Opinie o Grupa Drewhome Sp. z o.o. sp.k. w Żywiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Grupa Drewhome Sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Grupa Drewhome Sp. z o.o. sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Drewhome Sp. z o.o. sp.k. w Żywiec

Czy firma Grupa Drewhome Sp. z o.o. sp.k. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Maciek Nowy wpis

Witam. Na jakie wynagrodzenie można liczyć? Czy są przyjęcia?

Czym w Grupa Drewhome Sp. z o.o. sp.k. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Krzysztof

nie polecam. Wszystkowiedzący. Żywieckie klimaty.

Rafał Nowy wpis
@Krzysztof

Chyba myli Pan firmy, bo firma jest z Bielska.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Grupa Drewhome Sp. z o.o. sp.k. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Nie polecam, spanie w kamperach, brak, pracodawca nie jest miały i jak dochodzi do wypłaty to nigdy nie wiesz ile dostaniesz bo zawsze jest cos zabrane bo cos albo za długo robota albo ze niby coś źle zrobione

Gutek

Mogę jedynie podpisać się pod tymi opiniami. To bardzo dobry pracodawca

duży

Polecam prace w DrewHome, wysokie zarobki, dbają o pracownika, zapewniają dobre warunki socjalne, dają ubrania letnie i zimowe, zawsze na święta dostajemy bony pieniężne. Umowy jest, wszystkie świadczenia są, urlopy również mamy.

guardian

Firma godna zaufania. Lubię atmosferę w Drewhome Domy szkieletowe za: Zarobki

Zenek

Szkoda, że na forum pracowniczym wypowiadają się jedynie klienci.

marekKK

Nie polecam firmy Drewhome. Mili tylko przy podpisaniu umowy. Potem brak profesjonalizmu, (usunięte przez administratora)

fajnie jest

Odradzam firme Drewhome jako prace stalom .spanie w kaperach i opiecuja kokosy atak nie jest

kiwi

Odradzam współpracę z firmą drewhome z Gilowic. (usunięte przez administratora) Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Drewhome Sp. z o.o. sp.k. - Żywiec

• Jak się pracuje w Grupa Drewhome Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Drewhome Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Grupa Drewhome Sp. z o.o. sp.k.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Wesoła 43
    34-300 Żywiec
  • NIP: 5532520978 REGON: 363233674 KRS: 0000592131

Grupa Drewhome Sp. z o.o. sp.k.