Opinie o Fertinger Automotive Polska Sp. z o.o. w Niepołomice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników na temat pracodawcy Fertinger Automotive Polska Sp. z o.o., a także Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fertinger Automotive Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fertinger Automotive Polska Sp. z o.o. w Niepołomice

HUJCISUNG

W durzym skrócie: wsadz rurke, nacisnij guzik i wyjmij rurkę. Praca nudna i monotonna jak falki z olejejm. Nie mówiąc o pomiarach i całej papierologi. Nromy z kosmosu, żeby je wykonać to pot z (usunięte przez administratora) leci i nie ma czasu do kibla wyjść. Najlepsza fucha to wbijanie młoteczkiem aluminiowych pierścieni przez 8 h. Praca marzenie dla hinczyków za miske ryrzu.

HUJCISUNG Nowy wpis

Sebastian Nowy wpis
@HUJCISUNG

A jak z zarobkami się to prezentuje w Fertingerze? Ile dostaje nowy pracownik i jak szybko można dostać podwyżkę? Są jakieś premie i dodatki? Jeśli tak, to za co konkretnie? :) Możesz mi o tym opowiedzieć? Będę wdzięczny za wszelkie informacje!

olo Nowy wpis
@HUJCISUNG

Jest sztama ludzi z produkcji z kontrolą jakości łącznie i oni zawsze mają 100% normy i jakości a jak jesteś poza układu to trzeba te braki komuś przypisać.Podp...nie to norma jest a nawet obowiązek. Polityka firmy raczej dąży do upodlenia człowieka niż dbająca o jego rozwój itd. Poza tym smród, gorąc na hali,normy tak wyżyłowane że o jakości można zapomnieć, a potem pretensje i obcinanie premii. I jeszcze do tego jak się zniszczy materiał większy procent to potrącają z wypłaty. Dlatego jak nie masz cioci albo wujka w tej firmie to raczej krajery tam nie zrobisz, odpowiedni ludzie już o to zadbają.Pozdro

Pytanie Nowy wpis

Czy w firmie Fertinger Automotive Polska Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Fertinger Automotive Polska Sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Xxx
@Pytanie

Kiedyś tak. Teraz to zapomnij....

Gabriela
@Xxx

Dlaczego kiedyś tak a teraz nie? Co się w takim razie zmieniło w Fertinger Automotive? Czy obecnie poprzeczka jest po prostu wysoko postawiona i ciężko jest awansować? Co dokładnie masz na myśli?

Zawiedziony
@Gabriela

Dyrektor się zmienił na początku 2020 roku. I wszystko się zmieniło od tego czasu. To już nie jest ta firma do której chodziło się z przyjemnością. I obawiam się ze już nie będzie.

Marcin

U Was chyba nie ma zleceniowki ?

Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Operator Maszyn (k/m) w firmie Fertinger Automotive Polska Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Janek

Witam. Czy praca jako operator jest skomplikowana czy prosta? Na jakie zarobki można liczyć na początku?

Olo
@Janek

Trochę powyżej najniższej krajowej 3 zmiany i normy wyżyłowane do granic. Jak nie wyrabiasz to ???????? albo???? kierownika. Ale za to docenisz swoją obecną lub przyszłą pracę ????

MASZYNA

TRZEBA BARDZO UWAŻAĆ . WSZYSTKIE MASZYNY W STANIE AGONII. PRACOWNICY PRZESTAWIANI ZE STANOWISKA NA STANOWISKO.

Ada

@Była praco kolesiostwo? czyli co?

Była praco

Tylko kolesiostwo nic więcej najlepszy pracownik to tępy (usunięte przez administratora) który kabluje i żeby tylko klepał normy i tylko tacy tam zostali jak masz ambicje i jeszcze jakieś wykształcenie to się tam nie nadajesz zero szacunku i petspektyw

Byla zaan

Kolesiostwo to raz , kierownicy jeden upierdliwy drugi ma wszystko w (usunięte przez administratora) ,,, jak motywacja zerowa ale za to premie zabiera sie za wszystko co sie da to jest perfekcyjnie dopracowane , podwyzki o premie dla przydupasow firma bez przyszlosci

Ja

Napisze ktos prawde o tej firmie

Wanda

Jakiego doświadczenia wymagają na stanowisku - operator maszyn? Wiecie jakie warunki pracy proponują i jak z pensją?

@Wanda

Wanda co do doświadczenia to nie ma wysokich wymagań. Jedyne co to sama powinnaś ocenić jakie masz zdolności manualne aby pracować na maszynach. Niektóre referencje są małe lub dość skomplikowane kształtem. Jeśli posiadasz w/w zdolności i chęć do pracy to normę wyrobisz ;). Każdy nowy pracownik jest szkolony przez trenerów jak i może uzyskać pomoc od kierownika zmiany, kontrolera jakości czy ustawiacza maszyn ( osoby te są na każdej zmianie). Jeśli jesteś optymistycznie nastawiona do ludzi i masz motywację do pracy to raczej nie będziesz narzekać ;) Ludzie są ok choć wiadomo na każdej zmianie znajdzie się jakaś maruda. Kwestia jakie towarzystwo ty wolisz wybrać i kim sie kierować w pracy. Warunki pracy jak na hali produkcyjnej. Jest dość głośno ale do dyspozycji masz wszystko co zapewni ci komfort pracy. Co do pozostałych warunków to masz podstawę ( kiedyś było 2.8k brutto) nie wiem jak teraz. Do tego dochodzi premia za wykonanie normy 1.2k brutto. Dodatkowe ubezpieczenie, kartę Multi Sport, jakiś mały bon na święta ;). Powodzenia ;)

Prawda jest taka ze brak organizacji jeden wielki metlik kolesiostwo warunki prracy beznadziejne a wyplaty to z kosmosu sa liczone

Melchior

Trudno dostać się do pracy w firmie? Jak przebiega w ogóle rekrutacja?

Dawny pracownik
@Melchior

Ja miałem dwie rozmowy.Po pierwszej Pani kadrowa przedzwoniła po 2 tygodniach.I była praca.Wszystko fachowo,pokazują miejce pracy gdzie masz pracować.Ogólnie ok.

Mieczysław
@Dawny pracownik

Patrząc na Twoją nazwę użytkownika, mogę przypuszczać, że jesteś byłym pracownikiem firmy Fertinger Automotive Polska. Mógłbyś dodać, jak długo pracowałeś w tej firmie? Może będziesz tak uprzejmy i napiszesz coś o warunkach zatrudnienia? Brakuje najświeższych informacji na ten temat, a nie ukrywam, że chętnie dowiem się czegoś w tym zakresie.

SzyCHA

Witam. Byłem na rozmowie jakiś czas temu. Pani kadrowa bardzo miła i pomocna. Mimo tego, że nie przyjąłem się do pracy (bo jednak mam za daleko) poleciłbym ten zakład. Mgła olejowa jest, ciasno również, a w lecie pewnie jest gorąco...ale drodzy poszukiwacze pracy...tak jest w każdym zakładzie produkcyjnym!!!...trzeba stać i robić normę, hałas, nieraz problemy prod z naszej winy, stres...ludzie dzielą się na tych którzy chcą pracować i na marudy... Pozdrawiam.

były pracownik
@SzyCHA

PotwierdzamJa akurat tam pracowałem i mogę powiedzieć że kto jest pracowity to swoje zarobi,kto chodzi na papierosy to normy nie wyrobi i nie zarobi.Ogólnie praca nie jest trudna tylko trzeba dużo samozaparcia i pracowitości.Ludzie bardzo fajnie,kierownicy także.Niestety nie warto robić sobie dodatkowych przerw bo traci się cenny czas.Praca akordowa.Praca na pewno nie na wiele lat.Na niektórych stanowiskach ciężko wyrobić normy.Pani kadrowa (usunięte przez administratora)bardzo kompetentna i pomocną osoba.Pozdrawiam

zainteresowany

prowadzą może aktualnie jakieś rekrutacje?

Pracodawca

@zainteresowany

Aktualnie prowadzimy rerutacje na stanowiska: 1) operator maszyn; 2) technik UR / ustawiacz maszyn Zachęcamy do aplikowania: https://www.jobs.pl/operator-maszyn-oferta-3255297 http://kariery.pk.edu.pl/#/employerOfferDetails/69869 Pozdrawiamy! Dział Personalny FAP

Edyta

@Gwiazdeczka, i jak - próbowałaś swoich sił w rekrutacji? Możesz podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej? A może poszło dobrze i opowiesz już o wdrożeniu do pracy? @Abra, a jak się mają sprawy z ewentualną premią lub benefitami? Czy coś tego rodzaju jest oferowane pracownikom przez Fertinger Automotive Polska? @Cezary, a Ty jesteś pracownikiem FAP? Może mógłbyś podzielić się swoją opinią na temat pracy? Im więcej rzetelnych komentarzy znajdzie się na wątku, tym łatwiej będzie innym pracownikom podjąć decyzję o współpracy z tą firmą.

Gwiazdeczka

Prosze o informacje jaka sytuacja jest w tej firmie czy faktycznie jest tak kolorowo chodzi mi o realne zarobki , atmosfere czy praca w tej firmie nadaje sie dla kobiety. Prosze o prawdziwe opinie bo szkoda mi czasu aby znowu dostac sie do firmy w ktorej np. dzieja sie cuda i ludzie odchodza zalezy mi na dłuzszej wspołpracy. pozdrawiam Gwiazdeczka

Abra
@Gwiazdeczka

Okres próbny (usunięte przez administratora)netto, po trzech miesiącach (usunięte przez administratora)netto. Do tego czasami jakieś nadgodziny czy sobota wpadną. Więc kasa zwyczajna, jak to na strefie. Atmosfera w firmie panuje różna, zależy na jaką zmianę trafisz, ale ludzie są generalnie okey.

Cezary

Fertinger Automotive to firma z opinią bardzo dobrego pracodawcy. Nic dziwnego, że ludzie są zadowoleni.

zainteresowany

Witam Czy ktoś mógłby udostępnić nr tel. do Fertinger Automotive Polska w Niepołomicach? Pojawiają się już jakiś czas ogłoszenia o pracę na stanowisku operatora maszyn i chciałbym uzyskać jakieś informacje na temat oferty pracy,a potem ewentualnie aplikowac,nie jechać specjalnie 50 km tylko po to żeby dowiedzieć się paru rzeczy wcześniej.W sieci nie znalazłem nr tel., strony intrenetowej Zakładu w Niepołomicach też brak,w ogłoszeniach o pracę nie podano nr tel. ani adresu e-mail.Wysłanie CV za pomocą opcji Aplikuj tylko. Podano w ogłoszeniu,że jest mozliwość dofinansowania dojazdu do pracy,nie wiem czy jak ktoś dojeżdzał by samochodem czy też?Czy tylko do biletów,czy to autobusowych,czy prywatnych przewozników (Busów).Może to Zakład organizuje przewozy?W sumie po drugiej zmianie wracać albo na nocną zmianę jechać to juz ciężko autobusem czy busem sie dostać,zależy może jeszcze skąd. Ktoś tu pisze wyżej ze wynagrodzenie 2800 zł brutto plus premia 500 zł,rozumiem dopiero po okresie próbnym,trzymiesiecznym?Czy to jest sztywne ze tak sie wyrażę wynagrodzenie?"Są oprócz tego jakieś dodatki może?Do tego należy doliczyć dodatek za pracę w godzinach nocnych jeszcze?Jakiś socjal,pieniążki badz bony z racji Świąt np? W sumie to o to co tutaj napisałem tak chciałem wcześniej podpytać,zadzwonić tam,głownie o te dojazdy,czy jest mozliwe dofinansowanie jak ktoś dojeżdzał by swoim samochodem?Ok 600 zł musiał bym wydać miesiecznie na paliwo zakładając że zdobył bym tam zatrudnienie.A czy jest mozlwość pracy w godzinach nadliczbowych i czy często?Nawet nadliczbówkami mozna by było sobie trochę zmniejszyć koszt dojazdu żeby jakoś na tym wyjść,żeby to się oplacało,kalkulowało... Kwestia ewentualnego noclegu,też mógłbym wziąć pod uwage,w Niepołomicach nie było by z tym problemu chyba?Zawsze weekend wolny jest,w piatek zjechać,w poniedziałek wrócić. Może ktoś mi tutaj odpowie na to o co tutaj pytam albo chociaż poda nr. tel do Fertinger? Byłbym bardzo wdzięczny. Dziękuję.

Pracodawca

Aktualność

Zachęcamy wszystkich Pracowników Fertinger Automotive Polska Sp. z o. o.,
którzy dostrzegają potencjał do poprawy w zakresie warunków pracy do bezpośredniego
kontaktu z Pracownikami Działu Personalnego, a także ze swoimi bezpośrednimi Przełożonymi.

Każdego dnia pozostajemy do dyspozycji naszych Pracowników także w zakresie ewentualnych zastrzeżeń i nieustannie dążymy do ulepszania warunków i atmosfery pracy.

Polityka personalna od początku istnienia spółki jest konsekwentnie budowana
na wartościach szacunku, uczciwości i transparentności, o czym świadczą liczne pozytywne opinie naszych Pracowników wyrażane w ramach ocen okresowych oraz codziennej komunikacji.

Wszystkie osoby, których wrażenie o naszej firmie zostało zbudowane na podstawie nieprawdziwych opinii informujemy o możliwości wizyty w hali produkcyjnej i bezpośredniego kontaktu z naszymi Pracownikami. Wizyta taka jest także stałym punktem procesu rekrutacyjnego w FAP.

W związku z powyższym informujemy, że zgodnie z regulaminem portalu Gowork.pl w dniu 18.08.2017r. krzywdzące, nieprawdziwe opinie, noszące znamiona pomówień zostały zarchiwizowane.

Jednocześnie informujemy, że wszelkie nieprawdziwe opinie na temat Fertinger Automotive Polska Sp. z o. o. godzące w dobre imię spółki będą skutkować dochodzeniem naszych praw na drodze sądowej.

Z pozdrowieniami

Dział Personalny Fertinger Automotive Polska Sp. z o. o.

Zostaw merytoryczną opinię o Fertinger Automotive Polska Sp. z o.o. - Niepołomice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Fertinger Automotive Polska Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 41 ocen.
Fertinger Automotive Polska Sp. z o.o.