Opinie o Smart TSL Hubert Nowacki w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Smart TSL Hubert Nowacki. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Smart TSL Hubert Nowacki o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Smart TSL Hubert Nowacki w Poznań

Czy jest możliwość pracy w Smart TSL Hubert Nowacki na część etatu?

Marta Nowy wpis

W jakim systemie jeżdzą w tej firmie kierowcy? Po ile h dziennie pracujecie? Przeczytałam, że nawet 1000 km ale jakoś nie wydaje mi się to jednak realne. Wiecie na jaką teraz umowę można liczyć na początek? O pracę czy zlecenie?

Kierowca Nowy wpis
@Marta

Dziewczyno , mało realne ?, 1000 i więcej , kierowcy często na fecie razem z właścicielem latają z tego co wiem

Trzymajcie się z dala od tej firmy. Wykorzystuje pracowników. Nie pozwala spać jeść każe jeździć po 1000km na raz. A na koniec Cie zastrasza i nie zapłaci!!! Oszust i Psychopata!!!

@Anonim

1000km na raz nie możesz zrobić no chłopie

Juliusz Nowy wpis
@Anonim

Dorobiłem się tam nerwicy

Jakie są warunki zatrudnienia w Smart TSL Hubert Nowacki?

Pamiętliwy

Nie myśl o tym ,szukaj gdzie indziej roboty ,smart tsl masakra

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Smart TSL Hubert Nowacki? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
Pamiętliwy

Pan Hubert to wyrachowany kłamca ,wszystkie złe rzeczy które są tu zamieszczane to prawda ,Jak najdalej od tej firmy ,naprawdę nie polecam P.S Przejedziesz się chłopaku ,sprawiedliwość boska cię dosięgnie

Kierowca

Na ta chwile pracuje tam od kilku miesięcy i wszystko wporządku, jest kiedy zjeść kiedy spać, wypłata w terminie. Co do opinii ze spać nie dają tylko jechać jechać... jak tak pozwalacie... chce się spać to stajesz idziesz spać na godzinę czy 2 dojeżdżasz na rozładunek mówisz sory zmęczony jestem idę spać tyle...

Kierowiec

Nie polecam

Honorata
@Kierowiec

Rozumiem. Jednak byłoby trochę lepiej, jakbyś zdradził nam trochę więcej szczegółów. Dlaczego nie polecasz pracy w Smart TSL? Czy ma to może jakiś związek z zarobkami, a może jesteście tam niewłaściwie traktowani?

SASHA
@Honorata

Nie dają odpocząć i nie płacą i ta madrala w biurze mała i groba

Bolo

Dobra firma i dobry pracodawca ale dla ludzi, którzy chcą pracować a nie tylko udawać!!

Jacek
@Bolo

Bo jeszcze cię w (usunięte przez administratora) nie zrobił

Ad
@Bolo

Bolo ty hyba masz cos z glowa przeladunki w nocy i heha 2400km na strzala i odnowa i same noce 2godz snu i znoqu heja zenada

Koljan

Odradzam pracę u tego człowieka , no chyba że lubisz być traktowany jak ścierwo a na koniec zostać bez wypłaty ???? Opinie jakie tu posiadasz mówią o tobie wszystko . ????????????????

Rafał

Uwaga na tą spedycje nie płaci

Uwaga na tą spedycje (usunięte przez administratora)

Anonimowy

Również nie polecam współpracy kolega niżej wszystko wyjaśnił

Kierowca

Odradzam stałą współpracę z tą firmą!!! Właściciel, Pan Hubert to niewątpliwie zna się perfekcyjnie ale na kłamstwach i mydleniu oczu przewoźnikom. W jego opinii jak kierowca nie jeździ po 40h bez snu to nie nie jest dobrym kierowcą i nie nadaje się do pracy!!! Przewidziany czas na dostawy jest taki, że kierowcy muszą jeździć nocami bez snu po 120-140km/h !!! Kilometry za trasy są liczone na ręcznie prostowanych mapach google i zawsze brakuje dużo KM, a termin płatności prawie zawsze wydłużany z jakiegoś powodu do 90 dni!!! Średnie stawki z realnie przejechanych KM to 0,31-0,34eur/km!!! Zlecenia transportowe są przesyłane raz na 3-4 tygodnie (wedle ustaleń powinny być raz w tygodniu) i jeszcze trzeba wielokrotnie o nie się upominać. Generalnie firma jest wypłacalna tylko trzeba być totalnym frajerem i nie umieć liczyć, żeby z nimi dłużej współpracować. Jeszcze zapomniałem dodać, że jak tylko przewoźnik lub kierowca nie podpasuje Panu Hubertowi to potrafi zakończyć współpracę w jednej sekundzie nawet zostawiając auto na pastwę losu w drugim końcu europy. Moje sugestie dla Smart TSL Hubert Nowacki: Zmienić podejście do ludzi i biznesu bo karma wraca. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Przestać kłamać i nie patrzeć tylko swojego interesu nawet kosztem innych.

Zostaw merytoryczną opinię o Smart TSL Hubert Nowacki - Poznań

• Jak się pracuje w Smart TSL Hubert Nowacki?

Zobacz opinie na temat firmy Smart TSL Hubert Nowacki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Smart TSL Hubert Nowacki?

Smart TSL Hubert Nowacki
2.6/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Kopanina 28/32
    60-105 Poznań