counter
3 34 14 5 1

nie polecam tej firmy wyzysk za najniższe stawki kosmiczne wymagania, kierownik to kpina nawet szkoleń nie potrafi zrobić

Stefka Nowy wpis

@chińczyki czyli na akord robicie?

chińczyki Nowy wpis

drakońskie tempo i warunki pracy, limity po 160 albo 200 paczek w 8 godzin, płaca nie wiele większa niż najniższa krajowa lepszej rekomendacji firmy nie można sobie wyrobić, odradzam pracę w tej firmie

anonim Nowy wpis

Franciszek Nowy wpis
@anonim

Widzę, że masz bardzo negatywne wspomnienia związane z pracą w firmie Thm Group, dlatego może będziesz tak uprzejmy i po prostu napiszesz co dokładnie Ci się tam nie podobało? Napisałeś, że panuje tam wyzysk za najniższe stawki. To znaczy ile dokładnie można tam zarobić? Jesteś w stanie to bardziej precyzyjnie sformułować?

Karolka

@oli gdzie widzialas oferty na temat stażu?

Oli
Kandydat
@Karolka

To wiadomość z maja, wtedy były ogłoszenia, teraz nie wiem - nie śledzę, nie interesuje mnie ta firma. A Ty tam pracujesz?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Oli
Użytkownicy czekają na odpowiedź 375 dni.

Co raz więcej ogłoszeń nt stażu pojawia się w tej firmie i więcej osób poszukuje informacji na temat firmy. Czy może ktoś powiedzieć jak wygląda praca w biurze w tej firmie? Zespół, warunki pracy?

Magda

@. Skąd masz takie informacje ?

Kombinacji ciąg dalszy firma szuka pracownika z urzędu , po to aby sama za niego nie płaciła ma za darmo pracownika przez 6 miesięcy a później i tak pewnie wymienia cię na lepszy model , szkoda im dać nawet zwykłej umowy na najniższa krajowa Jak lubicie być wykorzystywani za grosze to proszę bardzo i zaznaczę nie pracowałem w tej firmie ! Wiem zreguly z własnego doświadczenia jak to jest

Karol

A jak przeprowadzana jest rekrutacja i czy trudno dostać się do pracy?

stary pracownik

Pracuję już kilka lat. Firma rzetelna, praca jak najbardziej wporządku, wynagrodzeniem z biegiem czasu coraz wyższe. Kadra zarządzająca to przede wszystkim normalni, życzliwi ludzie co zdarza się nie często. Atmosfera w pracy również na +. Jak najbardziej polecam.

Zostalem (usunięte przez administratora) na dobra kasę :) w momencie wypłacenia nadgodzin których było sporo dowiedziałem się nagle że zrobiłem dużo błędów w paczkach przez co moje nadgodziny przepadły na błędy. Po pewnym czasie gdy upominałem się o moje pieniądze zostałem zwolniony. Nie polecam nikomu szkoda czasu.

Co wiecie o firmie Thm Group Sp. z o.o. w miejscowości Rzeszów? Nadal czekamy na aktualne sprawozdania. Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Thm Group Sp. z o.o. - Rzeszów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Thm Group Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 34 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Jarowa 11