Cyfrus.Pl Sp. z o.o.

Adres: Tadeusza Kościuszki 29 lok. 8, 50-011 Wrocław

NIP: 8971808068 KRS: 0000555009

2 5 11 5 1

Opinie o Cyfrus.Pl Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Radek
Nazwa działu: Produkcja

Serdecznie NIE POLECAM tego pracodawcy! I nie bójmy się tego powiedzieć, prawie nigdy NIE MIAŁEM WYPLATY NA CZAS! Na ich stronie wciąż widać TE SAME OGŁOSZENIA na te same stanowiska! Straszny CHAOS, zarówno na produkcji jak i w obsłudze klienta!!!

Karolina

@Morty Możesz dodać coś do tej opinii? Na jakiej podstawie tak piszesz?

Morty

Nie polecam jako pracodawcę!!!

Tak2Nie
Matan

Zgadzam się z Aliną, ogromna rotacja bardzo małego zespołu (co w dzisiejszych czasach nie ma najmniejszego sensu, bo chyba bardziej opłaca się inwestować w ludzi niż w nich wątpić po tygodniu pracy), snucie wizji rozwoju i kompletny brak jej realizacji. Dziwna i niejasna pozycja wspolnika pana Prezesa, który w zasadzie jest tylko grafikiem. Od czasu mojego "odejścia" z tej organizacji miałem masę zleceń, które mógłbym przekazać takiej drukarni ale nigdy tego nie zrobię z uwagi na to jak traktują tam ludzi i jak podchodzą do kwestii jakości. Pozdrawiam.

Tak3Nie
Izabela
@Matan

Mimo, że już nie pracujesz w firmie, na pewno znasz wiele ciekawostek na jej temat. Wspominasz, że firma miała plany rozwoju, gdy byłeś tam zatrudniony, czy obejmowały one tworzenie nowych stanowisk pracy? Może zaplanowano jakieś znaczne podwyżki? Dlaczego sądzisz, że pracownicy są źle traktowani?

Daria

Aż nie chce się wierzyć żeby to mogła być prawda. w jakim celu mieliby robić sobie taki młyn w firmie? Uczyć nowych, przesadzacie.

TakNie1
edek

"Alina z Bedzina" ma racje. Po co miala by wymyslac? Zreszts na ich stronie ciągle wiszą te same ogloszenia, to tez chyba i czyns świadczy...

Tak4Nie
Alina z Będzina

Jeśli interesuje cię praca na krótki czas - to nie jest złe miejsce. Jednak rotacja ogromna. Ludzie pracują tydzień, czasem miesiąc, rzadko dłużej niż parę miesięcy. Oprócz 2 osób: syna prezesa i współwłaściciela , cała reszta zatrudnianych jest na krótko, potem wypowiedzenie i szukają następnej osoby. Oczywiście stawka wynegocjowana, a o podwyżce można zapomnieć.

Tak4Nie
Izabela

Co możecie powiedzieć o pracy w cyfrus.pl we Wrocławiu? Jakie widzicie plusy i minusy pracy w tym miejscu? Odniosę się również do wcześniejszego zarzutu usuwania komentarzy przez firmę. Dany pracodawca nie możliwości usuwania wypowiedzi użytkowników na forum GoWork.pl. Może to zrobić tylko administrator forum, jeśli stwierdzi rażące naruszenie obowiązującego nas wszystkich regulaminu (https://www.gowork.pl/regulamin ).

Janek

Gdyby ktokolwiek zastanawiał się nad wysyłaniem cv do tego miejsca - odradzam. Na rozmowie kwalifikacyjnej zupełnie co innego niż w ogłoszeniu, strata czasu.

Tak20Nie
alex

Widać ze Cyfrus skutecznie usuwa komentarze. Widać ze nie są dobre.

Tak18Nie

Zostaw opinię o Cyfrus.Pl Sp. z o.o. - Wrocław

Chcę opublikować: