjj

1.04 pytasz czy wpłynęły wypłaty za marzec skoro wypłaty są do 10 każdego miesiąca?????

Maria
@Pracownik

i duże to były opóźnienia? czy faktycznie poślizg tylko dnia lub dwóch, tak jak pisała tutaj jedna osoba wyżej??

Bożena Nowy wpis
@......

No faktycznie, pisze że niby zawsze są spóźnione a potem wymienia 3 w ciągu 3 lat... Dla mnie 1 dzień opóźnienia to nie aż taki problem, szczerze mówiac.. A zgłaszaliście to osobiście do osoby która wysyła przelewy?

W Niepołomice Fertinger Automotive Polska Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Operator Maszyn. Wziąłeś udział w tym procesie? Napisz, na co potencjalni kandydaci powinni zwrócić uwagę przed udaniem się na rozmowę kwalifikacyjną. Takie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w firmie.

Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Operator Maszyn (k/m) w firmie Fertinger Automotive Polska Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Product Manager
Niepołomice
"ANTAL INTERNATIONAL" SP. Z O.O. (Firma zamknięta)
(7 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Technik – Elektromechanik (K/M)
Niepołomice
Apleona Polska sp. z o.o.
(72 opinii)
logo firmy Kierownik robót instalacji mechanicznych / elektrycznych
Niepołomice
Electra M&E Polska Sp. z o.o.
(78 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Kierownik Łańcucha Dostaw
SILGAN WHITE CAP
(502 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Operator

To jest chyba jakaś kpina. (usunięte przez administratora)dają inżynierom a na produkcji ludziom nie podniosą stawki nawet o (usunięte przez administratora)złotych. Jedna wielka paranoja. Niech ci inżynierowie staną i jeden dzień popracują na produkcji za stawkę (usunięte przez administratora)i niech się przekonają jak praca wygląda. A nie brać prawie(usunięte przez administratora) za siedzenie na krześle.

Bylypracownik
@Operator

Jest to duże nadużycie! Pracowałam na produkcję ale widać bylo grupę pracowników z biur którzy mają pomysł na tą firmę i chcą pchnąć ją krok dalej. Odrealniony "dyrektor" który pokazuje slajdy co będzie w 2023-2025 bez konkretów - w momencie gdy były zawieszone premie pracownicze... Najgorsze w tym wszystkim jest brak konkretnych informacji i chowanie głowy i unikanie... dobrze że to już za mną...

Patrycja.

Praca w hałasie ogromnym hałasie, przekraczającym normy. Brak nauszników dla pracowników, dostępne są tylko zwykle stopery. Maszyny w stanie agonalnym, wyciekają spod nich oleje na których można się zabić. Trzeba rozkładać pod maszyną szmatki i co chwile je zmieniać aby wyciek nie zalał połowy hali. Smród olejów także jest ogromny, prowadzi do podrażnienia gardła i nosa. Po pracy każdego dnia towarzyszył mi ogromny ból głowy. Normy są kosmicznie wysokie przekraczają wręcz możliwości starych maszyn. Praca na akord. Przez 3 miesiące pracuje się za najniższa krajowa w fatalnych warunkach. Na hali jest zimno ciągle są otwierane bramy, aby przewietrzyć ten niesamowity smród. Więc siedzisz i pracujesz w przeciągu - więc co chwile jesteś przeziębiony. Jeśli macie gdzie mieszkać i co jeść zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie. Bhp leży i płacze tak jak człowiek po wypłacie od tego pracodawcy. ????????????????

adas
@Patrycja.

z tego co pamiętam to hałas był ale stopery jakoś dla wszystkich były wystarczające. nawet w czasie oprowadzania po hali gdy się przyjmowałem i na szkoleniu było mówione że jest hałas i oleje -więc wiedziałaś w co się pchasz :-) na hali jest raczej gorąco niż zimno , zimą wszyscy w krótkich rękawkach a latem masakra ... no ale wypłaty faktycznie tragedia.

Jaki jest wkład kierownictwa Fertinger Automotive Polska Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

operator.
@Pytanie

Żaden. od czasu nowego "dyrektora" jest coraz gorzej - dużo mówi mało robi. sytuacje w firmie cały czas tłumaczy covidem i chyba sam nie zna odpowiedzi na pytanie o przyszłość firmy

Sebastian
@operator.

To co się zmieniło na gorsze konkretnie, co jest tak odczuwalne dla pracowników?

Nicniemow
@Sebastian

Brak możliwości rozwoju, brak szkoleń, brak podwyżek, brak premii, brak autorytetów.

@Pytanie

Kiedyś tak. Teraz to zapomnij....

Gabriela
@Xxx

Dlaczego kiedyś tak a teraz nie? Co się w takim razie zmieniło w Fertinger Automotive? Czy obecnie poprzeczka jest po prostu wysoko postawiona i ciężko jest awansować? Co dokładnie masz na myśli?

Zawiedziony
@Gabriela

Dyrektor się zmienił na początku 2020 roku. I wszystko się zmieniło od tego czasu. To już nie jest ta firma do której chodziło się z przyjemnością. I obawiam się ze już nie będzie.

K.S.
@Zawiedziony

DZIĘKUJĘ. ZAWSZE ZOSTANIECIE W MOJEJ PAMIECI JAKO FANTASTYCZNY ZESPÓŁ I ZAKŁAD. ŻYCZĘ WAM POWODZENIA I SZCZERZE TRZYMAM KCIUKI ZA SUKCES FERTINGERA.

HUJCISUNG

Sebastian
@HUJCISUNG

A jak z zarobkami się to prezentuje w Fertingerze? Ile dostaje nowy pracownik i jak szybko można dostać podwyżkę? Są jakieś premie i dodatki? Jeśli tak, to za co konkretnie? :) Możesz mi o tym opowiedzieć? Będę wdzięczny za wszelkie informacje!

olo
@HUJCISUNG

Jest sztama ludzi z produkcji z kontrolą jakości łącznie i oni zawsze mają 100% normy i jakości a jak jesteś poza układu to trzeba te braki komuś przypisać.Podp...nie to norma jest a nawet obowiązek. Polityka firmy raczej dąży do upodlenia człowieka niż dbająca o jego rozwój itd. Poza tym smród, gorąc na hali,normy tak wyżyłowane że o jakości można zapomnieć, a potem pretensje i obcinanie premii. I jeszcze do tego jak się zniszczy materiał większy procent to potrącają z wypłaty. Dlatego jak nie masz cioci albo wujka w tej firmie to raczej krajery tam nie zrobisz, odpowiedni ludzie już o to zadbają.Pozdro

Urszula
@HUJCISUNG

No niestety, tak wygląda tego typu praca. Ale serio zarobki takie kiepskie? Tzn. ile mniej więcej?

Czy w firmie Fertinger Automotive Polska Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Marcin

U Was chyba nie ma zleceniowki ?

Janek

Witam. Czy praca jako operator jest skomplikowana czy prosta? Na jakie zarobki można liczyć na początku?

Olo
@Janek

Trochę powyżej najniższej krajowej 3 zmiany i normy wyżyłowane do granic. Jak nie wyrabiasz to ???????? albo???? kierownika. Ale za to docenisz swoją obecną lub przyszłą pracę ????

MASZYNA

TRZEBA BARDZO UWAŻAĆ . WSZYSTKIE MASZYNY W STANIE AGONII. PRACOWNICY PRZESTAWIANI ZE STANOWISKA NA STANOWISKO.

Ada

@Była praco kolesiostwo? czyli co?

Była praco

Tylko kolesiostwo nic więcej najlepszy pracownik to tępy (usunięte przez administratora) który kabluje i żeby tylko klepał normy i tylko tacy tam zostali jak masz ambicje i jeszcze jakieś wykształcenie to się tam nie nadajesz zero szacunku i petspektyw

Byla zaan

Kolesiostwo to raz , kierownicy jeden upierdliwy drugi ma wszystko w (usunięte przez administratora) ,,, jak motywacja zerowa ale za to premie zabiera sie za wszystko co sie da to jest perfekcyjnie dopracowane , podwyzki o premie dla przydupasow firma bez przyszlosci

Ja

Napisze ktos prawde o tej firmie

Wanda

Jakiego doświadczenia wymagają na stanowisku - operator maszyn? Wiecie jakie warunki pracy proponują i jak z pensją?

@Wanda

Wanda co do doświadczenia to nie ma wysokich wymagań. Jedyne co to sama powinnaś ocenić jakie masz zdolności manualne aby pracować na maszynach. Niektóre referencje są małe lub dość skomplikowane kształtem. Jeśli posiadasz w/w zdolności i chęć do pracy to normę wyrobisz ;). Każdy nowy pracownik jest szkolony przez trenerów jak i może uzyskać pomoc od kierownika zmiany, kontrolera jakości czy ustawiacza maszyn ( osoby te są na każdej zmianie). Jeśli jesteś optymistycznie nastawiona do ludzi i masz motywację do pracy to raczej nie będziesz narzekać ;) Ludzie są ok choć wiadomo na każdej zmianie znajdzie się jakaś maruda. Kwestia jakie towarzystwo ty wolisz wybrać i kim sie kierować w pracy. Warunki pracy jak na hali produkcyjnej. Jest dość głośno ale do dyspozycji masz wszystko co zapewni ci komfort pracy. Co do pozostałych warunków to masz podstawę ( kiedyś było 2.8k brutto) nie wiem jak teraz. Do tego dochodzi premia za wykonanie normy 1.2k brutto. Dodatkowe ubezpieczenie, kartę Multi Sport, jakiś mały bon na święta ;). Powodzenia ;)

Prawda jest taka ze brak organizacji jeden wielki metlik kolesiostwo warunki prracy beznadziejne a wyplaty to z kosmosu sa liczone

Melchior

Trudno dostać się do pracy w firmie? Jak przebiega w ogóle rekrutacja?

Dawny pracownik
@Melchior

Ja miałem dwie rozmowy.Po pierwszej Pani kadrowa przedzwoniła po 2 tygodniach.I była praca.Wszystko fachowo,pokazują miejce pracy gdzie masz pracować.Ogólnie ok.

Mieczysław
@Dawny pracownik

Patrząc na Twoją nazwę użytkownika, mogę przypuszczać, że jesteś byłym pracownikiem firmy Fertinger Automotive Polska. Mógłbyś dodać, jak długo pracowałeś w tej firmie? Może będziesz tak uprzejmy i napiszesz coś o warunkach zatrudnienia? Brakuje najświeższych informacji na ten temat, a nie ukrywam, że chętnie dowiem się czegoś w tym zakresie.

Zostaw merytoryczną opinię o Fertinger Automotive Polska Sp. z o.o. - Niepołomice

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Fertinger Automotive Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fertinger Automotive Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fertinger Automotive Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fertinger Automotive Polska Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 43 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Fertinger Automotive Polska Sp. z o.o.