Opinie o Kaufland w Świecie Parkowa 1

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Kaufland. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kaufland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaufland w Świecie Parkowa 1

Czy w Kaufland wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Małgorzata

Jedna z klientek pochwaliła ostatnio market za to, że jest dużo towaru i naprawdę jest czysto. Obsługa faktycznie musi tu ostro o wszystko dbać. Tak się zastanawiam jak to jest z tym całym wykładaniem? Pewnie ktoś jest do tego przydzielony, ale ile osób jest tu do tego potrzebnych i czy to ich stałe zajęcie?

Ewa Nowy wpis
@Małgorzata

Wykładanie towaru należy do całej załogi, nie wazne czy to kasjerka czy kierowniczka. , pracownicy Kauflandu ciężko pracują za najniższą krajową a dyrekcja zarabia kokosy za ciężką pracę pracowników. Taka jest prawda.

LEON

Market w Świeciu jak to mówi nasza szefowa najlepszy, Szefowa jest super, żaden dyrektor tak z nami nie pracował , twarda kobieta, czasami nieustępliwa co jej wytykają jej przydupaski ale dzięki niej ten market jest czysty, dobry i nie mamy rewizji. Nikt nam nie mówił, że jesteśmy wyjątkowi zawsze rycze jak szefowa skłąda życzenia bo nigdy nikt nie mówildo mnie tak jak ona do nas ze mamy byc dumni z siebie i tyk kim jesteśmy, Szefowa nie daj sie tym zmorom walcz jest nasz duzo którzy w Ciebie wierzą. Szefowa zawsze do przodu pamiętaj .

Małgorzata
@LEON

Tzn., no nieco dziwi mnie fakt, że taką opinie wydał sam klient... Chyba, że to pomyłka? No bo jeśli szefowa faktycznie tak spoko wszystkiego pilnuje to dobrze ale czy z opisu nie wynika, że może być nieco za ostra? Chyba nie każdemu pracownikowi by to odpowiadało? Bywają rotacje z tego powodu?

LEO
@Małgorzata

DZIĘKI TOBIE JEJ NIE MA DWIE SUCHOTNICE CHCIAŁY RZĄDZIĆ JEDNA ŚCISKAŁA JĄ ZA SZYJĘ NOAIŁ prWIE N rękch a póniej ka\Ł nAM ZEZNAWAC N JWJNIWKOR\YŚĆ ŻAŁUJĘ .że w tym uczestniczyłam SZEFOWA BYŁA SPRAWIEDLIWA jej (usunięte przez administratora) pokazali kim są czyli szmatami teraz drugą urabiją zastępca moni cały czas poluje na miejsce tą też wykurzy razem z panem rafa

Hadzaj Nowy wpis
@LEO

Jakim trzezba być tchórzem żeby wypisywać na stronach internetu a nie powiedzieć w twarz wstyd

Luck Nowy wpis
@LEO

Leo fajnie, że ktoś napisał coś dobrego o szefowej, to nie była zła kobieta, tym co się opiprzali pewnie zaszła za skórę, teraz jest tak, że jak włazisz kiero w d, to możesz nic nie robić, nie ona pierwsza na tym markecie, oni to wiedzą...

Brando

Lubię swoją pracę i lubię ludzi z Kauf

Barbara
@Brando

To świetnie. A co najbardziej lubisz w swojej pracy? Chodzi o zarobki czy o samo miejsce pracy? :)

Myszka
@Brando

Też lubię ludzi z Kauflandu ???? fajna ekipa tam pracuje!

Brałeś udział w rekrutacji do Kaufland. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Świecie
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Monter konstrukcji stalowych Rogaland
Fosdalen AS
Malina

Dużo towaru bardzo miła obsługa i jest czysto ????

Kik

Jest okej!!

Ktoś

Czas szybko leci, fajna atmosfera

Liroy

Zawsze na pierwszym miejscu

On i ona

Godziwe warunki pracy

Ktoś

Dobrze jest jak jest

pnk

Warunki fatalne, mobing, zarobki fatalne

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland - Świecie

• Jak się pracuje w Kaufland?

Zobacz opinie na temat firmy Kaufland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaufland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 4 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kaufland