Opinie o Cyfrus.Pl Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Cyfrus.Pl Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Cyfrus.Pl Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cyfrus.Pl Sp. z o.o. w Wrocław

Matan

Zgadzam się z Aliną, ogromna rotacja bardzo małego zespołu (co w dzisiejszych czasach nie ma najmniejszego sensu, bo chyba bardziej opłaca się inwestować w ludzi niż w nich wątpić po tygodniu pracy), snucie wizji rozwoju i kompletny brak jej realizacji. (usunięte przez administratora) Od czasu mojego "odejścia" z tej organizacji miałem masę zleceń, które mógłbym przekazać takiej drukarni ale nigdy tego nie zrobię z uwagi na to jak traktują tam ludzi i jak podchodzą do kwestii jakości. Pozdrawiam.

Izabela
@Matan

Mimo, że już nie pracujesz w firmie, na pewno znasz wiele ciekawostek na jej temat. Wspominasz, że firma miała plany rozwoju, gdy byłeś tam zatrudniony, czy obejmowały one tworzenie nowych stanowisk pracy? Może zaplanowano jakieś znaczne podwyżki? Dlaczego sądzisz, że pracownicy są źle traktowani?

Matan Nowy wpis
@Matan

Ustosunkuje się do usuniętego fragmentu dot. niejasnej pozycji jednego z pracowników, który w KRS widniał do 29.06 jako współudziałowiec.

Alina z Będzina

Jeśli interesuje cię praca na krótki czas - to nie jest złe miejsce. Jednak rotacja ogromna. Ludzie pracują tydzień, czasem miesiąc, rzadko dłużej niż parę miesięcy. Oprócz 2 osób: syna prezesa i współwłaściciela , cała reszta zatrudnianych jest na krótko, potem wypowiedzenie i szukają następnej osoby. Oczywiście stawka wynegocjowana, a o podwyżce można zapomnieć.

@Alina z Będzina

Na 10 osób pracujących w firmie, 3 pracują od początku istnienia firmy (i żadna z nich nie jest to synem właściciela), jedna osoba jest na okresie próbnym, a średnia okresu zatrudnienia pozostałych pracowników przekracza 2 lata. Jeśli ktoś pracował przez tydzień lub miesiąc, to znaczy, że z jakiś względów rozstaliśmy się przed końcem okresu próbnego który zazwyczaj trwa 3 miesiące. Jaki sens miało by celowe zatrudnianie pracowników na tydzień lub miesiąc? Faktem natomiast jest to, że o podwyżek w pierwszym tygodniu czy miesiącu pracy nie przewiduję. Jeśli chodzi o współwłaściciela, to od prawie dwóch lat w spółce jest tylko jeden udziałowiec i nie ma w niej żadnego współwłaściciela, co łatwo można sprawdzić w KRSie.

Matan Nowy wpis
@Maciej Staniszewski

Wg sprawozdań finansowych spółki do 28.06.2019 współudziałowcem spółki był Piotr Sieradzki, więc jego niejasna rola dla pracowników mogła być zasadna.

Darek Nowy wpis

Niestety konkurencja czuwa a ponieważ firma dobrze sobie radzi to tzreba ją jakoś zdyskredytować!

Daria

Aż nie chce się wierzyć żeby to mogła być prawda. w jakim celu mieliby robić sobie taki młyn w firmie? Uczyć nowych, przesadzacie.

Maciej Staniszewski Nowy wpis
@Daria

Nie wiem po co, ale wiem że tutaj każdy anonimowo może napisać co tylko chce…

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Cyfrus.Pl Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Serwisant rowerowy
Radek

Serdecznie NIE POLECAM tego pracodawcy! I nie bójmy się tego powiedzieć, prawie nigdy NIE MIAŁEM WYPLATY NA CZAS! Na ich stronie wciąż widać TE SAME OGŁOSZENIA na te same stanowiska! Straszny CHAOS, zarówno na produkcji jak i w obsłudze klienta!!!

@Radek

Niestety nikt o imieniu Radek u mnie nie pracował. Jeśli osoba która pisze, że nie otrzymywała wynagrodzenia na czas, zechciała by podać swoje imię i nazwisko to wtedy mógłbym to sprawdzić i jakoś się do tego odnieść. Na naszej stronie widać często przez dłuższy czas te same ogłoszenia, ponieważ na niektóre stanowiska ciężko jest znaleźć właściwą osobę. Przykładowo na jedno ze stanowisk ogłoszenie wyświetlane było rzez ponad 2 lata, bo tyle czasu zajęło mi znalezienie odpowiedniej osoby na to stanowisko. Pozostałe ogłoszenia rotują w zależności od bieżących potrzeb. Praca w drukarni cyfrowej wiąże się ponadprzeciętnym tempem pracy. Zlecenia najczęściej realizujemy z dnia na dzień, a często nie są to standardowe zlecenia. W związku z tym, pewnego rodzaju „chaos” wpisany jest w specyfikę naszej działalności. Priorytetem dla nas jest to, by klient otrzymał zrealizowane zlecenie na czas. A jak naszą pracę oceniają klienci najłatwiej sprawdzić przeglądając opinie w google lub na FB gdzie w przeciwieństwie do portalu Gowork nikt nie robi tego całkiem anonimowo.

edek

"Alina z Bedzina" ma racje. Po co miala by wymyslac? Zreszts na ich stronie ciągle wiszą te same ogloszenia, to tez chyba i czyns świadczy...

@edek

Nie wiem po co, ale wiem, że tutaj każdy anonimowo może napisać co tylko chce…

alex

Widać ze Cyfrus skutecznie usuwa komentarze. Widać ze nie są dobre.

@alex

Karol

Czy ktoś wypisze plusy pracowania w tej firmie?

@Morty Możesz dodać coś do tej opinii? Na jakiej podstawie tak piszesz?

Morty

Nie polecam jako pracodawcę!!!

Izabela

Co możecie powiedzieć o pracy w cyfrus.pl we Wrocławiu? Jakie widzicie plusy i minusy pracy w tym miejscu? Odniosę się również do wcześniejszego zarzutu usuwania komentarzy przez firmę. Dany pracodawca nie możliwości usuwania wypowiedzi użytkowników na forum GoWork.pl. Może to zrobić tylko administrator forum, jeśli stwierdzi rażące naruszenie obowiązującego nas wszystkich regulaminu (https://www.gowork.pl/regulamin ).

Janek

Gdyby ktokolwiek zastanawiał się nad wysyłaniem cv do tego miejsca - odradzam. Na rozmowie kwalifikacyjnej zupełnie co innego niż w ogłoszeniu, strata czasu.

Zostaw merytoryczną opinię o Cyfrus.Pl Sp. z o.o. - Wrocław

Cyfrus.Pl Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Tadeusza Kościuszki 29 lok. 8
    50-011 Wrocław