Opinie o Thm Group Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Thm Group Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Thm Group Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Thm Group Sp. z o.o. w Rzeszów

X
Były pracownik

Najgorsza firma w jakiej przyszło mi kiedykolwiek pracować (były pracownik). Liczy się tylko zysk szefa, pracownik... orać nim ile się da i najlepiej żeby nie upominał się o swoje. Współczuje wszystkim którzy tam pracują, jeśli ktoś szuka pracy to omijać z daleka, nic dobrego was tam nie czeka.

K!
Były pracownik

Odradzam pracę w tej firmie.

1
A!
Były pracownik
@K!

Ja szczerze polecam.

Joasia Nowy wpis
Inne

Hej, jak w końcu jest z ta praca krawcowych, że niektórzy piszą, że to praca za grosze a inni, że jest ok? te premie z opisu z oferty wszystko ratują? Zastanawiam się na jakiej zasadzie są przyznawane i ile najwięcej można sobie wyrobić. Dodam też, że mam spore doświadczenie

Dominika
Inne

Widziałam to odradzenie firmy z ubiegłego roku a jeszcze w tym bieżącym ktoś pisał o tym, że jednak szczerze poleca. Czy sporo się pozmieniało w warunkach? właśnie wystawiona jest teraz oferta dla szwaczki. Piszą w niej o umowie o prace i zleceniu. czy dziś już na start mogę ubiegać się o te o prace? będzie to dowolne? I jak oceniacie teraz warunki na miejscu? są jakieś plany na kolejny rok?

Misiek Nowy wpis
Inne
@Dominika

Jeśli szukasz pracy to daruj sobie tą firmę. Ciągle kogoś poszukują. W ogłoszeniu podają że w związku z rozwojem firmy poszukują takiej i takiej osoba a powinno być napisane, że ludzie od nich uciekają dlatego szukaja kolejnej ofiary. No i powinna być wzmianka o tyraniu za grosze. A te wszystkie pochlebne opinie to pisze szefostwo. Taka prawda

Laura Nowy wpis
Inne

Jakie wyniki wychodzą teraz krawcowym? Macie jakieś dodatkowe pomoce gwarantowane od pracodawcy żeby wychodziły jeszcze lepsze? Zastanawiam się czy by się nie zgłosić po prostu ale nie wiem czy coś w warunkach pracy się nie pozmieniało. jak teraz wygląda kwestia jakichś nadgodzin?

X Nowy wpis
Były pracownik

Najgorsza firma w jakiej przyszło mi kiedykolwiek pracować (były pracownik). Liczy się tylko zysk szefa, pracownik... orać nim ile się da i najlepiej żeby nie upominał się o swoje. Współczuje wszystkim którzy tam pracują, jeśli ktoś szuka pracy to omijać z daleka, nic dobrego was tam nie czeka.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy rekrutacja na stanowisko Krawcowa / szwaczka w firmie Thm Group Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Specjalista IT
Warszawa
SZPZLO Warszawa-Ochota
(181 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
(7 opinii)
Wyślij CV
logo firmy JavaScript Backend Developer
Wrocław
Trans.eu Group S.A
(482 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
K!
Były pracownik

Odradzam pracę w tej firmie.

1
Teresa
Inne
@K!

Odnosisz się z tym do tych wszystkich negatywnych opinii czy masz też jakieś własne przykre doświadczenia stąd?

Do Teresy
Były pracownik
@Teresa

Przykrym doświadczeniem jest już to w jakich się tam pracuje warunkach.. nieporządek , wszędzie jakieś pudła rozwalone ,, w zimie zimno, temperatura poniżej 10 stopni a w lecie gorąco często powyżej 30 stopki o innych rzeczach już nie nie wspomne..

Teresa
Inne
@Do Teresy

Już o innych nie wspomnisz, ponieważ? Bo jak na razie to wychodzi, że tylko delikatny nieporządek i temperatura Ci przeszkadza, to chyba nie aż taka tragedia? ;p

Do Teresy
Pracownik
@Teresa

Delikatny nieporządek ... .. widać że chyba nie byłaś nigdy na tym magazynie... . Wszędzie rozwalone pudła dużo kurzu i niebezpiecznie ułożone kartony na regałach które zdarza się spadają czasem też. . . Temperatura minimalna w. Zimie to 14 stopni tak jest w kodeksie a tu spada mniej niż 10 . O innych nie wspomnę bo musiałoby to wszystko pisać godzinami .

Teresa
Inne
@Do Teresy

Skoro tak to opisujesz... Jakby nie patrzeć są to jakieś argumenty do zgłoszenia? Nikt tego jeszcze nie zrobił?

A!
Były pracownik
@K!

Ja szczerze polecam.

Administrator

Szukam pracy w mieście Rzeszów. Zainteresowała mnie oferta firmy Thm Group Sp. z o.o.. Czy ktoś wie, jakie warunki zatrudnienia oferują? Czy można liczyć na zarobki rzędu 4300 ?

ZZZZZ
Były pracownik
 Problem
@Administrator

Daj spokój, najniższa krajowa i zero poszanowania dla pracownika. Wystarczy poczytać wpisy i wszystko jasne o firmie.

Becia
Inne
@ZZZZZ

Co to znaczy, ze ktoś pracuje dobrze? Nie ma już żadnych norm ustalonych? Wcześniej o nich dość szeroko pisano. Jakie mogą być aktualne do wyrobienia? Nie są ciężkie?

Teresa
Inne

W ostatnim z wątków pisali o najniższej krajowej. Faktycznie dalej występuje? Z tego co widziałam jeszcze na początku roku, szukali do siebie krawcowej. W sumie na 2 wakaty. Ile obecnie szyje na dziale i czy faktycznie wypłacają te najniższą? Zauważyłam, że przysługuje również premia za wyniki. Napiszecie, jaka byłaby obecnie? O jakich wynikach mówimy?

Teresa
Pracownik
@Teresa

premia uzależniona jest od wyników, jak dobrze pracujesz to masz sporo więcej a wypłata zawsze na czas mi to pasuje.

W
Inne

Zamówiłam poszewki na poduszki 40x60. Po rozpakowaniu towaru rozczarowanie, każda poszewka innego rozmiaru. Producent mógł uprzedzić zamieszczając informację na opakowaniu "rozmiar losowy". Produkty zwrócone. Niesmak pozostał. Czytam posty o firmie, widzę, że nie jestem odosobniona. Mówię stanowcze NIE firmom, które nie szanują klientów/własnych pracowników. Właścicielom radze zmienić branże na sprzedaż obornika. Z takim doświadczeniem sukces murowany

Zuza
Inne

Jakość pościeli zostawia wiele do życzenia...

Boguś
Inne

Chciałem jeszcze dodać, że te "pieluchy muślinowe' firmy THM GROUP marki BABYMAM co to o nich pisałem w poprzedniej wiadomości są wyprodukowane w PAKISTANIE !!!. Ja dziękuję za taki towar. Moje dzieci nie będą królikami doświadczalnymi. Kto wie czym to było farbowane. Na aukcji na allegro gdzie to kupiłem nie było takiej informacji. A kupiłem je od firmy Lavi Sp. z o.o.. Powiecie, że to są dwie różne firmy. Otóż właściciel firmy Lavi jest współwłaścicielem firmy THM Group. Można to łatwo znaleźć w necie (przedstawione graficznie). Ludzie, nie dajcie z siebie robić balona. To już w Polsce nie da się produkować tylko po Azji taniego produktu szukać gorszej jakości. "Made in PK" - taki napis znalazłem w wewnętrznej części ulotki wetkniętej w towar. PAKISTAN !!! jak nic Dodam, że najczęściej wyroby z Azji są niskiej jakości, pochodzą z wielkich fabryk, które są wytwarzane najniższym możliwym kosztem bez żadnego szacunku do pracowników ani poszanowania dla środowiska. Bądź świadomym konsumentem czytaj etykiety.

1
Ola
Były pracownik
@Boguś

tak to prawda, pakistan jako producent - pod czym podpisują się made in poland, najtansza siła robocza z ukrainy, zleceniówki-śmieciówki i (usunięte przez administratora)pracownika - normalka w firmie... pracuj więcej, lepiej, dłużej, taniej

1
Boguś
Inne

Sprzedają pieluchy tetrowe pod nazwą 'muśliny' - dla mnie to (usunięte przez administratora)ludzi. Kupiliśmy kilka opakowań pieluszek muślinowych, więc nie ma mowy o pomyłce w jednym opakowaniu. Po rozpakowaniu okazało się, że w każdym z opakowań, są pieluchy tetrowe, najgorszego gatunku, w dotyku przypominające papier ścierny. Porażka. Odradzam zakup. Producent kpi z klientów. Jeśli jeszcze natrafię na oszukiwany towar dam znać...

1
Byłominęło
Były pracownik

Jeżeli jesteś murzynem śmiało aplikuj do tej firmy!!! zatrudniają na jedno stanowisko a później każą latać gdzie jest potrzeba, oczywiście za te same marne pieniądze! A jak przyjeżdżają dostawy ciężkich worów do produkcji tego całego badziewia to oczywiście te wszystkie murzyny mają to wnosić po schodach i tak co tydzień!Tam panuje taka zasada:wszyscy mają robić wszystko!(za najniższą!!!)

1
Marlenka
Inne

Odradzam zakup produktów tej firmy. Produkują pościele z wzorem uszytym w poprzek, poszewki na poduszkę nie trzymają podanych wymiarów. Rogale, które sprzedają to totalna porażka. Położna kazała to wyrzucić. Wszystko śmierdzi chemią, totalna chińszczyzna, jakby produkowali z resztek.

Byłemzobaczyłem
Były pracownik

Firma ma magazyn, szwalnię i biuro. Ja wypowiem się na temat magazynu, bo tam pracowałem. Na magazynie są trzy formy pracy: magazynier, zbierajacy, pakujący. Oczywiście wszystko za najniższą krajową. Dorobić sobie można na dwóch stanowiskach, ponieważ są premie za zbieranie i pakowanie. Niestety normy są tak wysokie, że ciężko jest cokolwiek zarobić (w dodatku liczą czas od paczki, nie od artykułu). Żeby wyrobić normę, to trzeba mocno tyrać. Wszystko byłoby spoko, gdyby na magazynie był porządek i wszystko na swoich miejscach. A jest przeciwnie, bardzo duży (usunięte przez administratora) Potykasz się o miliony kartonów, które leżą na ziemi. Bardziej przypomina to (usunięte przez administratora) niż normalną pracę. Po kilku godzinach biegania nie możesz nawet odpocząć, bo od razu kierownik będzie cię poganiał. Umowę o pracę ciężko dostać. Co miesiąc gadają, że "szef mówi, że za miesiąc będzie umowa". W lecie gorąco, w zimie temperatura w okolicach zera. Warunki do takiej pracy fatalne, a norma nadal się nie zmienia. Szef szczyci się tym, że w zimie funduje herbatę... Nie ma co liczyć na premie świąteczne. Szef przyjeżdża raz na pół roku i nawet nie rozmawia z pracownikami. Podsumowując, pracy nie polecam, bo w takich warunkach nieludzkich pracować się po prostu nie da. Ps. nie polecam kupawiać też artykułów tej firmy, bo są słabiej jakości, a to co dzieje się z nimi na tym magazynie to jest straszne. Rzucane, deptane itp. Zero poszanowania. Dla szefa liczy się ilość a nie jakość.

Stefan
Inne
@Byłemzobaczyłem

O co właściwie chodzi z tą umową, co to znaczy że jest ciężko o UoP, tzn. bardziej "po znajomości" czy trzeba się jakoś wykazać? Rozumiem, że pracujesz na zleceniu?

Były Pracownik
Były pracownik
@Byłemzobaczyłem

Opinia do sedna. Szef tylko liczy pieniądze a w czasach inflacji zero podwyżek, czas zatrzymał się 5lat temu.

Honorata
Inne
@Były Pracownik

A próbowaliście rozmawiac z szefem? Podwyżki inflacyjne powinny być w każdej firmie..

Koral
Były pracownik
@Byłemzobaczyłem

Zgadzam się w 100%, pracowałam dla nich za marne pieniądze, wyzysk na każdym kroku, a gdy postawiłam sprawę jasno i zadbałam o swoje to zakończyli współpracę po wielu latach bez słowa, żadnego słowa a co mówić o - dziękujemy... Stanowczo nie polecam!

Taka#prawda
Były pracownik

Firma ta chyba dąży do tego aby stać się zakładem pracy chronionej....

Teresa
Inne
@Taka#prawda

A skąd tak mocny wniosek u Ciebie?

Były Pracownik
Były pracownik

Nie polecam pracy w tej firmie. Brak terminowych wypłat. Człowiek na ostatnim miejscu liczyą się tylko wyniki. Szkoda marnować swój czas i lepiej znaleźć pracę w innej firmie gdzie nie będzie pracy za tzw. (usunięte przez administratora)

2
stary pracownik

Pracuję już kilka lat. Firma rzetelna, praca jak najbardziej wporządku, wynagrodzeniem z biegiem czasu coraz wyższe. Kadra zarządzająca to przede wszystkim normalni, życzliwi ludzie co zdarza się nie często. Atmosfera w pracy również na +. Jak najbardziej polecam.

Minnie
Pracownik
 Pytanie
@stary pracownik

Wynagrodzenie z biegiem czasu coraz wyższe? Ludzie tu kilka lat pracują za najniższą. Ale racja wynagrodzenie z czasem coraz wyższe, ale jak rząd podniesie minimalną... Tę opinię pisał chyba ktoś z tej "życzliwej kadry zarządzającej" xd

Ja
Pracownik
@stary pracownik

Jest Ok i kasa w miarę spoko jak chce ci się pracowac

Teresa
Inne
@Minnie

A to każdy tu ma te same stawki? Bo zaraz może wyjść, że komuś na boku dają więcej i stąd te różnice w zdaniach

Heh
Pracownik

Wypłata nie przychodzi na czas... Na magazynie panuje wielki bałagan bo trzeba wszystko robić szybko żeby paczki wyszły. Jak nie ma roboty to zamiast odpocząć po tym bieganiu to kierownik daje ci miotłę i musisz zamiatać ten kurz który unosi się w powietrzu i następnego dnia jest tak samo. System się zacina przez co robota staje i kierownik na siłę szuka jakiegoś zajęcis bez sensu. Norma liczona od paczki a paczki duże są a masz na to mało czasu tragedia. Jedyne co to spoko ludzie pracownicy są.

XXX
Kandydat

Firma dno, wypłata zawsze po terminie, premia świąteczna w postaci słoika dżemu, nadgodziny tylko do odbioru, Skąpstwo, skąpstwo i jeszcze raz skąpstwo...

1
THMzgrupa
Kandydat

Chora firma.Nic dobrego tam człowieka nie czeka.Wyzysk ludzi,zakłamanie,brak poszanowania człowieka,brak zrozumienia,brak (utrudniony) kontakt i rozmowa z szefem,brak warunków do pracy(łażenie po worach,kartonach itd) a "kierownictwo" .…..chyba cierpi na dwubiegunówkę!!! NIE POLECAM!!!!

Paulina
Inne
@THMzgrupa

A możesz bardziej konkretnie opisać proszę? Dlaczego wyzysk, w jakich sytuacjach? Szef nie ma poszanowania dla człowieka, to jak traktuje pracowników - krzyczy na nich czy jak?

Ludek
Inne
 Pytanie
@Paulina

Hmm tak czytam i się zastanawiam,jakie to ma znaczenie w jakich sytuacjach wyzysk?dziewczyno wyzysk to wyzysk!!

Julia
Inne
@Ludek

No ja tam nie chce nic mówić ale niektórzy nadużywają pewnych określeń ;D i nie zawsze maja czyste motywy wiec może jednak doprecyzujesz?

Zostaw merytoryczną opinię o Thm Group Sp. z o.o. - Rzeszów

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Thm Group Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Thm Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Thm Group Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Thm Group Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 35 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Jarowa 11
  35-083 Rzeszów
 • NIP: 5170357577 KRS: 0000398877
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Thm Group Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii