Cyfrus.Pl Sp. z o.o.
counter
2 5 23 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 dni.
 Pytanie

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Cyfrus.Pl Sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Hmm Nowy wpis

Ale to czemu tak tutaj nagminnie zwalniają ludzi? To się chyba nie opłaca, szkolić ciągle od nowa ludzi?

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś
Matan

Zgadzam się z Aliną, ogromna rotacja bardzo małego zespołu (co w dzisiejszych czasach nie ma najmniejszego sensu, bo chyba bardziej opłaca się inwestować w ludzi niż w nich wątpić po tygodniu pracy), snucie wizji rozwoju i kompletny brak jej realizacji. (usunięte przez administratora) Od czasu mojego "odejścia" z tej organizacji miałem masę zleceń, które mógłbym przekazać takiej drukarni ale nigdy tego nie zrobię z uwagi na to jak traktują tam ludzi i jak podchodzą do kwestii jakości. Pozdrawiam.

Pomocna?
Tak11Nie1
Zgłoś
Izabela
@Matan

Mimo, że już nie pracujesz w firmie, na pewno znasz wiele ciekawostek na jej temat. Wspominasz, że firma miała plany rozwoju, gdy byłeś tam zatrudniony, czy obejmowały one tworzenie nowych stanowisk pracy? Może zaplanowano jakieś znaczne podwyżki? Dlaczego sądzisz, że pracownicy są źle traktowani?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Matan Nowy wpis
@Matan

Ustosunkuje się do usuniętego fragmentu dot. niejasnej pozycji jednego z pracowników, który w KRS widniał do 29.06 jako współudziałowiec.

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś
Alina z Będzina

Jeśli interesuje cię praca na krótki czas - to nie jest złe miejsce. Jednak rotacja ogromna. Ludzie pracują tydzień, czasem miesiąc, rzadko dłużej niż parę miesięcy. Oprócz 2 osób: syna prezesa i współwłaściciela , cała reszta zatrudnianych jest na krótko, potem wypowiedzenie i szukają następnej osoby. Oczywiście stawka wynegocjowana, a o podwyżce można zapomnieć.

Pomocna?
Tak12Nie1
Zgłoś
Maciej Staniszewski
@Alina z Będzina

Na 10 osób pracujących w firmie, 3 pracują od początku istnienia firmy (i żadna z nich nie jest to synem właściciela), jedna osoba jest na okresie próbnym, a średnia okresu zatrudnienia pozostałych pracowników przekracza 2 lata. Jeśli ktoś pracował przez tydzień lub miesiąc, to znaczy, że z jakiś względów rozstaliśmy się przed końcem okresu próbnego który zazwyczaj trwa 3 miesiące. Jaki sens miało by celowe zatrudnianie pracowników na tydzień lub miesiąc? Faktem natomiast jest to, że o podwyżek w pierwszym tygodniu czy miesiącu pracy nie przewiduję. Jeśli chodzi o współwłaściciela, to od prawie dwóch lat w spółce jest tylko jeden udziałowiec i nie ma w niej żadnego współwłaściciela, co łatwo można sprawdzić w KRSie.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Matan Nowy wpis
@Maciej Staniszewski

Wg sprawozdań finansowych spółki do 28.06.2019 współudziałowcem spółki był Piotr Sieradzki, więc jego niejasna rola dla pracowników mogła być zasadna.

Pomocna?
Tak9Nie
Zgłoś
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 115 175
 2. olx.pl 2 736 098
 3. pracuj.pl 2 718 511
 4. linkedin.com 2 689 259
Darek

Niestety konkurencja czuwa a ponieważ firma dobrze sobie radzi to tzreba ją jakoś zdyskredytować!

Pomocna?
Tak2Nie9
Zgłoś6
Daria

Aż nie chce się wierzyć żeby to mogła być prawda. w jakim celu mieliby robić sobie taki młyn w firmie? Uczyć nowych, przesadzacie.

Pomocna?
Tak2Nie9
Zgłoś8
Maciej Staniszewski
@Daria

Nie wiem po co, ale wiem że tutaj każdy anonimowo może napisać co tylko chce…

Pomocna?
Tak1Nie6
Zgłoś
Radek

Serdecznie NIE POLECAM tego pracodawcy! I nie bójmy się tego powiedzieć, prawie nigdy NIE MIAŁEM WYPLATY NA CZAS! Na ich stronie wciąż widać TE SAME OGŁOSZENIA na te same stanowiska! Straszny CHAOS, zarówno na produkcji jak i w obsłudze klienta!!!

Pomocna?
Tak9Nie1
Zgłoś
Maciej Staniszewski
@Radek

Niestety nikt o imieniu Radek u mnie nie pracował. Jeśli osoba która pisze, że nie otrzymywała wynagrodzenia na czas, zechciała by podać swoje imię i nazwisko to wtedy mógłbym to sprawdzić i jakoś się do tego odnieść. Na naszej stronie widać często przez dłuższy czas te same ogłoszenia, ponieważ na niektóre stanowiska ciężko jest znaleźć właściwą osobę. Przykładowo na jedno ze stanowisk ogłoszenie wyświetlane było rzez ponad 2 lata, bo tyle czasu zajęło mi znalezienie odpowiedniej osoby na to stanowisko. Pozostałe ogłoszenia rotują w zależności od bieżących potrzeb. Praca w drukarni cyfrowej wiąże się ponadprzeciętnym tempem pracy. Zlecenia najczęściej realizujemy z dnia na dzień, a często nie są to standardowe zlecenia. W związku z tym, pewnego rodzaju „chaos” wpisany jest w specyfikę naszej działalności. Priorytetem dla nas jest to, by klient otrzymał zrealizowane zlecenie na czas. A jak naszą pracę oceniają klienci najłatwiej sprawdzić przeglądając opinie w google lub na FB gdzie w przeciwieństwie do portalu Gowork nikt nie robi tego całkiem anonimowo.

Pomocna?
TakNie6
Zgłoś
edek

"Alina z Bedzina" ma racje. Po co miala by wymyslac? Zreszts na ich stronie ciągle wiszą te same ogloszenia, to tez chyba i czyns świadczy...

Pomocna?
Tak12Nie
Zgłoś
Maciej Staniszewski
@edek

Nie wiem po co, ale wiem, że tutaj każdy anonimowo może napisać co tylko chce…

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
alex

Widać ze Cyfrus skutecznie usuwa komentarze. Widać ze nie są dobre.

Pomocna?
Tak25Nie1
Zgłoś
Maciej Staniszewski
@alex

Dany pracodawca nie możliwości usuwania wypowiedzi użytkowników na forum http://GoWork.pl Może to zrobić tylko administrator forum, jeśli stwierdzi rażące naruszenie obowiązującego nas wszystkich regulaminu (https://www.gowork.pl/regulamin )

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pytanie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 311 dni.
 Pytanie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Cyfrus.Pl Sp. z o.o.?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Karol

Czy ktoś wypisze plusy pracowania w tej firmie?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Karolina

@Morty Możesz dodać coś do tej opinii? Na jakiej podstawie tak piszesz?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Morty

Nie polecam jako pracodawcę!!!

Pomocna?
Tak10Nie
Zgłoś
Izabela

Co możecie powiedzieć o pracy w cyfrus.pl we Wrocławiu? Jakie widzicie plusy i minusy pracy w tym miejscu? Odniosę się również do wcześniejszego zarzutu usuwania komentarzy przez firmę. Dany pracodawca nie możliwości usuwania wypowiedzi użytkowników na forum http://GoWork.pl Może to zrobić tylko administrator forum, jeśli stwierdzi rażące naruszenie obowiązującego nas wszystkich regulaminu (https://www.gowork.pl/regulamin ).

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Janek

Gdyby ktokolwiek zastanawiał się nad wysyłaniem cv do tego miejsca - odradzam. Na rozmowie kwalifikacyjnej zupełnie co innego niż w ogłoszeniu, strata czasu.

Pomocna?
Tak27Nie1
Zgłoś

Zostaw merytoryczną opinię o Cyfrus.Pl Sp. z o.o. - Wrocław

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 115 175
 2. olx.pl 2 736 098
 3. pracuj.pl 2 718 511
 4. linkedin.com 2 689 259
Cyfrus.Pl Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 5 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Tadeusza Kościuszki 29 lok. 8
  50-011 Wrocław
 • NIP: 8971808068 KRS: 0000555009
Cyfrus.Pl Sp. z o.o.