opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

BrandLine Group

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.7/5

Na podstawie 91 ocen
Opinie(105)
Dodaj opinię
Oferty pracy(8)
Aktualności(1)

Opinie(105)

Dodaj opinię
Oferty pracy(8)
Aktualności(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Jak pracujemy z Klientami
  • .
  • Nasze marki
  • .
  • Kontakt

O nas

Jak pracujemy z Klientami

Nasze marki

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Konin
  • Gniezno
  • Kościan
  • Jarocin
  • Piła
  • Leszno
  • Września
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Zagórze
  • Koziegłowy
  • Bogucin
  • Luboń
  • Czerwonak
  • Janikowo
  • Suchy Las
  • Czapury
  • Kicin
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Poznań - Brandline Group Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Poznań
  4. /
  5. Opinie o BrandLine Group Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o BrandLine Group Poznań

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o BrandLine Group Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Wariat

    05.03.2022 00:01

    Pracownik

    Pracuję w tej firmie od jakiegoś czasu, nie jest źle patrząc na samą specyfikę pracy ale podejście kadry zarządzającej jest strasznie słabe, zwłaszcza względem pracowników (chyba że się im wchodzi w (usunięte przez administratora) Pracownicy są (a raczej byli faworyzowani) przez W.B co jest słabe. Obecnie w firmie są przeprowadzane zmiany (w mojej ocenie na lepsze) przez Marcina K. ale okaże się czy na lepsze (mimo wszystko zaczyna wyglądać dobrze). Co chodzi o świadczenie socjalne, to niestety nie ma na co liczyć w tej firmie mimo sporego zatrudnienia.. Brak dofinansowania do wakacji, czy bonów na święta niestety stawia firmę w złym świetle patrząc na ilość osób zatrudnionych. Ludzie pracujący w Logistyce, Dziale reklamacji czy ogólnie na magazynie są ok :) i to tyle z plusów. Płaca w tej firmie jest słaba najwzyczajniej, ponieważ nigdy nie można wyrobić całkowitej premii (zawszę wynajdą haka) aby uwalić na kasie, niestety też firma nie praktykuje czegoś takiego jak zaaranżowanie pracownika. Najbardziej jednak boli fakt że człowiekowi który chcę się zatrudnić obiecują duzo a po pierwszym miesiącu pracy wychodzi zupełnie co innego na niekorzyść pracownika ale oni udają że przecież wszystko jest ok. Znacząco może też wpłynąć na pracowników brak możliwości wykonywania nadgodziny, propozycja pracy w weekend i regulowany czas pracy który niebawem ma być wydrążony.
    ReviewUserIcon
    Wariat

    28.03.2022 20:03

    Pracownik

    Tak, atmosfera w pracy jest ok i mowa tu o pracownikach szeregowych. Socjalu nie ma wcale a przydałoby się dofinansowanie do wczasów bądź bony na święta. Ile można średnio zarobić ? Tak jak Pani sama napisała, można zarobić średnio :) tym bardziej na dzisiejsze realia. W firmie są obecnie przeprowadzane zmiany, patrząc z boku są to zmiany na duży plus pod względem pracy ale jak będzie w rzeczywistości to czas pokaże.
    ReviewUserIcon
    Miksi

    24.03.2022 09:56

    Były pracownik

    Pracowałem prawie rok w biurze obsługi klienta. Od kilku miesięcy już w innym miejscu i mam już porównanie. Na plus zdecydowany dobra organizacja w dziale. Tutaj naprawdę wszystko miało ręce i nogi. Przelozeni konkretni, rzeczowi wymagający a przy tym bardzo ludzkio co rzadko spotykane teraz. Dobrze wspominam robotę w tej firmie. Minusy oczywiście też są. Wynagrodzenie raczej średnie. Brak benefitow. Praktycznie brak integracji z innymi działami. A i jeszcze plus w postaci ludzi w zespole którzy byli naprawdę spoko. Ogólnie 7/10. Do poprawy kasiora i benefity bo niczym nie zachęcają
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    09.02.2022 13:30

    Inne

    Czy w BrandLine Group Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?
    ReviewUserIcon
    nhtdgf

    01.02.2022 11:42

    Pracownik

    Rekrutacja na magazyn w Żernikach. Od rozmowy o pracę minęły 3 tygodnie a informacji o wynikach rekrutacji brak. Rozumiem że nie chcecie ze mną pracować, ale napiszcie chociaż smsa że mnie odrzuciliście.
    ReviewUserIcon
    Mag

    22.12.2021 16:05

    Były pracownik

    Kiepska praca kiepska płaca. Kierownictwo nie potrafi podejmować samodzielnie decyzji. Awans gwarantowany gdy wchodzisz w (usunięte przez administratora) Wyzysk . Za odmowę związana z rozładowaniem kontenera czego nie miałem w umowie zabrano mi premię . Pozdro B.F
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - BrandLine Group Sp. z o.o.

    Quality Specialist (f/m)

    BrandLine Group Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    Sprawdź ofertę
    Product Quality Specialist (f/m)

    BrandLine Group Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    Sprawdź ofertę
    Specjalista/Specjalistka ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim (k/m)

    BrandLine Group Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    Sprawdź ofertę
    Marketplace E-commerce Specialist (f/m)

    BrandLine Group Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    Sprawdź ofertę
    Kierownik / Kierowniczka Wsparcia Operacji (k/m)

    BrandLine Group Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Żerniki

    Sprawdź ofertę
    Senior Graphic Designer (f/m)

    BrandLine Group Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    anonim

    17.02.2021 00:25

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Janine

    23.04.2021 17:03

    Były pracownik

    Jeśli chcesz pracować jak w Chinach to nie powinno tobie przeszkadzać , czyli długo, w stresie (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Jarzębina

    09.03.2021 17:36

    Pracownik

    Czytaj między wierszami kolego!!! Szukasz pracy dobrej (w sensie wynagrodzenie, rozwój, możliwość awansu) czy ziomali na imprezę, że interesuje ciebie tylko atmosfera? Adriano wyraźnie opisał atmosferę ale i tak pominął sporo w moim przekonaniu! Powiedzmy zostawił sporo miejsca na domysły;) Ja to postrzegam tak, że ludzie sami w sobie są OK ale szefostwo pozostawia wiele do życzenia. Jaka może być relacja z szefostwem jeżeli nie mają do nikogo zaufania, szukają autorów niekorzystnych dla nich wpisów, mają w nosie obostrzenia i zdrowie ludzi. To mi pachnie porche na używanych oponach i szarym papierem toaletowym w ubikacji:)))
    ReviewUserIcon
    Michał

    15.10.2019 11:17

    Inne

    Mam pytanie zarobków na początek na magazynie jak to wygląda mniej więcej na początek brutto?
    ReviewUserIcon
    Jan

    18.10.2019 20:43

    Inne

    Jakie np. benefity oferują?
    ReviewUserIcon
    Faraon

    20.10.2019 06:38

    Inne

    Ja wysłałem dwa razy cv i jak narazie cisza:)
    ReviewUserIcon
    Krzysztof

    29.05.2019 07:56

    Inne

    Pracuję w BLG od długiego czasu i mogę potwierdzić, że bardzo wiele się zmieniło na plus. To dziś zupełnie inna firma niż kilka lat temu, zwłaszcza jeśli chodzi o atmosferę i podejście do pracownika. Oczywiście nie zawsze jest idealnie, ale podoba mi się kierunek zmian.
    ReviewUserIcon
    Kapitan Ameryka

    12.07.2019 22:57

    Inne

    Masz rację, jeśli chodzi o wybór umowy, ale jeżeli ktoś wybrał dobrowolnie sugerowaną wcześniej formę współpracy b2b-własna działalność (bez praw pracowniczych czyli bez stosowania zasad Kodeksu Pracy) to nie należy na nim wywierać presji, podległości, próbować manipulować i egzekwować obowiązki pracownicze, bo to niezgodne z prawem.Tyle w temacie.
    ReviewUserIcon
    Stara gwardia-Art

    12.09.2019 19:41

    Inne

    @Jan, z punktu widzenia prawa w umowie b2b nie istnieje stwierdzenie cyt; „masz jakieś prawa pracownicze”.Prawa pracownicze obowiązują tylko i wyłącznie w umowie o pracę, którą regulują zapisy Kodeksu Pracy.Nie masz prawa narzucania zadań, a możesz jedynie zaproponować ewentualne rozwiązania i podkreślić, że w przypadku ich realizacji w mało satysfakcjonujący dla Ciebie lub Zarządu Firmy sposób odpowiednio zaopiniujesz to (np.z końcem danego lub kolejnego miesiąca i zakończysz współpracę mając na uwadze interes firmy.Masz do czynienia z niezależnym przedsiębiorcom, który reprezentuje swoją firmę(jedno lub kilku osobową)Ponadto taki podmiot może świadczyć usługi innej firmie, a nawet trzem.Oczywiście w ramach zasad o bezkonkurencyjności i uczciwości biznesowej.Niedopuszczalne jest również delegowanie zadań zarządczych wobec swojej kadry zarządzającej(kierowników, dyrektorów, etc.) która ma wymóc uległość na pracownikach niższego szczebla współpracujących na zasadach umów b2b. Możesz natomiast to wszystko czynić pod jednym warunkiem! Pod warunkiem, że znajdziesz JELENIA, który to zaakceptuje :-)
    ReviewUserIcon
    Kamilla

    30.06.2019 21:20

    Inne

    Ludzie tworzą tu przyjazną atmosferę, współpracownicy chętnie pomagają oraz służą radą. Trzeba się napracować. Pracy jest dużo, jednak różnorodność zadań sprawia, że praca nie jest nużąca. Nie jest to miejsce dla ludzi, którzy oczekują, że za samo przyjście punktualnie do pracy dostaną pochwalę od pracodawcy, ale włożony wysiłek zostaje doceniony.

    Kontakt - BrandLine Group Sp. z o.o.

    Adama Kręglewskiego 1 61-248 Poznań

    https://brandlinegroup.com/
    ReviewUserIcon
    Edyta

    16.05.2019 05:52

    Inne

    Pracuję w Brandline od 5 lat w dziale księgowości i od 5 lat obserwuje zmiany, które zachodzą w firmie. A zmieniło się wiele. Przede wszystkim podejście do pracownika. Coraz częściej docenia się kreatywność i zaangażowanie, łatwiej o podwyżkę. Nie ma żadnego problemu z wyjściem z pracy wcześniej w razie potrzeby (oczywiście w granicach rozsądku:)), czy też dopasowaniem godzin pracy pod swoje potrzeby. Również atmosfera bardzo zyskała. Tworzymy fajny zgrany zespół, a nie zawsze tak było. Oczywiście jest sporo pracy, szczególnie w sezonie, ale przy dobrej organizacji swoich obowiązków i odrobinie chęci da się wszystko ogarnąć:)
    ReviewUserIcon
    Michał

    18.04.2019 10:15

    Inne

    Wszystko OK. Młody zespół, atmosfera fajna. Jeśli komuś chce się pracować, to na pewno się odnajdzie. Dziwią mnie wszelkie negatywne komentarze. Pracowałem kilka lat i wiadomo, że zawsze jest coś do poprawy, ale z pewnością nie chodziłem do pracy jak za karę. Gdyby nie przeprowadzka dalej bym pracował. Reasumując polecam pracodawcę, a negatywne komentarze według mnie wstawiają pracownicy, którym nie chciało się pracować i myśleli, że pójdą do pracy i 4 godziny posiedzą na fejsie, 2 coś podłubią, a 2 może trochę popracują ;)
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.06.2018 20:45

    Inne

    Witam chciałbym się dowiedzieć jak wygląda sytuacja z pracą na magazynie przy ul.Krańcowej 44 jaka atmosfera pracy jakie jest podejście pracodawcy do pracownika i czy w miarę łatwa i przyjemna jest ta praca??
    ReviewUserIcon
    Rysiek

    04.09.2018 17:50

    Inne

    Przyłączam się do pytania. Ktoś wie i się podzieli informacjami?
    ReviewUserIcon
    Urzędnik

    04.10.2018 15:40

    Inne

    Atmosfera między pracownikami bardzo pozytywna . Z kierownictwem zawsze można się dogadać . Z pracą na magazynie jest tak jak prawie wszędzie : jeżeli jest mało pracy to jest luz , ale jeżeli trzeba przycisnąć i wypuscić jakąś wiekszą partie zamówień to poprostu podwijamy rękawy i robimy .
    ReviewUserIcon
    Iwona

    17.09.2018 15:36

    Inne

    Zastanawiam się nad aplikowaniem, bo pojawiła się oferta na Specjalistę ds. Sprzedaży w Poznaniu. Czy warto złożyć aplikację? Jak wygląda sytuacja płacowa? Ile podstawy? Czy jest duże ciśnienie na wyniki? Jak relacje w zespole? Na jaki okres umowa o pracę? Będę wdzięczna za wszelkie informacje.
    ReviewUserIcon
    Piotr

    25.07.2018 08:05

    Inne

    Nie mogę złego słowa powiedzieć o firmie. Kierownictwo wyrozumiałe - gdy musisz wyjść wcześniej, bo masz uzasadnioną potrzebę, nie ma problemu. Atmosfera w pracy też OK - możesz porozmawiać z każdym przy kawie, herbacie lub w kuchni i nie robią z tego wielkiego halo, że masz wracać do roboty. W firmie są osoby pracujące kilkanaście lat, więc to chyba świadczy, że warto tu pracować. Przeczytałem wcześniejsze negatywne opinie i albo się coś rzeczywiście mocno zmieniło, albo osoby wylewają swoje żale i zakłamują rzeczywistość. Ja polecam firmę :)
    ReviewUserIcon
    anonim

    12.04.2018 11:59

    Inne

    Najgorszy sklep internetowy na jaki trafiłam! (usunięte przez administratora) Nie polecam tego sklepu! Beznadziejny kontakt, beznadziejna firma, beznadziejny transport! Jednym słowem beznadziejny SKLEP!
    ReviewUserIcon
    Jakub

    14.06.2016 18:31

    Inne

    Nie polecam. proponuje poczytać opinie o firmie overmax polska - to jest to samo co brandlinegroup. założyli nową firmę, żeby mieć "czyste konto". Zarobki kiepskie, szef + wiceprezesi widzą tylko swój zarobek. nie szanują ludzi ,traktują ludzi jak narzędzia ,żadnego szacunku,wdzięczności. dostajesz wypłatę, czego chcesz jeszcze?
    ReviewUserIcon
    Nowy

    02.01.2018 11:10

    Inne

    tak, to ta sama firma co overmax i lionelo.

    Zostaw merytoryczną opinię o BrandLine Group Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.