Opinie o Rewair Poland Sp. z o.o. w Goleniów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Rewair Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Rewair Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja szkła gospodarczego, płaskiego, włókien szklanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rewair Poland Sp. z o.o. w Goleniów

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Na jakie wsparcie w Rewair Poland Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Czy w Rewair Poland Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Były pracownik Nowy wpis

Na dzień dzisiejszy to są raczej wewnętrzne zwolnienia bo zamówień nie ma a firma szukając oszczędności zwalnia pracowników .

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Rewair Poland Sp. z o.o.?

Żadne . Rekrutacja polega na tym że jak przychodzisz do pracy to pracujesz nie musisz mieć żadnych kwalifikacji bo żadnego rozwoju zawodowego tam nie uzyskasz . Z tego co słyszałem to firma cienko stoi i chyba niedługo się zawinie . Tylko szkoda pracowników którzy tam pracują kilka lat za naprawdę marne pieniądze

Alicja

Piszesz, że nie ma tam rozwoju zawodowego, a czy jest to zatajane podczas rozmowy rekrutacyjnej? Czy jednak wtedy jest pewna obietnica lub wizja jakiegoś awansu itp.?

Agn

Dokładnie tak

Agata
@Agn

Ale co - tak? Że szkoda pracowników, czy że nie ma rozwoju to i kwalifikacje nie są potrzebne? Ciebie też to dotyczy, bo pracujesz?

Były pracownik Nowy wpis
@Alicja

Na wyższym stanowisku sa tam tylko 4 osoby a reszta to zwykłe robole którzy wykonują pracę od operatora w pół sprawnej maszynie po zamiatania hali i inne prace nie związane z wykonywaną pracą . Po drugie socjal którego praktycznie nie ma i toaleta z której wydobywają się niemiłe zapachy po całej hali produkcyjnej . Jak ktoś jest chetny na tyranie za najniższą krajową z zespołem w którym nie ma zgrania to idzcie tam do pracy bo większość starszych pracowników już z tamtąd uciekła i szykują sie kolejne zwolnienia...

Pracuś JA....

Cześć. Czy jest ktoś kto mógłby powiedzieć mi coś o tej firmie? Chciałbym wiedzieć czy firma płaci na czas czy płacą nadgodziny itd....... jaka jest atmosfera w pracy. Z góry dzięki za pomoc.

@Pracuś JA....

Jeżeli szukasz pracy na sezon to może tak ale na dłuższą metę ta praca staje się udręką i najlepiej się nie pokazywać że potrafisz więcej bo oni to wykorzystają Twoim kosztem

On

Witam, nie pracowałem długo w firmie, nie wiem jak było kiedyś ale napisze swoje słowo o zakładzie. Odszedłem ponieważ trzeba podnosić duże ciężary a wiadomym jest że z czasem wyjdzie to w zdrowiu i powinno inaczej to wyglądać jeśli chodzi o organizacje pracy, co do reszty to byłem miło przyjęty przez Szefa, biuro i trafiłem na super pracowników i złego słowa nie mogę powiedzieć, kto lubi pracę manualne neich idzie tam i polecam. Niestety jak wyglądałby praca inaczej jeśli chodzi o ciężkie rzeczy to bym został w zakładzie, co do wypłaty i rozliczeń jestem zadowolony i Kierownik nie robił pod górkę i pieniążki się zgadzały, druga sprawa to na wejściu myślałem że będzie większy zarobek na zachętę pracownika itd. Kończąc to zaznaczam że trafiłem na fajna załogę, bardzo miła atmosfera i Kierownik wydawał się bardzo Ok bynajmniej dla mnie i nie mam żadnych zastrzeżeń do niego i ludzi naprawdę. Chciałem podzielić się opinią o ekipie która poznałem i Kierownika. Kultura i poziom zachowania jak najbardziej dla mnie Ok. Pozdrawiam Kketeoniks i ekipę z którą pracowałem bo atmosfera była pozytywna :)

@On

Wynagrodzenie jak za taka pracę jest bardzo słabe do tego brak sprawnego sprzętu bo kierownik oszczędza na wszystkim , maszyny naprawiają pracownicy produkcji gdzie nie powinno mieć to w ogóle miejsca a o przestrzeni roboczej nie wspomnę trzeba mieć dookoła oczy żeby się o cokolwiek nie potknąć. Atmosfera czasami bywa napięta bo nowo przyjęty pracownik rzucany jest na głęboką wodę brak jakiegokolwiek przeszkolenia na dane stanowisko

PotencjalnyPracownik

Witam. Zostałem zaproszony w przyszłym tygodniu na spotkanie w sprawie pracy. Czy ktoś z obecnych pracowników może mi powiedzieć jak wyglądają warunki oraz obowiązki pracy na stanowisku pracownika produkcji. Z góry dziękuję za udzielenie przydatnych odpowiedzi

Nie znajomy

Prosze napisac czy sa przyjecia do pracy i jaka placa na początek czym dokladnie zajmuje sie firma

Piwosz

Golu 990 jedz do Niemiec to będziesz się ocierał o Turasow i będziesz robił dla swojego pana jak nie pasuje w PL

Motyl

Goku 990 zawsze można zmienić pracę a nie wyżalać smutki na forum bo ci w życiu nie wyszło. Firma jak firm zawsz coś będzie nie tak ale nie jest tak źle jak piszesz :)

goku990

Ta firma jest już spalona na Goleniowie bo wieści się szybko roznoszą zostaną im tylko pracownicy z Ukrainy...

Daniel

@goku990 Może trzeba być dobrym pracownikiem i byłoby powodu do niezadowolenia?

@Daniel

a co to znaczy być dobrym pracownikiem ? (usunięte przez administratora) soboty za grosze na stołach które się rozpadają i dzwigać ciężkie rolki z folią ? żenada . Brak miejsca między stołami wiecznie przepychanie się miedzy pracownikami z UA gorszego syfu nie widziałem odkąd żyję...

goku990

odradzam prace w tym (usunięte przez administratora) szkoda czasu i nerwow , niesprawiedliwe premiowanie pracownikow, podwyzki sa tylko po to zeby ladnie na umowie wyladalo , dyskryminacja Polskich pracownikow szef faworyzuje ukraincow. ogolnie zaklamanie i obluda . NIKOMU NIE POLECAM RACZEJ STANOWCZO ODRADZAM

Inspektor
@goku990

bo kierownik to złotówa myśli tylko o sobie, jak kierownik jest za ukraincami to po nowym tylko oni mu zostaną i wtedy będzie myślał co jest nie tak i będzie chciał przekupić kolejną nędzną podwyżką która nic nie zmienia bo za to z premii odejmie...

Grzegorz

@Gangsta1990, czy możesz napisać na czym dokładnie polegają Twoje codziennie obowiązki w firmie RewAir Poland? Jak wygląda grafik w tej pracy? To może być ważna informacja szczególnie dla młodych kandydatów. Twoja opinia może ich przekonać do aplikacji.

Inspektor
@Grzegorz

A co można robić w biurze ? Pisać wymyślone rzeczy na temat tej firmy ściema totalna...

Gangsta1990

Praca w bardzo dobrej atmosferze czysta i dobrze platna . Premia po 1000 zł . Kierownik spoko . Było pare matołów którym nie chciało się robić ale szybko zostali zwolnieni. Ogólnie polecam.

leniu1888

czysta robota, kasa na czas, jak sie nie chce robic to zawsze znajdzie sie jakis problem. firma ok jak dla mnie

kleryk75

jak dla mnie firma spoko , pracowałaem tam 1,5 roku i nie narzekałem, kasa nie jest zła jak za prace która tam robiłem. umowa zlecenie potem tak jak było mówione umowa o prace. Lubię atmosferę w RewAir Poland Sp. z .o. za: czysta praca

Logo

NIE POLECAM ... ZERO KOMPETENCJI, NIEWLASCIWI LUDZIE NA NIEWŁAŚCIWYCH MIEJSCACH,KŁAMSTWO GONI KŁAMSTWO... TOTALNY (usunięte przez administratora) LEPIEJ PUSZKI PO ŚMIETNIKACH ZBIERAĆ. ODRADZAM

teodor

Nie polecam tej firmy. (usunięte przez administratora) totalny ,a kierownik nie ogarnia nic. Chyba zapuka tam niedługo inspekcja pracy i zrobią tam porządek

Kggbj
@teodor

To prawda powinna tam zapłać inspekcja pracy.

Kggbj
@Kggbj

Zapukac *

mistrz

praca tam to tragedia mialem dostac umowe o prace a dostalem zlecenie kasa slaba nawet herbaty ci nie dadza ludzie tam to matoly

lucky
@mistrz

zgadzam sie z toba placic nie chca co za firma !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mikołaj

Dokładnie tak jak piszesz.. ciągle ogłoszenia że potrzebują do pracy a to świadczy tylko o pracodawcy.. szkoda czasu

Zostaw merytoryczną opinię o Rewair Poland Sp. z o.o. - Goleniów

• Jak się pracuje w Rewair Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rewair Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rewair Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rewair Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Rewair Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rewair Poland Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 14 ocen.
  • I Brygady Legionów 11
    72-100 Goleniów