Opinie o Life In Mobile w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Life In Mobile. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Life In Mobile o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Life In Mobile w Katowice

Michał Nowy wpis

Subiektywna opinia sprzed dwóch lat. Pracowałem tam 2 lata i bardzo dobrze wspominam ten okres. Firma przez lata wypracowała sobie możliwość zatrudniania ludzi, z którymi chcą pracować, co owocuje świetną atmosferą, Ludzie są pomocni i otwarci, Menadżerowi zależy na rozwoju pracowników, Jest swoboda w doborze technologii do projektu. Im dłużej czytam tym bardziej żałuje, że odszedłem :)

Czy w Life In Mobile odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Life In Mobile?

k.

Rozmowa rekrutacyjna jest podzielona na etapy: 1) przedstawienie firmy 2) opowiedz coś o sobie 3) kilka pytań odnośnie doświadczenia 4) zadanie testowe 5) omówienie zadania i feedback do kandydata 6) witaj na pokładzie

Renata
@k.

Głupio to zabrzmi, ale w sumie czy kandydat po pozytywnym feedbacku może sobie odmówić jednak? Bo np., na rekrutacji mu się nie spodoba czy raczej takich sytuacji tutaj nie było jeszcze?

Emilia
@k.

A jakie wymagania stawiacie kandydatom? Czy możliwe jest zatrudnienie bez większego doświadczenia? Ktoś jest w stanie poświęcić takiej osobie czas na wdrożenie?

@Emilia

Poszukujemy raczej ludzi z doświadczeniem komercyjnym (min 1 rok)

@Emilia

Obojętnie jakie ktoś ma doświadczenie, zawsze jest wdrażany w projekt ;)

Monika Nowy wpis
@Karo

No ale jak ktoś będzie miał mniej tego doświadczenia to będzie dłużej wdrażany. Opłaca sie to?

Karo Nowy wpis
@Monika

Staramy się do każdej osoby podchodzić indywidualnie. Rozmowy z kandydatami są przeprowadzane w taki sposób aby dobrze dobrać nowego pracownika do zespołu, ale też żeby nowa osoba się w tym zespole jak i projekcie sprawnie odnalazła. Nie mieliśmy nigdy problemu aby okres wdrażania trwał dłużej niż był zakładany dzięki odpowiednio przeprowadzonej rekrutacji :)

Ciekawy

Miesiącami wiszą ogłoszenia ciekawe czemu ;)

@Ciekawy

Wiszą ogłoszenia ponieważ firma się rozwija i nasze zespoły ciągle się powiększają (chętnych do współpracy zapraszam do kontaktu ;)) Jeżeli faktycznie jesteś naszym pracownikiem powinieneś to wiedzieć. Mamy fantastycznych ludzi którzy się szanują i wspierają wiec bardzo wątpię żeby "Ciekawy" był rzeczywiście naszym pracownikiem ;)

Ciekawe
@Karo

Dead like skyslope. Jedyne co sie zostalo z tej firmy to zgliszcza i niedopalone drewno. RIP LiM

@Ciekawe

Nie wiem człowieku jaki masz problem ale chyba potrzebujesz pomoc więc, radze zgłosić się do specjalisty :)

Renata
@Karo

To skąd taki (usunięte przez administratora) się tu wziął? Serio nie ma jakiejś potencjalnej niezadowolonej osoby, która by odeszła? Ewentualnie podejrzewacie jakąś konkurencję?

@Renata

Firma istnieje na rynku ponad 10 lat, na pewno byli niezadowoleni pracownicy z których firma też była niezadowolona. Podejrzewam nawet który Pan może wylewać swoje żale. Smutne jest to, że dorośli ludzie siedzą w Internecie i wypisują bzdury pod pseudonimami, zazdroszczę ilości wolnego czasu. Firma ma się bardzo dobrze. Większość naszych pracowników jest u nas już kilka lat, są i tacy którzy pracują od początku powstania firmy. W IT to fenomen :)

Ciekawostka
@Karo

Czyste bzdury tym ludziom piszesz. Firma sie rozpadla w 2018 roku, stracila cala mase klientow i nastapily masowe zwolnienia. To rzekomo nowe odrodzenie to PRowe bzdety. Najlojalniejsi ludzie nawet nie zostali. Praca byla fajna na poczatku ale po tym nieudanym rozroscie w 2016 - 2017 tak kolorowo byc przestalo. Plus ludzie na szczycie grożący pracownikom zwolnieniem jak wyrazi sie jąkąś opinie negatywna na temat firmy, kłamstwa, wyzywanie odchoddzących pracowników od zdrajców. Cuda na kiju, jeśli to ma być twoja pierwsza praca to naprawde znajdź coś innego, bo tutaj sie jedynie nabawisz PTSD i pracy na PHP 4 oraz jQuery. Karo sama wiesz jak jest i skończ z tymi brudnymi kłamstwami, to az nie przystoi tak ludzi w bambuko robić

@Ciekawostka

Mamy rok 2022 jak ktoś u nas nie pracuje i zakończył prace 5 lat temu to sorry skąd te informacje??? Firma ma się bardzo dobrze. Mamy fantastycznych ludzi, pracuje się dobrze. Warunki dostosowane do potrzeb. Praca zdalna, w biurze lub hybrydowo jak komu wygodniej ;) i jeszcze jedno serio uważasz ze firma zbankrutowała? Sprawdź krs zanim zaczniesz pisać głupoty. Firma nie istnieje ale biuro wynajmuje pracowników zatrudnia ????. Ludzie serio zazdroszczę czasu naprawdę ;)

Ciekawostka
@Karo

Tak - nowi ludzie, ten sam zarzad i Ci sami co byli są na górze.To oznacza ze poza powieszchowną zmianą nazwy, na Win Local i biurem w bunkrze wciąż jest to samo co było. Prosze skończ z tą patronizacją moich wypowiedzi i dziabdzianierm "firma sie rozwija i pracuje sie dobrze". Jakby się tak dobrze pracowało to by ktoś poparł twoje wypowiedzi. Nie zazdrość mi czasu, bo sama spędzasz go rozpowszechniając wierutne kłamstwa. Chciwi ludzie sie nie zmieniają, a własnie tacy byli na wysokim szczeblu. Nie musze chyba Ci przypominać jak sama firma powstała i na czym była oparta? Jest to bliskie temu co sama robisz w tej chwili. LiM zawsze żył w przeszłości, więc to że rok jest 2022 nie zmienia faktu że dalej leci technologia PHP 4, która ma zabezpieczenia niższe niż moja kłódka w piwnicy. Już niech samym dowodem będzie wasza strona niezmieniona od 2017 z ofertami pracy na developerów i tekstem niezmienionym od tamtej pory. A ta nowa, Win Local? Nawet nie ma wzmianki o Polskim oddziale w niej, tylko jakieś scamo podobne patolenie. 2022 rok proszę państwa. Sam fakt, że próbujesz szykanować każdego kto ma co innego do powiedzenia niż ty już wskazuje na to ile się zmieniło. "Pamiętajcie polajkować w google, każdy ma to zrobić", sławetne słowa, które chyba dużo nie dały bo ocena 1.9/5 wciąż jak na mój gust jest za wysoka dla was. Każdy pracownik zaczynał od zmontowania sobie stołu moi drodzy, a komputery których używaliśmy do pracy to był złom kupiony z drugiej ręki, podejrzewam że komputer którego sam używałem dalej stoi jako platform server. Do tego niech dojdzie elityzm i dzielenie ludzi na lepszych i gorszych, tak finansowo jak i psychologicznie i macie pełen obraz (usunięte przez administratora) jaką jest ta "firma". Współczuje Ci że jesteś przekonana jak dobrze jest u was, bo pewnie sama w to wierzysz, ale czasy się zmieniły i pizza we wtorek nie wystarczy ludziom do życia w tej chwili :( Naprawde mi przykro jak bardzo się zmieniliście, bo te czasy które tam spędziłemm będę dalej wspominał dobrze. Dużo było ciekawych historii, lecz niestety nie można na życie patrzeć przez różowe okulary. Prawda jest smutna, bolesna i okrutna, ale niezmienna. Nie serwuj ludziom tego i oszczedź im zdrowia psychicznego.

Czy po rozmowie w Life In Mobile rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

Czy w Life In Mobile zatrudniani są obcokrajowcy?

Karo

Witaj, jeżeli tylko znają język angielski albo polski w stopniu komunikatywnym to oczywiście że tak ! :)

Czy w Life In Mobile występują paczki/bony świąteczne?

występują ;)

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Life In Mobile?

czarny

Nie polecam, liderzy tragedia, ludzie spoko

@czarny

Nieprawda, Zespoły są bardzo zgrane, na liderów zawsze można liczyć. Jeżeli chodzi o ludzi tą są bardzo spoko i tu się zgodzę ;)

Helena
@:)

Fajnie, że Twoim zdaniem dobra atmosfera panuje w Life In Mobile - zdecydowanie wtedy lepiej i milej się pracuje. Długo już jesteś zatrudniona w tym miejscu? Czy na przestrzeni tego czasu zauważasz jakieś istotne zmiany w firmie?

@Helena

Długo i mam nadzieję że na długo jeszcze zostanę ;) Wiele osób pracuje już długo, a Ci co po kilku latach zmienili prace nie do końca byli zadowoleni ze zmiany.

klawiter

Zastanówcie się dwa razy zanim zdecydujecie się tam pracować, odradzam

Asd
@klawiter

A co tam się aktualnie dzieje?

klawiter
@Asd

(usunięte przez administratora) kumoterstwo i same "przyjemne" zachowania

@klawiter

Nie wiem co to za brednie. Zapraszam do wyrobienia własnej opinii po rozmowie z ludźmi którzy pracują tu już wiele lat.

Lata

Brak nowych rozwiązań, wynagrodzenie żałosne, (usunięte przez administratora)

Zaciekawiony
@Lata

Donosiciele na każdym kroku??? Na co kto donosi?? Ze się ktoś leni? Ze ktoś (usunięte przez administratora) bo nic nie robi?? Wynagrodzenie z tego co widzę to przejrzyste w ogłoszeniach piszą ile płaca.

@Lata

Donoszenie :D Trudno mi sobie wyobrazić kto komu i o czym miałby "donosić" (BTW co to za słowo w firmie IT;) ) Generalnie praca jak praca. Na pewno atmosfera w pracy i ludzie mega pozytywni. Atmosfera zdecydowanie startupowa niż jakość szczególnie zformalizowana. Od pracowników oczekuje się odpowiedzialności i samodzielności w rozwiazywaniu problemów - cechy ważniejsze niż wszystko inne. Firma to nie jest Software House gdzie wpadają nowe, szybkie projekty każdego tygodnia, tylko pracuje nad rozwojem własnych produktów - nie można narzekać na brak stabilizacji co dla jednych jest zaletą a dla innych wadą.

Ruda

Widać że jeden pracownik pisze pozytywne komentarze a wszyscy pozostali piszą prawdę, nie polecam

Jakie są warunki zatrudnienia w Life In Mobile?

:D

Umowa o pracę lub B2B :)

Andrzej :)

Tak naprawdę jedyną, ale jakże dużą zaletą są ludzie! Atmosfera, brak napięcia, pomocni koledzy/koleżanki. Niestety, obecnie firma nie może zaproponować nic rozwojowego. Projekty lądujące w koszu, stara technologia, ciągłe "nowe wymagania" zza oceanu, nie napawają optymizmem. Jeszcze dwa lata temu można by polecić tą firmę w ciemno, dziś to odczucia indywidualne, u mnie zawsze zostanie sentyment i miłe wspomnienia :)

Czy można liczyć w Life In Mobile na prywatną opiekę medyczną?

II

Tak w pakiecie rozszerzonym :)

Tak jak najbardziej w rozszerzonym zakresie:)

Tacik

Jak nastroje w firmie? Bardzo dużo obostrzeń wprowadziła firma w związku z pandemią?

@Tacik

Wszystkie zalecenia są przestrzegane. Biuro jest olbrzymie więc każdy ma swoją przestrzeń.

Ciężko jest w systemie 12/12 w Life In Mobile? Ktoś coś?

Były

12/12? Z tego co wiem, to nie ma tu pracy zmianowej...

gość

Opinie byłych pracowników którzy po nocy siedzą i wyrzucają swoje frustracje na necie nie są obiektywne. Trzeba przyjść poznać ludzi i projekty. Atmosfera bardzo luźna i rodzinna. Szef wita się ze wszystkimi a nie patrzy spod byka czy siedzisz przy swoim stanowisku. Nie ma mowy o upadłości, reszta zależy od charakteru pracownika.

Ja osobiście nie polecam pracy w tej firmie. Słaby sprzęt, niektóre osoby miały nawet dyski hdd i 4gb ram. Przełożeni niekompetentni, nie potrafiący zarządzać zespołem/firmą, często kłamią. Bardzo duża liczba nadgodzin - oczywiście bezpłatne, rzadko pozwalają odebrać. Najczęściej zatrudniają osoby, które nic nie potrafią, zawalają projekty i trzeba po nich poprawiać. Firma działa na krawędzi upadku.

as

Potwierdzam, niestety...

Konstanty

Spoko firma a dla mnie opinia byłego pracownika nigdy nie jest obiektywna!

Janusz

@as, powiesz nam coś więcej na temat warunków pracy w tym miejscu? Jaka atmosfera panuje obecnie w Life In Mobile? @Grzesiek, jesteś zainteresowany aplikowaniem do Life In Mobile? A może zdecydowałeś się wysłać CV i jesteś obecnie pracownikiem firmy?

Grzesiek

Dlaczego nikt nie pisze? Firma normalnie działa?

as
@Grzesiek

Działa

madzik żmijka

Wprawdzie krótko pracuję, ale widać dobre perspektywy: młody, ambitny zespół programistów w szybko rozwijającej się firmie Ewentualną napiętą atmosferę można zawsze rozładować podczas turnieju w piłkarzyki :)

Zostaw merytoryczną opinię o Life In Mobile - Katowice

• Jak się pracuje w Life In Mobile?

Zobacz opinie na temat firmy Life In Mobile tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Life In Mobile?

Life In Mobile
1.9/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Tadeusza Kościuszki 55 lok. 6
    40-047 Katowice